Top 10 Schädlingsbekämpfung – Zahradní a travní postřikovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rain Bird

#ad

12', 90° čtvrtkruhový vzor, Rain Bird Duální rozprašovací tryska 12DSQ, vzdálenost 9'

#ad
Rain Bird #ad - 90° čtvrtkruhový vzor s nastavitelnou vzdáleností stříkání od 2, 7 m do 3, 6 m. Spotřebovává o 30 % méně vody; snižuje odpad vody při větrných podmínkách. Dvojité rozprašovací trysky pro vynikající zavlažování. Odstraňuje suché, hnědé skvrny v blízkosti hlavy. Vyrobeno z velmi odolných, uv a chemicky odolných materiálů, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Nerezový seřizovací šroub přizpůsobuje průtoku a rozestup postřiku. Kompatibilní se všemi vysouvacími systémy Rain Bird.
ZnačkaRain Bird #ad
VýrobceRain Bird #ad
Výška2.15
Délka0.9
Hmotnost0
Šířka0.9
Číslo dílu12DSQ
Modelka12DSQ

2. Hunter Company

#ad

Hunter Industries RTL20028A Hunter Pro Bewässerungsspritzdüse, 2,4 m, Braun, verstellbar

#ad
Hunter Company #ad - Stufenlos verstellbar von 0° bis 360°, so dass Wasser genau dort angewendet wird, wo es benötigt wird. Große wassertropfen reduzieren das Beschlagen und schneiden durch den Wind, um die Wasserzufuhr in jeder Umgebung zu optimieren. Robuste, griffige Oberseite macht Feldanpassungen einfach und schnell. Klare kanten und gleichmäßige Wasserverteilung sorgen für eine gleichmäßige Abdeckung für gesunde Pflanzen.
ZnačkaHunter Company #ad
VýrobceHunter Industries #ad
Výška2.1
Délka0.9
Šířka0.9
Číslo díluRTL20028A
ModelkaRTL20028A

3. FELCO

#ad

Nečistoty, FELCO Sprej na odstraňování Harzlöser sprej pro péči o zahradní nůžky, bez VOC údržby FELCO 981, jednoduché použití, odstraňuje zbytky pryskyřice, červený, šťávu z rostlin

#ad
FELCO #ad - Výrobek je nabízen jako sprej s pumpičkou a snadno se používá. Díky pěnové tvorbě produktu je potřeba méně čisticích prostředků, čímž je to cenově výhodné řešení.

K čištění vašeho nástroje musíte sprej pouze nastříkat, působit a setřít. Odstraňovač pryskyřice je biologicky odbouratelný, neobsahuje ptfe, silikon a neobsahuje žádné rozpouštědla VOC a hodí se také pro profesionální uživatele i pro náročné amatérské zahrady. S tímto rozpouštědlem lze zcela jednoduše odstranit zbytky mozolů, rostlinné šťávy a nečistoty na řezačkách, zejména na čepelích a protikladech.
ZnačkaFELCO #ad
VýrobceFELCO #ad
Výška1.97
Délka9.06
Šířka3.94
Číslo díluFELCO981
ModelkaFELCO981
ZárukaDE

4. Gloria

#ad

GLORIA tlakový postřikovač prima 5 | Zahradní postřikovač / postřikovač na ochranu plodin | Kapacita 5 l | Nastavitelná mosazná tryska

#ad
Gloria #ad - Klasika: praktický, cenově výhodný – 5litrový tlakový postřikovač pria 5 se výborně hodí pro péči o rostliny a ochranu rostlin na domácí zahradě a je bestsellerem mezi postřikovači od GLORIA. Kvalita a záruka: německá společnost gloria je lídrem v oblasti postřikovačů na ochranu rostlin a nabízí 10letou záruku na dostupnost náhradních dílů pro všechny produkty.

