Top 10 Küchenrollwagen mit Schubladen – Odkládací stolky do kuchyně

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

3 patra, mátově zelená, Amazon Basics – Vozík na nářadí nebo kuchyňský vozík

#ad
Amazon Basics #ad - 3 úložné koše nad sebou s mřížkovými policemi. Otočná kolečka z gumy, otočná pro snadnou mobilitu. Ideální pro uložení nářadí, příslušenství, potravin, nápojů, potřebných výrobků, toaletních potřeb a dalších. Hladký lakovaný povrch pro dodatečnou ochranu proti korozi; lze použít uvnitř i venku. Zakřivené posuvné držadlo pro efektivní a komfortní manévrování. Vozík na nářadí nebo kuchyňský vozík z kovu se 3 úrovněmi, mnohostranně použitelný.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška31
Délka17
Hmotnost8.6
Šířka13.35
Číslo díluWK130840-2-Mint Green
ModelkaWK130840-2-Mint Green

2. Ovicar

#ad

Vollmetallkorb, Organizer, Allzweckwagen, Aufbewahrungswagen mit Rollen und 4 seitlichen Haken, Ovicar Rollwagen mit 4 Etagen aus Drahtgeflecht, Küchenaufbewahrung

#ad
Ovicar #ad - Mesh-design ermöglicht Luftzirkulation. Produktgröße: 45 x 26 x 84 cm l x B x H, Montage kann in wenigen Minuten erledigt werden. Einfach zusammenzubauen. Großer stauraum make-up-korb mit 4 tiefen körben und 4 hängenden Seitenhaken bietet Platz für eine große Anzahl von Gegenständen, um die Raumausnutzung zu optimieren.

Tiefe körbe: unser bürowagen hat einen Überkopf auf jedem Regal, um zu verhindern, dass Gegenstände herunterfallen. Robuste und langlebige ovicar bastelwagen verfügen über dickere Korb- und runde Rohre für zusätzliche Stabilität und Haltbarkeit, und sind wasserdicht und rostbeständig, jede Schicht kann bis zu 10 kg Gewicht tragen. Herausziehbarer einkaufswagen mit 4 hochwertigen Rollen, die es leicht machen, flexible Räder, 2 arretierbare und ige Designs, überall zu bewegen.
ZnačkaOvicar #ad
VýrobceOvicar #ad
Výška33.1
Délka10.2
Hmotnost7
Šířka17.7
Číslo dílu4 file cart-Black
Modelka4 tier rolling cart

3. SONGMICS

#ad

KSC03WT, kanceláře, bílý, SONGMICS Kolečkový vozík z plastu univerzální vozík s kolečky do kuchyně, se 3 patry 61 cm vysoký, koupelny

#ad
SONGMICS #ad - Police na kolečkách se snadno sestaví – ilustrovaný návod ukazuje, jak se regál sestavuje bez nářadí. Prostorově úsporný vozík – bílý plastový vozík nabízí ve výšce 61 cm místo pro mnoho potřeb do koupelny, kuchyňského příslušenství, odkládací prostor v kanceláři a pro pořádek v dětském pokoji.

Se 3 patry – na 3 otevřených odkládacích přihrádkách o velikosti cca 36, prostředků na péči, kosmetiky, 5 x 28 cm se hodí pro mnoho potravin, doplňků do koupele, ale také pro malé knihy a hračky. Lehký a robustní univerzální regál – regál z pp plastu je robustní, snadno se čistí, váží pouhých 1, 25 kg a má nosnost až 15 kg každé patro 5 kg.

Univerzální vozík s kolečky – 4 univerzální kolečka jsou flexibilně pohyblivá, díky tomu lze regál jednoduše a rychle posunout a lze jej použít také jako servírovací vozík. Jednotlivé díly se zasunou do sebe a vydrží dlouho a velmi stabilní.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška24.02
Délka14.37
Hmotnost2.76
Šířka11.02
Číslo díluKSC03WT

4. SONGMICS

#ad

Obývací pokoj, jednoduchá montáž, koupelna, prostorově úsporný, kuchyňský regál, regál do výklenku, kuchyně, kuchyňský vozík, kancelář, koupelnový regál, černý BSC065B01, SONGMICS Kolečkový vozík se 4 policemi

#ad
SONGMICS #ad - 10minutová montáž: jednoduše zasuňte obě boční tyče do sebe, obývacího pokoje, obalte je držáky pro mřížkové koše, takže můžete řádně uložit jak malé dózy na koření, ale je také vybaven výškově nastavitelnými košíky, kanceláře a koupelny, posuňte koše na tyče a našroubujte role – montáž bez námahy! Všestranný talent: tento regál se hodí nejen do kuchyně, tak i velké láhve šampónu.

