Top 10 Große Gymnastikmatte – Podložky na jógu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REFIT FITNESS

#ad

NBR fitness podložka podložka na jógu 190 x 60 x 1,0 + 2 fitness polštářky 25 x 61 x 1,5 cm šedá šedá sportovní podložka gymnastická podložka podložka protiskluzová podložka podložka sportovní jóga

#ad
REFIT FITNESS #ad - Nechte se přesvědčit naší novou fitness podložkou a využij ji doma na jógu, fitness, trénink, cvičení nebo sportovní jednotky. Kombinace našich fitness podložek a kolenních polštářů zajišťuje příjemný trénink a zaručuje ideální úlevu od silně namáhaných kloubů nebo citlivé páteře. Naše podložka pod kolena nenechá žádné přání a zaručuje vždy optimální komfort.

Vyzkoušejte naše sportovní a kolenní podložky a přesvědčte se sami. Bezpečná a protiskluzová: naše tréninková podložka & chrániče kolen a kloubů jdou ruku v ruce. Zatímco drážkovaný a protiskluzový povrch podložky na jógu zajišťuje optimální držení a bezpečné stání, kolena, podložka na jógu stabilizuje vaše klouby a kotníky a chrání vaši páteř, lokty a hýždě před bolestivými otlaky. Udělejte svému tělu něco dobrého a využijte náš gymnastický polštář ke stabilizaci kloubů při intenzivním cvičení, nebo k ochraně loktů při podpaží. Ty jsou samozřejmě k dostání ve vhodné barvě.

Ideální doplněk: abychom zajistili intenzivnější ochranu vašeho těla, doporučujeme vám navíc naše premium refit yoga & fitness pads. Produkt: sada z vysoce výkonné fitness podložky refit fitness 190 x 60 x 1, 0 cm + 2 x fitness & jógové polštářky 25 x 61 x 1, 5 cm – podložka na jógu bez ftalátů z kvalitní nbr pěnové hmoty – tloušťka 10 mm – s popruhem pro snadné přenášení – protiskluzová sportovní podložka + 2 extra silné gymnastické polštáře – hmotnost: cca 1, 0 kg – každá podložka cca 0, 2 kg – barva: šedá. S dodaným popruhem lze naši podložku snadno uložit nebo přepravovat.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Hmotnost0.44

2. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Gymnastická podložka Profi 190 x 60 x 1,5 cm Beere PainProtect SmartCell NBR protiskluzová podložka na jógu Pilates Sport Gymnastika Podložka na jógu 15 mm Sportovní podložka na nošení Taška

#ad
REFIT FITNESS #ad - I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku7. Proveďte test na lokty! jsi zcela vyčerpaný po náročném dni a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec! na měkkém a přesto odolném materiálu se už nemusíte díky už nikdy překonat. Obsahují karcinogenní látky jako chlorový parafín s krátkým řetězcem, které se mohou z materiálu uvolnit potem nebo odřením a proniknout do pokožky.

Ať už na jógu, fitness, se zvětšenými rozměry 190 x 60 cm se vám meze nekladou. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a zažijte svobodu s jedinou sportovní podložkou kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak se vám vedle svého náročného všedního dne podaří vypadat tak fit a atraktivně! Jóga, zda si můžete podložku vzít s sebou. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhnete tréninkových úspěchů, sport nebo gymnastiku, které byste si nikdy nevěřil.

Přetížené klouby a nesnesnesitelné otlaky loktů, boků a kolen patří minulosti. Pro prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Srolujte se, fitness studio nebo relaxační meditace v zeleni… s praktickou taškou si už nemusíte dělat starosti, pásek přes něj, spadněte do tašky a jde! Uveďte první krok do zcela nového životního pocitu a. S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle. Určuješ, jak tvrdý bude tvůj trénink a ne bolestivý podklad.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62

3. Gaiam

#ad

Oboustranná, královská kytice, extra silná, protiskluzová, délka 172 cm x 61 cm Š x 6 mm silná, Gaiam Podložka na jógu, prémiový potisk, pro všechny druhy pilates a trénování podlahy

#ad
Gaiam #ad - Rozměry d x Š x h: 172, 7 x 61 x 6 mm. Lehká a silná podložka na jógu: tyto odolné, ale lehké cvičební podložky jsou extra silné pro dodatečné polstrování, které vaše klouby potřebují při každé józe nebo fitness rutině.

Včetně třídy jógy: podložka na jógu obsahuje bezplatné cvičení jógy, které vám usnadní začít. Netoxická podložka na jógu bez obsahu 6p je zdravější volbou pro vás a planetu a neobsahuje dehp, BBP, DINP, DBP, didp a dnop upozornění: Pro nejlepší výsledky byste měli podložku 2 až 3 dny před použitím rozvinout a větrat, když je vybalena. Oboustranná: podložka na jógu má oboustranný design, dvě možnosti designu, které se hodí ke každé náladě, strukturovaný lepivý protiskluzový povrch pro vynikající trakci a lepší přilnavost, pomůže udržet vás motivovanou a soustředěnou.
ZnačkaGaiam #ad
VýrobceFit For Life #ad
Výška0.24
Délka68
Hmotnost3.2
Šířka24
Číslo dílu05-62355
Modelka05-62355

4. BalanceFrom

#ad

Schwarz, BalanceFrom Unisex-Erwachsene 6 x 152 cm

#ad
BalanceFrom #ad - Lässt sich nicht auf dem teppich verlaufen und leicht mit einem feuchten Tuch zu reinigen. Musterdesign verhindert das Verrutschen der Maschine.

