Top 10 Skoda Kodiaq Fussmatten Gummi – Rohožky do kufru auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Škoda Kodiaq od roku 2017 7místná AZ12000439

#ad
AZUGA #ad - Materiál vany pro nakládací plochu TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3-4 cm vysoký okraj. Gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Škoda Kodiaq od roku 2017. Protiskluzový povrch vany pro zavazadlový prostor minimalizuje klouzání nákladu. Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Pouze 7místná u zapuštěného 3. Ada sedadel.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000439

2. Elmasline

#ad

Designové gumové rohože & vana do zavazadlového prostoru sada pro Škoda KAROQ od roku 2017 | protiskluzové s vysokým okrajem 5 cm

#ad
Elmasline #ad - Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto Škoda karoq od roku 2017 – perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: Škoda karOQ roky výroby 2017, 2018, 2019, 2020 & 2021. Vašeho nákladu.

Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET07101

3. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Škoda Kodiaq od 2017 5místná variabilní dno nahoře nebo bez variobnit AZ12000440

#ad
AZUGA #ad - Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj. Pouze 5místná s variabilním dnem nahoře nebo bez podlahy Vario. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje sklouznutí nákladu. Vhodné pro Škoda kodiaq od 2017. Materiál vany zavazadlového prostoru TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000440

4. Elmasline

#ad

ELMASLINE Sada gumových rohoží a vany do zavazadlového prostoru pro Škoda Superb III Limousine & Kombi +2015 | Extra vysoký okraj 5 cm

#ad
Elmasline #ad - Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp. Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: ŠKODA Superb III Limousine & Kombi +2015. Vašeho nákladu.

Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto Škoda superb iii limousine & kombi +2015 - perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET07102

5. IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3

#ad

Maßgeschneiderte Gummi Kofferraummatten, ilTappetoAuto by Fabbri 3-45B-834079

#ad
IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad - Praktisch in der einzigen position des kofferraums aufzutragen, rutschfester boden, klappgummi. Maßgeschneiderte teppiche für den kofferraum aus echtem geruchlosem gummi, schwarze farbe.

Erhöhte kanten zum sammeln von wasser, sand, witterungseinflüsse, beständig gegen verschleiß, schnee und schlamm. Innovativer look mit automatisch gedrucktem bild, um dem innenraum des autos neues leben zu verleihen. Langlebige qualität, chemikalien, hohe und niedrige temperaturen. Kofferraummatten kompatibel mit tarraco 5 sitze ab 2018-, Kodiaq 5 Sitze ab 2017-, Tiguan Allspace ab 2017-. Ungefähres gewicht von 4 kg.
ZnačkaIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
VýrobceIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
Výška0.79
Délka38.98
Hmotnost6.61
Šířka38.39
Číslo dílu45B-834079

6. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumová rohož do zavazadlového prostoru RKK vhodná pro Škoda Kodiaq 5místná od r.v. 2016

#ad
Mattenprofis #ad - Gumové autorohože chrání zavazadlový prostor každého vozidla. Zaručeně perfektní originální tvar, bez problémů omyvatelný.

Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché. Nobbenhroty na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, 5 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat úsporně. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož zavazadlový prostor vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Chrání spolehlivě před nečistotami, kyseliny, jako jsou oleje, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, benzín atd.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu834079

7. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D gumové rohože & vana do zavazadlového prostoru sada pro Škoda ENYAQ iV od roku 2021 hodí se pouze do horní části nákladu | příslušenství | rohože + rohož do zavazadlového prostoru

#ad
Elmasline #ad - Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: Škoda enyaq iv od 2021 vejde se pouze do horní části ložné podlahy roky výroby 2021, 2022 & 2023. Vysoce kvalitní: povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou, resp.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru. Přesně padnoucí tvar s ušlechtilým designem. Nákladu. Dný zápach: díky gumě bez škodlivých látek vyvinuté speciálně pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná, odolná a odolná proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál.

Přesně sedí: individuální výroba na míru pro váš Škoda enyaq iv od roku 2021 – perfektní tvar rohoží do zavazadlového prostoru a rohožek! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem chrání váš zavazadlový prostor i rohožka trvale před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET07111

8. M MOTOS

#ad

Ochrana před znečištěním, M MOTOS Gumové rohože do auta Rohožka vhodná pro SEAT Tarraco od 2018 Zlepšete svůj cestovní komfort s protiskluzovou podložkou do auta 3D rohože do každého počasí

#ad
M MOTOS #ad - Pečujte o své auto- vyberte si sadu autokoberců nejvyšší kvality přizpůsobenou vašim potřebám včetně zarážky autokoberce a příslušenství do auta. S inovativní technologií 3d skenování naši specialisté pečlivě skenují interiéry aut a dbají na každou variantu vybavení, aby zajistili, že rohožka do auta perfektně sedí.

Odolný materiál – zachovává si pružnost a zatížitelnost od -50 °c do +110 °C. Autokoberce jsou kromě toho odolné vůči chemikáliím, UV záření a oděru. Staráme se o životní prostředí – autokoberce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí – materiál je recyklovatelný.

Perfektně vhodné pro váš seat tarraco od 2018 | Škoda Kodiaq od 2016. Nejvyšší ochrana – autokoberce mají nejvyšší okraje na trhu, čímž je zajištěno, že nečistoty nahromaděné na koberci neuniknou z jeho oblasti.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceFrogum #ad
Výška4.33
Délka31.1
Hmotnost5.64
Šířka23.23
Číslo díluMX3D407275

9. Elmasline

#ad

Elmasline Gumové rohože a vana do zavazadlového prostoru sada pro VW Passat B8 Variant od roku 2014 | vysoký okraj

#ad
Elmasline #ad - Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: vw passat b8 2014, 2021, 2015, 2018, 2019, 2017, 2020, 2016, 2022 & 2023. Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš vůz vw passat b8 variant od 2014 - perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd. Vašeho nákladu.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET06109

10. Walser

#ad

100% přesná protiskluzová rohož do auta, ochranná rohož do zavazadlového, WALSER Vana do zavazadlového prostoru XTR kompatibilní se Škodou Kodiaq 2016 dnes, gumová rohož do auta, horní ložné dno

#ad
Walser #ad - Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649. Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při přepravě nákupů, při nošení psa, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení.

Nejlepší možné od. Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor. Pozice pozice. Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí. 2, jako jsou oblázky, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, vodu, sníh atd. Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru. Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém. Díky otěruvzdornému materiálu s protiskluzovým povrchem udržuje protiskluzová podložka i během jízdy přepravované zboží pevně a bezpečně na svém místě.

Vysoce kvalitní rohož do zavazadlového prostoru – robustní gumové rohože do auta jsou vyrobeny z obzvlášť odolného a teplotně odolného materiálu tpe -50 °C až +50 °C. Tvarově přesná rohož – 100% přesně tvarovaná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož walser xtr v moderním 3d designu je kompatibilní se Škodou kodiaq 10/2016 - Dnes – tvarově přesná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož WALSER XTR v moderním 3D designu je kompatibilní s 5místnou plochou s variabilní ložnou podlahou v horní části.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70877