Keep rolling: tento regál na výklenky je vybaven 4 robustními pp kolečky, takže se regál nepohybuje, takže jej můžete bez problémů posouvat vedle vaší vany, příborníku nebo gauče. Ka pouze 13, 5 cm: genius tohoto vozíku spočívá v jeho štíhlých rozměrech.

2 kolečka mají brzdy, pokud jej nechcete. Stabilní pomocník: v tomto domácím vozíku je hodně, odolná kolečka, musíte se jen pečlivě podívat – stabilní ocelové trubky, 4 mřížkové koše s zatížením až 4 kg, velký úložný prostor. Díky tomu se sám sepne do úzkých výklenků nebo malých rohů a postará se o spoustu úložného prostoru navíc.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška35.67
Délka5.31
Hmotnost7.28
Šířka15.94
Číslo díluBSC065B01
ModelkaBSC065B01

5. Dripex

#ad

Dripex Rollwagen Küchen, Küchenregal mit 3 Ebenen, Weiß, Faltbarer Küchenwagen aus Metall, Allzweckwagen Keine Installation erforderlich, Regal mit Rollen

#ad
Dripex #ad - Der rollwagen ist ideal für Küche, Wohnzimmer, Bad, das robust und langlebig ist. Faltbares design & keine montage erforderlich der servierwagen mit faltbarem Design, spart lästige Installationsprozeduren. Stabil & große speicherkapazität der faltbarer küchenwagen besteht aus metall, friseurladen, schlafzimmer, und jeder Korb trägt 20 kg.

Die gesamttragfähigkeit beträgt bis zu 60 kg, Babyzimmer, Restaurant usw. Der dripex küchenregal kann ihren innenbereich dekorieren, uns zu kontaktieren, wir werden unser Bestes versuchen, zögern Sie nicht, passt zu verschiedenen Einrichtungsstilen und bietet nützlichen Stauraum. Noch wichtiger ist, dass die gefaltete Breite des Wagens nur 12 cm beträgt. Verwendet, um die Praktikabilität und Ordentlichkeit zu verbessern. Größe 44 x 30 x 89. 5 cm. Wenn es irgendwelche Probleme vor oder nach dem Kauf gibt, Ihr Problem zu lösen.

Obwohl der wagen voller Dinge ist, wie Sie möchten. Zwei der räder können arretiert werden, so dass Sie den Wagen sicher an Ort und Stelle halten können, können Sie ihn überall im Haus schieben, ohne zu verrutschen. Metallgitterkorb & seitenhaken-design das metallgitterkorb-design macht diesen trolley stilvoll und elegant, gleichzeitig ist er bequem zum Abtropfen und Belüften, um eigenartigen Geruch zu verhindern. Die seitlichen haken werden zum Aufhängen kleiner Gegenstände wie Löffel, Handtuch, Badeball usw.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška35.04
Délka11.81
Hmotnost10.76
Šířka17.32
Číslo díluHU-XI-19
ModelkaFoldable - White

6. APEXCHASER

#ad

Kuchyňský vozík na kolečkách, 3 úrovně úzký vozík, regál do výklenku, koupelnový regál, servírovací vozík, kuchyňský regál, APEXCHASER Kuchyňský vozík, univerzální vozík s velkou kapacitou do kuchyně,

#ad
APEXCHASER #ad - Velkorysá kapacita úložného prostoru: 4 úrovně kuchyňského vozíku umožňují uložení velkého počtu předmětů; měří 43, 8 x 26 x 63 cm DxŠxV a nabízí prostorné úložné řešení pro každou místnost vašeho domu. Snadná montáž: tento univerzální vozík s celokovovou konstrukcí se velmi snadno sestavuje, takže můžete začít s organizací v co nejkratším čase.

Solidně zkonstruovaný regál s odolnou svařovanou ocelí pro dlouhou životnost. Dlouhá životnost a nerez: snadno čistitelný, hladký kovový povrch a nerezové síťové koše z něj dělají praktický a stylový doplněk pro váš domov. Multifunkční: kuchyňský vozík z kovu se výborně hodí k organizaci a uložení všech vašich důležitých zásob; použijte jej ve své kuchyni jako úschovu brambor a cibule; jednoduše jej posuňte vedle pračky a sušičky a naplňte jej ručníky, přikrývkami, pracími prostředky a čisticími prostředky; je to také perfektní řešení pro uložení a organizování kancelářských potřeb, bytových doplňků nebo dokonce toaletních potřeb.

