Top 10 Smarter Heizkörperregler – Příslušenství k ústřednímu topení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Danfoss

#ad

Danfoss RA 2990 013G2990 s upevněním zacvakávacího držáku 23 mm průměr krku

#ad
Danfoss #ad - Technologie: thermostatic head gas technology expands fast than a liquid head. Hodí se ke starým ventilům danfosS: Termostat funguje dobře v kombinaci s ventily Danfoss RA. Upozornění – modely 2990 jsou kompatibilní pouze s těly danfoss RA o velikosti 17 mm. Its run is more important, allowing for finer regulace.

Lifespan: a simple and sturdy head with a lifespan of more than 30 years! Control: a thermostatic tap control with limited or blocked adjustment according to request/requirements. Ušetřete až 8 procent svého účtu za topení výměnou starého termostatu: Pokud máte termostat starší 15 let, můžete ušetřit peníze, aniž byste ohrozili komfort. Naše senzory jsou vyráběny v dánsku vysoce automatizovaným výrobním procesem, který zabraňuje vadným výrobkům. Jednoduše odstraňte starý senzor a vyměňte jej za nový.

Termostaty s dlouhou životností – díky jednoduché údržbě fungují termostaty danfoss po mnoho let bezchybně. Danfoss splňuje nejvyšší standardy kvality na trhu. Doba odezvy: s dobou reakce bez 10 minut, pohodlí v domácnosti je rychle reached and your energy bill is greatly relieved! Instalace za 30 sekund – výměna starého termostatu trvá méně než 30 sekund a nehrozí nebezpečí úniku vody. Kupující by měli před nákupem ventilu RA dbát na tělo svého ventilu. Adaptable : temperature range of thermostatic head 5 - 26 °C.
ZnačkaDanfoss #ad
VýrobceDanfoss #ad
Výška3.15
Délka2.17
Hmotnost0.33
Šířka2.17
Číslo dílu015G4090
Modelka015G4090
Záruka2 roky výrobce.

2. Flamco

#ad

Flamco Clean Smart G 1" F Magnet Schlammabscheider aus Messing für Heizungs- und Kühlungsanlagen, 30023

#ad
Flamco #ad - 60 % bessere leistung im Vergleich zu herkömmlichen Separatoren. 360 ° drehbar, für alle Rohrpositionen geeignet. Kompakte Abmessungen, geringes Gewicht. Extrem geringer Strömungswiderstand und geringer Energieverlust.
ZnačkaFlamco #ad
VýrobceFlamco #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.43
Šířka6.1
Číslo dílu30023
Modelka30023

3. ONESTOPDIY.COM

#ad

2 x klíč na plynové a elektrické přístroje – odolný černý plastový trojúhelníkový klíč. Easy access to utility meter Fits most Gas & Electric Meter Ideal for Gas & Electric Meter covers & Boxes.

#ad
ONESTOPDIY.COM #ad - International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, age ratings, labeling or instructions. Otvor pro zavěšení: umožňuje pohodlné uložení klíče. Specifikace uk: kompatibilní s britskými plynoměrovými a elektrickými boxy. Design easy grip: umožňuje pohodlné otevírání a zavírání měřicích boxů.
ZnačkaONESTOPDIY.COM #ad
Výrobceonestopdiy.com #ad
Výška0.79
Délka0.79
Hmotnost0.03
Šířka0.79
Číslo dílu13C9A2
Modelka13C9A2

4. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT 302 inteligentní regulátor topných těles pro domácí síť, pro všechny běžné ventily topných těles a FRITZ!Box se základnou DECT, FRITZ!OS od verze 6.83

#ad
AVM #ad - Chytrý regulátor radiátoru pro domácí síť fritz!box, ideální pro vytvoření individuálního, automatické a přesné ovládání teploty místnosti, resp. Snadná montáž a nastavení na všechny běžné ventily topných těles s připojovacím závitem, přídavný adaptér, bezproblémová kombinace s FRITZ!DECT 301 a FRITZ!DECT 300 možná.

