Top 10 Dunstabzugshaube 90 cm Deckenmontage – Ostrůvkové digestoře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klarstein

#ad

Einbau, 3 Stufen, Unterbauhaube, 410 m3/h, Fernbedienung & Aktivkohlefilter, LED, Edelstahl/schwarzes Glas, 90 cm, Dunstabzugshaube, Umluft und Abluft, Klarstein High Line Deckenhaube

#ad
Klarstein #ad - Touchdisplay: mit drei leistungsstufen wird sie mit jedem Kochgeruch und Dampfaufkommen fertig und lässt sich unkompliziert über das Touchdisplay oder bequem per Fernbedienung steuern. Led lichter: für viel licht auf der kochfläche sorgen die beiden zuschaltbaren LED-Streifen mit 2 x 5 W Leistung.

Mit glänzendem satinglas, einbaurahmen und einem 9-farbigen Ambientelicht sorgt sie für die Atmosphäre in der Küche. So erhält jeder koch den besten Einblick in sein kleines Reich der Leckereien. Aktivkohlefilter: dank mitgeliefertem aktivkohlefilter benötigt sie auch keinen Abluftschacht: Hier wird der aufgesaugte Küchendunst direkt gefilter und wieder in die Küche freigegeben - zusätzliche Baumaßnahmen oder Anschaffungen entfallen.

Design: die klarstein high line abzugshaube ist nicht nur schön, sondern auch flexibel! Entweder als Deckenhaube über einer Kochinsel oder dank ihrer kompakten Maße auch über der Einbauküche findet sie leicht in so gut wie jeder Küche ihren Platz. Leistung: mit 75 watt motorpower verrichtet sie ihre arbeit nicht nur effizient mit bis zu 410 m³/h Abluftleistung, sondern auch mit Stil.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška8.15
Délka11.02
Šířka33.86
Číslo díluCGCH3-90300-jhmq

2. Comfee

#ad

Touch Control, nástěnné digestoře, nástěnný digestoř s 1 uhlíkovým filtrem, COMFEE Digestoř A+++ 90 cm cirkulace vzduchu a odvětrávání, sklo v barvě, LED osvětlení, 4 rychlosti, CHW 7. 9M77A3 650m³/h

#ad
Comfee #ad - Duální režim instalace a nastavitelný komín všechna pouzdra a velikosti z ušlechtilé oceli se perfektně hodí do vestavěné skříně a šetří místo. Intuitivní přejetí prstem se aktualizuje.

Dotykový panel elegantní dotykový panel usnadňuje ovládání pouhým jedním kliknutím. Rozměry výrobku: 600 mm Š*500 mm h s nastavitelným komínem od 448 mm do 783 mm. Protože je kromě toho snadno odnímatelný a lze jej mýt v myčce, může si vždy zachovat optimální účinnost. 5vrstvý opětovně použitelný hliníkový filtr 5vrstvý hliníkový filtr efektivně odstraňuje tuk a pachy při vaření.

Skvělé pro všechny typy bytů. Bldc motorprémiový bldc motor s energetickou účinností a+++ nabízí vyšší odečítací výkon při nižší spotřebě energie díky technologii Smart IC. Silný odsavač par 650 m³/h kvalitní digestoř ve tvaru t se 4stupňovým odtahovým ventilátorem nabízí odsavač par až 650 m³/h, zatímco hladina hluku zůstává celkově nízká.
ZnačkaComfee #ad
VýrobceComfee #ad
Výška21.65
Délka19.69
Hmotnost26.46
Šířka35.43
Číslo díluCHW 7.9M77A3
ModelkaCHW 7.9M77A3
Záruka1 rok výrobce.

