Top 10 HUE Lightstrip Verlängerung – Philips Hue B2B

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

16 milionů barev, LED pásek Philips Hue White and Color Ambience 1m rozšíření Lightstrip Plus, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, stmívatelné, Echo Dot energetická třída A, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Odříznuté díly lze dodatečně znovu připojit pomocí spojovacího kusu základní sady Philips Hue Lightstrip+ na základní sadu Lightstrip+ verze V4.

U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Led pásek hue lightstrip lze prodloužit až na délku 10 m. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí hue bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Generace. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Provozní vlhkost vzduchu: 5 % až 95 % nekondenzující; Provozní teplota: -20 ° C až 45 ° C. Jednoduché nastavení přes bluetooth: propojte rozšíření hue lightstrip se základní sadou, stáhněte aplikaci Hue Bluetooth a můžete tak ovládat své světlo v místnosti nebo nastavit světelné scény. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.16
Délka0.55
Hmotnost0.13
Šířka39.37
Číslo dílu8718699703448
Modelka929002269201
ZárukaZáruka výrobce.

2. Litcessory

#ad

5 kusů, Litcessory Prodlužovací kabel pro Philips Hue Lightstrip Plus 150 mm, bílý – MIKRO 6-POLIG V4

#ad
Litcessory #ad - Upozornění: tento produkt není kompatibilní s Hue Play a Hue Gradient. Pozornost – vyberte si správnou verzi: philips vyrábí dvě verze svých světelných proužků standardní 6pinový v3 a micro 6-pin v4. Nekonečný design – vytvářejte přerušení ve svých světelných proužcích, položte světlo pod skříně, vytvářejte osvětlení pro regály nebo spojte světelné proužky po celém prostoru – možnosti jsou nekonečné.

Nutné – pokud chcete tento produkt připojit přímo k ovladači Philips Lightstrip, musíte použít náš ovladač na 6pólovém adaptéru. Micro 6-pin v4 má menší piny a je kompatibilní s bluetooth, abyste zjistili správnou verzi, zatímco standardní 6pinový V3 má větší piny a není kompatibilní s Bluetooth. Snadná instalace – snadné použití! naše kabely jsou ploché a flexibilní A všechny konektory jsou odnímatelné.

Litcessory – víme, že si tento výrobek zamilujete, ale pokud máte nějaké problémy, pošlete nám jednoduše zprávu a my Vám rádi pomůžeme!. Technické údaje – vyvinuto pro systém philips hue lightstrip, podporuje trasy až 10 metrů, kabely jsou uvedeny na seznamu UL a jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Podívejte se na obrázek s oběma přípojkami, kterou máte před nákupem.
ZnačkaLitcessory #ad
VýrobceLitcessory (Philips Compatible) #ad
Číslo díluHUE-Extension 150mm-W05

3. Nordic Light Solutions

#ad

Prodlužovací kabel LIGHT SOLUTIONS – pro osvětlení Philips Hue Lightstrip V4 – LED pásek LED pásky LED osvětlení – prodloužení prodloužení kabelu proud – v bílé barvě

#ad
Nordic Light Solutions #ad - Prodlužovací kabel je velmi kvalitní, robustní a má dlouhou životnost. Sada adaptérů je určena pro prodloužení mezi ovladačem Philips Hue Lightstrip Plus a Lightstrip. Větší flexibilita. Adaptér nelze použít pro prodloužení mezi různými světelnými pásky.

Vytvořte si s philips hue lightstrip v4 chytré osvětlení pro váš obytný prostor. Rozšíření je k dostání v různých délkách a umožňuje výrazně vyšší flexibilitu. Jednoduše si stáhněte bezplatnou aplikaci hue bluetooth a již můžete ztlumit až 10 žárovek v místnosti nebo nastavit světelné scény. Sada adaptéru ovladače byla vyvinuta speciálně pro philips hue lightstrip. Tímto můžete prodloužit spojení mezi LED světelnými proužky a řídicí jednotkou ovladačem.

