Top 10 Opel VIVARO Zubehör – Nášlapy do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PR-FOLIA

#ad

Karbonová fólie stříbrná, autofólie ochrana příslušenství, PR-Folia Auto nástupní lišty ochranná fólie SADA pro Opel Vivaro C od roku výroby 03/2019

#ad
PR-FOLIA #ad - Perfektní sezení – ochranná fólie je samolepicí a dá se snadno položit. Odolné vůči uv záření – nástupní lišty ochranné fólie drží trvale a zůstává tvarově stálé odolné vůči myčce. Extrémně robustní – fólie je odolná, odolná proti poškrábání, nárazům a poškrábání. Optimální ochrana pro vaše nastupování do auta. Lze beze zbytku odstranit – lze ji kdykoliv beze zbytku opět odstranit beze zbytků. Vhodné pro - opel vivaro C od roku výroby 03/2019.
ZnačkaPR-FOLIA #ad
VýrobcePR-FOLIA #ad
Číslo dílu0
Záruka277 let

2. Luxshield

#ad

Luxshield Auto nástupní lišty ochrana pro Opel Vivaro C I 2019-2024, ochranná fólie na dveře auta příslušenství ozdobné lišty ochranná fólie lak karbonová černá

#ad
Luxshield #ad - Kompletní sada: po rozbalení ihned začněte s příslušenstvím! Obsahuje: hadřík z mikrovlákna / montážní kapalinu / čistič laku / stěrku.

Vyrobeno v německu: nejlepší kvalita a optimální tvar přímo z Německa. Bez problémů odstranitelné: naše fólie nezanechávají při stahování žádné zbytky na nástupu a chrání váš lak předtím lehce zahřejte! Extrémně robustní: 0, 15 mm silná ochranná fólie na auto je odolná proti chladu, soli, horku, ledu, vlhkosti, UV záření atd. A byl vyvinut speciálně pro ochranu automobilů. Perfektně přizpůsobeno: pro vivaro c i 2019 - 2024 ve vhodné 4dílné sadě.
ZnačkaLuxshield #ad
VýrobceLuxshield #ad
Výška1.93
Délka8.82
Hmotnost0.86
Šířka3.74
Číslo díluES-OPL-VIVARO-C-19-C

3. KIRFIZ

#ad

Ochrana prahů dveří auta s logem, uhlíkové vlákno auto ochrana vstupu dveří, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel

#ad
KIRFIZ #ad - Prémiové materiály: nálepka na prah dveří pro auta se skládá ze 4d zesíleného uhlíkového vlákna, je vodotěsná a odolná vůči vysokým teplotám, když prší nebo je slunečno. Nepostradatelný doplněk pro milovníky aut.

Flexibilní a elastické: při nošení lze snadno složit na polovinu, při čištění otočit a při zahřátí natáčet. Je volně deformovatelný a volně střižený. Díky modernímu designu z uhlíkových vláken může zlepšit vzhled vašeho auta. Můžete nás kontaktovat na amazonu! nástupní lišty pro automobily: nástupní lišty chrání před poškrábáním, zakryjí stávající škrábance při nakládání nebo vykládání z předních a zadních dveří, mají dobrou odolnost proti skluzu a měkkost.

Snadná instalace a odstranění: nejprve očistěte polohu povrchu a poté stáhněte ochrannou fólii hran dveří auta a nalepte ji na požadované místo. Iroká kompatibilita: je univerzálně vhodný pro většinu aut, nákladních vozů, pickupů nebo SUV dodávek a člunů. Nemusíte si dělat starosti, že při odstraňování zbytků zůstanou na lakovaném povrchu vašeho vozidla.
ZnačkaKIRFIZ #ad
VýrobceKIRFIZ #ad
Výška0.02
Délka23.5
Šířka2.7
Číslo díluFS5-1241
ModelkaFS5-1241
Záruka1 rok

4. BIGROUP

#ad

Nálepka na prahy auta, ochrana dveří auta s logem z uhlíkových vláken ochrana před vstupem do dveří, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel, odolná proti poškrábání

#ad
BIGROUP #ad - Lze jej také použít na zakrytí všech stávajících škrábanců, drážkový design a protiskluzová funkce těchto gumových dveřních prahů účinně chrání parapet auta, poškození laku. Jednoduchá instalace: žádné vrtání a svařování, silná přilnavost, jednoduše stáhněte oboustrannou lepicí fólii, která je připevněna na prahu, snadno se odstraní beze zbytků.

Vysoce kvalitní výrobek: tato ochrana prahu dveří je vyrobena z kvalitního silikonového polymerového materiálu, chladu, který je odolný vůči teplu, otěru a vodotěsný. Před nákupem prosím potvrďte velikost a před instalací porovnejte s prahem dveří vašeho auta.

