Top 10 bioethanol Kamin Indoor – Krby na gelový nebo tekutý líh

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Höfer Chemie

#ad

Etanolový stolní oheň a bioethanolový krb, Höfer Chemie 30 l 3 x 10 l FLAMBIOL® bioethanol 96,6 % Premium pro etanolový krb, etanolový topeniště

#ad
Höfer Chemie #ad - Bio ethanol pro dekorativní oheň a bio krby, ekologický a cenově výhodný zároveň, čisté a pachově neutrální spalování. Dodržujte prosím bezpodmínečně návod a bezpečnostní pokyny vašeho etanolového krbu! Litr. Made in germany, doprava zdarma v rámci německa pevnina, zaslání přímo od výrobce, doba hoření cca 2 hod. Ověřená kvalita – pro nezávadné použití – to by vám mělo stát za vaše zdraví. Obsah: 3 x 10 litrů ethanolu, kvalita, bezpečnost a udržitelná výroba, kontrolovaná výroba, bez kouře a sazí, nažloutlý plamen.
ZnačkaHöfer Chemie #ad
VýrobceHöfer Chemie GmbH #ad
Hmotnost52.91
Číslo díluB005EL2AVW
Modelka1

2. höfats

#ad

Spin 90 stříbro – stolní krb pro vnitřní i venkovní použití – stolní oheň, zahradní pochodeň a bioetanolový krb z ušlechtilé oceli, lucerna, höfats

#ad
höfats #ad - Spin je stylová a multifunkční lucerna a dekorace pro každou situaci. KvalitnÍ: spin má kryt z ušlechtilé oceli, skleněný válec z borosilikátového skla a spodní stranu nohy s protiskluzovými a povrchovými chrániči pro bezpečné stání a vymazání víka pro předčasné vymazání.

Tak vykouzlí spin atmosféru táboráku na vašem stole. Odpovídající náhradní dózy jsou samozřejmě také k dostání. Příslušenství: pro spin je k dostání skvělé příslušenství. S ohněm a vášní vytváří höfats fascinující produkty, které spojují puristický tvar a vzrušující funkčnost. Inovativní světlo: spin je stolní krb poháněný bioetanolem s fascinujícím plamenem v dekorativním skleněném válci s masivní nohou. Všestranný: ať už na terase, na zahradě při party nebo uvnitř na stole v obývacím pokoji. Nebo kolík do země, který umožňuje stylové a bezpečné umístění jako zahradní světlo na zahradě nebo na terase.

Plechovka bioethanolového hořlavého gelu o objemu 225 ml má dobu hoření cca 60 minut. Je něco krásnějšího? höfats přináší oheň zpět do tvého života: táborák na tvé terase, světlo svíčky a oheň na tvém balkóně a stole v obývacím pokoji a chutné grilované jídlo z otevřeného ohně na tvém talíři. Spin je poháněn plechovkou bioetanolu, která se pohodlně nasadí do nohy a zapálí se. Aby se čas u ohně stal nejlepším tvým životem.
Značkahöfats #ad
Výrobcehöfats #ad
Výška21.26
Délka2.95
Hmotnost5.73
Šířka2.95
Číslo dílu46
Modelka46

3. höfats

#ad

Nový model Spin 900 s prodlouženou dobou hoření díky inovativní technologii hoření – tekutý bioetanolový krb, stolní oheň, hřejivý stolní krb pro vnitřní i venkovní použití, nerezová ocel, höfats

#ad
höfats #ad - Nová technologie hoření na kapalný ethanol nabízí díky uzavřené dóze vysokou bezpečnost a zajišťuje strukturovaný a jasný plamen, který je viditelný i při denním světle. Inovativní světlo: spin 900 je stolní krb poháněný tekutým bioetanolem s fascinujícím plamenem.

Skvělý dárek: stolní oheň je perfektní vánoční dárek, dárek k narozeninám nebo svatební dárek. Spodní strana nohy s protiskluzovými a povrchovými chrániči zajišťuje bezpečné stání, s hasícím víkem lze plamen předčasně bezpečně uhasit. Spin vykouzlí atmosféru táboráku ve vašem bytě, na vaší terase a na zahradě. O dvořatech: ty a tvoji nejlepší přátelé se shromáždili kolem praskajícího ohně. S ohněm a vášní vytváří höfats fascinující produkty, které spojují puristický tvar a vzrušující funkčnost.