3. NEG

#ad

NEG Digestoř NEG36-AT odsávání/cirkulace 90 cm ostrovní digestoř z ušlechtilé oceli s LED osvětlením a funkcí doběhu

#ad
NEG #ad - Vhodné pro odvětrávací a cirkulační provoz. Nejlepší výhled při vaření a jako osvětlení atmosféry. Tichý, výkonný a energeticky účinný s energetickou účinností A++. 4 led teplá bílá zajišťují perfektní světlo. Odkapávač par z ušlechtilé oceli jako designový prvek pro vaši kuchyni. Filtr s aktivním uhlím GF50 volitelně lze objednat. Elegantní skleněná přední strana s moderním dotykovým senzorem a funkcí doběhu. Sada pro cirkulaci vzduchu je součástí dodávky.
ZnačkaNEG #ad
VýrobceNEG #ad
Výška43.31
Délka23.62
Šířka35.43
Číslo díluNEG36-AT
ModelkaNEG36-AT

4. respekta

#ad

Respekta Digestoř/ostrovní digestoř 90 cm/kryt z ušlechtilé oceli v černé/funkci odsávání a cirkulace vzduchu / CH44099GISS / A / 58 – 71 dB

#ad
respekta #ad - Díky třídě energetické účinnosti A+ je obzvlášť energeticky úsporná. Tukový filtr shromažďuje tuk na vaření digestoře a je vyjímatelný. Montáž: digestoř je bez hlavy a lze ji snadno namontovat na stěnu.

Funkce: pomocí dotykového ovládání lze 3 stupně výkonu šikmé digestoře a intuitivně ovládat. Se 135 cm dlouhým kabelem a připojením 150 cm pro odvětrávací provoz lze tento jednoduše uvést do provozu. Integrované led osvětlení doplňuje zážitek z vaření digestoře. Příslušenství: součástí dodávky se vedle digestoře v černé barvě nachází omyvatelný kovový tukový filtr MIZ 3000 Stěrka: praktická šikmá konstrukce digestoře šetří místo a chrání před nárazy hlavy při vaření.

Moderní design volného krytu je skutečným zlatým hřebem v kuchyni. TechnickÉ Údaje: Šikmá kuchyňská digestoř rozměry 114, 4 x 60 x 38, 2 cm a váží 11, 7 kg.
Značkarespekta #ad
VýrobceRespekta #ad
Výška25.59
Délka23.62
Hmotnost47.18
Šířka35.24
Číslo díluCH44099GISS
ModelkaCH44099GISS
Záruka2.

5. Klarstein

#ad

64 dB, LED osvětlení, 600 m³/h, Klarstein Digestoř Limelight – digestoř z ušlechtilé oceli, digitální displej, šířka 90 cm, digestoř se 3 stupni výkonu, stříbrná

#ad
Klarstein #ad - Programový diagram: Časovač umožňuje kuchyň po vypnutí dále větrat. Snadná instalace: stahovák limelight je koncipován tak, že ji lze namontovat na stěnu. Moderní technologie – díky nejmodernější technologii snižuje stahovák spotřebu energie a podporuje tašku a životní prostředí.

Výkonnostní možnosti: stěrka kouře klarstein limelight je velmi vhodná pro velké a středně velké kuchyně. Elegantní a praktické: elegantní a praktický stejně tak díky stahovači kouře Limelight od Klarstein Obohaťte svou kuchyni svou přítomností a současně odstraňte páru, kouř a nepříjemný zápach.

Ve svém nejvyšším výkonu má čerpací výkon 600 metrů krychlových za hodinu. Dvě zabudovaná světla zajišťují, že je plocha vaření osvětlena, takže kuchaři bohatí na detaily uvidí bod vaření. Všechny materiály potřebné pro montáž, jako je povrchová úprava stahováku, jsou součástí dodávky. Ovládací panel umožňuje ventilační funkci. Stěrka má také funkci větrání.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKLARSTEIN #ad
Výška15.35
Délka38.19
Hmotnost37.26
Šířka22.83
Číslo díluTK15-90400-imel

6. IsEasy

#ad

58 dB, Digestoř 90 cm, dotykové ovládání, režim cirkulace a odsávání, 3 stupně nastavení, černá, účinnost A++, digestoř IsEasy s 524 m³/h silným sacím výkonem

#ad
IsEasy #ad - Hladina hluku pouze 58 dB během provozu. Držba: 5vrstvý hliníkový filtr se musí pravidelně čistit a můžete jej také mýt v myčce. Roční spotřeba energie digestoře, účinnost A++ pouze 11, 8 kWh ročně. Dvě 1, 5w led světla mohou kdykoli osvětlit vaši kuchyňskou oblast.

