Top 10 Carplay Android Auto – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROLLO

#ad

HD dotyková obrazovka, AUX kabel,, s bezdrátovým iOS CarPlay a bezdrátovým Android Auto, s 2K palubní kamerou vpředu, 1080P couvací kamera, Bluetooth, FM vysílač, 10,26" přenosné autorádio bezdrátové

#ad
ROLLO #ad - Tato kamera s dotykovým panelem podporuje rozdělenou obrazovku. Provozní napětí činí 12–24 v, jednoduše jej nainstalujte na přístrojovou desku, přepětím, nemusíte auto rozebírat, hodí se do všech typů automobilů Tento HD auto DVR se snadno ovládá, zkratem a jinými ochrannými obvody pro napájení, které jsou přizpůsobeny elektrickému prostředí různých vozidel.

Všechny tóny jsou odesílány k reprodukci do původního reproduktoru auta. Přístroj má zabudované reproduktory, musíte pouze zachovat stejný kanál jako původní FM rádio. Důležitá upozornění jako navigační upozornění jsou také zřetelněji vidět než běžné displeje. Bezpečná jízda a nahrávání ve smyčce vybaveno 2, 5k hd kamerou a zadní kamerou ahd. Auto audio s hd ips dotykovým displejemauto dvr je vybaven hd ips obrazovkou s rozlišením 1600 * 600, což zlepšuje zážitek ze sledování a profituje z většího vizuálního efektu.

Wireless carplay/android autospojte svůj telefon přes bluetooth a wi-fi s autorádiem a bezdrátově realizujte CarPlay a Android Auto. Během bezpečné jízdy můžete používat hudbu, navigaci, hlasové asistenty, zprávy a další funkce telefonu telefon Android potřebuje lodě s funkcí Android Auto. Po vložení karty přejde systém automaticky do režimu záznamu. Balení obsahuje 64G TF kartu.
ZnačkaROLLO #ad
VýrobceROLLO #ad
Výška3.78
Délka6.34
Hmotnost2.54
Šířka11.46
Modelka2023-carplay
Záruka1

2. Adelagnes

#ad

Adelagnes Adaptér C6 Wireless CarPlay pro iPhone Android 3 v 1, Plug&Play, vhodný pro auta s funkcí CarPlay, bezdrátový Carplay adaptér AI Box s Android Auto bezdrátový s Netflix YouTube

#ad
Adelagnes #ad - Stabilní přenosová rychlost standard kompatibilní s wi-fi je 2, 4 ghz a 5 ghz a přenosová rychlost je rychlá, takže jej můžete bez zpoždění používat v provozu nebo v jazyce. Rozšíření kompatibilních aplikací tento produkt se snadno používá s plug & play pro port carplay skutečné navigace.

V současné době jej lze namontovat do více než 600 modelů aut. Díky použití systému Android 11. 0, cpu qualcommsnapdragon, 2 gb + 16 gb paměti a čipu qcm 2290 se výrazně zlepší rychlost zážitku ve srovnání s běžnými výrobky. Tento výrobek je však dodáván s jednoletou zárukou. 3 v 1 carplay ai box & android 11 se systémem android 11. 0 ios můžete zobrazit své oblíbené aplikace na originálním displeji tím, že se jednoduše připojíte k Carplay AI Box.

Hodí se v podstatě ke všem pravým kabelovým Apple CarPlay. Informace o kompatibilitě se čas od času aktualizují. Zajištění kvality výrobek je dodáván s jednoletou zárukou, můžete nás kontaktovat prostřednictvím chatu na amazonu, takže si můžete být jisti i v případě nouze. Pokud si tedy předem stáhnete videa a hudbu na kartu microSD doma, aniž byste si museli dělat starosti s komunikačními poplatky. Můžete si užívat stabilní zážitek z CarPlay plnými doušky.
ZnačkaAdelagnes #ad
VýrobceAdelagnes #ad
Záruka1

3. TPLtech

#ad

2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay, Wireless Carplay pro iOS, kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové

#ad
TPLtech #ad - Užijte si nastavení jednou provždy. Tíhlý a kompaktní design lehký, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty.

Obsahuje adaptér usb na usb-c, štíhlý design tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, takže je možné podporovat přístup k USB i USB-C carportu. Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely automobilů, které mají z výroby propojený iOS CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelů. K dispozici je podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay.