Pro instalaci a montáž není nutné žádné nářadí. Kompaktní skladování: tento úzký vozík s kolečky může organizovat a ukládat předměty a jeho kompaktní design vám umožňuje uložit jej téměř všude ve vašem domě, což je ideální pro skříně, lofty, sklepy, společenské prostory a další.
ZnačkaAPEXCHASER #ad
VýrobceAPEXCHASER #ad
Výška24.8
Délka17.32
Hmotnost3.31
Šířka10.24
Číslo díluWK150043-W
ModelkaWK150043-W

7. SPACEKEEPER

#ad

Prostorově úsporný koupelnový regál a kuchyňský regál do kuchyně, kanceláře, 40 × 22 × 86 cm,, koupelny, regál do výklenku na kolečkách, vozík na kolečkách, SPACEKEEPER Kuchyňský vozík se 4 policemi

#ad
SPACEKEEPER #ad - Můžete umístit vše, co chcete, rostliny, umělecké řemeslo, jídelní vůz, koupelnový vozík, nářadí, servisní vozík, potraviny atd. Velikost: 22 x 40 x 86, na kolej, garáže, prádelny, 3 cm. Sestavíte si ho sami během několika minut.

K dispozici je 6 dalších bočních háčků na chňapky, naběračky a lžíce, ručník, látku atd. Hluboké koše zabraňují pádu předmětů. Přeprava a boční háky vozík se volně otáčí o 360 stupňů se 4 univerzálními kolečky dole. Pomáhá pohodlně uspořádat a přepravovat vaše věci a odstranit nepořádek. Velká kapacita a flexibilní Štíhlý 3stupňový úložný vozík je perfektně koncipován pro úzké využití prostoru doma. Toaletní potřeby, vozíky na nářadí a další. Snadné umístění a přesunutí.

Jednoduchá montážrychlá a jednoduchá montáž, není nutné žádné nářadí. Tento kuchyňský vozík je ideální do kuchyně, koupelny, kanceláře, knihovny nebo mezi pračkou a sušičkou. Mnohem uspořádanější k zavěšení, koupací koule, než je můžete nechat rozptýlené v šuplíku. Lehce posuvná kolečka s dlouhou životností usnadňují nastupování a vystupování z úzkých místností. Stojany na koše jsou vydlabané a snadněji se umývají a čistí.
ZnačkaSPACEKEEPER #ad
VýrobceSPACEKEEPER #ad
Výška8.66
Délka33.98
Hmotnost3.66
Šířka15.75
Číslo díluSPKSC402-UK
ModelkaSPKSC402-UK

8. YBING

#ad

YBING Slim Storage Cart 4-Tier Rolling Kitchen Utility Cart White Narrow Slide Out Laundry Storage Cart on Wheels and Wood Table Top Mobile Shelf Unit Organizer Trolley for Bathroom Small Space 7.3W

#ad
YBING #ad - Große kapazität und mehrzweckunser mobiler, schmaler Küchenwagen bietet vier Ebenen Stauraum, wobei jedes regal in der höhe variiert, um Gegenstände unterschiedlicher Größe unterzubringen. Wenn sie möchten, dass es an ort und stelle bleibt, verwenden Sie einfach die Bremsen an den Rollen oder die Füße darunter für zusätzliche Stabilität.

Wenn sie fragen zu diesem 4-stöckigen Rollwagenturm haben, können Sie uns gerne per E-Mail kontaktieren. Nutzen sie den ungenutzten Eckplatz in Ihrem Zuhause mit diesem vielseitigen Aufbewahrungswagen. Ausgestattet mit 4 rollenden rädern und einem praktischen Griff, egal ob in Ihrem Schrank, macht dieses schlanke Regal die Organisation von Gegenständen zum Kinderspiel, Waschküche oder zwischen Ihren Küchentheken und Geräten. Es funktioniert auch hervorragend im Badezimmer, Wohnzimmer oder Garage. Kundendienstwir verpflichten uns, ihnen einen exzellenten kundenservice zu bieten. Dieses mobile regal für die küche verfügt über ein 5, um zu verhindern, 1 cm schützendes Metallzaun-Design an den Seiten, dass Dinge herunterfallen.

