Top 10 Apple Home Deckenlampe – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KingMile

#ad

KingMile 24 W LED stropní svítidlo, RGB LED stropní svítidlo, Smart LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, stmívatelné, synchronizované s hudbou, ovládání aplikací a kompatibilita s Alexa/Google

#ad
KingMile #ad - Připojení přes aplikaci "smart life" nebo "tuya smart": když je stropní svítidlo zapnuto a napájeno proudem, červená LED stropního svítidla rychle bliká nebo 5krát zapněte a vypněte síťový vypínač, dokud nezačne blikat červená LED, aby se připojilo Wi-Fi a aktivovalo Bluetooth.

Ať už chcete mít teplou rodinnou oslavu, který vytváří útulnou atmosféru ve vašem domě. S bezdrátovým síťovým připojením přes 2, 4 GHz 802. 11b/g/n není kompatibilní se sítěmi 5g vám umožňuje pohodlné ovládání osvětlení přes Wi-Fi pomocí aplikace "Smart Life". Kromě toho je toto led stropní svítidlo vybaveno také praktickým dálkovým ovládáním, které vám umožní ještě pohodlnější ovládání. Snadná instalace: instalace této stropní lampy do ložnice je velmi pohodlná, protože nemá fyzický vypínač. Tím ušetříte místo a čas. Jednoduše si stáhněte aplikaci "smart life" a připojte ji k vaší Wi-Fi síti, včetně aplikací "Smart Life" a "Tuya Smart" a kompatibilitu s Google Assistant a Alexa.

Hodí se k různým velikostem místností a stylům zařízení a nabízí vám perfektní řešení osvětlení vaší místnosti. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete osvětlení zapnout a vypnout, abyste mohli své osvětlení kdykoli a kdekoli plně ovládat. 24w stropní svítidlo do koupelny má také vodotěsný design ip65 a má velikost 2, a proto je ideální volbou pro obývací pokoje, 5 x 29, 5 centimetrů.
ZnačkaKingMile #ad
Výrobce‎Lideka #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu24W Smart Deckenlampe
ModelkaLED Ceiling Lamp

2. Sentasi

#ad

Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, kulaté, ploché, 3000 lm, 3000-6500 K, stropní svítidla pro obývací pokoj, stmívatelné s dálkovým ovládáním, 24 W, ultra tenké svítidlo, ložnici,

#ad
Sentasi #ad - Funkce pamětidálkové ovládání s paměťovou funkcí si před vypnutím zapamatuje teplotu barev a jas. Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás prosím včas e-mailem. Světlo můžete nastavit také pomocí jednoho NastavNastavit nástěnný vypínač. Moderní ultra tenké stropní svítidlo produktin parametry výkon: 24 w, 1× dálkové ovládání aaa baterie nejsou součástí dodávky, 3 barevné teploty 3000-6500 k, 2× matice, světelný zdroj: led168 ks světelných perel, cri>82, dobře propouštějící světlo, lumeny: 3000 lm, bezpečné a netoxické.

Režim nočního světla a časovačev režimu nočního světla stropní světlo 3000 k teplá bílá lze snížit na 10 % nejnižšího jasu, díky čemuž je snazší usínat než normální svítivost. Dlouhá životnost až 40 000 hodin. Snadná instalace pomocný kovový drát se přidává na zadní stranu tělesa lampy, aby se zabránilo sklouznutí tělesa lampy během instalace. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W.

Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba. V režimu časovače lze led stropní svítidlo nastavit tak, komfortní světelný zdroj, aby se automaticky vypnulo 60 sekund před spaním / o 60 minut později. Design podsvícení s nejnovějším designem plné propustnosti světla na zadní straně, na rozdíl od jiných tradičních běžných osvětlovacích lamp, naše LED lampa může během osvětlení také vyzařovat světlo ze zadní strany tělesa lampy a současně zvýšit jas stropu a módní atmosféru v místnosti. Poskytneme vám uklidňující a pohodlnou poprodejní pomoc.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.76
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

3. Philips Hue

#ad

Stmívatelný, Echo Dot, ovládání přes aplikaci, Philips Hue White & Color Ambiance Surimu panel bílý 60 x 60 cm 3350 lm, až 16 milionů barev, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Personalizované osvětlení: vyberte si v aplikaci hue z 16 milionů barev a 50 000 odstínů bílé, abyste svému prostoru dodali vhodnou atmosféru. Generace. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

Vytvořte si své individuální světlo pro každou příležitost: ať už na večeři nebo uvolněný den, s Philips Hue vytvoříte vždy perfektní atmosféru v místnosti. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.

Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Chytré ovládání světla: hue surimu se hodí do každého moderního interiéru a lze jej jednoduše ovládat přes Bluetooth přes aplikaci Hue.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.74
Délka9.3
Hmotnost12.57
Šířka9.3
Číslo dílu929002966401
Modelka929002966401
Záruka2 roky.

4. zemty

#ad

3000 K-6000 K, kulatá, vodotěsná lampa do koupelny, IP54, 24 W 3200 lm, plochá koupelnová lampa, RGB stropní svítidlo, strop pro dětský pokoj,, střídání barev, zemty LED stropní svítidlo stmívatelné

#ad
zemty #ad - Speciální noční světlo + režim časovače – jako noční světlo může minimální stmívání led světla dosáhnout 10 % při 3000 k teplé bílé barvě. Praktická paměťová funkce inteligentní paměťová funkce si při opětovném zapnutí zapamatuje vaše předchozí nastavení, že se zamezuje opakovanému nastavení při každém zapnutí světla.

Můžete ozdobit svou party, vánoce, domácí kino, halloween, Nový rok, den svatého Valentýna, pokoj pro mládež, den dětí atd. Spolehlivý a vynikající servisv případě dotazů nebo obav obdržíte během 12 hodin rychlou podporu od našeho přátelského zákaznického servisu. Asných 6 rgb režimů podsvícení naše moderní led stropní svítidlo kulaté se 6 rgb střídáním barev na zadní straně je k dispozici. Nabízí vám mnohem déle stabilní a měkký světelný zdroj. Multifunkční dálkové ovládání všechny funkce této stropní lampy lze ovládat dálkovým ovládáním, nastavení jasu, dětských pokojích, koupelnách, funkce paměti časovače, kuchyních, noční světlo, které je součástí dodávky.

Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám nabídli správné řešení. Rgb změna barvy, nastavení teploty barev. Funkce časovače umožňuje automatické vypnutí stropního osvětlení po 60 sekundách před spaním. Vysoce kvalitní led uvnitř a životnost až 20 000 hodin, udělejte pouze 3 jednoduché kroky, 20krát delší než typická žárovka.
Značkazemty #ad
Výrobcezemty #ad
Výška0.98
Délka11.42
Šířka11.42
Číslo díluZTY-CL02-TEST
ModelkaCL20R

5. SUNZOS

#ad

Chodbu, SUNZOS LED stropní svítidlo 36W stropní lampa, ložnici, neutrální bílá stropní svítidlo LED / 23 x 4 cm, 4000 K 4250LM stropní svítidlo LED panel pro lampu obývací pokoj

#ad
SUNZOS #ad - Bezstarostný nákup► stropní lampy mají certifikaci ce a rohs a zajišťují záruku 2 roky. Super jasné a úspora energie► 224 vysoce kvalitních led diod poskytuje energeticky úsporné 36 w světelný výkon 4 250 lumenů pro dostatek světla v každém prostoru. Pokud potřebujete pomoc, můžete nám poslat e-mail přes Amazon a my vám co nejrychleji pomůžeme.

Stínidlo lampy led stropní lampy má vysokou propustnost světla, světlo je mírně a měkké rozptýlené po celé místnosti, světlo je příjemné a neoslňuje. Iroké použití►stropní svítidlo můžete upevnit v místnosti o rozloze cca 10 až 15 metrů čtverečních. Ideální stropní svítidlo obývací pokoj, pracovna, schodiště, kuchyň, chodba, balkon, sklad atd. Chodba, stropní svítidlo obývací pokoj, sklep, jídelna, ložnice, předsíň, dětský pokoj, stropní osvětlení, kde neutrální bílé světlo vytváří útulnou atmosféru.