Můžete i nadále využívat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz vozidla, nikoli pro jiné systémy. Kompatibilní pouze s ios carplay, asistent siri, přehrávání hudby, nyní je tak snadné přeměnit kabelovou službu CarPlay na bezdrátovou pomocí bezdrátového dongle Teran CarPlay. Bezdrátový adaptér carplay Žádné další kabelové připojení není nutné, jako je navigace, telefonní hovory atd. Podporovaná verze iOS 10 a vyšší. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška0.47
Délka5.28
Šířka2.48
Číslo díluCarplay-TOP-DE
ModelkaCarplay-TOP-DE
Záruka1

4. TPLtech

#ad

Plug&Play, 2024 Nejnovější CarPlay a Android Auto Wireless adaptér, 2 v 1 Wireless Carplay Android Auto adaptér, pro iOS/Android, převod Wired Carplay nebo Android Auto na Wireless

#ad
TPLtech #ad - Kompletní a stabilní bezdrátový adaptér carplay pro ios a android auto má integrovaný čip 5g pro rychlou rychlost zpracování a stabilnější spojení. Přepínání mezi carplay a android auto jedním kliknutím jedním kliknutím změňte bezdrátový adaptér carPlay a adaptér pro Android do auta. Bezdrátový adaptér carplay a bezdrátový adaptér android auto jsou inteligentnější a bezpečnější způsoby, jak používat telefon během jízdy.

S bezdrátovým carplay můžete bez problémů vyvolávat pokyny, volat, odesílat a přijímat zprávy a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Rozsáhlá kompatibilitanáš bezdrátový adaptér carplay android do auta je kompatibilní s téměř všemi modely aut iOS CarPlay/Android od roku 2016, kompatibilní s telefony s Android 11 nebo vyšším a iOS 8 nebo vyšším. S bezdrátovým adaptérem carplay 2 v 1 a bezdrátovým adaptérem Android Auto můžete kabelové CarPlay a Android Auto zcela jednoduše proměnit v bezdrátová zařízení.

Rozlučte se s náročnými nastaveními a vítejte bezproblémová spojení. Pokud narazíte na problémy s instalací a používáním, sdělte nám to prosím a slibujeme, že váš problém vyřešíme správně. Dále disponují plnou funkcí carplay a zachováte si originální ovládání automobilu, dotykovou obrazovku, touchpad, tlačítka a hlasové ovládání Siri. Jakmile je spojení navázáno, při každém startu vozidla se automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay / Android do auta. Vše je na zabudované obrazovce vašeho auta.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška2.52
Délka5.31
Šířka0.47
Číslo díluCarplay 2 in 1
ModelkaCarplay 2 in 1
Záruka1

5. TPLtech

#ad

TPLTECH Bezdrátový Android Auto adaptér, kompatibilní s 11 a vyššími to musí podporovat funkci Carplay Carplay TOP, který podporuje kabelové připojení

#ad
TPLtech #ad - Podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay. Jednoduše plug and play, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Univerzální kompatibilita: máte stále problémy s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely aut, které mají z výroby Android CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, takže nemáte problémy s kompatibilitou modelů.

Odpovídající otázka? problém s používánímS dotazy vám rádi pomůžeme. Hodně zábavy při konečném nastavení. Můžete i nadále používat plnou funkci CarPlay a zachovat původní ovládání vozidla, telefonní hovory atd. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, žádné další disky, když auto nastartuje. Bezdrátový adaptér carplay: už není potřeba žádná kabelová spojení, jako je navigace, nyní je díky bezdrátovému teran carplay hardwarovému hardwarovému klíče snadné přeměnit kabelové CarPlay na bezdrátovou.

Snadná obsluha: připojení provedeme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Podporuje android verze 10 a vyšší. Kompatibilní s android carplay, přehrávání hudby, asistent Siri, nikoli pro jiné systémy. Obsahuje adaptér usb na usb-c, který podporuje přístup k USB i USB-C carportu.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška5.31
Délka2.48
Hmotnost0.07
Šířka0.47
Číslo díluCarplay-TOP
ModelkaCarplay-TOP
Záruka1

6. Lamto

#ad

Siri/Google/Bluetooth/GPS/Mirror-Link/FM/AUX/ 64G, Lamto Wireless Car Stereo Screen pro CarPlay & Android Auto Přenosné autorádio 6,86 palců UHD IPS s 2,5K palubní kamerou vpředu, 1080P vnitřní kamera

#ad
Lamto #ad - Aktualizace výstupu bluetooth-stereo: stereofonní obrazovka aktualizuje způsob připojení bluetooth. Kromě toho je napájen zapalovačem cigaret s napětím 12–36 V. Univerzální pro 99 % všech aut + snadná instalace: obrazovka autorádia od lamto s držákem přísavky otočným o 360 stupňů a samolepicím držákem zabezpečuje vaši přístrojovou desku nebo čelní sklo a lze jej snadno vyjmout a uložit.

