Top 10 Double Sided Adhesive Tape – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. shengo

#ad

Bez stopy, oboustranná lepicí páska, samolepicí bublinková bublinková bublinková páska s pajetkami, ruční výroba, Nano Tape Bubbles, víceúčelová transparentní plakátová páska

#ad
shengo #ad - Můžete jej zastřihnout na libovolnou velikost a délku, můžete také natáhnout, silná tuhost, vodotěsné a odolné vůči vysokým teplotám, aby vyhovovaly vašim potřebám. Jak vyrobit míč s mýdlovými bublinami1. Složte ji na polovinu, že střední díl nelepí dohromady; 4. Snadné řezání a používání oboustranné lepidlo je rychlé a silné, kterou chcete, ohýbat a skládat tak, snadné použití po odtržení.

Sada nanobázek náš nano balonkový pásek obsahuje pět barev, vícebarevné bublinkové balonky, transparentní pásek + modrý pásek + růžový pásek + zelený pásek + žlutá stuha + pumpička + 4 slámky + 7 kusů flitrů, vypadá hezky a zajímavě. Iroké použití lepicí pásku lze použít nejen k foukání mýdlových bublin, ale také do kuchyně, zahrady a dalších aspektů života. Odstřihněte část lepicí pásky tak dlouho, vložte slámu a diy materiály a jemně stlačte hrany; 3. Můžete jej použít k upevnění/nalepení fotorámečků, nálepek na zeď, obývacího pokoje, háčků, koupelny, dekorativních nálepek, plakátů, kanceláře, doplňků, nástěnných dekorací a jiných předmětů, což představuje velkou úlevu pro váš život!.

No trace double sided tape naše oboustranná nano páska je vyrobena z opakovaně použitelné, akrylového materiálu se silnou absorpcí vody a voděodolnou, sušit na vzduchu nebo použít vysoušeč vlasů k vysušení, silné lepicí pásky, povrch můžete čistit vodou, obnovení lepivosti a pak ji opět přilepit na požadované místo. Vyfoukněte bubliny. Odtrhněte nosný papír na povrchu, aby se zajistilo, jak je to možné; 2.
Značkashengo #ad
Výrobceshengo #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.4
Číslo dílu1

2. timalo

#ad

Ochrana zadní stěny deska |, timalo Ochrana proti postříkání stěna na sporák, kuchyň zadní stěna kuchyně skleněný vzhled | akrylové sklo 3 mm | skleněná zadní stěna akrylové sklo, všechny podklady

#ad
timalo #ad - Za sporákem nebo kuchyňským dřezem zadní stěna není určena pro plynové sporáky. Snadná montáž: doporučujeme upevnění kuchyňského zrcadla z akrylového skla pomocí oboustranné lepicí pásky nebo silikonu.

Ideální ochrana před postříkáním do kuchyně: ochranná deska na zadní stěnu z 3 mm silného akrylového skla nabízí optimální ochranu proti postříkání a je výrazně lehčí a odolnější než sklo, stejně jako extrémně robustní a velmi snadná na údržbu. Pro všechny podklady: zakryje spáry, staré dlaždice, hrubé vlákno, omítka. Velký výběr motivů: moderní design se skleněným vzhledem pro vaši kuchyni v profesionální kvalitě, brilantních barvách a dech beroucí ostrosti detailů | skleněné zadní stěny z akrylu - vyrobeno v Německu. Velikost: 120 x 60 cm, 28 tráva, tráva s dešťovými kapkami.
Značkatimalo #ad
Výrobcetimalo #ad

3. DEQORI

#ad

DEQORI Zadní stěna kuchyně sklo | motiv slunce klesá nad Baltským mořem | 125 x 50 cm | zadní stěna koupelny nebo sporáku | clona na sporák ochrana před postříkáním do kuchyně a koupelny | moderní dekorace pro zrcadlo na dlaždice

#ad
DEQORI #ad - Vysoce kvalitní materiál: potištěné kuchyňské zrcadlo z nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě.

Koupelna nebo zadní stěna kuchyně: tuto univerzální skleněnou ochranu stěny lze umístit stejně za sporákem, resp. Na kuchyňskou stěnu a za umyvadlem v koupelně. Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev. Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design.

3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty. Montáž bez vrtání: v závislosti na podkladu lze tuto skleněnou zadní stěnu upevnit na stěnu pomocí oboustranné lepicí pásky, silikonového lepidla nebo silného suchého zipu.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Výška1
Délka125
Hmotnost5.63
Šířka50
Číslo díluSB-125-50-1390

4. DIMEX

#ad

Akrylové sklo – plexisklo, tloušťka 5 mm – vyrobeno v EU | včetně, DIMEX Zadní stěna kuchyně Azulejo kompozitní deska 180 x 60 cm | ochrana proti postříkání kuchyň pro sporák dřez | prémiová kvalita

#ad
DIMEX #ad - Nejlepší materiál a kvalita: plexisklo o tloušťce 5 mm nebo dibond hliníková kompozitní deska s tloušťkou 3 mm – vysoce kvalitní a odolný materiál – neprůhledné, lehké a stabilní – dlouhodobé používání, brilantní barvy.