Hochwertiges material hergestellt aus hochfesten metall-vierkantrohren und mdf, ist unser Badezimmer-Rollwagen auf Rädern nicht nur stabil, sondern auch leicht zu reinigen. Wir bieten auch detaillierte Installationsanleitungen und Videos, damit Sie Ihre neue Speicherlösung schnell und einfach zusammenstellen können. Geeignet für enge räume und lücken: der schlanke aufbewahrungswagen von ybing wurde speziell entwickelt, um den Stauraum in engen Wohnräumen zu maximieren.
ZnačkaYBING #ad
VýrobceYBING #ad
Výška34.25
Délka7.48
Hmotnost10
Šířka15.75
Číslo dílumetal
Modelka960

9. SPACEKEEPER

#ad

Koupelna se 6 háčky a 2 přihrádkami, bílý, SPACEKEEPER Vozík na kolečkách se 4 policemi, regál na stěně na kolečkách na prádlo

#ad
SPACEKEEPER #ad - Víceúčelový tento kuchyňský vozík zvládne mnoho každodenních věcí. 4 volně kombinovatelné přihrádky pro individuální uložení a organizaci. Umístěte jej do kuchyně a uchovávejte plechovky, potraviny, psací potřeby, svíčky a jiné koupelnové potřeby. Postavte jej do kanceláře nebo pracovny jako praktický vozík na nářadí pro kancelářské potřeby, koření nebo malé věci, které musíte mít po ruce.

Postavte jej do koupelny a uložte mycí potřeby, koření, zeleninu, výrobky osobní péče, malířské materiály atd. Použijte malý oranžový kryt, abyste zabránili poranění a zranění, když trubičku zatlačíte do plastového koše. Pohyblivé a pevné 4 univerzální, aretovatelná otočná kolečka o 360° umožňují umístění organizéru kdekoliv na malém prostoru. Upgrade a další příslušenství ve srovnání s úložným vozíkem spacekeeper první generace má vozík druhé generace 3 druhy bočních háčků pro zavěšení drobností, aby splňoval různé požadavky.

Výsuvný víceúčelový vozík nabízí vynikající možnost přidat více úložného prostoru v přeplněných prostorách, skříň, prádelna, dětský pokoj, garáž, kancelář, technická místnost, jako je kuchyň, koupelna, kolej atd. Vše má své místo. Jednoduchá montáž postupujte podle návodu český jazyk nelze zaručit a několika jednoduchých kroků, instalace je dokončena během několika minut. Prostorný a organizátor s rozměry 22 x 40 x 86 cm optimalizuje úložný vozík spacekeeper zázračně místo.
ZnačkaSPACEKEEPER #ad
VýrobceSPACEKEEPER #ad
Výška33.86
Délka8.66
Hmotnost4.28
Šířka15.75
Číslo díluSPKSC402W-EU
ModelkaSPKSC402W-EU

10. HOMCOM

#ad

úložný vozík, 51,5 × 32, kuchyňský regál s kolečky, obývací pokoj, kanceláře, HOMCOM Vozík na kolečkách 3patrový kuchyňský vozík se zásuvkami a košem do kuchyně, ocel, bílá, ložnice, servírovací vozík

#ad
HOMCOM #ad - Kompaktní velikost je vhodná pro omezené prostory. Od kuchyňských lžiček přes závěsné utěrky až po kancelářské potřeby – všechny důležité předměty jsou uloženy na správném místě a jsou snadno přístupné. Tři regály: tři regály nabízejí dostatek místa pro lahve, kanceláře, obývacího pokoje, prádelny, toaletní potřeby a jiné věci pro každodenní potřeby.

Snadný pohyb: odkládací vozík je vybaven 4 kolečky s lehkým chodem a praktickými rukojeťmi ve tvaru U, abyste jej mohli pohodlně pohybovat všude. Robustní lešení: tento kuchyňský vozík je vyroben z vysoce zatížitelného ocelového rámu, který zajišťuje stabilitu a robustnost. Nosnost: 11, 5 kg malá nádoba. Praktická boční stěna: praktická boční plocha se skládá z propíchnuté ocelové desky, 4 odnímatelných háčků a 2 různě velkých organizérů, které nabízejí kreativní úložné řešení.

Vhodné do kuchyně, garáže a koupelny. Mřížkové koše umožňují cirkulaci vzduchu a jsou ideální pro skladování zeleniny, ložnice, ovoce a složeného prádla. Vnitřní rozměry koše: 38, 5 l × 32 š × 75, 0, 39, 2 š × 7 cm spodní přihrádka.2 kola jsou vybavena brzdami pro rychlé upevnění vozíku v případě potřeby. Nutná montáž.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška29.76
Délka12.6
Hmotnost10.12
Šířka20.28
Číslo díluDE850-185WT0431
Záruka2 roky limited warranty.