Top 10 Seniorenhandy Mit Gps Ortung – Mobilní telefony pro seniory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Emporia

#ad

Emporia SIMPLICITY | Mobilní telefon pro seniory | mobilní telefon s tlačítkovým telefonem bez smlouvy | Mobilní telefon s nouzovým tlačítkem | 2palcový displej | černý

#ad
Emporia #ad - Obvyklá manipulace díky známému designu a vynikající obsluze. Název je program - funkčnost a bezpečnost v klasickém formátu mobilního telefonu. Emporia simplicity – jednoduše bezpečné. Kamera není k dispozici. Obrázky, hudba atd.

Pomoc stiskem tlačítka – až 5 tísňových čísel se automaticky volá jedním stisknutím tlačítka. Po potvrzení tísňového volání bude sms pro tísňové volání odeslána na čísla tísňového volání. Okamžitě v kontaktu s nejmilejšími – tři tlačítka pro rychlé vytáčení umožňují rychlou a nekomplikovanou komunikaci s nejdůležitějšími kontakty. Extra velká, osvětlená a vyvýšená tlačítka s vynikajícím tlakovým bodem, doplněná širokým displejem na šířku, zaručuje pohodlné ovládání.

Ecký jazyk není integrován. Důležité pokyny: -navigujte červeným tlačítkem "ukončit hovor". Kalendář, budík, kalkulačka, kapesní svítilna a kompatibilní s naslouchadly HAC: M4/T4. Nejsou k dispozici. Bezpečný společník v každodenním životě s užitečnými funkcemi – ip54 odolné proti stříkající vodě. Posílání bluetooth: kontaktní údaje/čísla hovorů s handsfree.
ZnačkaEmporia #ad
VýrobceEmporia #ad
Výška0.51
Délka4.92
Hmotnost0.2
Šířka2.28
Číslo díluV27_001
ModelkaV27_001
ZárukaZáruka výrobce

2. artfone

#ad

Artfone 182 mobilních telefonů pro seniory s velkými tlačítky, mobilní telefon | GSM dvojitá SIM karta – mobilní telefon s nouzovými tlačítky | velké plátno 1,77 palců mobilní telefon | 1400 mAh

#ad
artfone #ad - Pokud se nacházíte v nouzi, jednoduše ji posuňte nahoru, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od své rodiny a přátel. Můžete přitom používat dvě sim karty, čímž můžete ušetřit peníze zejména v zahraničí. Tlačítko kapesní svítilny na pravé straně, abyste mohli ve tmě lépe vidět.

Je velmi vhodný pro starší lidi, fm audio, Bluetooth, budík, video, děti a zrakově postižené. Upgradovaná baterie s velmi velkou kapacitou baterie 1400 mah nabízí vyšší kapacitu baterie než všechny podobné výrobky s nepřerušovanou dobou hovoru 5–6 hodin a pohotovostním režimem 240 – 300 hodin 10 – 12 dní. Mobilní telefon bez smlouvy u tohoto mobilního telefonu se jedná o mobilní telefon s tlačítky bez smlouvy. Zadní strana má protiskluzový design. Má audio, kalendář.

Díky bezpečným a vysoce kvalitním originálním bateriovým článkům má neuvěřitelně dlouhou životnost, rychlé a bezpečné nabíjení. Bez funkce fotoaparátu. Tento mobilní telefon podporuje všechny evropské sítě 2g a hodí se k telefonování a odesílání textových zpráv, nikoli však pro přístup k internetu. Moderní vzhled mobilní telefon s nabíjecí stanicí, pádům, poškrábání, pro nabíjení jednoduše zasuňte mobilní telefon do nabíječky nabíjecí stanice. Pevné pc látky poskytují vynikající ochranu obalu.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Výška0.53
Délka4.86
Šířka2.2
Záruka3

3. Panasonic

#ad

Tlačítko SOS, kompatibilní s naslouchátky, nabíjecí stanice, nárazuvzdorný, GPS, pro seniory 2,4" barevná obrazovka, Bluetooth 3.0, Panasonic Mobilní telefon KXTU466, dlouhá výdrž baterie, kamera,

#ad
Panasonic #ad - Tlačítko sos pro odesílání sms a volání až na 5 čísel, mluvící tlačítka. Snadno čitelný displej o velikosti 6, 1 cm, nárazuvzdorný. Noční režim pro lepší viditelnost ve slabě osvětlených prostředích. S funkcí gps pro lokalizaci polohy, nouzové tlačítko, funkce hands-free. Nevidiální zesílení zvuku pro podporu při potížích se sluchem, kompatibilní s naslouchátky, dlouhá doba stand-by.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška0.91
Délka4.17
Hmotnost0.19
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU466EXBE
ModelkaKX-TU466EXBE
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Panasonic