Rozsah dodávky: fritz!dect 302, 3 x aa baterie v přístroji, návod k instalaci, adaptér pro Danfoss RA. Ovládání přes pc, notebook, smartphone nebo tablet – lze programovat i na cestách přes internet a přes aplikaci, fritz!fon, individuální topné profily. Bydlení, efektivního topného rytmu. Upozornění: je nutné dodržovat rozměry produktu a údaje výrobce ohledně kompatibilních modelů topení.

Energeticky úsporný displej e-paper a mnoho komfortních funkcí, detekce otevírání oken, push servis, zámek tlačítek, jako je ochrana proti mrazu, ochrana proti vápenci nebo funkce Boost, skupinové zapojení atd. Spojení s fritz!box stiskem tlačítka a pohodlná konfigurace přes uživatelské rozhraní fritz!box, pro FRITZ!Box se základnou DECT a FRITZ!OS od verze 6. 83, nové výkonové charakteristiky k dispozici prostřednictvím pravidelných bezplatných aktualizací.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.01
Délka2.01
Hmotnost0.33
Šířka3.66
Číslo dílu20002961
Modelka20002961
Záruka2letá záruka výrobce.

5. WEICON

#ad

WEICON Elektrický čistič 400 ml | čistič postřiků | elektronika

#ad
WEICON #ad - Domácnost / kytary / elektrokola / domácí práce – sprej lze použít i v domácnosti / domácím díle jako čistič, jako u počítačů / tuner / hifi / zapalovacích svíček atd. Vlastnosti – elektrický čistič pro rychlé a efektivní čištění / odmašťování znečištěných nebo zkorodovaných kontaktů / elektronických i mechanických součástí všeho druhu.

Různé použití – elektrický čistič se používá u elektrických strojů / nástrojů / relé / kontaktů / senzorů nebo elektrických konektorů / spínačů / měřicích přístrojů / elektrod.

Oblast použití – speciální čistič odstraňuje korozi / pryskyřičné usazeniny prachu / snižuje pokles napětí / zvyšuje elektrickou vodivost / zbytky hoření / snižuje proudy tečení. Kvalita – 100% německá kvalita – sprej splňuje nejvyšší nároky na kvalitu při dodržení fyzikálních, bezpečnostních, toxikologických a ekologických předpisů.
ZnačkaWEICON #ad
Výrobceweicon #ad
Výška7.87
Délka2.68
Hmotnost0
Šířka2.68
Číslo dílu11210400
Modelka11210400
ZárukaŽádná záruka

6. Evenes

#ad

EVENES Mosazný adaptér pro ventily Danfoss RA mosaz

#ad
Evenes #ad - Adaptor brass for Danfoss valves RA brass. Warning: to avoid health and body damage, maintenance, assembly, installation, first commissioning and repairs as other inspections musst carried out by authorized professionals such as contract installation companies or specialist craftsmen.
ZnačkaEvenes #ad
VýrobceEVENES #ad
Číslo dílu9010868
Modelka9010868

7. Homematic IP

#ad

Homematic IP Rádiové ovládání topení pro individuální ovládání s aplikací. Obsah: Access Point, 4 rádiové termostaty na radiátory, 2 rádiové kontakty dveří a oken

#ad
Homematic IP #ad - Kontakt dveří a oken rozpozná otevírání a zavírání oken a umožňuje automatické spouštění topení. Nastavte si příjemnou teplotu v každé místnosti a ušetřete energii topení a emise CO2. Alexa, nastavte obývací pokoj na 22 stupňů".

Termostaty homematic ip smart home rozměr závitu m30 x 1, 5 mm přesvědčí spolehlivou regulací tepla a snadnou manipulací. Ovládejte své topení kdykoli a odkudkoli pomocí aplikace pro smartphone Gratis App u Google Play a v App Store, aplikace je a zůstane zdarma, neúčtují se žádné další poplatky za používání. Pohodlná regulace jednotlivých místností pomocí bezplatné aplikace pro smartphony. Umožňuje úsporu nákladů na topení až 33 % *v kombinaci s okenními a dveřními kontakty a v závislosti na chování uživatele, konstrukčních podmínkách budovy a stávajícího topného systému.