Vysoká kvalita zaručena. Upozornění: pokud potřebujete prodlužovací kabel pro Lightstrips od Lightstrip po Lightstrip, můžete si ho u nás zakoupit. Má kvalitní bílé plastové opláštění a nenápadný design v bílé barvě, pro diskrétní instalaci v interiéru. Lightstrip lze ovládat bez náročné instalace přes Bluetooth v místnosti.
ZnačkaNordic Light Solutions #ad
VýrobceLight Solutions #ad
Výška0.2
Délka8.5
Hmotnost0.4
Šířka2.9
Číslo dílu5714255003239
Modelka5714255003239

4. Nordic Light Solutions

#ad

Philips Hue Gradient Lightstrip – rozšiřte své osvětlení flexibilně pomocí gradientu Lightstrip a naším prodlužovacím kabelem 5 cm 4 kusy

#ad
Nordic Light Solutions #ad - Všestranný: light solutions prodloužení lze použít k vedení lED pásku kolem kuchyňského ostrůvku nebo kolem podlahových lišt v obývacím pokoji, ložnici a dětském pokoji.

Flexibilní design: náš světelný pásek philips hue lze ovládat přes Bluetooth bez náročné instalace v místnosti a vytváří chytré osvětlení pro váš obytný prostor. Upozornění: prodlužovací kabel nelze použít k prodloužení kabelu mezi ovladačem a světelným proužkem startovací sady. Kabel slouží k prodloužení mezi dvěma LED pásky. Má kvalitní bílé plastové opláštění a nenápadný design v bílé barvě. Kvalita: prodlužovací kabel je velmi kvalitní, robustní a má dlouhou životnost. Možnosti rozšíření: prodlužovací kabel byl vyvinut speciálně pro Philips Hue Lightstrip Gradient pro přerušení vašich LED světelných proužků.
ZnačkaNordic Light Solutions #ad
VýrobceLight Solutions #ad
Výška0.2
Délka8.5
Šířka2.9
Číslo dílugradient-cable
Modelka5714255007411

5. Philips Hue

#ad

Bílý, Philips Hue Gradient Ambiance Lightstrip 1 m rozšíření, stmívatelný, 16 milionů barev a přechodů, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, ovládání přes aplikaci, Echo Dot

#ad
Philips Hue #ad - Philips hue gradient Ambiance Lightstrip 2 m základna je nutná. Proto není potřeba štítek EEL. Lightstrip s technologií gradientu: gradient lightstrip září ve více barvách současně a lze vytvářet různé barevné přechody.

Generace. Doplňující produkt: rozšiřte délku svého Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip tímto 1 m dlouhým prodloužením. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Okolní produkt: tento produkt je díky pevně zabudovanému světelnému prostředku klasifikován jako okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs pestrého světla pro váš domov. Obsah balení: včetně 1x lightstriper Extension.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.22
Délka0.57
Hmotnost0.18
Šířka39.41
Číslo dílu929002995001
Modelka929002995001
Záruka2 roky výrobce.

6. Litcessory

#ad

Bílý, MIKRO 6-POLIG V4, 4 kusy, Litcessory Flexibilní rohová spojka/prodlužovací kabel pro Philips Hue Lightstrip Plus 50 mm

#ad
Litcessory #ad - Snadná instalace – snadné použití! naše kabely jsou ploché a flexibilní A všechny konektory jsou odnímatelné. Nutné – pokud chcete tento produkt připojit přímo k ovladači Philips Lightstrip, musíte použít náš ovladač na 6pólovém adaptéru.

Pozornost – vyberte si správnou verzi: philips vyrábí dvě verze svých světelných proužků standardní 6pinový v3 a micro 6-pin v4. Litcessory – víme, že si tento výrobek zamilujete, ale pokud máte nějaké problémy, pošlete nám jednoduše zprávu a my Vám rádi pomůžeme!. Nekonečný design – vytvářejte přerušení ve svých světelných proužcích, položte světlo pod skříně, vytvářejte osvětlení pro regály nebo spojte světelné proužky po celém prostoru – možnosti jsou nekonečné. Podívejte se na obrázek s oběma přípojkami, abyste zjistili správnou verzi, kterou máte před nákupem.

Technické údaje – vyvinuto pro systém philips lightstrip, podporuje trasy až 10 metrů, kabely jsou uvedeny na seznamu UL a jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Micro 6-pin v4 má menší piny a je kompatibilní s bluetooth, zatímco standardní 6pinový V3 má větší piny a není kompatibilní s Bluetooth. Upozornění: tento produkt není kompatibilní s Hue Play a Hue Gradient.
ZnačkaLitcessory #ad
VýrobceLitcessory (Philips Compatible) #ad
Číslo díluHUE-CornerFlex-W04

7. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

8. Litcessory

#ad

Bílá, MIKRO 6-POLIG V4, Litcessory 6pólový na zkrácený konec spojky pro Philips Hue Lightstrip Plus 4 kusy

#ad
Litcessory #ad - Pozornost – vyberte si správnou verzi: philips vyrábí dvě verze svých světelných proužků standardní 6pinový v3 a micro 6-pin v4. Snadná instalace – snadné použití! naše kabely jsou ploché a flexibilní A všechny konektory jsou odnímatelné.

