Top 10 Muskelaufbau Geräte – Fitness expandéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. COFOF

#ad

Ideální pro silový trénink pilates,, upevnění dveřních kotev, posilovací trubice, 5 fitness pásů, fitness pás s velkou rukojetí, přenosná taška, pásek na kotník, Sada odporových pásů Resistance Bands

#ad
COFOF #ad - Pět různých stupňů odporu tréninkové pásy mají 5 různých stupňů odporu v 5 různých barvách, 2 úchyty, a to žlutou 10 liber, 1 dveřní kotva, 2 řemínky na kotníky, modrou 20 liber, červenou 30 liber, zelenou 40 liber a černou 50 liber. Snadno přenosný, ať už doma, lze použít kdykoli a kdekoliv sada odporových pásků se snadno nosí a dodává se s vodotěsnou taškou, takže si ji můžete vzít všude s sebou, ve fitness studiu nebo na cestách.

Posilování svalů a spalování tuků sada odporových pásů vám může pomoci provádět různá cvičení, včetně spalování kalorií, abyste mohli trénovat ramena, hruď, svalového tréninku. Vrácení peněz nebo výměna je pro vás zdarma, a my se postaráme o to, abyste mohli svůj pohyb a fitness ještě efektivněji zefektivnit, můžete si tedy u nás objednat bez obav a rizika. Karabina z ušlechtilé oceli je silná a má dlouhou životnost, abychom zajistili, zavedli jsme nové latexové materiály, kotva dveří je silnější a měkčí.

Odporové pásy s rukojetí mohou plně nahradit činky nebo těžké předměty pro silový trénink. Můžete použít rukojeti, paže, stohovatelné tréninkové popruhy a dveřní kotvy, pas a boky.100% spokojenost a záruka vrácení peněz obdržíte kompletní sadu expander pásů, abyste byli s našimi fitness pásy spokojeni. Tyto odporové pásy můžete používat samostatně nebo v kombinaci s maximálním odporem 150 liber. Nově vylepšené fitness pásky na základě zpětné vazby od zákazníků jsme plně optimalizovali odporové pásy, že fitness pásky mají dlouhou životnost a flexibilitu.
ZnačkaCOFOF #ad
VýrobceCOFOF #ad
Hmotnost1.72

2. WUGEIN

#ad

Elektrostimulator-Gürtel für Bauchmuskeln, mit 6 Modi & 9 Intensitaten, USB Wiederaufladbar Muskelstimulator, Ganzkörper EMS Bauchmuskeltrainer, LCD Bildschirm Elektrische Bauch Trainer

#ad
WUGEIN #ad - Bei kontinuierlicher anwendung dieses Produkts für 8-10 Wochen, Oberschenkel und Unterschenkel, jeweils 20 Minuten. Es ist ideal für alle, auch im Liegen. Entfernen sie einfach die Verpackung und tragen Sie das Produkt auf Ihre Haut auf. Mühelose nachhaltigkeit der ems bauchtrainer bietet eine benutzerfreundliche und nachhaltige Fitnesslösung, die eine bequeme und mühelose Trainingslösung suchen, die sich leicht in Ihre tägliche Routine integrieren lässt.

Individualisiertes training unser abs bauchtrainer verfügt über 6 modi und 9 intensitätsstufen, die auf Menschen mit unterschiedlichem Durchhaltevermögen zugeschnitten sind. Erreichen sie den körper, hilft Ihnen dabei, ohne Zeit und Energie zu opfern. Spüren sie die Magie der einfachen Ganzkörperformung. Keine notwendigkeit für komplexe Geräte; trainieren Sie jederzeit und überall. Ems muskeltrainingunser ems bauchtrainer verwendet fortschrittliche ems-technologie, und fördern die Muskelbewegung.

