Top 10 kleine kamera Versteckt – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

IeGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, dlouhá doba pohotovostního režimu, cloud/SD, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním, PIR detekcí pohybu

#ad
ieGeek #ad - Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Simpler od geek-making securityať už letní horko, déšť nebo dokonce německá zima, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku.

S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci. Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali.

2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců. Pokud máte jakékoliv potřeby, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt.

Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Wenn eine bewegung erkannt wird, die den menschlichen körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wodurch Fehlalarme reduziert werden.

Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, so dass Sie nichts verpassen werden. Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere benutzer, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

3. WUUK

#ad

IP67, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, noční vidění, práce s Alexa/Google Assistant, WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, bezdrátová kamera monitorování venkovní, zdarma 32 GB úložný prostor

#ad
WUUK #ad - Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně. S dobíjecí baterií 9600 mAh. Vyhledejte prosím asin:B0BC8DG6B7 v buyboxu. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena. Když zapnete, systém se automaticky připojí.

Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Pokud senzor pir rozpozná pohyb, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, abyste mohli rychle jednat. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months. Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů.

Rozlišení 2k ultra hd 3mp bezpečnostní bezdrátové inteligentní video-dveřní zvonek se 4:3 pohled z hlavy na nohu, můžete vidět všechny detaily a vědět, co se děje na vašich dveřích přes aplikaci WUUK i v noci s nočním viděním. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů smart Home slibuje, že poskytneme profesionální zákaznický servis, abychom vyhověli potřebám našich hostů. 2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce. Uklidňující domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátová bezpečnostní kamera na doma se dodává se 2 bezdrátovými kamerami, základní stanicí wuuk 32 GB.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

4. Tapo

#ad

2 kusy Tapo, detekce pohybu, 1080P, TP-Link Monitorovací kamera Tapo C200P2 360° pro vnitřní použití, dvoucestné audio, noční vidění, kompatibilní s Alexa&Google Assistant, pro miminka/domácí zvířata

#ad
Tapo #ad - Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 128 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery. Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN.

Fhd 1080p & pan/tilt 360° – wi-fi monitorovací kamera zachycuje každý detail s vysokým rozlišením 1080p. Dvoucestné audio – komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem bezproblémově a jasně hovořit. Rozšířené noční vidění – i v noci může monitorovací kamera WLAN zobrazovat dohled až 10 metrů. Balení obsahuje 2 kusy monitorovací kamery Tapo C200 Detekce pohybu a alarmy – přijímejte okamžitá oznámení z aplikace Tapo, pokud je detekován pohyb.

30denní bezplatná zkušební verze. Horizontální pohyb až 360° a vertikální pohyb až 114°, široké pokrytí pro zachycení každého okamžiku. Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky. Tapocare-služba předplatného pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se snímkem fotografií a sledováním pohybu. Režim ochrany soukromí – můžete aktivovat režim ochrany dat, který objektiv fotoaparátu fyzicky uzavře, abyste zlepšili soukromí.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška4.63
Délka3.36
Šířka3.42
Číslo díluTapo C200P2
ModelkaTapo C200P2

5. TODAYI

#ad

Mini kamera live přenos aplikace na mobilní telefon, detektor pohybu, sledování kamery uvnitř, dlouhá pohotovostní Wi-Fi kamera, TODAYI Mini kamera, noční vidění, 4K HD mini monitorovací kamera

#ad
TODAYI #ad - Vestavěná baterie s velkou kapacitou, takže můžete během nabíjení nahrávat nepřetržitě. Ovládání pomocí aplikace a bezdrátové spojení: pro interní monitorování kamery není nutná žádná profesionální instalace. Inteligentní detekce pohybu, snižte chybové alarmy způsobené jinými objekty např. Můžete také sdílet svůj fotoaparát s přáteli a rodinou a užívat si krásné okamžiky.

Díky tomu můžete v aplikaci vidět obrázky v reálném čase, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Funkce hotspot: i když kamera není připojena k Wi-Fi, můžete se k Hotspotu připojit přes svůj mobilní telefon. 4k hd wlan mini monitorovací kamera, živý přenos, s akumulátorem, vnitřní mini kamera, mobilní telefon, kompaktní malá bezpečnostní kamera s detektorem pohybu, aplikace pro mikro kameru, vnitřní použití, noční vidění. Když okolní světlo ztmavne, přejde automaticky do režimu nočního vidění. Naše aplikace podporuje přidání více kamer, takže nepromeškáte žádný důležitý okamžik! Automatické noční vidění: mini kamera je vybavena 6 nesvítícími infračervenými přístroji pro noční vidění.