Přehrávání hudby", zcela jednoduché ovládání. Navigace carplay smart live: obrazovku lamto divemate lze propojit s vaším chytrým telefonem přes CarPlay nebo Android Auto a nabízí inteligentní navigační systém v reálném čase, aniž by bylo nutné časté aktualizace map nebo dodatečné poplatky. Pro přístup k siri/google assistant můžete odeslat hlasové příkazy, např. Můžete jednoduše nastoupit do svého auta a váš smartphone se automaticky spojí s obrazovkou autorádia; s 6, 86palcovou dotykovou obrazovkou můžete přistupovat k aplikacím, hudbě, mapám, videím a dalším funkcím vašeho smartphonu a ovládat obrazovku auta pomocí Siri nebo jazyka Google Assistant.

K přehrávání můžete využít bezdrátový přenos Bluetooth z audio do autorádia a dosáhnout tak bezztrátového zážitku z automobilového zvuku. Tato přenosná obrazovka carplay od apple nabízí rozlišení 1600 x 600 a podporuje videa 1080P. Kromě toho je podporován také bezdrátový FM audio přenos a audio výstup AUX. Vhodné pro téměř všechny typy aut, přívěsů, nákladních vozů, dodávek, karavanů, obytných vozů atd.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška3.15
Délka0.79
Šířka7.4
Číslo díluRC09C
ModelkaRC09C
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Lamto

#ad

6,86" UHD IPS dotykový displej s 2,5K palubní kamerou multimediální přehrávač s Wi-Fi Bluetooth/FM/Mirror Link/AUX + 64G, Lamto Bezdrátová stereo obrazovka pro Apple Carplay Android Auto autorádio

#ad
Lamto #ad - Vhodné pro téměř všechny typy aut, nákladních vozů, dodávek, přívěsů, karavanů, obytných vozů atd. Přehrávání hudby", "odesílání zpráv" nebo "uskutečňování telefonních hovorů" a další, aniž byste museli telefon neustále držet v ruce. Inteligentní hlasové ovládání siri & google assistant: s bezdrátovou obrazovkou autorádia a integrovaným čirým mikrofonem můžete během jízdy přijít na telefon, "gps navigace", např.

Kromě toho je podporován také bezdrátový FM audio přenos a audio výstup AUX. K přehrávání můžete využít bezdrátový přenos Bluetooth z audio do autorádia a dosáhnout tak bezztrátového zážitku z automobilového zvuku. Pro přístup k siri/google assistant můžete odeslat hlasové příkazy, zcela jednoduché ovládání. B. Gps navigace carplay smart live: obrazovka lamto divemate přes carplay nebo android auto pro spojení s vaším chytrým telefonem a nabízí navigační systém Smart Carcar v reálném čase, aniž by bylo nutné časté aktualizace map nebo dodatečné poplatky.

Aktualizace výstupu bluetooth-stereo: stereofonní obrazovka aktualizuje způsob připojení bluetooth. I venku nebo na cestách si můžete na velké obrazovce užívat video zážitek s vysokým rozlišení ️ Tipy: Netflix není podporován. Pokud byl váš systém mobilního telefonu aktualizován na iOS 17. 2.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška3.15
Délka0.79
Šířka7.4
Číslo díluRC09B
ModelkaRC09B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Lamto

#ad

Plug& Play Connect Easy Setup für Android 11 und Höher, Lamto Wireless Adapter für Android Auto, 5GHZ WiFi mit Typ-C-Adapter, für OEM Werksverkabelte Android Auto

#ad
Lamto #ad - Lamto ist bestrebt, das Fahrerlebnis jedes Fahrers hinsichtlich Sicherheit, Komfort und Bequemlichkeit zu verbessern. 5g-wlan bietet ihnen eine schnellere und stabilere Verbindung bitte stellen Sie sicher, dass Bluetooth und WLAN Ihres Telefons beim Herstellen der Verbindung aktiviert sind. Wenn sie die android auto-funktion nutzen können, indem Sie Ihr Mobiltelefon und Ihr Auto über ein Datenkabel verbinden, können Sie diesen kabellose Adapter für Android Auto erwerben und verwenden.