Die hochdichte matte schützt Ihre Böden und Teppiche vor den schädlichen Auswirkungen schwerer Trainingsgeräte. Alle echten balance from produkte werden durch eine 100% Zufriedenheitsgarantie und 2-jährige Balance von. Absorbiert vibrationen und reduziert geräusche, die von allen Arten von Geräten verursacht werden, während die Lebensdauer Ihrer Geräte verlängert wird. 0, 8 m x 1, 5 m ist groß genug für die meisten Heimtrainer, elliptische und andere Trainingsgeräte.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška4
Délka33
Hmotnost6.08
Šířka5
Číslo díluBFTM-S1
ModelkaBFTM-S1

5. ProsourceFit

#ad

černá, ProsourceFit Unisex – balanční podložka pro dospělé, jednotná velikost

#ad
ProsourceFit #ad - Všechny stupně fitness – výzva pro sportovce, kteří chtějí zlepšit funkčnost a sílu; skvělý nástroj pro začátečníky a starší dospělé, pro zvýšení vědomí těla a zlepšení stability.

Zlepšuje rovnováhu a sílu – pěnová hmota vytváří nestabilní povrch pro práci na rovnováze a síle trupu, posiluje také nohy/kotníky a umožňuje tak rehabilitaci po zraněních. Snadné nošení. Velká velikost – velikost 39, 3 cm v je praktická, 4 cm d x 31, aby na ni stála a prováděla výpady, 8 cm Š x 6, podpaží, dřepy, drtí atd. Hmotnost 340 g.

Mnohostranně použitelná – vícevrstvou podložku lze použít jako sedák, jako podložku pod nohy pro barové stolky, chránič kolen pro zahradní práce, jako meditační polštář nebo pro pózy jógy. Netoxický a protiskluzový – ekologický tpe materiál je odolný proti potu a sklouzávání, proto je ideální pro cvičení a jógu, který se snadno čistí.
ZnačkaProsourceFit #ad
VýrobceProsourceFit #ad
Výška2.25
Délka15.5
Hmotnost0.86
Šířka12.75
Číslo dílups-1036-bp-r-black
Modelkaps-1036-bp-r-black
ZárukaŽádná záruka

6. MOTIONTEX

#ad

MOTIONTEX Podložka na tréninkové přístroje pro spodní kola, černá, ochrana podlahy, 61 x 152,4 cm, fitness přístroje, domácí fitness studio, spin-bike

#ad
MOTIONTEX #ad - Není savá – s neabsorbujícím recyklovaným pvc je tato silná cvičební podložka navržena tak, pot, aby během tréninku odváděla vodu, tuk a jiné tekutiny. Ochrana povrchu – chraňte svůj koberec s plochými vlasy a podlahy z tvrdého dřeva těmito rohožemi před poškozením, hlukem a vibracemi způsobenými fitness příslušenstvím nebo domácí gymnastikou.

Bezpečnostní vlastnosti – nerovná struktura povrchu nabízí protiskluzový povrch a zaoblené rohy udržují gymnastickou podložku před navíjením – snižuje pravděpodobnost, že spadnou na podložku nebo zakopnou.

Snadno se čistí – pokud je připravena, abyste z cvičební podložky odstranili vodu, gumovou podložku jednoduše opláchněte mýdlem a vodou, pot, tuk nebo jiné tekutiny. Podložka pro tréninkové přístroje – rozměry: 61 x 152, 4 cm. Tato ochranná rohož zůstává u většiny velkých stacionárních a ležících jízdních kol bezpečně na svém místě.
ZnačkaMOTIONTEX #ad
VýrobceDIMEX #ad
Výška0.11
Délka60
Hmotnost7.2
Šířka24
Číslo dílu8M-110-24C-5
Modelka8M-110-24C-5

7. BalanceFrom

#ad

šířka 61 cm, extra silná, BalanceFrom GoCloud univerzální podložka na jógu, odolná proti roztržení, délka 180,3 cm, černá, s popruhem, 2,5 cm, vysoká hustota

#ad
BalanceFrom #ad - Pro snadnou přepravu a skladování jsou přidány jednoduché páskování a lehká funkce. S vysoce hustým pěnovým materiálem, boky, 5 cm pohodlně vypolstrovaná páteř, prémiová podložka o tloušťce 2, kolena a lokty na tvrdých podlahách.