Pohodlné použití: díky nosnému popruhu, který jednoduše nasadíte na postřikovač, lze prima 5 pohodlně nosit při práci na zahradě kolem ramene. Pro maximální bezpečnost je model navíc vybaven integrovaným bezpečnostním ventilem. Mosazné lanko s nastavitelnou mosaznou tryskou je robustní a umožňuje individuální přizpůsobení obrazu ve spreji.

Praktické příslušenství: nechcete při stříkání pumpovat ručně? náš akumulátorový kompresor z řady Bosch 18V POWER FOR ALL lze snadno a rychle dovybavit a automaticky vytváří tlak v přístroji. Dobré výsledky postřikování: s výkonným plastovým čerpadlem lze vytvořit provozní tlak až 3 bary.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria #ad
Výška20.87
Délka7.09
Hmotnost1.56
Šířka7.87
Číslo dílu000080.0000
Modelka000080.0000

5. Gloria

#ad

GLORIA tlakový postřikovač skvělý 3 | Zahradní postřikovač | Obsah náplně 3 l Nastavitelná mosazná tryska Kompaktní pro menší zahrady

#ad
Gloria #ad - KomfortnÍ aplikace: díky popruhu, který jednoduše připevníte k postřikovači, lze Prima 3 pohodlně přenášet kolem ramene při práci na zahradě.

Mosazná tryska s nastavitelnou mosaznou tryskou je robustní a umožňuje vám individuálně upravit rozstřik |. KompaktnÍ tŘÍda: praktický, praktický, levný - 3 litrový tlakový postřikovač prima 3 je ideální pro péči o rostliny a ochranu v malých a středních zahradách. DobrÉ vÝsledky prostŘedku: s výkonným plastovým čerpadlem lze generovat provozní tlak až 3 bary. Model je také vybaven integrovaným bezpečnostním ventilem pro maximální bezpečnost.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria #ad
Výška17.32
Délka8.27
Hmotnost2.76
Šířka7.09
Číslo dílu000078.0000
Modelka000078.0000

6. Gloria

#ad

Gloria Dům a zahrada 000083.0000 Primex 5 postřikovač 5 l

#ad
Gloria #ad - Mosazná stříkací tryska s nastavitelnou mosaznou dutou kuželovou tryskou zajišťuje nejjemnější mlhu a nejlepší pracovní výsledky. Komfortní: 5l tlakový postřikovač pro péči o rostliny je nejlépe vybaven. Přenosný: díky nosnému popruhu, který jednoduše nasadíte na rozprašovač, lze primex 5 pohodlně přenášet kolem ramene.

Díky připojovacímu ventilu pro externí kompresor je možné automatické nastavení tlaku bez manuálního čerpání. Dosah: 0, 5 m dlouhou prodlužovací trubku z mosazi lze v případě potřeby našroubovat mezi stříkací trysku a rychlouzavírací ventil a umožňuje také stříkat odlehlá místa nebo vysoké stromy a keře.

Nejlepší výsledky postřikování: s výkonným plastovým čerpadlem lze vytvořit provozní tlak až 3 bary. Navíc kroužek na noze na dně nádoby zajišťuje bezpečné stání přístroje a průhled umožňuje vždy kontrolu hladiny. Kvalita a záruka: německá společnost gloria je lídrem v oblasti postřikovačů na ochranu rostlin a nabízí 10letou záruku na dostupnost náhradních dílů pro všechny produkty.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria #ad
Výška21.65
Délka8.66
Hmotnost0.02
Šířka7.48
Číslo dílu000083.0000
Modelka000083.0000

7. Roundup

#ad

Unkrautvernichter & Insektizide, Roundup 190314 Rucksacksprüher für Dünger, 1,9 l, Herbizide

#ad
Roundup #ad - Verstellbare, gepolsterte Träger mit Hüftgurt und integrierter Lendenwirbelstütze. Viton-dichtungen und dichtungen in der gesamten Pumpe und Abschaltung für lang anhaltende chemische Beständigkeit.