#ad

Nabíjecí stanice, Panasonic Mobilní telefon KXTU466, kamera,, tlačítko SOS, GPS, Bluetooth, nárazuvzdorný, pro seniory 2,4" barevná obrazovka, dlouhá výdrž baterie, kompatibilní s naslouchátky

#ad
Panasonic #ad - S funkcí gps pro lokalizaci polohy, nouzové tlačítko, funkce hands-free. Noční režim pro lepší viditelnost ve slabě osvětlených prostředích. Tlačítko sos pro odesílání sms a volání až na 5 čísel, mluvící tlačítka. Snadno čitelný 6, 1 cm velký displej, nárazuvzdorný. Individuální zesílení zvuku pro podporu při potížích se sluchem, kompatibilní s naslouchátky, dlouhá doba stand-by.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška0.91
Délka4.17
Hmotnost0.19
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU466EXWE
ModelkaKX-TU466EXWE
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Panasonic

#ad

Velká samostatná tlačítka, nárazuvzdorný, hlasový zesilovač, Panasonic KX-TU446EXB mobilní telefon pro seniory k zaklapnutí bez smlouvy tlačítko nouzového volání SOS, velké písmo a zobrazení čísla

#ad
Panasonic #ad - Odolný proti nárazu – podle vojenského standardu MIL-STD-810G. 516. Funkce kapesní svítilny – zabudovaná led jako kapesní svítilna, např. Tři tlačítka rychlého vytáčení – často používaná telefonní čísla lze pomocí extra tlačítek zcela jednoduše a rychle vytočit. Pro snadnější zasunutí klíčů do dveřního zámku ve tmě. Mluvící tlačítka – stisknutá tlačítka se reprodukují jazykem. Speciální tlačítka – hlasitost, funkce nouzového volání, tlačítka rychlého vytáčení, LED světlo.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška4.17
Délka0.91
Hmotnost0.24
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU446EXB
ModelkaKX-TU446EXB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. artfone

#ad

Barevný displej 1,77", baterie 1400 mAh, nabíjecí, artfone 4G mobilní telefon pro seniory bez smlouvy důchodce mobilní telefon velká tlačítka Dual SIM důchodce mobilní telefon s nouzovým tlačítkem SOS

#ad
artfone #ad - Má velká tlačítka, takže můžete zřetelně slyšet každé slovo. Má všechny základní funkce, Bluetooth, které lze snadno rozpoznat. Má také tlačítko kapesní svítilny na pravé straně, které můžete v případě nouze stisknout. Můžete si vybrat vhodný balíček mobilních operátorů. Uloží až 100 záznamů v telefonním seznamu, který chrání váš mobil před pády, díky níž je nabíjení hračka.

Kromě toho je baterie bezpečná a vysoce kvalitní, protože artfone 4G C1+ disponuje super velkou baterií s pravou kapacitou 1400 mAh. To znamená, 4g a hodí se k telefonování a odesílání textových zpráv, 3G, že nemusíte platit žádné měsíční poplatky nebo jste vázáni na konkrétního poskytovatele. To znamená, takže ji můžete rychle a snadno nabíjet. Tento mobilní telefon podporuje všechny evropské sítě 2G, nikoli však pro přístup k internetu. Má také vysokou hlasitost a jasný reproduktor, kalendář a další.

Nabíjecí stanice a robustní pouzdro mobilní telefon pro seniory je dodáván s praktickou nabíjecí stanicí, poškrábáním a jiným poškozením. Musíte pouze zasunout mobilní telefon do nabíjecí stanice a automaticky se nabíjí. Nouzové tlačítko a kapesní svítilna mobilní telefon bez smlouvy má na zadní straně praktické nouzové tlačítko, abyste obdrželi pomoc od vaší rodiny nebo přátel. Bez smlouvymobilní telefon pro seniory artfone 4g c1+ bez smlouvy je mobilní telefon s tlačítky bez smlouvy.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
ModelkaC1+ 4G
Záruka2 roky

7. artfone

#ad

USB-C velká tlačítka mobilní telefon pro seniory, duální SIM telefon pro důchodce, GSM mobilní telefon s nouzovým tlačítkem SOS, artfone C1+ mobilní telefon pro seniory bez smlouvy s nabíjecí stanicí

#ad
artfone #ad - Obraťte se jednoduše přímo na zákaznický servis Amazon. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, zrakově postižené, jsme tu pro Vás do 24 hodin. Kromě toho má tento mobilní telefon s velkým ciferníkem funkci hlasového vysílání. Tento artfone sos tlačítkový telefon se nachází na zadní straně telefonu a umožňuje přednastavení 5 sos telefonních čísel a textové zprávy.

Můžete jej změnit na požadovaný jazyk. Mobilní telefon artfone s velkými čísly je duální sim telefon bez smlouvy, nepodporuje však přístup k internetu. Tlačítko nouzového volání. Tento telefon pro seniory s velkými tlačítky má nový operační systém ui s většími druhy písma, FM audio, audio, budík, video, Bluetooth, kalendář a až 100 záznamů v telefonním seznamu, jasnějšími symboly menu, reproduktory s vysokým rozlišením a vysokou hlasitostí. Integrovaná funkce sos, kapesní svítilna, kalkulačka, vybavené nabíjecí stanicí.

