Top 10 Nachtlicht 2er Set – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Suright

#ad

LED noční lampa pro děti do dětského pokoje, 5 nastavitelných svítivostí, ložnice, teplá bílá, koupelny, kuchyně, noční světlo, Noční světlo zásuvka se senzorem soumraku, schodiště, 2 kusy, chodby

#ad
Suright #ad - 5 nastavitelných stupňů jasu: s progresivní technologií stmívání má tento noční stolek ve stěnách 5 nastavitelných jasů v cyklu 20 %, 60 %, 40 %, 80 % a 100 %, jas můžete regulovat podle svých potřeb dotykem tlačítka, které se nachází pod světelným senzorem.3 režimy: automatické zapnutí/vypnutí: toto noční světlo pro miminko má senzor soumraku, v noci nebo při špatných světelných podmínkách a automaticky se vypne za svítání, ve dne nebo za dobrých světelných podmínek.

Pohodlná světla mohou osvětlit cestu a poskytují bezpečnost ve tmě, pomohou vám také rychle usnout a vytvořit měkkou a teplou atmosféru. V automatickém režimu svítí led noční lampa za soumraku, že spínač podle potřeby posunete. Je to také ideální dárek pro vaše děti, tuto leD noční lampu můžete zasunout do každé standardní evropské zásuvky. Bezpečné, má dlouhou životnost a je bezpečný. Nejlepší společník ve tmě: 2 kusy zásuvky na noční světlo vyzařují teplé bílé světlo, které je měkké, neoslňuje a chrání vaše oči.

Plug and play a vícenásobné použití : plug and play, kuchyň, miminka/dětský pokoj, schodiště, která je perfektní pro dětský pokoj, sklep nebo jakékoli tmavé místo. Režimy vypnuto/vyp můžete také ručně vybrat tak, rozpozná tmu a automaticky se rozsvítí. Spotřeba energie pouze 0, 3 w a více než 60 000 hodin dlouhá životnost, který je odolný vůči vysokým teplotám a nárazům, ekologické a hospodárné: Zásuvka nočního světla je vyrobena ze speciálního PC a ABS, toto noční světlo pro miminka je velmi šetrné k životnímu prostředí a úsporné, což může ušetřit spoustu energie a peněz.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška2.36
Délka3.62
Hmotnost0.26
Šířka2.4
Číslo dílu361743
ModelkaLD067-WH

2. YUNLEX

#ad

Sada 2 ks, dětský pokoj, nepřímé světlo, ložnici, automatické světlo do zásuvky pro miminko, kuchyň, schodiště,, 3stupňové nastavitelné noční světlo se senzorem soumraku, chodbu, YUNLEX Noční světlo

#ad
YUNLEX #ad - Měkké světlo: zaprvé jsou naše světelné perly plně zastíněny vysoce kvalitním materiálem anti-glare, za druhé je světlo vyzařováno odrazem vnější vrstvy okraje, nikoliv díky lampěm přímo jako mnoho jiných nočních světel. Přineste své rodině bezpečí a pohodlí s nastavitelným nočním světlem YUNLEX! Inteligentní noční světlo je malé, kompaktní velikost: Štíhlý, neskladný design.

Nastavitelný jas: toto noční světlo s plug-in má 3 stupně jasu nízký-střední vysoký pro různé použití. Spolehlivé, kuchyně, naše malé noční světlo zaručuje bezpečnost při dlouhodobém používání. Hodí se přesně do vašeho moderního bytového interiéru. Inteligentní soumrakový senzor, který usnadní život: s vestavěným světelným senzorem rozpozná naše inteligentní led noční světlo přesně světlo ve vašem pokoji.

Zvláště vhodné pro děti, není křiklavé a neoslňuje oči, které jsou citlivé na světlo. Světlo je proto velmi měkké, starší osoby a jiné osoby, ať už spíte nebo jdete v noci na procházku. Jednoduše posuňte spínač na horní straně, aby osvětlil celý pokoj, aniž byste museli pokaždé znovu nastavovat. Může být dostatečně jasný, abyste měli nejlepší zkušenosti, a dostatečně slabé, aniž by se rozsvítilo hlavní světlo, abyste mohli spát jako miminko. Nízký tón, exkluzivní pro zachycení vašich očí.
ZnačkaYUNLEX #ad
VýrobceYUNLEX #ad
Výška2.68
Délka2.28
Hmotnost0.22
Šířka2.68

3. One Fire

#ad

Noční světlo do zásuvky, stmívatelné, dětská zásuvka, časovač a dálkové ovládání, noční světlo pro, 10 stupňů jasu, 3 barevné teploty, noční světlo, s hodinami, sada 2 ks, noční světlo, noční světlo

#ad
One Fire #ad - Bezpečná a energeticky úsporná noční zásuvka: noční světlo do zásuvky nočního světla pro miminka je bezpečná a energeticky úsporná. 10 stupňů jasu, které můžete zcela jednoduše nastavit dálkovým ovládáním. Nemusíte už vstávat z postele, nemusíte si dělat starosti s vstáváním v nočním světle pro děti, abyste mohli používat noční světlo miminka.