Ochrana očí a bez blikání ► tato stropní svítidla přesvědčí svou vysokou kvalitou a jednoduchou elegancí. Snadná montáž ► způsob montáže tohoto led svítidla je jednoduchý. A tato stropní svítidla led odpovídají běžné 200w žárovce a šetří více než 80 % nákladů na energii. Pokud jej po přečtení návodu nemůžete nainstalovat, můžete požádat elektrikáře o pomoc, jednoduše jej zasunout na montážní lištu a můžete jej okamžitě použít.
ZnačkaSUNZOS #ad
VýrobceSUNZOS #ad
Výška1.57
Délka9.06
Hmotnost0.95
Šířka9.06
Číslo díluCX-36W-SQ-40K-M
ModelkaCX-36W-SQ-40K-M

6. BRILONER

#ad

LED panelové stropní svítidlo Briloner Leuchten, LED lampa, stropní zářič, lampa do obývacího pokoje, 119,5 cm, 38 W, stropní lampa, obdélníkový, bílý

#ad
BRILONER #ad - Rozměry: 119, 5 x 29, 5 x 4, 9 cm. Výkon: 4100 lumenů a neutrální bílá barva světla 4000 kelvinů zajišťují ideální osvětlení v obývacím pokoji i dílně. Innost: velký obdélníkový světelný zdroj s 38 w rovnoměrně rozděluje světlo v místnosti – třída energetické účinnosti A+. Istá krása: nejnovější led technologie v kombinaci s jasným tenkým designem – velký světelný zdroj je orámován decentním bílým rámem. Vlastnosti: vyrobeno z plastu a kovu v bílé barvě.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška2.36
Délka47.05
Hmotnost4.85
Šířka11.61
Číslo dílu7193-016
Modelka7193-016

7. JDONG

#ad

Stmívatelné 54 W, 3000 – 6500 kelvinů, JDONG LED stropní svítidlo s ovládáním pomocí aplikace a dálkovým ovládáním Bluetooth stropní lampa, změna, bílý šum pro lepší spánek s 32 uklidňujícími zvuky

#ad
JDONG #ad - Přírodní bílá – 54 w; světelný tok: teplá bílá/studená bílá – 2360 lm. 4 palce 10, 16 cm velké reproduktory jsou součástí dodávky spojte přes bluetooth během několika sekund se smartphonem nebo tabletem, můžete přehrávat hudbu nebo jiné zvuky.

Bezplatná aplikace, kterou lze stáhnout v Google Store a Apple Store. Skvělý dárek pro děti nebo přátele. 3 druhy možností ovládání1. Mezi další patří vysoce kvalitní hudba a bílý šum white noise music. Vysoce výkonný led světelný zdroj výkon: teplá bílá/studená bílá – 36 w. Každý typ nástěnného spínače ve vašem domě s výjimkou stmívače 3. Dálkové ovládání s 12 klíči, které je součástí dodávky. Inteligentní ukládání led stropní svítidlo má inteligentní paměťovou funkci, vybraná barva světla se před vypnutím uloží a použije při příštím zapnutí.

Zvuky přírody pomáhají zlepšit váš spánek. Zvuky přírody jsou les, ptáci cvrlikali, tekoucí voda v potoce, dešťové kapky, zvonek, vlny oceánu, atd. Nabízí také rytmický režim, který může dosáhnout spolupráce mezi světelným efektem a rytmem hudby, velmi vhodný pro rodinné oslavy. Přírodní bílá – 4 500 lm.
ZnačkaJDONG #ad
VýrobceJDONG GmbH #ad
Výška2.36
Délka19.69
Hmotnost2.2
Šířka19.69
Číslo díluKarcusiny

8. BRILONER

#ad

Nastavitelná od teplé bílé až po neutrální bílou, stmívatelná, BRILONER, LED stropní lampa s dálkovým ovládáním, LED stropní svítidlo, LED lampa, lampa do obývacího pokoje, lampa do ložnice,

#ad
BRILONER #ad - Rozměry produktu: 1040x420x100mm. Při energeticky úsporných 51 wattech a celkovém světelném výkonu 6 600 lumenů zajišťuje moderní lampa příjemnou atmosféru – vysoká průměrná životnost je cca 25 000 hodin.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Díky dvěma otočným led modulům můžete světlo individuálně ovládat – díky svému ušlechtilému designu je LED svítidlo mnohostranně použitelné, např. Jako lampa do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny – navíc lze použít také jako nástěnnou lampu. Moderní led stropní lampa se třemi obdélníkovými LED moduly v kartáčovaném hliníkovém vzhledu s chromovým baldachýnem.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška3.94
Délka40.94
Hmotnost3.31
Šířka16.54
Číslo dílu3156-018
Modelka3156-018