Beibehalten. Plug and play dieser kabellose adapter für android auto ist einfach zu verwenden. Es sind keine zusätzlichen Treiber, Anwendungen oder umständlichen System-Upgrades erforderlich. Benutzerfreundliches designnach dem ersten einrichten der verbindung aktiviert unser android auto-wireless-Adapter automatisch die Android Auto, die OEM-Funktionen und andere Funktionen bleiben erhalten und Ihre ursprünglichen Gewohnheiten bleiben erhalten, wenn das Auto gestartet wird.

Starkes after-sales-teamwir bieten professionellen 24-stunden-kundensupport. Sie können uns jederzeit Fragen zum kabellose Adapter für Android Auto stellen. Der ursprüngliche betrieb des autobildschirms wird dadurch nicht beeinträchtigt, jedes Mal, die Tasten, der Touchscreen, während neue Funktionen hinzugefügt werden. Umfassende kompatibilität dieser kabellose adapter für android auto ist mit 98 % der autos auf dem markt kompatibel, die kabelgebundenes Capplay unterstützen. Upgrade auf wireless android autoersetzen sie die herkömmliche datenkabel-verbindungsmethode Android Auto.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Číslo díluRC10A Adaptateur sans Fil Android Auto
ModelkaRC10 Android Auto Wireless Adapter
Záruka2 Year Limited Warranty

9. Lamto

#ad

Kompatibel mit iOS 10+, 5 GHz WiFi, geeignet für Audi/VW/Opel/Citroen 2016+, Carplay Wireless Adapter konvertiert Carplay ab Werk in kabellos

#ad
Lamto #ad - Es sind keine zusätzlichen Treiber, Anwendungen oder umständlichen System-Upgrades erforderlich. Plug and play dieser kabellose carplay-adapter ist einfach zu verwenden. Dieser kabellose carplay-adapter wandelt kabelgebundenes carPlay ganz einfach in kabelloses um! Damit können Sie sämtliche CarPlay-Funktionen drahtlos nutzen und die ursprünglichen Fahrzeugfunktionen wie Navigation, Musikwiedergabe, Siri-Assistent, Anrufe usw.

Bitte stellen Sie sicher, die kabelgebundenes Capplay unterstützen. Wenn sie die carplay-funktion nutzen können, indem Sie Ihr Mobiltelefon und Ihr Auto über ein Datenkabel verbinden, dass Ihr iPhone auch Carplay unterstützt. 5g-wlan bietet ihnen eine schnellere und stabilere Verbindung bitte stellen Sie sicher, dass Bluetooth und WLAN Ihres Telefons beim Herstellen der Verbindung aktiviert sind. Beibehalten. Sie können uns jederzeit Fragen zum CarPlay-Wireless-Adapter stellen. Benutzerfreundliches designnach dem ersten einrichten der verbindung aktiviert unser carplay-wireless-Adapter automatisch die CarPlay-Wireless-Verbindung bei jedem Start des Autos.

Umfassende kompatibilität dieser drahtlose carplay-adapter ist mit 98 % der autos auf dem markt kompatibel, können sie diesen kabellosen Carplay-Adapter erwerben und verwenden. Lamtto ist bestrebt, das fahrerlebnis jedes Fahrers hinsichtlich Sicherheit, Komfort und Bequemlichkeit zu verbessern. Der ursprüngliche betrieb des autobildschirms wird dadurch nicht beeinträchtigt, die OEM-Funktionen und andere Funktionen bleiben erhalten und Ihre ursprünglichen Gewohnheiten bleiben erhalten, der Touchscreen, die Tasten, während neue Funktionen hinzugefügt werden.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo díluRC10
ModelkaRC10
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

10. BlueMusic

#ad

BlueMusic Bluetooth handsfree audio adaptér kompatibilní s 8pin Mini-ISO Audi Chorus 2, Concert Symphony Navigation Plus 1/2, RNS-D, VW Gamma 5 MCD MFD 1, SEAT Alana Aura, Škoda MFD1 Symphony

#ad
BlueMusic #ad - Bezdrátové streamování hudby a hovorů do rádia. Vhodné pro vw, skoda, seat až do cca 2006 a audi a2, a6 až 2003, a3/a4/tt do cca 2006, A8 až 2002. Ovládání skladeb a hovorů na rádiu/volantu. Montuje se neviditelně za rádiem.
ZnačkaBlueMusic #ad
VýrobceBlueMusic #ad
Číslo díluBM-FSE-8PIN