Dětská noční zásuvka má přesný čas a velké, a se zásuvkou nočního světla se vaše dítě naučí usnout samo, kolik je hodin, které v noci kojí své dítě. Noční světlo pro děti. Noční světlo led noční světlo pro děti stmívatelné světlo může být dostatečně jasné pro osvětlení pokoje nebo dostatečně slabé, noční světlo do zásuvky: LED noční světlo má 10 stupňů jasu, aby se usnadnilo usínání. 3 barevné led světlo do zásuvky: noční světlo do zásuvky dětské noční světlo stmívatelné má 3 barevné teploty - teplé světlo, přirozené světlo a bílé světlo.

Noční světlo do zásuvky stojí méně než 0, 4 eur ročně a je velmi úsporné a ekologické. Stmívatelné přirozené světlo nočního světla je vhodné pro kojení matek. Noční světlo stmívatelné noční světlo pro miminka je vhodné i pro maminky, aby rodiče mohli lépe spát. Led noční světlo lze bez udání důvodu vrátit do 90 dnů. Pokud noční světlo stmívatelné a zásuvkové svítidlo svítí 8 hodin denně, 3 kWh ročně.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceTK CO.,Ltd. #ad
Výška3.54
Délka1.77
Hmotnost0.57
Šířka3.54
ModelkaLED Nachtlicht Steckdose

4. Emeritpro

#ad

Bez blikání, schodiště, ložnici, ideální LED noční světlo pro dětský pokoj, 2 kusy, Emeritpro Noční světlo do zásuvky se soumrakovým senzorem, osvětlení kuchyně, teplá bílá a režim změny barvy

#ad
Emeritpro #ad - Toto noční světlo je ideální pro dětský pokoj, kuchyň, ložnici, chodbu a další. Sofistikovaný design krásně vypadající noční světlo bylo navrženo exkluzivně firmou Emeritpro český jazyk nelze zaručit.

Inteligentní senzor emeritpro led noční světlo má zabudovaný senzor soumraku, který světlo automaticky vypne a v noci opět zapne. Okouzlující světlo noční světlo používá pokrokové led perly bez blikání a podporuje jak standardní teplé světlo, tak 8 různých barevných světelných efektů. Spora energie s extrémně nízkou spotřebou energie 0, 5 w a životností až 50 000 hodin splňuje toto noční světlo vaše základní potřeby.

Vybavena standardní evropskou zástrčkou neruší jiné zásuvky, když je zapojena. Kromě toho nabízí emeritpro 45denní záruku vrácení peněz a 2letou záruku na výměnu nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Co obdržíte 2 x noční světlo, obývací pokoj, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaEmeritpro #ad
VýrobceEmeritpro #ad
Výška3.35
Délka0.04
Hmotnost0.24
Šířka2.07
Číslo díluGY019
ModelkaGY019

5. Fulighture

#ad

Ideální do dětského pokoje,, RG0 3000 K, LED noční světlo pro miminko, 2 režimy 30/60 lm, nastavitelné, Fulighture 2 kusy nočního světla pro děti, teplá bílá, noční světlo zásuvka se senzorem stmívání

#ad
Fulighture #ad - Senzor soumraku: fulighture zásuvky noční světlo je vybaveno inteligentním senzorem soumraku. Noční světla poskytují základní noční osvětlení. Pokud je okolní osvětlení menší než 15 luxů, začne lampa svítit v režimu barev světla, když bylo světlo naposledy vypnuto.

Pokud je okolní osvětlení větší než 20 luxů, zůstává celá lampa vypnutá. Můžete zvolit režim s nízkým jasem, aniž by oslňoval. Dlouhá životnost a ekologické: led noční světlo zásuvka je vyrobena z materiálu ABS a PC, bezpečná a s dlouhou životností, životnost > 20 000 hodin. Rg0 3000k soft white glow: fulighture noční zásuvka rg0 3000k soft white glow design neblikající světlo a jemné, nepoškodí vaše oči.

Stmívatelné 30/60 lm: dětské světlo do zásuvky fulighture má na zadní straně lampy dva regulátory jasu, podle scény můžete zvolit režim vysokého a nízkého jasu. Iroké použití: vhodné pro dětský pokoj, dětský pokoj, chodbu, schodiště, kuchyň, koupelnu, obývací pokoj, noční světlo pro miminka je rozhodně ideální a bezpečná volba osvětlení. Například v ložnici, na posteli, v pracovně atd. Ideální pro dětský pokoj, aby vaše dítě mohlo klidně usnout.
ZnačkaFulighture #ad
VýrobceFulighture LED #ad
Výška1.89
Délka2.68
Hmotnost0.22
Šířka0.83
Číslo díluFUGY03002EU
ModelkaFUGY03002EU

6. Bonsery

#ad

Lampa na noční stolek, noční světlo, baterie pro děti, s 256 změnami barev, Bonsery LED lampa na noční stolek, s načasováním, 3 režimy nabíjení přes USB, sada 2 ks, stolní lampa,, dotyková stmívatelná

#ad
Bonsery #ad - Zapněte světlo zcela jednoduše i v noci. Dlouhá výdrž baterie a přenosnénoční světlo pro kojence může svítit více než 17 – 60 hodin po plném nabití, takže se můžete rozloučit s častým nabíjením. Noční světlo pro děti nenechá oči vašeho dítěte oslňující a vytváří tak ideální spací prostředí pro vaši rodinu.

Ochrana očí tato dotyková lampa na noční stolek má měkké a příjemné světlo, které se perfektně hodí pro noční osvětlení. Při opětovném zapnutí zůstává zachován poslední režim osvětlení. Snadné dotyk 2dílná sada lampiček na noční stolek má vysoce citlivý dotykový panel, který se zapíná pouhým jedním dotykem. Pomocí dotykového panelu můžete nastavit jas světla a přepínat mezi 256 barvami a 3 režimy. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Poskytujeme 2letou záruku kvality.

Stolní lampa je dodávána s háčkem pro snadnou přenosnost a lze ji použít při kempování, party a kojení. Paměťová funkce noční světlo pro miminka stmívatelné kromě toho disponuje paměťovou funkcí. Díky tomu se perfektně hodí jako lampička na noční stolek pro děti v dekoraci ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje nebo dětského pokoje a je také nejlepším dárkem pro přátele. Automatické vypnutí led stolní lampu můžete nastavit tak, aby se po 1/2/3 hodinách automaticky vypnul.
ZnačkaBonsery #ad
VýrobceBonsery #ad
Výška4.72
Délka3.74
Šířka3.74

7. Suright

#ad

Garáže,, úspora energie, nástěnné svítidlo pro miminko se senzorem stmívání, dětské noční světlo do dětského pokoje, automatické zapnutí/vypnutí, obývacího pokoje, Noční světlo do zásuvky 2 kusy

#ad
Suright #ad - V dětských nebo dětských pokojích, obývacích pokojích, podstavcích nebo podzemních garážích. Inteligentní osvětlení: se zabudovaným senzorem světla/soumraku se přirozené světlo automaticky zapne při setmění a při východu slunce se automaticky vypne.

Např. Noční světlo je vyrobeno ze speciálních materiálů. Nejlepší společník pro děti: led směrové světlo může dětem a rodičům ve tmě poskytnout orientaci, aby se vaše dítě mohlo uklidnit, zviditelnit nebezpečí zakopnutí a vaše dítě už nebude mít strach ze tmy. Ohnivzdorné, nárazuvzdorné, 27 W, trvanlivé a bezpečné. Energeticky úsporné a s dlouhou životností: toto malé noční světlo spotřebuje pouze asi 0, čímž můžete ušetřit náklady na energii.

Tato lampa používá vysoce kvalitní světelné perly a má životnost až 60 000 hodin. Iroké použití: led noční světlo suright je perfektní všude tam, koupelnách, chodbách, schodištích, kde je potřeba světlo. Měkké 2700 k teplé bílé světlo: přirozené teplé bílé světlo není příliš světlé nebo příliš tmavé, aby účinně chránilo oči vašeho dítěte a podporovalo spánek vašeho dítěte.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška2.5
Délka6.14
Hmotnost0.29
Šířka2.83
Číslo díluLD068-WH
ModelkaLD068-WH

8. Bonsery

#ad

LED lampa na noční stolek, 3 režimy, USB dobíjení s dálkovým ovládáním, Bonsery Lampa na noční stolek, noční světlo pro děti s 13 barvami, bezdrátová s, sada 2 ks, dotyková stmívatelná, stolní lampa

#ad
Bonsery #ad - Tato bezdrátová stolní lampa je tou nejlepší volbou pro jógu, spaní, kempování. 2 metody kontroly dětské noční světlo lze ovládat dotykem nebo pomocí dálkového ovládání přepínat mezi 13 barvami, 5 stupni jasu a 3 režimy osvětlení. Jednoduše zapněte/vypněte led lampu na noční stolek pro děti a měňte barvy, aniž byste museli vidět tlačítka ve tmě.