Podívejte se na obrázek s oběma přípojkami, abyste zjistili správnou verzi, kterou máte před nákupem. Upozornění: tento produkt není kompatibilní s Hue Play a Hue Gradient. Nekonečný design – vytvářejte přerušení ve svých světelných proužcích, položte světlo pod skříně, vytvářejte osvětlení pro regály nebo spojte světelné proužky po celém prostoru – možnosti jsou nekonečné. Nutné – pokud chcete tento produkt připojit přímo k ovladači Philips Lightstrip, musíte použít náš ovladač na 6pólovém adaptéru.

Micro 6-pin v4 má menší piny a je kompatibilní s bluetooth, zatímco standardní 6pinový V3 má větší piny a není kompatibilní s Bluetooth. Technické údaje – vyvinuto pro systém philips lightstrip, podporuje trasy až 10 metrů, kabely jsou uvedeny na seznamu UL a jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Litcessory – víme, že si tento výrobek zamilujete, ale pokud máte nějaké problémy, pošlete nám jednoduše zprávu a my Vám rádi pomůžeme!.
ZnačkaLitcessory #ad
VýrobceLitcessory (Philips Compatible) #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluHUE-6pToCut-W04A
ModelkaHUE-6pToCut-W04A

9. Litcessory

#ad

Bílý, Litcessory Prodlužovací kabel Power-to-Controller pro Philips Hue Lightstrip Plus/Gradient světelné proužky 7,5 m, 1 kus

#ad
Litcessory #ad - Litcessory – víme, že si tento výrobek zamilujete, ale pokud máte nějaké problémy, pošlete nám jednoduše zprávu a my Vám rádi pomůžeme!.

Snadná instalace – snadné ovládání! vyměňte jednoduše krátký kabel, který byl dodán s vaším ovladačem světelných proužků. Nekonečný design – můžete svůj ovladač napájet s větší vzdáleností mezi zásuvkou a ovladačem světelných proužků. Dná ztráta výkonu nebo jasu! technické údaje – vyvinuto pro systém philips hue lightstrip, podporuje trasy až 10 metrů, kabely jsou uvedeny na seznamu UL a jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Dný vliv na jas – vaše světelné proužky budou s tímto prodlužovacím kabelem svítit stejně jasně.
ZnačkaLitcessory #ad
VýrobceLitcessory (Philips Compatible) #ad
Číslo díluHUE-PwrToCtrler 7.5M-W01
ModelkaHUE-PwrToCtrler 7.5M-W01

10. Wicked Chili

#ad

Wicked Chili 10m DC prodlužovací kabel kompatibilní s Philips HUE Lightstrip Plus White and Color Ambiance 71903/55/PH verze 2015, 2016, 2017 prodloužení mezi síťovým zdrojem a ovladačem

#ad
Wicked Chili #ad - Tento dc prodlužovací kabel lze použít pro zvětšení vzdálenosti mezi Lightstrip + ovladačem a síťovým zdrojem o 10 m. Kabel má stínění awg 20 a lze jej připojit několikrát za sebou. Před nákupem se ujistěte, že velikost dc zásuvky je kompatibilní s vaším lightstrip.

Typ připojení dc konektor 5, 50 x 2, 1 mm prodlužovacího kabelu je vhodný pro každý běžný nízkonapěťový síťový zdroj. Kompatibilní pouze s lightstrip plus s čárovým kódem 8718696129562 / číslo modelu. Díky tomuto 10 metrů dlouhému rozšíření můžete hue lightstrip Plus například snadněji a elegantněji namontovat na markýzu, strop nebo na těžko přístupná místa.

Důležité: ne pro hue lightbar. Porovnejte čárový kód na obalu a/nebo reklamním materiálu nebo číslo modelu na ovladači vašeho Lighstrip Plus. Důležité: není kompatibilní s nejnovější generací hue light strip plus 70901a. Vnější průměr: 5, 5 mm / vnitřní průměr: 2, 1 mm. 70903 číslo modelu najdete na Lightstrip+ Controller. Rozsah dodávky: 1x wicked chili 10 m / 32 stop napájecí prodlužovací kabel.
ZnačkaWicked Chili #ad
VýrobceWicked Chili #ad
Výška1.57
Délka4.72
Hmotnost0.22
Šířka4.72
Číslo dílu844028
Modelka844028