Formát šířka x výška: 60 x 40 cm až 240 x 60 cm z 1 kusu, jiné motivy a rozměry dle poptávky. Montáž: snadné použití s oboustrannou lepicí páskou nebo s montážním lepidlem k dostání zdarma v dodávce. Podklad musí být pevný, čistý, zrnitě a prašně, odmaštěný, které působí obecně nestabilní, odstranit staré tapety a hrubá vlákna. Staré omítky, musí být natřeny základním nátěrem.

Držba: velmi dobře omyvatelný mýdlovou vodou, nepoužívejte žádné agresivní čisticí prostředky. Lze nalepit přímo na keramické dlaždice. Ochrana proti postříkání do kuchyně – dekorační stěna vyrobená v eu: uv tisk – dekorační stěna do kuchyně, sprchy a všech stěn z akrylového skla plexiskla – chrání kuchyňskou stěnu před stříkající vodou a postříkáním tuku.
ZnačkaDIMEX #ad
VýrobceDIMEX #ad

5. DIMEX

#ad

Tloušťka 5 mm – vyrobeno v EU |, DIMEX Zadní stěna kuchyně kompozitní deska kamenná stěna 240 x 60 cm | ochrana proti postříkání kuchyň na sporák dřez | prémiová kvalita, akrylové sklo – plexisklo

#ad
DIMEX #ad - Podklad musí být pevný, zrnitě a prašně, které působí obecně nestabilní, čistý, odstranit staré tapety a hrubá vlákna. Formát šířka x výška: 60 x 40 cm až 240 x 60 cm z 1 kusu, jiné motivy a rozměry dle poptávky.

Nejlepší materiál a kvalita: plexisklo o tloušťce 5 mm nebo dibond hliníková kompozitní deska s tloušťkou 3 mm – vysoce kvalitní a odolný materiál – neprůhledné, lehké a stabilní – dlouhodobé používání, brilantní barvy. Staré omítky, odmaštěný, musí být natřeny základním nátěrem. Držba: velmi dobře omyvatelný mýdlovou vodou, nepoužívejte žádné agresivní čisticí prostředky.

Ochrana proti postříkání do kuchyně – dekorační stěna vyrobená v eu: uv tisk – dekorační stěna do kuchyně, sprchy a všech stěn z akrylového skla plexiskla – chrání kuchyňskou stěnu před stříkající vodou a postříkáním tuku. Montáž: snadné použití s oboustrannou lepicí páskou nebo s montážním lepidlem k dostání zdarma v dodávce. Lze nalepit přímo na keramické dlaždice.
ZnačkaDIMEX #ad
VýrobceDIMEX #ad

6. DEQORI

#ad

DEQORI Zadní stěna kuchyně sklo | motiv západu slunce Baltského moře | 100 x 50 cm | zadní stěna koupelny nebo sporáku | clona na sporák ochrana před postříkáním do kuchyně a koupelny | moderní dekorace pro zrcadlo na dlaždice

#ad
DEQORI #ad - Vysoce kvalitní materiál: potištěné kuchyňské zrcadlo z nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě.

Montáž bez vrtání: v závislosti na podkladu lze tuto skleněnou zadní stěnu upevnit na stěnu pomocí oboustranné lepicí pásky, silikonového lepidla nebo silného suchého zipu. Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev. Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design.

Na kuchyňskou stěnu a za umyvadlem v koupelně. Koupelna nebo zadní stěna kuchyně: tuto univerzální skleněnou ochranu stěny lze umístit stejně za sporákem, resp. 3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Výška1
Délka100
Hmotnost4.5
Šířka50
Číslo díluSB-100-50-1175

7. timalo

#ad

Ochrana zadní stěny deska |, timalo Ochrana proti postříkání stěna na sporák, všechny podklady, kuchyň zadní stěna kuchyně skleněný vzhled | akrylové sklo 3 mm | skleněná zadní stěna akrylové sklo

#ad
timalo #ad - Pro všechny podklady: zakryje spáry, hrubé vlákno, staré dlaždice, omítka. Za sporákem nebo kuchyňským dřezem zadní stěna není určena pro plynové sporáky. Ideální ochrana před postříkáním do kuchyně: ochranná deska na zadní stěnu z 3 mm silného akrylového skla nabízí optimální ochranu proti postříkání a je výrazně lehčí a odolnější než sklo, stejně jako extrémně robustní a velmi snadná na údržbu.