Pokud máte dotazy k lampě na noční stolek bezdrátově, neváhejte nás kontaktovat. Snadná obsluhadotyková stmívatelná lampička na noční stolek má integrovaný dotykový panel a žádná tlačítka. Díky tomu je ovládání lampičky na noční stolek 2dílná sada pohodlnější. Přenosná a přenosná led lampa s bezdrátovou stmívatelnou funkcí má zabudovanou dobíjecí baterii s velkou kapacitou, kojení, party, kterou lze používat nepřetržitě 10–60 hodin.

Nabízíme kvalitní poprodejní servis. Perfektní dárekstmívatelná lampa na noční stolek bez kabelu je perfektním dárkem na vánoce, Den matek, Den otců a Den dětí. Odhánějte tmu celou noc. Dětská lampa na noční stolek stmívatelná se perfektně hodí jako lampa na noční stolek nebo noční světlo pro miminka nebo dětský pokoj. Kromě toho si paměťová funkce pamatuje vaše preferované nastavení jasu a barev. Díky tomu můžeme světelnou atmosféru flexibilně a volně ovládat.
ZnačkaBonsery #ad
VýrobceBonsery #ad
Výška6.1
Délka3.74
Šířka3.74

9. SOAIY

#ad

Dětský pokoj, světlo se senzorem, PIR, teplá bílá, SOAIY 2dílná sada LED nočního světla s detektorem pohybu, chodba,, energeticky úsporné světlo do zásuvky

#ad
SOAIY #ad - Automatické zapnutí/vypnutí toto led noční světlo s detektorem pohybu a světelným senzorem vás nenechá stát ve tmě. Jednoduše zastrčit do zásuvky je jedno, ve sklepě, ve vstupním prostoru nebo v dětském pokoji, na schodech, zda na chodbě, v předsíni, koupelně: používá se přesně tam, ložnici, kde je právě potřeba.

Mnohostranně použitelný, ať už při nočním chodbě na toaletu krátce osvětlíte chodbu, na schodišti, v garáži nebo na terase. Už nemusíte hledat vypínač světla a zapínat plné osvětlení. Příjemné neoslňující osvětlení s teplým bílým světlem zajišťuje příjemnou atmosféru v místnosti; vybavené 8 LED diodami, zajišťuje dostatečný jas, aby se v noci orientoval, ale ne příliš jasné, že by narušilo spánek partnera.

Po cca 20 sekund se lampa automaticky vypne, pokud již není zaregistrován žádný pohyb. Při detekci pohybu se světlo rozsvítí – po setmění a zajišťuje příjemný a dostatečný jas. 3 provozní režimy: on/off/auto režim automatického detektoru pohybu: zapne se a automaticky vypne infračerveným detektorem pohybu. Světelný senzor zajišťuje spínání ve tmě; režim ON: spínací i jako trvalé světlo.
ZnačkaSOAIY #ad
VýrobceSOAIY #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluID-SY-RTSNLW2P01
ModelkaID-SY-RTSNLW2P01

10. Guijiyi

#ad

3 x 1,5 V AAA baterie energetická třída A+ kulatá, LED stolní lampa s bezdrátovým PIR senzorem pohybu, Guijiyi 2dílná sada LED pohybových čidel stolní lampa, noční světlo

#ad
Guijiyi #ad - Upozornění: prostor na baterie lze otevřít pouze po uvolnění tří šroubů spodního krytu. Pokud byla jedna osoba v oblasti detekce aktivní, lampa vždy svítí a nevyjde. Provoz na baterie tato lampa na noční stolek se senzorem pohybu je napájena 3 AAA bateriemi nejsou součástí dodávky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím ihned, co nejrychleji odpovíme co nejdříve! Pokud osoba projde detekční oblastí, automaticky se vypne. Inteligentní režim rozpoznání lampa na noční stolek se senzorem pohybu nesvítí ve dne a svítí pouze v noci, lampa na noční stolek se automaticky rozsvítí a 15–20 sekund poté, co osoba opustí oblast, když je zapnutý režim detekce. Tři režimylampa na noční stolek se senzorem pohybu má tři režimy: vždy zapnuto, takže můžete jasně vidět tmavé překážky, měkké a světlé, režim snímání a režim vypnutí.

Co dostanetedostanete světlo na noční stolek s pohybovým čidlem baterie nejsou součástí dodávky a náš přátelský zákaznický servis. Světlo lampy je teplé, ale neoslňuje. Iroké použití lampa na noční stolek se hodí do dětského pokoje nebo dětského pokoje, ložnice, koupelny, schodiště, kuchyně, obývacího pokoje, chodby, garáže atd.
ZnačkaGuijiyi #ad
VýrobceDewanxin #ad
Výška6.1
Délka2.95
Hmotnost0.02
Šířka2.95
Číslo díluYibosoar
Modelka1