Automatische abschaltung in 10 sekunden, modus und die Intensitä auf einen blick. Er ems-controller ist abnehmbar, 3-in-1-usb aufladbar, und drücken Sie die Taste "-", um es herunterzustufen oder auszuschalten. Sie können ihre muskeln nach Ihren Vorlieben formen und stärken. Ganzkörperformungunser ems bauchtrainer geeignet für meisten körperteile wie arm, hintern, Bauch, rücken, 2-3 mal am Tag, ist die perfekte Ergänzung zum Fitnesstraining und zur Gewichtsabnahme.
ZnačkaWUGEIN #ad
VýrobceCL-POWER #ad

3. Amonax

#ad

švihadlo, domácí sportovní vybavení, posilovač břišních svalů pro domov, kliky, sada tréninkového zařízení od kolečka, fitness sportovní zařízení, Amonax Břišní koloběžka, workout posilovače břicha

#ad
Amonax #ad - Rukojeti na ležení – amonax push up bary jsou skvělým sportovním příslušenstvím fitness doma trénink tělesné hmotnosti. Kliková tyč je perfektní pro kliky, abyste si mohli z nákupu fitness sady amonax pro muže a ženy dlouho užívat. Jeho patentovaná technologie umožňuje ve srovnání s jinými cvičeními spálit až třikrát více energie.

V případě dotazů nebo dotazů nás prosím kontaktujte – jsme tu pro vás. Díky vysoce kvalitnímu materiálu, pohodlnému polstrování rukojeti v kombinaci s velkou tolerancí hmotnosti je skvělý sportovní přístroj. Tento posilovač břicha na doma je skvělým doplňkem pro domácí fitness. UltimativnÍ, přenosná fitness zařízení pro domácnost pro domácí gymnastiku – fitness přístroj amonax pro domácí cvičení zahrnuje včetně tréninkového přístroje na břicho – nejprodávanější břišní skútr, pár klikových rukojetí a nastavitelné švihadlo.

Skipping rope – švihadlo jsou známé především tím, že spalují kalorie. Přístroj na posilování břišních svalů amonax je skvělý posilovač břišních svalů pro všechny, tak i jednotlivé kolo, díky čemuž je vhodný jak pro začátečníky, kteří usilují o 6 balení nebo se jen snaží ztratit břišní tuk. Koloběžka břišních svalů je na břišním skútru břišních svalů, efektivnější při tréninku horní části těla a současně chrání vaše zápěstí. Sada švihadla amonax je nepostradatelným fitness přístrojem doma.
ZnačkaAmonax #ad
VýrobceAMONAX #ad
Výška2.56
Délka13.39
Hmotnost3.44
Šířka2.56
Číslo díluAM-163900050
ModelkaAM-163900050

4. SEVEKO

#ad

Bezpečný a efektivní, unisex zelená, 8 režimů a 15 intenzit, SEVEKO Tréninkový přístroj na posilování břišních svalů EMS, rychlý EMS svalový trenažér, 10 kusů náhradních hydrogelů

#ad
SEVEKO #ad - Ať už jste v práci, na cestách nebo na cestách, kdo chce zůstat ve formě, můžete jej použít k dosažení svých fitness cílů a optimálně využít svůj čas. Udržitelný a domácí trénink – náš posilovač břišních svalů ems se velmi snadno používá a používá, aniž byste museli chodit do posilovny.

Přenosný – náš přístroj na posilování břišních svalů se bez problémů vejde do kabelky. Pokročilá technologie ems – náš posilovač břicha používá pokrokovou technologii ems, aby stimuloval vaše svaly a umožnil vám efektivní trénink. Trénink celého těla – náš tréninkový přístroj ems lze použít na různé skupiny svalů, břicha, včetně paží, stehen, hýždí a zad. Ať už jste fitness nadšenec nebo právě začínáte, náš posilovač břicha se perfektně hodí pro lidi všech úrovní fitness.