Mini-wlan kamera je dodávána s usb kabelem s dlouhou životností, co se děje doma ani na cestách a nikdy nezmeškáte důležité okamžiky! Jiná malá zvířata, aby zajistila kratší dobu závěrky a snížila tak okamžitý pohyb objektu s co nejkratší dobou expozice, snížení chybných alarmů Pro zachycení momentu pohybu objektu používá WLAN mini kamera automaticky vyšší citlivost ISO, změny světla. Takže si nemusíte dělat starosti s tím, provozní doba 6–8 hodin vestavěná baterie 1400 mAh, uložená energie se neztratí a po úplném nabití ji lze používat nepřetržitě 6–8 hodin.
ZnačkaTODAYI #ad
VýrobceTODAYI #ad

6. SANPROV

#ad

SANPROV Mini Kamera,1080P HD Kamera überwachung Tragbare kleine Überwachungskamera Stiftkamera Kamera für drinnen und draußen

#ad
SANPROV #ad - Die mini-kamera unterstützt Loop-Aufnahmen. Einfach Plug-and-Play. Hochauflösende 1080p-videoauflösung dieser mini-kamerastift kann klare 1080p-videos aufnehmen und stellt sicher, dass Sie jeden schönen Moment perfekt festhalten. Kamerastiftein-knopf-schalter-design ist einfach zu bedienen.

Bedienen sie die Videoaufnahme und den Kameramodus mit einer Taste. Einfach zu bedienen professioneller mini-kamerastift. Videoaufzeichnung diese Miniaturkamera können Sie zu Interviews, Meetings und Kursen mitnehmen. Keine notwendigkeit, um die Aufnahme einfach zu starten/stoppen. Unterstützt karten mit bis zu 64 GB. Eine körperkamera mit einem Stiftclip, der an einer Hemdtasche oder einem Notizbuch befestigt werden kann.

Das aufgenommene video wird alle 5-10 Minuten auf der Karte gespeichert. Wenn die mini-Spionagekamera aufzeichnet, Software herunterzuladen. Drücken sie einfach eine Taste, erlischt die LED-Anzeige. Mini-kamerastift: diese mini-kamera kann als normaler Stift zum Schreiben oder als digitaler Mini-Kamerastift verwendet werden. 130 minuten ununterbrochen aufnehmen, verwendet den Kartensteckplatz zur Speicherung. Videozeit eingebauter 360-ma-lithium-Akku, kann ca.
ZnačkaSANPROV #ad
VýrobceSANPROV #ad

7. EUKI

#ad

EUKI Monitorovací kamera, PIR detekce pohybu, bezdrátová kamera s nočním viděním, vnitřní akumulátor, 2,4 GHz, monitorování, 1080p HD kamera, vnitřní WLAN kamera

#ad
EUKI #ad - Rozpozná lidi, kteří se pohybují před vaším domem. Podpora cloudového úložiště a sd karty: ukládejte rozpoznané videoklipy do cloudu nebo použijte micro SD kartu pro místní ukládání.

Pir detekce pohybu: bezpečnostní kamera je vybavena pokrokovou technologií detekce pohybu PIR. Oboustranný 3M. 1080p hd a noční vidění: vychutnejte si nesrovnatelnou kvalitu obrazu a HD videozáznamy, aniž byste unikli jediný detail. Výkonný akumulátor: bezpečnostní kamera pro vnitřní prostory má zabudovanou 2400mAh baterii, která je 100% bezdrátová. Bezdrátové spojení: připojte se zcela jednoduše a bez komplikované kabeláže k domácí síti WLAN a zpříjemněte tak svůj domov. Super dlouhá pohotovostní doba na jeden měsíc. Kamera s rozlišením 1080P poskytuje jasné a. Lze ji použít také.
ZnačkaEUKI #ad
VýrobceEUKI #ad
Výška1.68
Délka1.5
Šířka1.5
Číslo díluGX7S
ModelkaGX7S

8. Reolink

#ad

Slot na kartu microSD, 1080P bezpečnostní kamera venkovní s 2cestným audiem, Reolink Černá Wi-Fi kamera Lumus se světlem Spotlight, detekcí pohybu + PIR, siréna

#ad
Reolink #ad - Můžete vidět více cenných detailů, abyste v noci identifikovali osoby, vozidla a jiné předměty. Kromě toho můžete nastavit zóny aktivity nebo přizpůsobit citlivost detekce a časový plán, abyste se přizpůsobili každé situaci a minimalizovali nežádoucí alarmy.

Pir + detekce pohybu: kombinace detekce pohybu a rozpoznání pir výrazně snížila počet chybových alarmů. Barevné noční vidění: se zabudovanými bodovými světly poskytuje reolink lumus videa v plné barvě, i když v blízkosti není žádný zdroj světla. Více možností ukládání: vložte kartu microsd až 128 gb, abyste uložili události vyvolané pohybem, není součástí dodávky, vyberte si nepřetržitý záznam 24/7 s Reolink NVR volitelně nebo upravte časově řízený záznam.