Velikost: 120 x 80 cm, 63 - turecké dlaždice, vintage turecké dlaždice modré. Snadná montáž: doporučujeme upevnění kuchyňského zrcadla z akrylového skla pomocí oboustranné lepicí pásky nebo silikonu.

Velký výběr motivů: moderní design se skleněným vzhledem pro vaši kuchyni v profesionální kvalitě, brilantních barvách a dech beroucí ostrosti detailů | skleněné zadní stěny z akrylu - vyrobeno v Německu.
Značkatimalo #ad
Výrobcetimalo #ad

8. timalo

#ad

Kuchyň zadní stěna kuchyně vzhled skla | akrylové sklo 3 mm | skleněná zadní stěna akrylové sklo, všechny podklady, ochrana zadní stěny deska | 100 x, timalo Ochrana proti postříkání stěna na sporák

#ad
timalo #ad - Ideální ochrana před postříkáním do kuchyně: ochranná deska na zadní stěnu z 3 mm silného akrylového skla nabízí optimální ochranu proti postříkání a je výrazně lehčí a odolnější než sklo, stejně jako extrémně robustní a velmi snadná na údržbu.

Velký výběr motivů: moderní design se skleněným vzhledem pro vaši kuchyni v profesionální kvalitě, brilantních barvách a dech beroucí ostrosti detailů | skleněné zadní stěny z akrylu - vyrobeno v Německu. Pro všechny podklady: zakryje spáry, staré dlaždice, hrubé vlákno, omítka. Za sporákem nebo kuchyňským dřezem zadní stěna není určena pro plynové sporáky. Velikost: 100 x 50 cm, 25- černý mramor, černý mramor. Snadná montáž: doporučujeme upevnění kuchyňského zrcadla z akrylového skla pomocí oboustranné lepicí pásky nebo silikonu.
Značkatimalo #ad
Výrobcetimalo #ad

9. DIMEX

#ad

DIMEX Zadní stěna kuchyně kompozitní deska ledové kostky 100 x 60 cm | ochrana před postříkáním kuchyně pro sporák dřez | prémiová kvalita, akrylové sklo – plexisklo, tloušťka 5 mm – vyrobeno v EU | včetně lepidla

#ad
DIMEX #ad - Lze nalepit přímo na keramické dlaždice. Podklad musí být pevný, které působí obecně nestabilně, zrnitě a zaprášeně, čistý, odmaštěný, odstranit staré tapety a hrubá vlákna. Držba: velmi dobře omyvatelné mýdlovou vodou, nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Formát šířka x výška: 60 x 40 cm až 240 x 60 cm z 1 kusu, jiné motivy a rozměry dle požadavku. Montáž: snadné použití s oboustrannou lepicí páskou nebo s montážním lepidlem k dostání zdarma v dodávce. Nejlepší materiál a kvalita: plexisklo s tloušťkou 5 mm nebo dibond hliníková kompozitní deska s tloušťkou 3 mm – vysoce kvalitní a odolný materiál – neprůhledné, lehké a stabilní – dlouhodobé používání, brilantní barvy.

Ochrana proti postříkání do kuchyně – dekorativní stěna made in eu: uv tisk – dekorativní stěna do kuchyně, sprchy a všechny stěny z akrylového skla plexisklo – chrání kuchyňskou stěnu před stříkající vodou a mastným stříkáním. Staré omítky, musí být opatřeny základním nátěrem.
ZnačkaDIMEX #ad
VýrobceDIMEX #ad

10. timalo

#ad

Timalo Ochrana proti postříkání stěna na sporák, kuchyň zadní stěna kuchyně skleněný vzhled | akrylové sklo 3 mm | skleněná zadní stěna akrylové sklo, všechny podklady, ochrana zadní stěny deska |

#ad
timalo #ad - Ideální ochrana před postříkáním do kuchyně: ochranná deska na zadní stěnu z 3 mm silného akrylového skla nabízí optimální ochranu proti postříkání a je výrazně lehčí a odolnější než sklo, stejně jako extrémně robustní a velmi snadná na údržbu.

Velký výběr motivů: moderní design se skleněným vzhledem pro vaši kuchyni v profesionální kvalitě, brilantních barvách a dech beroucí ostrosti detailů | skleněné zadní stěny z akrylu - vyrobeno v Německu. Velikost: 80 x 60 cm, 5- pampová tráva, mořská duna pampová tráva. Pro všechny podklady: zakryje spáry, hrubé vlákno, staré dlaždice, omítka. Snadná montáž: doporučujeme upevnění kuchyňského zrcadla z akrylového skla pomocí oboustranné lepicí pásky nebo silikonu. Za sporákem nebo kuchyňským dřezem zadní stěna není určena pro plynové sporáky.
Značkatimalo #ad
Výrobcetimalo #ad