Pro spin je k dostání také skvělé příslušenství. Je něco krásnějšího? höfats přináší oheň zpět do tvého života: táborák na tvé terase, světlo svíčky a oheň na vašem balkóně a stole v obývacím pokoji. Vysoká kvalita: spin disponuje krytem z ušlechtilé oceli a skleněnou vložkou z borosilikátového skla. Bioethanol höfats je nutné objednat samostatně. Aby se čas u ohně stal nejlepším tvým životem.
Značkahöfats #ad
Výrobcehöfats #ad

4. Kaminethanol

#ad

Hořáky na alkohol, terasové ohně, prostorové ohně a zahradní pochodně, Kaminethanol Icking 20 litrů bioetanolu 100% 2 x 10 l prémiová kvalita – přímo od výrobce pro etanolové krby

#ad
Kaminethanol #ad - Optimální pro dekorační oheň – bio krby, denaturované, pro člověka nepoživatelné, ekologické, jinak bez chemických látek. Bezpečnost výrobku: snadno vznětlivá kapalina a pára, nelévejte bioethanol – teprve po úplném ochlazení, podrážděnost dýchacích cest a způsobuje těžké podráždění očí, páru nebo stávající oheň, nebezpečné zboží: možné pouze osobní doručení.

Hoří téměř bez zbytků, kouře nebo sazí, překrásný obraz plamene. Obsahuje: 2 x 10 litrů 100% bioethanolu, německá ekologická výroba v Sasku-Anhaltsku, certifikovaná prémiová kvalita, obnovitelné suroviny a udržitelná výroba. Made in germany, doprava přímo od výrobce, doprava zdarma v rámci Německa pevnina.
ZnačkaKaminethanol #ad
VýrobceBioenergie Icking GmbH #ad
Výška12.4
Délka9.25
Hmotnost18.08
Šířka7.52
Číslo dílu10037

5. Monster24

#ad

Monster24 Náhradní skleněný válec pro stolní krb s bioethanolem, ohnivzdorné borosilikátové sklo, průměr 14 cm/výška 18 cm, vhodné pro různé stolní krby s kulatým/válcovým podstavcem

#ad
Monster24 #ad - Průměr skleněného válce: 14 cm. Výška skleněného válce: 18 cm. Vhodné pro stolní krby s kulatou kovovou základnou / kulatou kovovou paticí. Průměr kovové základny je u většiny krbů 16, 5 cm. Materiál: borosilikátové sklo.
ZnačkaMonster24 #ad
VýrobceMonster24 #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost0.88
Šířka5.51
Modelkaz. accessoires: glas cilinder

6. RS Trade

#ad

RS Trade® Exkluzivní Kréta Bioetanol Topení Indoor Nástěnný krb Stolní krb Kamna Kamna Nerezová ocel Dekorace Ohniště Kréta Ohniště Koš na

#ad
RS Trade #ad - Bezplatné vrácení. Zavěšení na stěnu. Lze provozovat bez povolení. Ekologický bioethanol. Vč. Není nutný komín, snadná údržba – spalovací nádobu není nutné čistit. Materiál vysoké kvality.
ZnačkaRS Trade #ad
VýrobceUnbekannt #ad
Výška44.88
Délka14.17
Hmotnost27.56
Šířka7.09
Číslo dílu4260162012792

7. Kaminethanol

#ad

100% ethanol, výlevka, bio alkohol, krb, 20 litrů, kanystr, 20 l bioetanolu, 10 l

#ad
Kaminethanol #ad - Made in germany, doprava přímo od výrobce, doprava zdarma v rámci Německa pevnina. Bezpečnost výrobku: snadno vznětlivá kapalina a pára, nelévejte bioethanol – teprve po úplném ochlazení, podrážděnost dýchacích cest a způsobuje těžké podráždění očí, páru nebo stávající oheň, nebezpečné zboží: možné pouze osobní doručení.

Hoří téměř bez zbytků, kouře nebo sazí, překrásný obraz plamene. Optimální pro dekorační oheň – bio krby, ekologické, denaturované, pro člověka nepoživatelné, jinak bez chemických látek. Obsahuje: 2 x 10 litrů 100% bioethanolu a 1 nálevku, německá ekologická výroba v Sasku-Anhaltsku, certifikovaná prémiová kvalita, obnovitelné suroviny a udržitelná výroba.
ZnačkaKaminethanol #ad
VýrobceBioenergie Icking GmbH #ad
Výška12.4
Délka9.25
Hmotnost18.08
Šířka7.52

8. Moritz

#ad

Spalovací box, Moritz Nerezový bio etanolový hořák Ø 15 cm – 1 litr, kulatá spalovací komora – výška 9 cm

#ad
Moritz #ad - Materiál: ušlechtilá ocel – barva: stříbrná – vynikající zpracování – spalovací komora / spalovací box pro montáž nebo postavení. 15 cm hořák z ušlechtilé oceli na ethanol, 1 litr – etanol vestavný hořák – etanolová vložka z ušlechtilé oceli pro zabudování do stolu nebo odsazení do zdi – etanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – hořák by ale neměl stát přímo v dešti.