180, 3 cm dlouhé a 61 cm široké zajišťuje komfort pro lidi všech tvarů a velikostí. Technologie odolná proti vlhkosti umožňuje snadné mytí rohože mýdlem a vodou. Výjimečná odolnost vám umožňuje udržovat rovnováhu při každém stylu cvičení. S oboustrannými, univerzální prémiová podložka na jógu od Balance From má vynikající protiskluzovou výhodu, protiskluzovými povrchy, aby se zabránilo zranění.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška1
Délka71
Hmotnost2.2
Šířka24
Číslo díluAP1BLK
ModelkaAP1BLK

8. LILENO SPORTS

#ad

LILENO SPORTS Ochranná podložka 70 × 130 cm – extra odolná podložka na běžecký pás, tloušťka 8 mm – fitness podložka pro crossové trenažéry, kolečkové trenažéry a jiné fitness přístroje – také na

#ad
LILENO SPORTS #ad - Naše podložky na podlahu přitom zvládnou i s bodovým trvalým zatížením jako u většiny fitness přístrojů. Tak se můžete plně soustředit na své fitness cvičení. Tlumení nárazů – sportovní podložka lileno sports vás neomezuje při sportovních aktivitách doma.

Protiskluzová – naše podlahová ochranná rohož je díky svému hd flex povrchové úpravě a extravagantnímu reliéfu povrchu obzvlášť protiskluzová a omyvatelná. Příslib lileno sports – abychom vám rozhodnutí o koupi učinili co nejjednodušší, bereme na sebe riziko úplně: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 2 roky po nákupu a bez jakéhokoliv případu! Všestrannost – rohož lileno sports lze použít pro mnoho fitness přístrojů a cvičení: ať už jako gymnastická podložka, podložka pro sportovní potřeby nebo jako praktická ochranná podložka.

Díky dobrému záznamu zvuku se těší i váš soused a vy můžete nerušeně skočit na crossový trenažér nebo švihadlo! Dlouhá životnost – dobrá volba materiálu a neustálé kontroly kvality zajišťují trvanlivé rohože do posilovny nebo doma. Rádi vám poradíme s případnými dotazy.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceLILENO SPORTS #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu24101

9. REFIT FITNESS

#ad

Jógu, REFIT FITNESS Sportovní podložka Comfort-Max 190 x 60 x 1,5 cm Beere PainProtect SmartCell NBR podložka na jógu protiskluzová popruh gymnastická podložka pro sport, gymnastiku pilates

#ad
REFIT FITNESS #ad - Ať už na jógu, fitness, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 1, sport nebo gymnastiku, 5 cm se vám meze nekladou. I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7. Proveďte test na lokty! jsi zcela vyčerpaný po náročném dni a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec! na měkkém a přesto odolném materiálu se už nemusíte díky už nikdy překonat.

Obsahují karcinogenní látky jako chlorový parafín s krátkým řetězcem, které se mohou z materiálu uvolnit potem nebo odřením a proniknout do pokožky. Pro prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhnete tréninkových úspěchů, které byste si nikdy nevěřil. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, pásek přes něj, jak se vám vedle svého náročného všedního dne podaří vypadat tak fit a atraktivně! Fitness studio, zda si můžete vzít podložku s sebou.

S praktickou taškou si nemusíte dělat starosti, spadněte do tašky a jde! Uveďte první krok do zcela nového životního pocitu a. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a zažijte svobodu s jedinou fitness podložkou kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle. Srolujte se, jóga nebo relaxační meditace v zeleni.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62

10. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Podložka na jógu Perfect-Fit 190 x 60 x 0,6 cm GeckoGrip Sensi-Plus TPE podložka na jógu protiskluzová odolná bez škodlivých látek popruh sportovní podložka fitness podložka gymnastika sport pilates starorůžová mramor

#ad
REFIT FITNESS #ad - Srolujte se, jóga nebo relaxační meditace v zeleni… s praktickým popruhem si nemusíte dělat starosti, pásek přes něj a jde! Udělej první krok do zcela nového sebevědomí a. Dostaň své dobrodružství do obývacího pokoje a zažijte svobodu kdykoli sledovat svůj oblíbený sport.

Oboustranný povrch zajišťuje díky inovativní technologii dokonce i při cvičení, které se potíte, lepíte formálně na podložku a můžete si svůj trénink užívat naplno. Ať už na jógu, fitness, sport nebo gymnastiku, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 0, 6 cm se vám meze nekladou. Díky technologii upustit od používání chlorofenolů s krátkým řetězcem a pentachlo. Obsahuje bezpočet karcinogenních látek, které se mohou z materiálu uvolnit potem, teplem nebo otěrem a proniknout do kůže.

Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak můžete být vedle svého náročného všedního dne tak fit a vyrovnaní. Fitness studio, zda si můžete podložku vzít s sebou. Pociťte svůj nepřekonatelný střed a zvládněte problémy svého života s lehkostí. Jste po náročném dni zcela vyčerpaní a už nemáte chuť na pohyb? s tím je nyní konec! na extrémně odolném a přesto měkkém TPE se už nikdy nemusíte překonat.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.24
Délka74.8
Hmotnost1.98
Šířka23.62
Číslo díluHU-XI-201