Top 10 Pendelleuchte Esstisch Braun – Instalace závěsných svítidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Buchenbusch urban design

#ad

Průmyslová stropní lampa s textilním kabelem hnědá, lampa do jídelny závěsná, závěsné svítidlo kuchyně z betonu, Buchenbusch urban design 3dílná závěsná lampa do kuchyně dark edition

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Závěsné svítidlo: s naší stropní lampou se třemi žárovkami postavíte svůj nábytek a doplňky vždy do správného světla a vytvoříte stylové akcenty jak v jídelně, tak v kuchyni.

Made in germany: naše stropní svítidla jsou navržena a vyrobena v Cáchách. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu a efektivitu. Montáž: díky nízké hmotnosti a stropní liště lze závěsnou lampu snadno namontovat a všude dobře vynikat – ať už jako lampa do obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyňské lampy.

Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje betonová lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome. Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka44.49
Hmotnost7.72
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

2. Paco Home

#ad

černé, barva: přírodní Ø 24 cm, Paco Home Závěsné svítidlo Jídelní stůl Papír Boho závěsná lampa do jídelny lampa E27 závěsné svítidlo Ratan, druh osvětlení___barva: závěsné svítidlo

#ad
Paco Home #ad - Materiál – svítidlo je vyrobeno z robustního hliníku a je vybaveno lehkým a stabilním stínítkem z papíru a kovu. Servis – vaše spokojenost je samozřejmě vždy na srdci.

Vzhled – decentní závěsné svítidlo nadchne velkým výběrem kvalitních stínidel, které jí propůjčují příjemné a hravé okolní světlo. Lampa je vhodná pro žárovky e27. V případě možných problémů nebo poznámek se těšíme na vaši zprávu. Svítidla jsou odnímatelná a nejsou součástí výrobku. Styl – toto svítidlo je otevřené a současně strukturované, proto přichází s různými designy stínidel v moderním vzhledu, které se ideálně hodí do nejpopulárnějších stylů zařízení.
ZnačkaPaco Home #ad
VýrobcePaco Home #ad
Hmotnost2.05
Číslo dílu59244_mfn

3. Buchenbusch urban design

#ad

Jídelní stůl, obývací pokoj, stropní lampa s jedním světlem, hnědá, LED závěsné svítidlo s textilním kabelem, kuchyň, závěsná lampa, Buchenbusch urban design Lampa do betonu dark edition 7,5 x 16 cm

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stabilnímu stropnímu držáku lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude se dobře vyjímat.

TextilnÍ kabel: kabel je variabilně a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek. Stropní led světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez světelných hran a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome. Závěsné světlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka6.3
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

4. B.K.Licht

#ad

Sklepů, průměr 30 cm, suterénů atd., možnost výběru mezi černou a bílou, jídelen, restaurací, vhodné do obývacích pokojů, B.K.Licht 2x designové industriální LED závěsné svítidlo ve vintage provedení, určeno pro žárovky E27

#ad
B.K.Licht #ad - Ve spojení se zlatou vnitřní stranou tak vzniká perfektní vzhled. Přesvědčte se sami o naší nabídce. Vysoce kvalitní design – černé stínítko lampy z kovu a vnitřní strana ve zlatém vzhledu vytvářejí vintage vzhled, díky němuž bude váš prostor zářit novým leskem.

Optimální vintage dekorace. Skutečný všestranný pomocník pro váš domov. Průmyslový vzhled – závěsná lampa má s kabelem celkovou délku 160 cm a hodí se tak perfektně do každého obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Atraktivní – závěsné svítidlo vypadá všude dobře, ať už jako lampa do obývacího pokoje, kuchyňské lampy, ložnice nebo na jídelní stůl.

Nabízíme také stropní led svítidla, halogenové zářiče, stropní zářiče a další osvětlení. Doporučujeme žárovku E27 s max. 60 w. Správná žárovka – naše stropní svítidlo v sadě 2 ks se dodává bez světelného zdroje. Rovky nejsou součástí dodávky. Velký výběr – závěsná svítidla jsou jen začátek.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška62.99
Délka11.81
Hmotnost3.81
Šířka11.81
Číslo díluBKL1093
ModelkaBKL1093

5. HOFSTEIN

#ad

Moderní závěsné svítidlo, závěsná lampa z kovu/dřeva v černé/hnědé, bez světelného zdroje, 4 x E27, HOFSTEIN Závěsné svítidlo Gondo

#ad
HOFSTEIN #ad - Zavěšení uprostřed je vyrobeno z přírodního dřeva. 138 cm | rozměry zavěšení: 38 cm x 8, 5 cm | výška stínidla: 16 cm | Průměr stínidla: 14 cm | Třída ochrany: I. Materiál a zpracování: obdélníkový podstavec je vyroben z kovu.

Zavěšení je vyrobeno ze dřeva. Extra závěsné světlo: stylová závěsná lampa se 4 stínidly, která jsou upevněna na kabelech. Do nich můžete vložit světelné zdroje s maximálním výkonem 40 wattů. Součástí dodávky nejsou žádné světelné zdroje. SvĚtlo: v mřížkovém stínidle jsou zabudovány objímky e27. Výškově nastavitelná: světlo lze při montáži libovolně nastavit výšku.

Rovka není součástí dodávky. Maximální výška je 138 cm. Na ní jsou upevněny kabely, na jejichž konci jsou mřížková stínítka. Dodává se bez světelného zdroje. Rozměry a data: délka svítidla: 80 cm | průměr dřevěné tyče: 4 cm | výška svítidla: max. Protože jsou žárovky díky otevřenému designu této lampy dobře viditelné, najdete dekorativní osvětlovací prostředky.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
VýrobceHOFSTEIN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost7.28
Šířka0
Číslo díluHU-XI-157

6. Buchenbusch urban design

#ad

Stropní lampa obývací pokoj s textilním kabelem hnědá, Buchenbusch urban design Závěsné svítidlo 1 žárovka light edition 7,5 x 16 cm

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome.

Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek. Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Osvětlení: ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně nebo chodbě, stropní svítidlo vytváří všude útulnou a relaxační atmosféru.

Závěsné svítidlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý. Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stropní kolejnici lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude dobře vypadat.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška6.3
Délka2.95
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

7. Phansthy

#ad

Phansthy 3 plameny čiré skleněné zvonky retro design moderní závěsné svítidlo závěsné svítidlo vintage závěsné svítidlo závěsné svítidlo loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu antická barva

#ad
Phansthy #ad - Série svítidel se ukazuje v klasickém retro designu s přepracovanou technikou. Praktický společník ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale velký efekt. 100% nový, patice e27, 40 wattů maximálně.

Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis. Lampa se nechá otáčet o min. Průměr: 14, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, 220 v, 5 cm; výška: 25 cm; kovová deka růžová, průměr: 12 cm. Otočit o 90 stupňů. Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu, ve kterém se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček.

Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení. Lampu můžete také otočit pro montáž na šikmou střechu. Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / ložnice / kavárny / jídelny / baru / klubu. Jakékoliv dotazy nebo problémy, můžete nám to sdělit e-mailem. Velikost jako na obrázku.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo díluFZDE059-D

8. famlights

#ad

Famlights | Závěsné svítidlo Dante v šedé E27 3 plameny trámy

#ad
famlights #ad - Gefunden: andere kunden haben bereits auch nach "" lampe küche hängend "", "" Hängelampe Esstisch Dimmbar "", "" Lampen für Esszimmertisch oder "" Designer lights "" gesucht. Mit der pendelleuchte haben Sie die perfekte Esstisch Lampe LED für Ihr Zuhause gefunden. Hängeleuchten & pendelleuchten wie die leuchte dante sind echte allrounder - ob im wohnzimmer als Wohnzimmerlampe hängend, Küche, Schlafzimmer, Flur, Jugendzimmer oder im Esszimmer über dem Esszimmertisch als Esstischlampe industrial.

Die industrie / landhausstil / steampunk Leuchte Nela sorgt für eine moderne und gemütliche Atmosphäre und wertet jeden Raum auf. Deckenleuchten mit e27 Fassung können einfach das Leuchtmittel austauschen sollte dies einmal defekt sein. Die steampunk / pendellampe dante sorgt besonders als lampe esszimmer hängend für ein harmonisches Pendant Light und für eine effektive Beleuchtung an der Decke.

Leistung: 3x25 w * fassung: 3xe27 * schutzart: ip20 * kürzbar: ja * Höhenverstellbar: Nein * Dimmbar: mit geeignetem Leuchtmittel * Zubehör: * Netzstecker: Nein *. Technische daten: * anschlussspannung: 230 v * max. Die esstischlampe begeistert mit Ihrem Charme und der Industrie Beleuchtung. Sie sind vermutlich auf das industrie design der pendellampe nela aufmerksam geworden, Pendelleuchte Esstisch, weil Sie nach Deckenlampe Vintage Pendelleuchte, Pendelleuchte Vintage, oder nach Pendelleuchte Rustikal gesucht haben.
Značkafamlights #ad
Výrobcefamlights #ad
Výška1500
Délka0.1
Hmotnost8.82
Šířka1000
Číslo díluA-365316
ModelkaCLI-365316
Záruka2 jahre herstellergarantie ab kaufdatum.

9. EGLO

#ad

Rustikální retro lampa v industriálním designu s objímkou E27, závěsné svítidlo se 4 žárovkami, závěsná lampa do jídelny, závěsná lampa černá, EGLO Závěsné svítidlo Townshend dřevo vintage, hnědá

#ad
EGLO #ad - Díky jednoduché technologii navíjení lze světelné zdroje zavěsit různě vysoko. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje filament jsou pod eglo 110051 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximální příkon na objímku 60 W; Stmívatelné podle použitého světelného zdroje.

110 cm, celková šířka: 10, délka: 70 cm, 5 cm. Závěsné svítidlo ve stylovém průmyslovém designu pro interiéry jako obývací pokoj, kuchyň nebo jídelnu nad jídelním stolem. Moderní směs materiálů z masivního, světlého dřevěného trámu z pravého dřeva a černé oceli propůjčuje této lampě skvělý vintage vzhled. Rozměry: výška: max.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka27.56
Hmotnost5.14
Šířka4.13
Číslo dílu32916
Modelka32916
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. EGLO

#ad

Ø 17,5 cm, vintage závěsná lampa v retro vzhledu, objímka E27, lampa do jídelny z kovu v měděné a černé, EGLO Závěsné svítidlo Tarbes

#ad
EGLO #ad - Pokud je závěsná lampa zapnutá, vzniká díky drátěnému stínidle fascinující souhra světla a stínu. Geometrické stínidlo lampy z měděného drátěného pletiva se bez problémů hodí do trendů jako vintage, retro a industriální styl.

Rozměry: výška: max. 110 cm, průměr: 17, 5 cm. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazený světelný zdroj filament je k dostání pod eglo 110055 samostatně; vhodné pro každý světelný zdroj s paticí E27, maximální výkon na objímku 60 W; stmívatelné podle použitého světelného zdroje. Závěsné svítidlo nabízí svým jednoduchým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně nad jídelním stolem.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka6.89
Hmotnost0.76
Šířka6.89
Číslo dílu94193
Modelka94193
Záruka2 roky.