Rozměry výrobku – rozměry předního prahu dveří vozu: 60 x 7 cm 2 kusy. Máte-li jakékoli dotazy, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Auto zadní dveřní prah velikost: 40 x 7 cm 2 kusy. Efekt použití: protiskluzový design, zabraňují poškrábání a poskytuje ochranu. Balení obsahuje: 2 přední nálepky na prahy dveří, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, 2 zadní nálepky prahu dveří.
ZnačkaBIGROUP #ad
VýrobceBIGROUP #ad
Číslo díluR13
ModelkaR13
Záruka2 roky

5. JNNJ

#ad

Příslušenství pro auto, dveřní prahy pravidelně, krycí deska, dekorace, JNNJ 4 kusy krytů nástupní lišty, lišty do auta, ochrana prahů dveří proti poškrábání, dveře na rozkrok

#ad
JNNJ #ad - Vysoce kvalitní materiál: naše ochranné pásky na dveřní prahy jsou vyrobeny z odolného a měkkého pVC gumového materiálu, který vykazuje silnou pružnost a flexibilitu, aby odolávaly vysokým teplotám a otěru. Kromě toho se velmi snadno čistí a může být znovu používán po mnoho let. Snadná instalace : tato ochrana prahu dveří proti poškrábání je super samolepicí, stačí ji pouze připevnit na správné místo, abyste dokončili instalaci.

Praktický a stylový: ochrana prahu dveří zakrývá původní škrábance. Doporučujeme vám, 5 × 4 cm a zadní dveře 37, abyste před nákupem změřili svůj dveřní prah podle našich rozměrů výrobku. Zabraňuje nepěkným škrábancům a známkám opotřebení a nabízí ochranu při nastupování a vystupování, není to jen praktická ochrana, aby lak vozidla zůstal perfektní. Není nutné vrtání nebo svařování a při odstraňování nevznikají žádné stopy nebo poškození laku vašeho auta.

Co obdržíte: obdržíte 4 kusy nástupní lišty, 2 kusy pro přední dveře a 2 kusy pro zadní dveře. Poskytuje ochranu: protiškrábané pruhy na prahu našich dveří auta, ale mohou také zakrýt stávající škrábance, ozdobit ochranu prahů dveří, zesilují a rozšiřují, chrání nejen dveřní prahy auta před poškrábáním a znečištěním, lepší efekt proti poškrábání, aby vaše auto bylo kvalitnější, jedinečné a luxusní. Přední dveře měří 52, 5 × 4 cm. Kromě toho je náš design 3d tisku velmi módní a individuální, ale také skvělá dekorace do auta.
ZnačkaJNNJ #ad
VýrobceJNNJ #ad
Číslo díluJNNJ-Door
ModelkaJNNJ-Door

6. teileplus24

#ad

Barva: Stříbro kartáčovaná, teileplus24 L642 Ochrana nakládací hrany V2A ušlechtilá ocel kompatibilní s Opel Vivaro B Renault Trafic 3 Nissan NV300 Zkosení hranění

#ad
teileplus24 #ad - Vysoce kvalitní 0, 7 mm silná ušlechtilá ocel v2A z Německa, 100% přesně padnoucí tvar díky 3D tvaru. 3m speciální lepicí páska předmontovaná, rychlá a snadná montáž/demontáž. Rozsah dodávky: profil ochrana hrany zavazadlového prostoru z ušlechtilé oceli s hranami, podrobný návod k montáži videa a speciální čisticí hadřík 3M. Ochranné hrany na celkové délce, zamezení poškození a kašírování. Kompatibilní s opel vivaro b / renault trafic 3 / Nissan NV300 také pro Fiat Talento od roku výroby 2014-.
Značkateileplus24 #ad
Výrobceteileplus24 #ad
Číslo díluL642

7. ETOPARS

#ad

ETOPARS Auto nástupní lišty nálepka uhlíkové vlákno modrá ochrana prahu dveří do auta guma nárazník ochrana hran trimovací práh odolný proti poškrábání 2,5mx5 cm

#ad
ETOPARS #ad - Univerzální pro všechna auta, motory. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kaučuku z uhlíkových vláken, odolný proti nárazu, odolný proti opotřebení a poškrábání, čistý a odpuzuje nečistoty, světlý, dlouhá životnost a praktické použití.

Iroké použití: lze nalepit na polohu nástupní lišty. Ochrana: chraňte svůj práh dveří před poškrábáním na stopách, zakryjte škrábance a zajistěte, chraňte lak, zabraňte poškrábání a čipům, aby auto vypadalo lépe. Snadná instalace: lepicí pásku a potisk nalepte silnou lepicí páskou na zadní straně bez vrtání nebo šroubování.