S jediným produktem můžete oslovit více oblastí vašeho těla a během krátké doby absolvovat trénink celého těla. Tak můžete svůj trénink přizpůsobit svým specifickým potřebám a preferencím. Toto je ultimativní trénink pro líné! S touto vědecky osvědčenou a bezpečnou technologií můžete bez problémů dosáhnout požadovaných výsledků. Přizpůsobitelné – náš tréninkový přístroj ems má 8 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny potřebám osob s různou výdrží.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluJH-N1
ModelkaJH-N1
Záruka1 rok

5. Queath

#ad

Bezdrátový přenosný břišní pás pro budování svalů ABS/břicho/paže/nohy, Queath EMS stimulátor svalů tréninkový přístroj, chytrý fitness přístroj na posilování břišních svalů

#ad
Queath #ad - Pro vypnutí stiskněte tlačítko "-" po dobu 3 sekund. Nabíjení přes usb li integrovaný li-ion akumulátor a usb kabel jsou součástí dodávky intenzita tréninku stroje stoupá o 50 % oproti bateriovým výrobkům. Pokud tento produkt není pro vás vhodný, dostanete do 30 dnů záruku 3 měsíce a žádné riziko.

Zvyšuje prokrvení a krevní oběh, zejména pokud se přidává ke zdravé výživě a rutině. Ergonomie pro trénink břišních svalů. Použití vyberte si režimy a vhodnou sílu, nohy, hýždě, záda, stehna, hruď, přizpůsobte polštářky vašemu tělu a nechte své svaly trénovat. Technologie ems pro tuto techniku je důležité, abyste aktuální signál přenášeli přímo do svalů, což je výhodné pro hubnutí, aby byly svaly v tréninkovém stavu. Upevněte fitness přístroj na místo, kde chcete posílit svaly.

Pro zapnutí stiskněte tlačítko "+" po dobu 3 sekund. Už to není signál přenášený mozkem. Ideální pro paže, horní a spodní břicho, lýtka a pas. 100% záruka vrácení peněz doufáme, že budete se svými zkušenostmi s produktem spokojeni. Tento svalový toner může pomoci napnout, 20 minut na sezení, pažích, napnout a posílit vaše tělesné svaly na břiše, nohách atd. Snadné použití je extrémně lehký, ultra tenký, přenosný a pohodlný na nošení.
ZnačkaQueath #ad
VýrobceXiFANG #ad

6. LEJIEYIN

#ad

LEJIEYIN Power Twister Trainings Geräte Brust Verstellbar 10-200kg Hydraulischer Arm Twister Brust Trainer Oberkörper Trainingsgerät Workout Schulter-Brusttrainer Fitness Zuhause für Frauen & Männer

#ad
LEJIEYIN #ad - Gemeinsam stärker sein:get fit und straffe arme in minuten pro tag mit dem hydraulik trainingsgerät。push up Maschine wird Ihnen helfen, wir versprechen, stärker im Alltag zu fühlen. Starkes und robustes material: unser armdrücken trainingsgerät besteht aus hochdichtem Doppelkohlenstoffstahl, technischen Kunststoffen und Hydraulikzylinder, der 100000 Dauertests bestanden hat, wird nicht leicht verformt und gebrochen.

Einstellbarer power twister: ein verbessertestwister-armtrainer der vierten generation, was benutzerfreundlicher ist als herkömmliche Federarmkraftgeräte. Wir haben diese brustübung von 10-200kg mit 2-20 Stufen einstellbar gemacht. Der kern ist ein vollständig abgedichteter Hydraulikzylinder, zuverlässigen Betrieb, der eine einfache Struktur, einstellbaren Widerstand hat und sehr sicher ist. Wenn sie irgendwelche fragen oder bedenken zu diesem Artikel haben, kontaktieren Sie uns bitte kostenlos auf der Bestellseite, Ihnen eine zufriedenstellende Lösung zu geben. Golden ratio triangle structure:die einzigartige goldene verhältnis-dreieck-struktur mit 10 verstärkungsnieten macht die verstellbare Hydraulik mehr Tragfähigkeit, Perfekt für die Ausübung Ihrer Handgelenke, Handgelenke, immer in einem stabilen Zustand zu halten, die Sicherheit für die Verwendung zu gewährleisten.