Kromě toho může silná siréna v případě nouze odradit vetřelce. Dvoucestné audio: můžete nejen sledovat živé streamování z této bezdrátové kamery, ale také poslouchat a mluvit o ní přímo pomocí dvoucestné komunikace. Více možností alarmu: pokud je detekován pohyb, obdržíte okamžité alarmy – push oznámení na aplikaci Reolink / klientovi a e-mailové alarmy – abychom vás informovali, že se někdo blíží k vašemu domu.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka3.9
Hmotnost0.41
Šířka3.58
Číslo díluLumus-B
ModelkaLumus-B
Záruka2letá omezená záruka.

9. javiscam

#ad

Detektor pohybu, vnitřní monitorovací kamera, Full HD monitorovací kamera, 100 dní v pohotovostním režimu WiFi kamera, noční vidění, živý přenos mobilní aplikace, mini kamera, javiscam Mini kamera

#ad
javiscam #ad - Etří elektřinu tím, a je připravený, že zaznamenává, když někdo přijde, technický design s nízkou spotřebou energie, když nikdo nepřijde. Kamera může při nastavení nízké citlivosti nahrávat déle než 60 dní. Silný zákaznický servismini kamera se instaluje snadněji než jiné kamery, které obvykle vyžadují komplikovaný instalační proces, g106 má pouze dva jednoduché kroky.

Vestavěná a dlouhá pohotovostní baterie 2800mah wifi monitorovací kamera, která může po nabití nepřetržitě nahrávat 10 hodin. Pokud kamera vnímá pohyb, okamžitě vám zašle alarm přes mobilní aplikaci. Naše aplikace podporuje přidání více kamer, automaticky se přepne do režimu nočního vidění. Současně jsou všechna videa s alarmem uložena na paměťové kartě nebo v cloudu. Funkce hotspot, takže i když kamera není připojena k wifi, můžete se připojit k Hotspotu přes váš telefon a sledovat živé snímky v krátké vzdálenosti.

Po připojení zůstává přístroj připojen pokud je k dispozici proud a WLAN. S funkcí nočního vidění můžete nahrávat jasná, 4g wi-fi kamera je vybavena šesti neosvětlenými infračervenými přístroji pro noční vidění. Díky aplikaci můžete v reálném čase vidět obrázky bez ohledu na to, 4 G, kde jste. Spojení s wifi přes aplikaci podporuje pouze 2, 5G není podporováno.
Značkajaviscam #ad
Výrobcejaviscam #ad
Výška1.65
Délka1.5
Hmotnost0.18
Šířka2.17
ModelkaG106
ZárukaJaviscam Mini kamera byla vyvinuta s cílem zpřístupnit kvalitní, uživatelsky přívětivé a cenově dostupné malé monitorovací kamery pro každého. Pokud narazíte na technické problémy, obraťte se prosím na nás, uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili, support@javiscam. Informace.

10. BOIFUN

#ad

Detekce pohybu, poplašné zařízení, BOIFUN 2K solární monitorovací kamera venkovní baterie 15000 mAh, snížení chybových alarmů, 360° bezdrátová, 2cestné audio,, venkovní venkovní monitorovací kamera

#ad
BOIFUN #ad - Na základě inteligentních algoritmů dokáže kamera přesně rozpoznat, co se děje, ať už se jedná o neočekávaný vetřelec nebo potenciální nebezpečí. Profesionální tým zákaznických služeb vám nabízí kvalitní individuální servis. Slibujte, že vaše soukromí absolutně ochráníte.

Nabízí i v noci jasný obraz. S vylepšeným objektivem s rozlišením 2304 x 1296p a dvěma led světly nabízí lepší optický výkon a jasnější kvalitu obrazu než běžné fotoaparáty. Redukce chybových alarmů: rozpoznání aijste stále naštvaní neustálými chybovými poplachy monitorovací kamery? – jedinečná přesnost rozpoznání ai boifun dosahuje až 96 %. Značka boifun nabízí 90denní bezplatné vrácení a výměnu a 3letou záruku. Dné nekonečné měsíční poplatky. Solární provoz a stabilní wi-fi připojenívenkovní monitorovací kamera je vybavena solárním panelem a dobíjecí baterií 15 000 mah, díky nimž je wi-fi spojení stabilnější a umožňuje pokrytí signálu až 100 m bez dalších kabelů.

Bezstarostná dovolená s ochranou pro váš majetek! Volitelné funkce. Ujistěte se, že obdržíte pouze relevantní oznámení. Dvoucestné audio a rodinné sdílení s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete komunikovat s rodinou, domácími zvířaty nebo doručovateli. Nikdo nemůže toto video sledovat bez vašeho svolení.
ZnačkaBOIFUN #ad
VýrobceBOIFUN #ad
Výška4.92
Délka5.51
Šířka3.94
ModelkaÜberwachungskamera Aussen
Záruka3 roky záruka výrobce, v případě dotazů k výrobku se obraťte na: admin@boifun. Pěkná.