Rozměry horní desky: cca Ø 15 cm, výška cca 9 cm – rozměry nádoby: Ø 12, 5 cm – výška 9 cm – rozměry otvoru Ø 6 cm – materiál kartáčovaná ušlechtilá ocel – hmotnost cca 0, 7 kg.

Keramická vata je již vložena do spalovací komory – keramická vlna je ohnivzdorná a nemusí se proto nikdy měnit. Keramická houba prodlužuje dobu hoření o cca 50 % a poskytuje větší bezpečnost při používání – použití na ethanolový hořák z ušlechtilé oceli – jako zahradní oheň pro plody a outdoorové aktivity.
ZnačkaMoritz #ad
VýrobceMoritz #ad
Délka0
Šířka0

9. EkoFuel

#ad

EKOFUEL 16 litrů Premium bioetanol 96,6% – bio ethanol palivo pro krb na ethanol, stěnu krbu, stojanový krb | bio ethanol pro vnitřní i venkovní použití | bioethanolový krb | bio alkohol, stolní krb

#ad
EkoFuel #ad - Vysoce kvalitní palivová kapalina ekofuel bioethanol je nejen vysoce kvalitní, odpovídá množství CO2, který se uvolňuje při spalování bioetanolu ve vnitřních prostorách, ale také šetrná k životnímu prostředí. To zajišťuje, šetrný k životnímu prostředí a vyznačuje se čistým spalováním.

Ekofuel má velmi nízkou CO2 bilanci. Každá láhev je opatřena bezpečnostním uzávěrem bezpečným pro děti, bez zápachu, bez popela, bez kouře, že váš ethanolový alkohol dorazí v továrně zapečetěný. Vysoce kvalitní bioethanol – kapalné palivo ekofuel bioethanol je ethanolový alkohol nejvyšší čistoty. Produkt na bázi rostlin – naše bioetanolové palivo vyrobené z cukrové řepné melasy je šetrné k životnímu prostředí a získává se ze 100% rostlin. Isté spalování – ekofuel se skládá z 96, 6 % z vysoce čistého bioetanolu, do kterého se podle práva eU přidávají denatulační přípravky.

Vysoká kvalita od ekofuel zajišťuje, že spalování ve vašem etanolovém krbu je pokaždé čisté. Vhodné také pro použití s vařiči na lihoviny, hořáky Trangia a jako lihoviny pro lihoviny. Použitelnost – ekofuel vyrobený z kvalitního bioetanolového paliva je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Slo 1 na amazonu a ebay ve velké británii - nejprodávanější bioethanolové palivo. Hlavními produkty spalování bioetanolového paliva bez kouře a zápachu jsou CO2 a voda.
ZnačkaEkoFuel #ad
VýrobcePrima Industries Ltd #ad
Hmotnost30.71
Číslo dílu810-0020

10. Höfer Chemie

#ad

Höfer Chemie 6 x 1 l FLAMBIOL® bioethanol 99,9% Premium pro krb na ethanol, krb na ethanol, stolní oheň na etanol a bioethanolový krb

#ad
Höfer Chemie #ad - Dodržujte bezpodmínečně návod a bezpečnostní pokyny Vašeho krbu na ethanol! Bioethanol pro dekorační oheň a bio krby, ekologický a zároveň cenově výhodný, čisté spalování bez zápachu. Obsah: 24 x 1 litr ethanolu, vznik díky úplnému odvodnění bioetanolu certifikovaného TÜV Süd, kontrolovaná výroba, kvalita, 96, bezpečnost a udržitelná výroba, 6% Premium. Litr. Made in germany, doprava přímo od výrobce, doprava zdarma v rámci německa pevnina, doba hoření cca 2 hod. Udržitelná výroba, bez kouře a sazí, nažloutlý plamen.
ZnačkaHöfer Chemie #ad
VýrobceHöfer Chemie GmbH #ad
Hmotnost12.57
Číslo díluSW550