Top 10 230v LED Strip – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Vodotěsná, samolepicí světelný pásek, IP44, televizi,, postel, teplá bílá 3000 K, světelná lišta, pásek pro kuchyňskou linku, COB LED pásek 5 m s časovačem, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním

#ad
Öuesen #ad - Flexibilní cob led pásek v teplé bílé barvě 3000 k cob led pásky 5 m lze otáčet na požadovanou délku a tvar, die mit der box kommen wenn "l" oder "u" form bereich zu begnen, können Sie die 2 Stecker, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, spojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu.

Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v. Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, paměťových funkcí a časovače. Cob led pásek 5 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, led teplá bílá, kvalitní materiálycob led pásky 24 v jsou vyrobeny z ekologických a netoxických materiálů, které neobsahují těžké kovy, 1 x ovladač a 2 x spojky. Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Při srovnání tradičních smd proužků, husté led perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, cob LED pásek 1 m/480 LED perly, ne jako SMD LED pásky 1 m/50 LED perly, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny.

Cob světelná lišta, jako je rtuť a olovo. Kontaktujte nás, party, šatník, jídelna, strop, pokud potřebujete pomoc, pozadí TV, jako je obývací pokoj, schodiště, uspokojivou odpověď. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. SEBSON

#ad

LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm

#ad
SEBSON #ad - Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

3. LICHT DISCOUNT

#ad

Nástěnná světla, S47 LED světelná lišta

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Základní cena: 44, 43 eur / bm. Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky. Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

4. Airand

#ad

24 V, COB LED pásky 5 m, teplá bílá, LED pásek 5 m pro koupelnu, 3000 K, kuchyň, stmívatelný, světelné pásky, TV, LED samolepicí s dálkovým ovládáním, vodotěsné IP44 se síťovým zdrojem, světelný pásek

#ad
Airand #ad - Světelná lišta 5 m se dodává se 2 konektory a 1 15, můžete přímo připojit nebo volně splétat o 360°. V závislosti na scéně můžete zvolit různý jas a režimy. Průměrná životnost této lišty Cob činí až 50 000 hodin. Airand cob led pásky s designem high density 480 led/m, ve srovnání s SMD LED páskem, dodává vám příjemnou teplou a přirozenou atmosféru.

Stmívatelný & dynamický & časovač led pásek 5 m s 16tlačítkovým rf dálkovým ovládáním, 8 dynamických režimů na výběr. Jako obývací pokoj, schodiště, pracovní lampa na psací stůl, šatní skříň, chodba, party, TV, kuchyň, bar, koupelna a osvětlení postele atd. Iroké spektrum použití– led pásek 5 m teplá bílá 3000 k je perfektní pro vnitřní osvětlení, knihovna, restaurace, kosmetické zrcátko, ložnice, skříň, funkce stmívatelného jasu světelného pásku se hodí pro různé scény. Bezpečnost a vodotěsnost a dlouhá životnost – pracovní napětí cob strip má nízké napětí 24 v, takže není třeba se obávat poškození způsobených vlhkostí.

Jasnější a rovnoměrnější cob je aktualizovaný led pásek, nižší spotřeba proudu. Led světelné lišty vám dodají příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Led pásky 3000 k teplé bílé mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení, vyšší index podání barev cri90+, vyšší světelná účinnost, rovnoměrnější a jasnější, cob žádné tmavé skvrny, i při použití s hliníkovým pouzdrem. Délku světla a tvar samolepicí LED pásky si můžete podle potřeby upravit.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
ModelkaCOB Led Streifen 5M Warmweiss

5. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 3M 630LEDS/M 14W/M DC24V černý PCB IP30 Chasing barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, odvod tepla a flexibilitu. Propojitelné provedení. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Poklesy napětí atd. Ezné proužky, který vyrovnává pokles napětí, aniž by došlo k poškození pásku.

Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, šatnách, na party, kuchyních, na vánoce nebo svatby. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy.

Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. Fcob+ws2811 ic světelný pásek. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Světelný pásek 3m 630 leds/m 14w/m ws2811 cob led, ws2811 ic může ovládat až 63 žárovek. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako SP611EB09GVK267L, SP108EB07DVJ568C atd. Vyšší světelná účinnost, ra>90 a žádné tmavé skvrny, 180° úhel vyzařování.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.2

6. SOTECH

#ad

3 kusy SO-TECH® LED profil 11 černý montážní profil 2000 x 14 x 7 mm s opálovým krytem

#ad
SOTECH #ad - Délka: vždy 2 m / výška: 7 mm / šířka: 14 mm pro LED pásky do šířky 10 mm. 3 x sotech led konstrukce – profil 11 černý s opálovým krytem. Vhodné koncové krytky najdete na Amazonu s ASIN: B0127CHXE4. Přídržné svorky najdete na amazonu s ASIN: B00EU7LP1W. Materiál: hliník / barva: černá.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo díluSO60769-II

7. PAUTIX

#ad

LED pásek CRI93+ pro ložnice, 4800 LED DC24 V, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, kuchyně, 10 m, PAUTIX COB LED pásky studená bílá 6000 K

#ad
PAUTIX #ad - Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší index reprodukce barev 93 +. Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m 6000 k studené bílé cob led pásky 480 led/m, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko u sebe, COB LED pásek vytváří super rovnoměrný světelný výkon, lineární a bez skvrn.

Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato studená bílá cob led pásky používají pravé dvouvrstvé desky s plošnými spoji, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato cob led světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně. Nízká výhřevnost je bezpečná. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, vyšší světelná účinnost, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty.

Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Cob led pásky vyzařují od začátku do konce rovnoměrné světlo. Nezahrnuje led napájení a ovladače. Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / knihovnu / skříňku / regál na víno / podsvícení televizoru.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Délka10
Záruka5 let.

8. Govee

#ad

Vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, střídání barev

#ad
Govee #ad - Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.

Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, dovolené a životu. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit.

Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

9. Oktaplex lighting

#ad

Oktaplex sada 3 ks Riga LED podhledové svítidlo kuchyně neutrální bílá 4000 K 54 cm světelná lišta 230 V rozšiřitelná LED lišta 840 lumenů 8,8 W s vypínačem

#ad
Oktaplex lighting #ad - Podlinkové svítidlo 230 v se jednoduše připojí pomocí dodaného kabelu do zásuvky. Světlo pod skříňku pro montáž na stěnu a pod strom. Led světelnou lištu lze snadno rozšířit až o 11 led svítidel Riga.

Led světelná lišta s 840 lumeny, světlá led. 3 kusy led podhledových svítidel bílé 54 cm s neutrálním bílým světlem 4000 K pro osvětlení vašich kuchyňských pracovních ploch. Rozsah dodávky: 3 x podhledové svítidlo 54 x 2, 1, montážní svorky, 6 cm d x Š x h bílé, 4 x 3, spodní skříňka a montáž na stěnu, 8 m napájecí kabel s euro zástrčkou a konektorem C7, 10 cm propojovací kabel C7 na C8, spojovací díl, . Podlinková světla lze samostatně zapnout a vypnout pomocí spínače.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška1.42
Délka21.26
Šířka1.22
Číslo dílu17013.4K
Modelka17013.4K

10. da LIGHT

#ad

Da LIGHT LED podhledové svítidlo do kuchyně, 31,5 cm, 450 lm, osvětlení skříně, světelná lišta, 5 W, neutrální bílá, pod kuchyňskou desku, 4000 K, kuchyňská lampa, super světlé bílé pro kuchyňskou

#ad
da LIGHT #ad - Pokud byste nebyli spokojeni s obdrženým zbožím nebo máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat. Během 24 hodin vám s tím pomůžeme. Toto kuchyňské led svítidlo je vybaveno vysoce kvalitním led světelným zdrojem a homogenním pc světelným stínidlem a má vynikající světelný výkon 450 lumenů při pouhých 5 W.

Led lampa do skříně 312 x 30 x 25 mm se síťovým kabelem 1 500 mm se perfektně hodí jak pro kuchyňskou skříňku, šatní skříň a pracovní desku, balkonu, knihovnu, tak i pro osvětlení chodby, zahrady atd. S tlačítkem zapnutí/vypnutí a barevnou teplotou 4000 kelvinů neutrální bílá. Nabízíme vám nejlepší servis po nákupu. Balíček je dodáván s potřebným příslušenstvím pro instalaci, včetně svorek z ušlechtilé oceli, šroubů a rozpěrných kolíků.

V závislosti na účelu použití můžete led namontovat směrem dolů nebo dopředu, přiložený podrobný návod to zajistí a usnadňuje instalaci. Led světlo je dobře zabaleno a součástí dodávky je 1 × spojovací kabel 213 mm. Jednoduchým a přímým zapojením nebo propojovacím kabelem můžete spojit až 10 podlinkových svítidel tohoto typu.
Značkada LIGHT #ad
VýrobceDA LIGHT #ad
Výška1.18
Délka12.28
Hmotnost0.42
Šířka0.98
Číslo díluDAL1003
ModelkaDAL1003