4-gallonen-sprühgerät erfüllt alle ihre sprühbedürfnisse zur Bekämpfung von Unkraut und Schädlingen, Anzucht von Blumen und Gemüse und Reinigung von Decks und Seitenteilen. Mit 3 düsen für vielseitigkeit: verstellbarer Poly-Ventilator mit hoher Lautstärke und Lüfter mit geringer Lautstärke. Robuster polystab mit absperrung mit Komfortgriff, Verriegelung für kontinuierliches Sprühen und Inline-Filter.
ZnačkaRoundup #ad
VýrobceRoundup #ad
Výška22
Délka9
Hmotnost10
Šířka15
Číslo dílu190314
Modelka190314

8. Gardena

#ad

Průsvitný design 1110-20, velký plnicí otvor, Gardena Pumpičkový postřikovač 0,75 l: rozprašovač s funkcí 360 stupňů, mosazná tryska nastavitelná od plného proudu po mlhu

#ad
Gardena #ad - Vysoce kvalitní design: průsvitný design zajišťuje přehled o hladině vody. Rozsah dodávky: 1x rozprašovač Gardena 0, 75 l. Díky nastavitelné plně mosazné hubici je postřikovač obzvlášť odolný.

I při mokrých rukou nevyklouzne z prstů. Pro vnitřní i venkovní použití: ať už na balkóně, terase, domácnosti nebo na zahradě. Pohodlná manipulace: funkce 360 stupňů umožňuje zavlažování z jakékoli polohy, bez nasávání vzduchu – také pro aplikaci podlistu. Stříkač s pumpičkou lze použít všude kolem domu a zahrady. Ergonomická rukojeť: ovládání postřikovače čerpadla je díky ergonomickému designu obzvlášť příjemné.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška6.3
Délka4.72
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo dílu11110-20
Modelka11110-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného přístroje nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující podmínky: • Přístroj byl podle doporučení a podle doporučení. Návod k použití. • Nepokoušel se přístroj opravit ani třetí osobou. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

9. Rain Bird

#ad

2,4 m, vzor nastavitelný 0°, 360°, Rain Bird HEVAN08 Vysoce účinná stříkací tryska, vzdálenost postřiků 1,5

#ad
Rain Bird #ad - Kompatibilní se všemi zahlubovacími zavlažovači Rain Bird; spreje od 1, 5 m do 2, 3 m. Až o 40 % efektivnější než standardní nastavitelné trysky, které šetří vodu a snižují dobu provozu.

Technologie flow control zajišťuje vynikající důkladné zalévání a rovnoměrné pokrytí celého stříkaného vzoru. Zvětšit nebo zmenšit vzor s malým otočením strukturovaného středového límce; dno a límec lze snadno uchopit i za mokra; jemné důkladné zavlažování eliminuje suchá místa kolem stříkací hlavy. Vysoce účinná, aby bylo zajištěno, nastavitelná 0–360° tryska se přesně přizpůsobí vzoru vašeho trávníku, že krajina bude zavlažována precizně s minimálním přestříkáním.
ZnačkaRain Bird #ad
VýrobceRain Bird #ad
Výška2.15
Délka0.89
Hmotnost0.03
Šířka0.89
Číslo díluHEVAN08
ModelkaHEVAN08

10. xGarden

#ad

60 Stück, XGarden Mikro-Sprühventilator, für Hydrokultur- und Aeroponische Nebel und Kloner, Rot, 360 Grad

#ad
xGarden #ad - 31, 4 gph durchflussmenge bei 20 PSI. 60 stück rote mikro-sprayer mit 360-Grad-Lüfterstrahlmuster. 10–32 gewinde m5–0, 8 metrisch – Maße: 20 mm x 13 mm. Einfach in 1/4-zoll-id-rohre oder rohre schrauben oder 11/64-Bohrer für präzises Loch.
ZnačkaxGarden #ad
VýrobcexGarden #ad
Výška3
Délka3
Hmotnost0.1
Šířka1
Číslo díluSP015
ModelkaSP015