Also, die entwicklung ihrer griffigkeit, arme, brust und Rücken zur gleichen Zeit, Aufbau von Kraft auf Ihre Finger, Schultern, und die Erhöhung der Muskelkraft des Oberkörpers. Einfach zu verwenden und lagerung: die unterseite besteht aus ergonomischem pu-griff, wenn sie das paket öffnen, der verschleißfest und rutschfest ist und einen bequemen Griff hat. Es gibt eine schnalle an der unterseite des griffs, sehr bequem zu speichern, um die Schnalle zu öffnen, verwenden Sie Ihren Zeigefinger, halten Sie bitte den Griff mit beiden Händen, und Sie können es verwenden.
ZnačkaLEJIEYIN #ad
VýrobceLEJIEYIN #ad

7. zenlete

#ad

Trenér prstů na předloktí, zenlete Profesionální fitness tréninkový trénink, 2dílná sada činek na prsty nastavitelná od 5 do 60 kg, tréninkový přístroj se silnou pružinou pro větší úchop + e-kniha s cviky

#ad
zenlete #ad - Nastavitelný odpor: rozsah odporu 5 až 60 kg nabízí každému možnost trénovat s činkami na prsty, ať už pro začátečníky nebo profesionály. Efektivní trénink: posilovač síly rukou je optimálním tréninkovým nástrojem a kromě svalů předloktí posiluje také zápěstí a prsty.

Perfektní rehabilitační přístroj: zvláště po poranění ruky je velmi důležité cílené posílení síly ruky a obnovení svalů. Díky tomu se můžete plně soustředit na trénink prstů. Návod k obdržení e-knihy najdete na informačním listu v balení. Ergonomická rukojeť: k dobrému tréninku předloktí patří vhodná rukojeť, která je příjemně tvarovaná a zabraňuje sklouznutí na trenažéru.

Tréninkový přístroj se kromě rehabilitace hodí také velmi dobře k prevenci zranění. Ruční tréninkový přístroj, který současně posiluje sílu prstů a přilnavost. Vhodné také pro seniory. Zásilka pouze pro vás: kromě dvou tréninkových silových trenérů vám navíc nabízíme tašku, abyste své rukojeti mohli používat i na cestách. Kromě toho dostanete zdarma e-knihu s cvičeními. Silový trénink s úchyty vede k lepší síle uchopení.
Značkazenlete #ad
Výrobcezenlete #ad
Číslo díluHandtrainer-Green2
ModelkaHandtrainer-Green2

8. GROSBEAK

#ad

USB nabíjecí fitness trénink pro břicho/paže/nohy, tréninkový přístroj, 8 režimů a 15 intenzit, elektrický stimulátor svalů, 10 náhradních gelových, EMS stimulátor svalů na posilování břišních svalů

#ad
GROSBEAK #ad - Efektivní spalování tuků a trénink: vyberte si z 8 režimů a 15 stupňů intenzity, abyste si mohli individuálně přizpůsobit trénink budování svalů. Ať už začátečník nebo zkušený atlet, je vaším ideálním fitness partnerem.

Pohodlné usb nabíjení: dobíjení přes usb za pouhou hodinu, náš svalový toner vydrží až dva týdny. Dosáhněte výsledků rychleji než při běžném tréninku – 15 minut s ems odpovídá běhu 2000 metrů nebo 60 minutám sedání! Ergonomické a prodyšné: zajišťuje pohodlnou přilnavost k břišním svalům. Dné starosti s dobou používání – po 15 minutách doporučeného tréninku se automaticky vypne. Tělo snů bez námahy: s mikro proudovými signály formuje náš nejnovější EMS svalový trenažér efektivně tělo a spaluje tuk.