Přední zadní nárazník, boční prah, prah zavazadlového prostoru, boční tělo, zrcadlo, přední zadní roh, blatník, gril atd. Perfektně chrání vaše auto. Hebkost, suv, nákladní automobily, volné deformace a volné odstřihování. Velikost: 250 cm x 5 cm 98, 42 palců x 1, 96 palců, dostačující pro použití 4 prahů vozidel. Silnější design může lépe chránit vaše auto.
ZnačkaETOPARS #ad
VýrobceETOPARS #ad
Číslo díluC11DSG04D
Modelka1
Záruka1

8. CWWHY

#ad

Nástupní lišty pro Opel VIVARO nástupní lišty z uhlíkových vláken Nástupní lišty ochranné lišty prahy dveří kryt 4 kusy

#ad
CWWHY #ad - Kvůli manuálnímu měření může dojít k odchylce od 0, 5 do 1 palce. Snadná instalace: ochrana na dveřní prkénko se dodává se silným samolepicím držákem, aby byla zajištěna pohodlná a pevná instalace.

3. Upozornění: před objednáním se ujistěte, že se velikost hodí k vašemu vozu. 4. Vypadá tak dobře, jako atraktivní doplněk. Snadná instalace: snadná instalace pomocí lepidla. 1. 1 palec = 2, 54 cm. Použitelné model automobilu: pro opel vivaro, 4 kusy lopatek na dveře auta a dveře auta, nálepky na uhlíkové vlákno. Před instalací očistěte práh dveří, nalepte nálepku pečlivě na práh a vyhlaďte ji. Istěte povrch dveří auta, ochrannou fólii lepidla a udržujte na místech. Vzhled: s protiskluzovou funkcí, sportovním vzorem a černou základnou, udělejte si své auto High-Class, jedinečný a luxusnější.2. 5.
ZnačkaCWWHY #ad
VýrobceCWWHY #ad

9. Symilov

#ad

4 kusy nástupní lišty do auta z uhlíkových vláken ochrana pro Op-EL tuningové příslušenství s logem, nálepka proti poškrábání, dveřní práh, ochranné proužky, Astra

#ad
Symilov #ad - 3. 2. 4. Balení: 4 kusy nálepek na prahy auta 2 přední dveře, 2 zadní dveře. Očistěte povrch prahu dveří auta a ujistěte se, že je čistý bez prachu nebo oleje. Vysoká kvalita: nástupní lišta je vyrobena z vysoce kvalitních uhlíkových vláken, je vodotěsná, odolná vůči teplotám, je velmi stabilní a nespadá.

Odstraňte ochrannou fólii nálepky na prah dveří. Po odstranění prahu nezůstávají žádné lepivé zbytky a lak se nepoškodí, šetrná k životnímu prostředí a nemačkavá. Stav: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Snadná instalace: není nutné vrtání a svařování, žádné poškození laku vozidla, jednoduchá a pohodlná instalace.

5. Použitelné modely: ochrana nástupní lišty do auta pro Op-el Astra Adam Combo Corsa Crossland X Grandland Insignia Meriva Mokka OPC Tigra Vectra Vivaro Zafira. 1. S lepidlem 3m na zadní straně má silnou přilnavost, čímž bude vaše auto perfektně chráněno.
ZnačkaSymilov #ad
VýrobceSymilov #ad
Číslo díluSymilov

10. BOELLRUNO

#ad

Ochranná fólie na ochranu laku, univerzální dveřní klika, ochrana proti poškrábání, ochranná fólie proti poškrábání, ochranná fólie na dveře auta, vchody dveří,, Sada 14 ks nástupní lišty do auta

#ad
BOELLRUNO #ad - Nástupní lišta autodoplňků sada: 2 přední nástupní lišty + 2 zadní nástupní lišty + 1 zavazadlový prostor + 1 škrabka + 8 nálepek na kliku dveří auta. Auto nástupní lišty nálepka materiál: Uhlíkové vlákno.

Tato ochranná fólie se důkladně postará o vaše auto. Samolepka na nástupní lišty auta a nálepka na kliku dveří je efektivní způsob, jak ochránit polepené místo před nežádoucími škrábanci. Samolepka na kliku auta Materiál: epoxid. Vhodné pro dveře auta, zavazadlový prostor a kliku dveří auta. Velikost: 60 × 6, 8 cm přední dveře sedadla; 40 × 6, 8 cm zadní dveře sedadla; 7, 5 × 90 zavazadlový prostor.

Snadná instalace: ochranné lišty pro vstupy do dveří auta se silným lepidlem lze jednoduše upevnit na prah a vybavit malým škrabkou, které perfektně padnou. Chrání vnitřní dveře před poškrábáním/oděrem, když vstoupíte nebo opustíte vozidlo.
ZnačkaBOELLRUNO #ad
VýrobceHYBR #ad
Číslo díluHYBR0001
ModelkaHYBR0001