Odvzdušňovací systém se 2 režimy : můžete použít režim cirkulace vzduchu nebo režim odsávání. Moderní design: Černá digestoř iseasy je vyrobena z ušlechtilé oceli, která má prostorově úsporný, zkosený design. Velikost produktu: 89, 5 cm * 41, 5 cm. Digestoř mezi digestoří a pracovním stolem by měla činit 65 – 75 cm. Výkonný proud vzduchu: silný sací výkon až 524 m³/h, velký proud vzduchu.

90 cm velká deska pro rozšíření oblasti odsávání. 90 cm digestoř obsahuje uhlíkový filtr *2 a výfukovou trubku 2 m. Tři stupně nastavení: tato digestoř 90 cm obsahuje tři nastavitelné stupně: velký/střední/malý. Můžete si vybrat stupně podle svých potřeb vaření. Jasné a jednoduché ovládací funkce vám poskytnou nový zážitek z používání.
ZnačkaIsEasy #ad
VýrobceIsEasy #ad
Výška13.23
Délka35.24
Šířka16.34
Číslo dílu4019201-kun

7. respekta

#ad

Respekta Digestoř/ostrovní digestoř 90 cm/kryt z ušlechtilé oceli se skleněným stínidlem v černé/funkci odsávání a cirkulace vzduchu / CH44099GISAM / A / 58–73 dB

#ad
respekta #ad - Montáž: kuchyňskou digestoř lze snadno namontovat na stěnu. Tukový filtr shromažďuje tuk na vaření digestoře a je vyjímatelný. Příslušenství: součástí dodávky se vedle digestoře v černé barvě nachází omyvatelný kovový tukový filtr MIZ 6600 .

Stěrka: praktická šikmá konstrukce digestoře šetří místo a chrání před nárazy hlavy při vaření. Díky třídě energetické účinnosti A je obzvlášť energeticky úsporná. Moderní design volného krytu je skutečným zlatým hřebem v kuchyni. Odpařovací digestoř zaručuje díky LED osvětlení optimální zážitek z vaření.

TechnickÉ Údaje: Šikmá rozměry 77 – 115 × 60 × 37, 5 cm a váží 11 kg. Se 135 cm dlouhým kabelem a připojením 150 cm pro odvětrávací provoz lze tento jednoduše uvést do provozu. Funkce: dotykovým ovládáním lze snadno ovládat 3 stupně výkonu šikmé digestoře.
Značkarespekta #ad
Výrobcerespekta #ad
Výška25.59
Délka23.62
Hmotnost47.18
Šířka35.24
Číslo díluCH44099GAM
ModelkaCH 44099 GISAM
Záruka2 roky.

8. Klarstein

#ad

Digestoř s filtrem, digestoř s proudem vzduchu 577,8 m³/h, nástěnné digestoře s ovládáním Wi-Fi a LED, Klarstein Digestoř 90 cm, odsávání/cirkulační digestoře 90 cm, digestoř z ušlechtilé oceli

#ad
Klarstein #ad - Navíc je tato digestoř extra tichá, takže 90 cm digestoř vás při vaření neruší. Se 3 režimy: s výkonným proudem vzduchu 577, 8 m³/h a 3 režimy filtruje naše digestoř páry a pachy pro lepší vzduch. S rychlou instalací: montáž této digestoře z ušlechtilé oceli 90 cm je stejně snadná jako následování receptu.

