Top 10 SAT kabel 20m – Koaxiální kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Premium X

#ad

Koaxiální kabel na výběr, Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Basic

#ad
Premium X #ad - Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Odolné proti uV záření. Full hd, 3dtv, hdtv, vhodné pro Ultra HD. S metrovým značením. 4násobné stínění.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka50
Číslo dílu17
ModelkaShielded SAT

2. PremiumX

#ad

Koaxialni bily kabel na satelit v civce DVB-S / S2 DVB-C und DVB-T BK 100 m

#ad
PremiumX #ad - 4násobné stínění. S metrovým značením. Odolné proti uV záření. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení.
ZnačkaPremiumX #ad
VýrobcePremiumX #ad
Výška11.81
Délka3937
Šířka11.81
Číslo dílu1112830000002
ModelkaPremiumX

3. Premium X

#ad

Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Basic, Koaxiální kabel na výběr

#ad
Premium X #ad - Odolné proti uV záření. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. S metrovým značením. 4násobné stínění. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka30
Číslo dílu5

4. Premium X

#ad

Koaxiální kabel na výběr, Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Basic

#ad
Premium X #ad - 4násobné stínění. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. S metrovým značením. Odolné proti uV záření. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka20
Hmotnost1.94
Číslo dílu0

5. deleyCON

#ad

černý, deleyCON 1m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, HDTV Full HD, F-konektor 90° stupňů zahnutý k F-konektor rovný

#ad
deleyCON #ad - Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor.

Slo modelu: mk566 // značka: deleyCON. Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, TV, satelitního přijímače, včetně SAT přijímače, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu. Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí.

Barva: Černá // délka: 1 metr // Počet: 1 kus. Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK-MK566
ModelkaMK566

6. deleyCON

#ad

černý, HDTV Full HD, deleyCON 2m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, F-konektor 90° stupňů zahnutý k F-konektor rovný

#ad
deleyCON #ad - Barva: Černá // délka: 2 metry // Počet: 1 kus. Slo modelu: mk568 // značka: deleyCON. Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí.

Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, satelitního přijímače, TV, včetně SAT přijímače, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor.

Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě. Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK568
ModelkaMK568

7. Premium X

#ad

Koaxiální kabel na výběr, Basic, Deluxe v bílé se zástrčkou., Profi

#ad
Premium X #ad - S metrovým značením. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. Odolné proti uV záření. 4násobné stínění.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka10
Číslo dílu120129

8. Premium X

#ad

Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Koaxiální kabel na výběr, Basic

#ad
Premium X #ad - 4násobné stínění. S metrovým značením. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Odolné proti uV záření.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka25
Číslo dílu0

9. HB-DIGITAL

#ad

4násobně stíněný pro DVB-S / S2 DVB-C a DVB-T BK systémy + sada 10 pozlacených konektorů typu F. 25m, 130 dB koaxiální SAT kabel HQ-135 PRO

#ad
HB-DIGITAL #ad - Meter markierung. Zum verlegen / verlängern / verbinden / verteilen oder erneuern zwischen TV – Fernseher Tuner - SAT Antennen Dosen – Digital Receiver – LNB – Multischalter.25m hb-digital hq135 pro koaxialkabel + 10 f- stecker vergoldet gratis || antennenkabel passt ideal für die digitalen sat Anlagen DVB-S/S2 | Kabel Fernsehen DVB-C/C2 | sowie den terrestrischen TV-Empfang DVB-T/T2 | und die DAB/DAB+ Radio Anlagen.

Hervorragender empfang für 8k 4k uhd 3d full hd hDTV Signale. 4-fache schirmung - 135db max. Der wellenwiderstand wellenimpedanz impedanz beträgt 75 Ω – ohm. 305/2011 des europäischen Parlaments und des Rates vom 9. März 2011. Brandverhalten eca en 50575:2014 + a1:2016.

Durch erstklassige 4-fache abschirmung haben Sie den besten Schutz gegen Interferenzen, die heutzutage immer mehr stattfinden DECT, W-LAN, Mobilfunk, Mikrowelle etc. Diese leistungserklärung betrifft ein bauprodukt, dass unter der harmonisierten Norm EN 13501-6, gemäß der Bauproduktenverordnung Nr. Innenleiter - Stahl / Kupfer. Vor allem in der Fernsehtechnik angewandt / auch Industriefernsehen.
ZnačkaHB-DIGITAL #ad
VýrobceHB-DIGITAL #ad
Délka25
Hmotnost2.07
Číslo díluHQ-135-25
ModelkaHQ-135-25

10. deleyCON

#ad

HDTV Full HD, deleyCON 1,5 m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, černý, F-konektor 90° stupeň zahnutý k F-konektor rovný

#ad
deleyCON #ad - Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě.

Slo modelu: mk567 // značka: deleyCON. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor. Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, včetně SAT přijímače, satelitního přijímače, TV, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu.

Barva: Černá // délka: 1, 5 metru // Počet: 1 kus. Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku. Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK567
ModelkaMK567