Dvě možnosti nabíjení: základní nabíjení nebo přímé nabíjení přes USB-C kabel, rychlejší a bezpečnější. Jazyk podporuje angličtinu, francouzštinu, němčinu, švédštinu, španělštinu, holandštinu, polštinu a češtinu. Při volání je odpovídajícím způsobem zasláno mnoho hlasů, italštinu, aby bylo zajištěno, že starší lidé neudělají chyby. Artfone c1+ se dodává se standardním anglickým jazykem. V případě nouze stiskněte tlačítko sos na 3 sekundy, abyste mohli jednoduše a rychle spustit funkci SOS a získat okamžitou pomoc.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Výška0.55
Délka4.84
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo díluC1+
Modelkaartfone C1+
Záruka2 roky záruka

8. Panasonic

#ad

Velké písmo a zobrazení čísla, Panasonic KX-TU446EXR Zaklapávací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy tlačítko nouzového volání SOS, nárazuvzdorný, velká samostatná tlačítka, hlasový zesilovač

#ad
Panasonic #ad - Mluvící tlačítka – stisknutá tlačítka se reprodukují jazykem. Funkce kapesní svítilny – zabudovaná led jako kapesní svítilna, např. Tři tlačítka rychlého vytáčení – často používaná telefonní čísla lze pomocí extra tlačítek zcela jednoduše a rychle vytočit. Pro snadnější zasunutí klíčů do dveřního zámku ve tmě. Speciální tlačítka – hlasitost, funkce nouzového volání, tlačítka rychlého vytáčení, LED světlo. Odolný proti nárazu – podle vojenského standardu MIL-STD-810G. 516.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška4.17
Délka0.91
Hmotnost0.24
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU446EXR
ModelkaKX-TU446EXR
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Panasonic

#ad

Panasonic KX-TU446EXG Zaklapávací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy tlačítko nouzového volání SOS, hlasový zesilovač, velká samostatná tlačítka, velké písmo a zobrazení čísla, nárazuvzdorný

#ad
Panasonic #ad - Funkce kapesní svítilny – zabudovaná led jako kapesní svítilna, např. Tři tlačítka rychlého vytáčení – často používaná telefonní čísla lze pomocí extra tlačítek zcela jednoduše a rychle vytočit. Pro snadnější zasunutí klíčů do dveřního zámku ve tmě. Odolný proti nárazu – podle vojenského standardu MIL-STD-810G. 516. Speciální tlačítka – hlasitost, funkce nouzového volání, tlačítka rychlého vytáčení, LED světlo. Mluvící tlačítka – stisknutá tlačítka se reprodukují jazykem.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška4.17
Délka0.91
Hmotnost0.24
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU446EXG
ModelkaKX-TU446EXG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. artfone

#ad

Artfone Mobilní telefon pro seniory C1+ bez smlouvy | Dual SIM s tlačítkem nouzového volání | velká tlačítka pro důchodce | 1400 mAh baterie dlouhá pohotovostní doba | velký mobilní telefon s nabíjecí

#ad
artfone #ad - Můžete přitom používat dvě sim karty, čímž můžete ušetřit peníze zejména v zahraničí. Tlačítko kapesní svítilny na pravé straně, jednoduše ji posuňte nahoru, abyste mohli ve tmě lépe vidět. Perfektní dárek nejlepší výběr dárků 2023 pro seniory, zrakově postižené, děti, sluchově postižené a osoby s omezenou pohyblivostí rukou.

Pevné pc látky poskytují vynikající ochranu obalu. Zabraňuje nárazům, nárazům a jiným poškozením. Mobilní telefon bez smlouvy u tohoto mobilního telefonu se jedná o mobilní telefon s tlačítky bez smlouvy. Můžete si vybrat vhodný balíček mobilních operátorů. Má audio, kalkulačku, bluetooth, děti a zrakově postižené nefunguje kamera. 5 funkcí volání sos a kapesní svítilna artfone může nastavit 5 sos telefonních čísel.

Je velmi vhodný pro starší lidi, budík, překvapivě vysokou hlasitost a jasné reproduktory. Vnitřní vrstva je vyrobena z měkkého TPU a polykarbonátu. Lze uložit 100 záznamů v telefonním seznamu. Zadní strana má protiskluzový design. Tento mobilní telefon podporuje všechny evropské sítě 2g a hodí se k telefonování a odesílání textových zpráv, nikoli však pro přístup k internetu.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Výška0.55
Délka4.84
Hmotnost0.19
Šířka2.36
Číslo díluwakana-c11-eu
ModelkaC1+
ZárukaZáruka 2 roky