UŽiteČnost a ÚČinnost: naše digestoře disponují dotykovým ovládáním a wifi ovládáním, které se velmi snadno ovládá. SvĚtlo, tmast: naše digestoř nabízí vysoký odmašťovací výkon a led světla. Díky hliníkovému tukovému filtru vhodnému do myčky tato digestoř 90 cm pro cirkulaci vzduchu odborně vysává tuk a pachy, aby očistil vzduch. Naše nástěnné digestoře, které byly oceněny energetickou třídou A+, jsou extrémně výkonné a nezvyšují váš účet za elektřinu.

Kromě toho se u našich ekologických digestoří díky svému designu nevymění žádná účinnost za výkon. Přidáváme návod k montáži český jazyk nelze zaručit, abyste mohli rychle a bezpečně namontovat tento parní vysavač. Innost první třídy: tato digestoř pro odvod a odvod vzduchu nemění účinnost za výkon.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.99
Délka19.69
Hmotnost39.68
Šířka0
Číslo díluCGCH3-Alinea-90BK

9. Syntrox Germany

#ad

Dotykovou obrazovkou a dálkovým ovládáním, ostrovní digestoř Touch Screen, luxusní kuchyňské vybavení, Syntrox Germany Digestoř 90 cm s modrou LED

#ad
Syntrox Germany #ad - Výkonný výkon: s působivým výkonem až 900 m³/h na nejvyšší úrovni zvládne tato kapuce bez námahy opar a pachy. Tichý provozní hluk: i na nejvyšší úrovni činí hladina hluku pouze cca 58 dB, pro příjemný zážitek z vaření.

Zaměření na energetickou účinnost: digestoř byl zařazen do energetické účinnosti A a spotřebuje pouze 230 wattů. Univerzální nastavení: díky dotykové obrazovce můžete vybrat různé stupně výkonu a zapnout energeticky úsporné LED osvětlení v modré, zelené nebo červené barvě. Luxusní vybavení s dálkovým ovládáním: ovládejte digestoř zcela pohodlně pomocí dálkového ovládání – spusťte cirkulační kryt jednoduchým stisknutím tlačítka.
ZnačkaSyntrox Germany #ad
VýrobceTroxx International GmbH #ad
Výška0
Délka35.43
Hmotnost66.14
Šířka35.43
Číslo díluKuechen-Chef-DH-230W-900D-INOX-1
ModelkaKuechen-Chef-DH-230W-900D-INOX-1

10. CIARRA

#ad

CIARRA CBCB4850 A+++ ostrovní digestoř ostrov volně visící 48 cm 700 m³/h s Smart Wi-Fi App 4 stupně booster sklo ostrovní digestoř CBCF003 filtr s aktivním uhlím černý

#ad
CIARRA #ad - Istý čistý vzduch: ostrovní kryt s omyvatelným hliníkovým tukovým filtrem a filtrem s aktivním uhlím proti pachům kuchyně, kompatibilní s filtrem s aktivním uhlím CBCF003 součástí dodávky. Elegantní a výkonný: maximální cirkulační výkon až 700 m³/h, hladina hluku MAX: 59 dB A ostrovní stropní digestoř propůjčuje kuchyni zářivé momenty a zbavuje vzduch páry a pachů.

Snadná instalace a úspora místa: plovoucí instalace nad varnou plochou pro pohodlnou a volnou práci na sporáku. 2 stupně jasu led osvětlení: digestoř má energeticky úsporné a jasné světelné režimy, umožňují individuální přizpůsobení intenzity světla a zajišťuje perfektní osvětlení prostoru vaření.

Inteligentní ovládání přes wi-fi aplikaci: s wi-fi aplikací můžete svůj přístroj ovládat extrémně rychle a jednoduše přes 4 různé stupně výkonu. Perfektní pro kuchyňský ostrov: jedná se o volně visící ostrovní digestoř CIARRA CBCB4850 48 cm, velmi se hodí do každé velkorysé kuchyně s centrálním kuchyňským ostrůvkem.
ZnačkaCIARRA #ad
VýrobceCIARRA #ad
Výška13.07
Délka12.52
Hmotnost26.46
Šířka18.98
Číslo díluCBCB4850
ModelkaCBCB4850