Energeticky úsporné kompletní řešení pro ovládání 4 radiátorů – lze libovolně rozšířit o další radiátory a funkce o další součásti Homematic IP Smart Home. Hlasové ovládání je možné přes amazon alexa amazon echo nebo Google Assistant Google Home.
ZnačkaHomematic IP #ad
Výška8.27
Délka12.6
Hmotnost4.85
Šířka10.24
Číslo dílu144602
Modelka144602
Záruka1 rok záruka prodejce.

8. Shelly

#ad

Shelly 1PM balení 4 ks

#ad
Shelly #ad - Byl vyvinut pro instalaci na omezeném prostoru, např. Má integrovaný webový server. Lze použít pro elektrické obvody až 3, 5 kw s monitorováním spotřeby energie, ochranou proti přetížení a teplotě. Jednoduché ovládání pomocí aplikace Shelly, různé protokoly a platformy a hlasové asistenty. Lze použít jako samostatný přístroj, jako příslušenství k ovládání domácí automatizace nebo jako součást jiného automatizačního systému. Pro nástěnné držáky, elektrické rozvaděče atd.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad

9. AVM

#ad

Fritz!OS od verze 6.83, pro všechny běžné ventily topných těles a Fritz!Box s technologií Dect, Avm Fritz!Dect 301 inteligentní termostatická hlavice/regulátor topení pro domácí síť

#ad
AVM #ad - Možnost programování individuálních topných profilů, komfortní funkce jako displej typu elektronický papír, blokování tlačítek, spárování bezdrátových komponentů, funkce rozpoznání otevřeného okna, funkce ochrany proti zvápenatění a automatická funkce ochrany proti mrazu.

Pohodlná konfigurace přes uživatelské rozhraní fritz!Box, ovládání přes PC, notebook, smartphone nebo tablet - i na cestách přes internet nebo prostřednictvím aplikace. Inteligentní regulátor topných těles pro domácí síť fritz!box, automatické a přesné ovládání teploty v místnosti, pro Fritz!Box s technologií Dect a Fritz!OS 6.

83 a vyšší. Jednoduchá montáž na všechny běžné ventily topných těles s připojovacím závitem, přídavný adaptér je součástí obsahu balení. Obsah balení: programovatelná termostatická hlavice fritz!Dect 301, návod na instalaci český jazyk nelze zaručit, 2 x baterie AA, adaptér pro ventily Danfoss RA.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.05
Délka3.43
Hmotnost0.32
Šířka2.09
Číslo dílu20002822
Modelka20002822
Záruka2 roky výrobce.

10. ET - EUROTRONIC Technology GmbH

#ad

Připojení: M28, příslušenství pro termostat na radiátory, dlouhá životnost, kovový adaptér pro termostaty na radiátory adaptér ventilů radiátorů, Eurotronic 700102 TA

#ad
ET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad - Rozsah dodávky: ta, připojení: m 28 x 1, rozměry: 1, adaptér ventilu topného tělesa, 5 mm, 5 x 1, materiál: mosaz, 5 mm, 5 x 1, návod k obsluze. Obzvlášť dlouhá životnost: díky použití velmi robustních materiálů má termostat topení příslušenství obzvlášť dlouhou životnost.

Adaptér ventilu pro termostaty na radiátory: termostat topení ventil umožňuje díky promyšlenému složení bezpečný provoz vašeho termostatu na radiátory. Bezpečná instalace připojení vašeho ventilu pro termostaty na radiátory: Instalace je obzvláště jednoduchá a bezpečná, díky čemuž ji lze provést obratem ruky. Malé, kompaktní a nadčasové: praktické příslušenství pro topení je jednoduché a kompaktní a díky nadčasovému designu se hodí i opticky do každého prostředí.
ZnačkaET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
VýrobceET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
Výška0.59
Délka0.59
Hmotnost0.09
Šířka0.59
Číslo dílu700102
Modelka700102
Záruka2 roky.