9. JDONG

#ad

Střídání barev RGB, dálkové ovládání a ovládání přes aplikaci, bílý šum, Bluetooth stropní svítidlo 24 W LED stropní lampa s reproduktorem, stmívatelné, vodotěsnost IP44, nastavitelný do ložnice,

#ad
JDONG #ad - A nabízí moderní a teplou atmosféru. S led světelným zdrojem; výkon: 24 w, světelný tok: 2000 lm. Velikost lampy: 26*26*5 cm. Nabízí také rytmický režim, který může dosáhnout spolupráce mezi světelným efektem a rytmem hudby, velmi vhodný pro rodinné oslavy.

Bezplatná aplikace jdong, kterou si můžete stáhnout v Google Store a Apple Store. Pokud ještě přemýšlíte o dárcích pro vaši rodinu a přátele, 30, 60 a 120 minut. Stmívatelné, zelená, barevné světlo jako červená, modrá, více než 100 barev. Vhodné na party, obývací pokoj, ložnici, koupelnu, kuchyň, kancelář atd. Inteligentní ukládání: vybraná barva světla se před vypnutím uloží a použije při příštím zapnutí.

2. Každý typ nástěnného spínače ve vašem domě s výjimkou stmívače 3. Vodotěsnost ip44: tato lampa je vodotěsná a lze ji použít v koupelně. Můžete si užívat hudbu v koupelně. Vědci prokázali, že bílý šum může změnit celkovou úroveň vzrušení a stav vědomí člověka tím, je dobrý spánek a zdravé prostředí rozhodně dobrou volbou. 3 druhy možností ovládání: 1.
ZnačkaJDONG #ad
VýrobceJDONG GmbH #ad
Výška1.97
Délka10.24
Hmotnost1.98
Šířka10.24
Číslo díluX445-260
ModelkaX445-260

10. LEOEU

#ad

Stropní osvětlení pro ložnici, 1800 lm, balkon, 3000–6500 K, sklep, 18 W, LEOEU LED stropní svítidlo stmívatelné, stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, 22 × 22 × 4,8 cm, obývací pokoj, kuchyň, IP54

#ad
LEOEU #ad - Led stropní svítidlo je vhodné také do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, podzemní garáže atd. Pokud chcete stropní svítidlo odstranit, jednoduše zatáhněte za knoflíky na obou koncích stropního svítidla. Noční světlo a funkce časovače režim nočního světla led stropního svítidla je stmívatelný a teplý a pohodlný, což dětem spí rychleji.

Můžete libovolně nastavit teplotu barev od 3000 k do 6500 k a jas od 10 % do 100 %. Snadná instalace stropní svítidlo používá doporučenou metodu montáže klipem. Hodí se pro prostory o rozměrech 8 – 15 ㎡. Naše stropní svítidlo má dlouhou životnost a životnost až 30 000 hodin. Paměťová funkce led stmívatelná lampa do obývacího pokoje má chytrou paměťovou funkci. Pomocí dálkového ovládání světlo do obývacího pokoje po vypnutí automaticky uloží konečný stav světla. Pokud funkce časovače zhasne stropní svítidlo automaticky po 30 sekundách.

Během jídla si můžete vybrat teplou barvu 3000 k, během volného času přirozenou barvu 4000 K a při čtení chladnou barvu 6000 K. Vysoce kvalitní led žárovky jsou zapuštěny na hliníkové desce a zajišťují vynikající odvod tepla. Vysoká účinnost a úspora energie 18w led stropní svítidlo používá kvalitní smd2835 led čipy a vysoce kvalitní pc pouzdro, které umožňuje přizpůsobení barev od 3000 k do 6500 K. Dlouhá životnost ① stropní svítidlo z čistého pc materiálu je esteticky příjemné a odolné proti deformacím a prasklinám.
ZnačkaLEOEU #ad
VýrobceDeckenleuchte #ad
Výška8.66
Délka1.89
Hmotnost1.52
Šířka8.66
Číslo díluTYL20200925005
ModelkaZL#LEO206AD
Záruka2 roky.