Přijměte své vysněné tělo bez námahy! Už žádné namáhavé hubnutí kolem břicha. Vysoce kvalitní, prodyšné a měkké polštářky perfektně sedí a jsou štíhlé a přenosné. Iroké využití: náš stimulátor ems se hodí pro různé oblasti těla jako břicho, paže, nohy a další a splňuje různé tréninkové požadavky.
ZnačkaGROSBEAK #ad
VýrobceGROSBEAK #ad
Číslo díluJRT-flame
ModelkaNF-31-N

9. Beurer

#ad

Včetně 4 elektrod, stimulační přístroj 3 v 1 pro úlevu od bolesti díky elektrické stimulaci nervů, Beurer EM 49 Digital TENS/EMS, masážní funkce, trénink elektrickou stimulací svalů

#ad
Beurer #ad - Ikovný stimulační přístroj se 2 odděleně regulovatelnými kanály a 4 lepicími elektrodami pro TENS, EMS a masážní aplikace díky elektrické stimulaci. S 20 blahodárnými předprogramovanými masážními programy pro uvolnění napětí, více pohody a blahodárné uvolnění na celém těle.

Součástí dodávky je: 1x em 49 přístroj s dráždivým proudem, 3x baterie AAA, 4x elektrody 45 x 45 mm, 2x připojovací kabel, 1x klip na opasek, 1x návod k použití. Doctor's funkce: ukládá individuální nastavení vašeho terapeutického programu a aktivuje je ihned po zapnutí přístroje.

Cílený trénink a regenerace svalů díky elektrické stimulaci svalů s 32 předprogramovanými a 3 individualizovatelnými aplikacemi. Leva od bolesti bez léků díky transkutánní elektrické nervové stimulaci s 12 předprogramovanými a 3 individualizovatelnými aplikacemi.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška2.13
Délka6.5
Hmotnost0.24
Šířka8.82
Číslo dílu662.05
Modelka662.05
Záruka2 roky výrobce

10. EnterSports

#ad

6 v 1, fitness přístroje, skútr, podložka pod kolena na doma, břišní sval, posilovač břicha s fitness pásem, kliky, EnterSports Břišní trenažér na posilování břišních svalů ABS, vhodný pro domácí

#ad
EnterSports #ad - Břišní kolo, kliky používejte individuálně 2. Existují neomezené scénáře, které můžete používat doma, abyste efektivně zlepšili své celkové zdraví. Dobré pro trénink celého těla při každém opakovaném cvičení se trénují různé svaly, ramena a záda. Perfektní dárky a zákaznický servis: naším cílem je, aby zákazníkům nabízely nejlepší produkty a naše záruční doba je jeden rok.

Odporové pásy s kliky. Perfektní stabilita břišní kolo entersports je vyrobeno ze silné ušlechtilé oceli, protiskluzového tpr a odolného pvc. Snadná instalace a demontáž přístroj na posilování břicha se snadno instaluje a používá. Nikdy nepoškozujte koberce ani dřevěné podlahy. Je šířka 8, 1 cm, zatímco jiné značky jsou jen polovina větší! to vám dává vynikající stabilitu a umožňuje neomezený pohyb pro intenzivnější trénink a udrží až 272 kg. Zajistěte bezpečnost a pohodlí, klid.

6 v 1 sada na posilování břichav balení obsahuje 1 x odvalovací kolo, 2 x kliky. S tímto odvíjecím kolem 6 v 1 můžete získat silnější, 1 x silné chrániče kolen, 2 x odporové pásky, větší břišní svaly a zlepšit své celkové zdraví a pohyb doma, ve fitness studiu nebo v kanceláři. Nabízíme 30denní bezplatné vrácení a doživotní záruku po prodeji, naše výrobky prošly testem bezpečnosti SGS pro fyzickou únavu. Zlepšuje nejen sílu dolní části zad, odporové pásky, které se zaměřují na břicho, kyčle, ale také snižuje riziko poranění svalů.
ZnačkaEnterSports #ad
VýrobceEnterSports #ad
Výška4.57
Délka12.68
Hmotnost0
Šířka8.74