Top 10 Rote Beete Samen – Zelenina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Samenliebe

#ad

Samenliebe BIO Asia salátová semínka Red Giant hořčice ostrá listová hořčice velký zimní salát červeno-zelený 1,1 g osivo zeleniny odolné proti semínkům pro skleník, venkovní a balkonové bio semena

#ad
Samenliebe #ad - Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky.

Pytlík se semínky salátu – lat. Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Zvláštní druhové vlastnosti: roční, jedlý, zimovzdorný, balkon/hrnec mgl. Název: brassica juncea – a vystačí na cca 660 rostlin pro výsev ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči. Bio salátové semínko s názvem odrůdy - Red Giant - je oblíbený druh zeleniny pro vaši zeleninovou záhonu nebo zeleninovou zahradu. Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641532001

2. Bingenheimer Saatgut

#ad

Červené Bete Robuschka

#ad
Bingenheimer Saatgut #ad - Conditiva Alef. Ssp. Vulgaris Var. Bio osiva, kontrolovaného díky de – ÖKO – 007. Obsah vystačí na 150 – 200 rostliny. Beta vulgaris l.
ZnačkaBingenheimer Saatgut #ad
Výška0.2
Délka4.53
Šířka3.15

3. OwnGrown

#ad

Semena červeného zelí, semena špenátu, pórek – semena OwnGrown, černý kořen, semena růžičkové kapusty, Sada semínek zimní zeleniny: 8 druhů osiva pro zimní pěstování zeleniny – semena pórů

#ad
OwnGrown #ad - Zelený – pórek pór, řeřicha a špenát. Více semínek rostlin u own grown: semena cukety, kokosové bobtnaté tablety, melounu, semena ředkvičky, semena dýně, medvědí česnek, staré druhy, semena papriky, semena okurky, bio klíčky atd.

Podrobný návod k výsevu v sadě zeleninových semen. Erstvá zimní zelenina ze zahrady: 8 druhů osiva odolná proti semínkům pro pěstování lahodné zeleniny ve vysokém záhonu, na zahradě nebo ve skleníku. Rozmanité směsi: křupavá kořenová zelenina a semena ředkvičky – zimní ředkvička, kořenová petržel. Ideální pro dušené pokrmy, zeleninu v troubě a další! Také perfektní jako zahradní dárek pro milovníky zahrady! dobře skladovatelná a výnosná: naše vybraná zahradní sada se skládá z dobře skladovatelných a vysoce výnosných, polévky, mnohostranných rostlinných rostlin.

Sklizeň podle druhu od září do února. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny. Semena zelí – růžičková kapusta, černý kořen, červené zelí.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka3.15

4. Generisch

#ad

Bio ředkvičky semena 500 g semínka na klíčení a mikrogreeny, ředkvičky veganské syrové potraviny

#ad
Generisch #ad - Návod k pěstování je součástí dodávky. Edkvičky chutnají mírně ostře jako skutečná zelenina a během několika dní se pěstují samy. Toto osivo lze použít jak pro pěstování mikrogreenu, tak i ve sklenici na klíčky. Pikantní chuť se může jíst v salátech, dipech, polévkách nebo na máslovém chlebu.
ZnačkaGenerisch #ad
Hmotnost1.1

5. Samenliebe

#ad

Osivo pro skleník, venkovní a balkón, Samenliebe BIO Asia salátová semínka Moutarde Rouge metis středně ostrá hořčice z listů, červená, zimní salát, odolná zelenina, bio semena zeleniny,, 0,9 g

#ad
Samenliebe #ad - Sáček se semínky salátu – lat. Název: brassica rapa var. Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky.

Japonica – a vystačí na cca 690 rostlin pro výsev ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči. Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Zvláštní druhové vlastnosti: roční, zimovzdorný, jedlý, balkon/hrnec mgl. Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Bio salátové semínko s názvem odrůdy – moutarde rouge metis – je oblíbený druh zeleniny pro vaši zeleninovou záhonu nebo zeleninovou zahradu.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641531806

6. valeaf

#ad

Sada bio zeleninových semínek – 14 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, na balkon a zahradu, bio sada zeleninových semínek do kuchyně, 14dílná sada semen, semena zeleniny bez semen

#ad
valeaf #ad - Certifikované bio osivo – naše semínka pevných bio rostlin mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkusu. Vysoce kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs zeleniny sada pro pěstování z tradičních a neobvyklých druhů: okurka, mini pak choi, ředkvičky, řeřicha, rajče, cuketa, mrkev, salát na vychystávání, červená řepa, brokolice, pestrý mangold, edamame, keř a modrá kedlubna.

Snadné pěstování zeleninové sady – díky návodu, představám a tipům na použití každého druhu. Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v zeleninovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, kbelíku, balkóně, terase a vysokém záhonu.

14 druhů zeleninových semen, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům. 14 chutných druhů zeleniny – rozmanitost zeleniny pro domácnost.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69
ModelkaVA-023

7. Magic Garden Seeds

#ad

Starý historický sortiment zeleniny – dárková sada semen s 8 vzácnými raritami osiva

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Trvanlivost. Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině.

Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh. V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let. Porce semen vhodná pro každodenní potřeby. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti. Semena, červená řepa beta vulgaris, kerblíková řepa chaerophyllum bulbosum, mořská kala Crambe maritima, fialová mrkev Daucus carota, koňské fazole Vicia faba, hrášek cukr Pisum sativum, dobrý jindřicha chenopodium b-h, zahradní melda Atriplex hortensis.

Doporučujeme výsev obsažených odrůd během jednoho roku. O nÁs magic garden seeds nabízí osivo rostlin, které nejsou zcela běžné – ať už tradiční nebo exotické – obzvláště výnosné nebo jednoduše nádherné, osvědčené nebo téměř zapomenuté.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Číslo díluA-ST00008

8. valeaf

#ad

Sada semínek BIO salátů – 14 druhů salátových semen z biologického zemědělství I semena salátu odolná proti semínkům I sada bio salátů na balkon, zahradu a vysoký záhon I 14dílná osiva zeleniny vč.

#ad
valeaf #ad - Kalendáře pro výsev! sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, terase, kbelíku, balkóně, vysokém záhonu a dokonce i na okenním parapetu.14 druhů lahodných salátů – vaše rozmanitost salátů na doma.

Směs vašich salátových semínek – pečlivě vybraná směs salátových semen bio v salátu, pak choi, asijský salát, semínka zimovzdorného, ledový salát, salátu z dubového listu, semenech salátu, semínka salátu, semínka salátu atd. Certifikované bio osivo – naše semena rostlinných rostlin odolných semínek mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkus.

Salátová semínka Bio vč. Vzácných, starých semen. 14 zeleninových semínek bio vzduchotěsně a bezpečně zabaleno v sáčcích na ochranu proti zárodkům. Vč. ! Velmi snadné pěstování zahradních semínek – díky přiloženému podrobnému návodu s představami každého druhu salátového mixu.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka4.72

9. LIVONA

#ad

Semena brokolice BIO 500 g – semena brokolice s více než 95% klíčivostí a jedinečným vysokým obsahem sulforafanu – mikrogreeny na klíčení – 100% laboratorně testovaná bio kvalita

#ad
LIVONA #ad - 95% schopnost klíčení: naše semena brokolice se díky našemu návodu na brokolicové výhonky a vysoké schopnosti klíčení snadno uspějí. Ideální klíčky pro fanoušky brokolice! 100% bio kvalita: ručně vybíraná semena brokolice od growme jsou samozřejmě laboratorně testována, bez jakýchkoliv přísad, veganská a především láskyplně pěstována a zpracována.

Patří sem vitamíny a, c & e, b, jakož i minerální látky jako vápník, zinek, železo, sodík atd. Příslib kvality: protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete se svým produktem spokojeni, vrátíš peníze až 1 rok od data nákupu.

Bohatý na sulforafán: jedinečně vysoký obsah sulforafanu vám poskytne fascinující zdravotní výhody v čisté formě prostřednictvím pěstování ve sklíčku, sklenicích na klíčky nebo prostřednictvím zárodečných skořápek. Isté zdraví: semena pravěké brokolice z naší firmy vám dodávají důležité vitamíny a minerály.
ZnačkaLIVONA #ad
VýrobceGROWME #ad
Výška26.8
Délka16
Hmotnost1.1
Šířka4.5

10. OwnGrown

#ad

Palmové zelí, chřest – osivo staré odrůdy OwnGrown, červená řepa, Zeleninová semínka staré druhy: 8 druhů staré zeleniny v sadě pro zahradu a balkon – semena artyčoků, semínka pastinák, zelí semínka

#ad
OwnGrown #ad - Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, špenátová semínka, staré odrůdy, rajčata, semena květin, zahradní příslušenství, semena rajčat, bylinky atd.

Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. 8 vynikajících druhů: palmové zelí nero di toskánsko, červená řepa pruhovaná Tonda di Chioggia, bílé zelí filderwort, artyčok, jahodový špenát, půldlouhý pastinák, zelený chřest Mary Washington, okra.

Naše osivo odolné proti semínkům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, balkónu nebo zahradě. Historické druhy zeleniny: 8 x staré druhy zeleniny v dárkové sadě pro vlastní pěstování zeleniny. Pečlivě sestavený box na semínka. Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad