Top 10 Snowline Chainsen pro – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Salewa

#ad

SALEWA MTN Spike CRAMPON, BLACK NIGHT, XL

#ad
Salewa #ad - Etízek s dlouhou životností z nerezové oceli. Spolehlivé držení na ledu díky 18 robustním hrotům z nerezové oceli. Dobrá trakce a stabilita díky širokému podpatku.

Pojistný popruh na horní straně boty zaručuje bezpečné usazení. Dodává se s ochranným sáčkem. Robustní roubík z nerezové oceli nabízí bezpečné držení na zledovatělých stezkách a kopaktním sněhu. Doporučené použití: Turistika, Speed Hiking a Alpine Trekking. Díky elastickému gumovému popruhu se přizpůsobí všem botám, dá se snadno a rychle obléknout a svlékat. Ideální pro turistiku a běh na podzim a v zimě. Hmotnost: 375 g S.
ZnačkaSalewa #ad
VýrobceSALEWA #ad
Výška2.76
Délka7.28
Hmotnost0.22
Šířka5.12
Číslo dílu00-0000000829
Modelka00-0000000829
Zárukane

2. Seydrey

#ad

Seydrey Stoupačky pro horské boty, hroty, drápy na boty s 19 zuby z ušlechtilé oceli a dvěma suchými zipy, pro zimní pěší turistiku, M, horolezectví černá, univerzální protiskluzové ledové svorky

#ad
Seydrey #ad - Pár pár grödel a přepravní taška. Kdo v zimě pro turistiku nebo lezení do hor, v blátě a mokré trávě, neměli byste se vzdát stoupaček. Proto nabízíme celoživotní životnost, změnu přírody a na to, žádné otázky. Pokud hrabku bezpečně připevníte na své turistické boty, kdo se zaměřuje na velké tři a čtyři tisíce Alp, zvýší vaši účinnost, bezpečnost a důvěru.

Pro různé velikosti bot a hodí se pro většinu bot, tenisek, neformálních bot. Vhodné pro muže a ženy každého věku, na ledové cestě, na nebezpečných úsecích tras atd. Testovaný materiál zaručuje maximální komfort a trvanlivost. Ideální pro běh, včetně teenagerů, na ledových silnicích, dospělých a starších.

Seydrey se specializuje na vývoj outdoorových sportovních produktů. Nejen ten, potřebuje grödel – naše grödel se optimálně hodí pro vycházky, nordic walking a trail running. Při proprojížpřes ledovém horském terénu. Umožňují bezpečný pohyb na strmých svazích. Garantia. 10 % našeho zisku využijeme na zlepšení životního prostředí, abychom ze světa udělali lepší místo. Používá se v zalomeném terénu, turistiku a rybaření s ledem.
ZnačkaSeydrey #ad
VýrobceSeydrey #ad
Hmotnost460
Číslo díluELIX

3. Snowline

#ad

Snowline Chainsen Trail řetízek na boty stříbrný L

#ad
Snowline #ad - Flexibilní gumový pásek a řetízek se hodí pro každý typ běžecké boty. Optimální žehlička pro běh v zimě. Snižte únavu nohou při běhání na sněhu. Materiál: ušlechtilá ocel.
ZnačkaSnowline #ad
VýrobceSnowline #ad
Hmotnost0.43
Číslo dílu720905
Modelka720905
ZárukaŽádná záruka na výrobek

4. Snowline

#ad

Námořnická modrá, L EU, Snowline Unisex Snowline Chainsen Trail řetízky na boty

#ad
Snowline #ad - Tíhlá elastomerová guma s pevným sedem, ideální pro lehké boty pro trailový běh nebo turistiku na ledovém podkladu. Nový trail model snowline spikes přesvědčí nízkou hmotností a malým rozměrem ve sbaleném stavu. Hmotnost: velikost L - 195 gramů. Přiložit během několika sekund – bez dodatečných řemínků a přezek.
ZnačkaSnowline #ad
VýrobceSNP07|#Snowline #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost0.43
Šířka8.46
Číslo dílu720905
Modelka720905

5. Snowline

#ad

Snowline Chainsen City řetízek na boty černý L

#ad
Snowline #ad - Nízká hmotnost. S tvrzenými hroty z ušlechtilé oceli. Malá velikost po sbalení. Odolný řetízek z ušlechtilé oceli.
ZnačkaSnowline #ad
VýrobceSnowline #ad
Hmotnost0.14
Číslo dílu39211
Modelka720605
ZárukaBez záruky na výrobek

6. Alpen Bears

#ad

Prémiové stoupačky pro horské boty s 19 hroty – profesionální protiskluzové drápky na sníh a led – zimní hroty Grödel na boty – řetězy na boty pro turistiku – vršky na ledové hroty

#ad
Alpen Bears #ad - Naše sněhové řetězy na boty jsou během několika sekund natažené přes botu – také stojí. Naše stoupačky mají celkem 19 hrotů ze 100% stabilní ušlechtilé oceli, které extrémně zesilují rovnováhu. Díky své pružnosti se boty navíc hodí pro různé velikosti bot a nabízejí maximální bezpečnost při chůzi.

Součástí dodávky jsou 2 stoupačky, 1 x návod + odolná taška a 2 suché zipy. Naše sněhové řetězy na boty nabízejí robustní řešení pro nejtěžší povětrnostní podmínky – ať už při turistice na zledovatělých cestách nebo horských túrách. Testovaný materiál zaručuje maximální komfort a trvanlivost.

Umožňují bezpečný pohyb na ledu a ohni na strmých svazích. Ten, kdo v zimě jede na turistiku nebo lezení do hor, by se neměl vzdát stoupajících kolejí. Nejen ten, potřebuje majáky – naše grödel se optimálně hodí pro led, kdo má v úvahu velké tři a čtyři tisíce Alp, nordic walking a trail running. S hmotností 400 gramů jsou naše stoupačky klasifikovány jako velmi lehké.
ZnačkaAlpen Bears #ad
VýrobceAlpen Bears #ad
Výška2.76
Délka6.69
Hmotnost1.15
Šířka4.72
Číslo díluAPST-Parent
ModelkaOrange
Záruka100 dní

7. IPSXP

#ad

Outdoor, 26 zubů, horolezectví, protiskluzové hroty na boty na zimu, trekking černá/L, zesílené hroty z ušlechtilé oceli a silikon s dlouhou životností pro zimní boty, lezení, IPSXP Třmeny

#ad
IPSXP #ad - Lehký a přenosný. Dodává se s lehkou úložnou taškou, můžete si tyto zmrzlinové tyčinky vzít vždy s sebou, kterou lze pohodlně uložit do batohu nebo auta. Super zesílené, s vynikající schopností. Lze použít na zalomeném terénu, horolezectví, zledovatělých vjezdech, nebezpečných úsecích cest, bláta a mokré trávy a další použití na mnoha ledových površích.

Různé velikosti a unisex nazouváky jsou k dostání ve třech velikostech, jako jsou turistické boty, vhodné pro většinu bot, muže a ženy, které jsou vhodné pro mládež, kozačky, horolezecké boty. Elastický díl je z lehkého termoplastického elastomeru tpe materiálu, bez problémů se hodí na téměř všechny boty a není poškozen extrémním prostředím, přesto zůstává elastický a bezpečný při nízkých teplotách. Rozsáhlé použití: eise mají agresivní trakci, vynikající tuhost a síla se neohnou.

Vysoce kvalitní materiál: Řetízek a kolíky jsou z nerezové oceli 201 odolné vůči otěru, robustní a mají dlouhou životnost. Trakční kolíky vás udrží na kluzkém povrchu, protiskluzové stoupačky z ušlechtilé oceli 26, schopné odolat vysokému zatížení, jedinečné hroty s nastavitelnými suchými zipy na nohou. Ať už jdete kamkoliv, abyste si byli jisti, že nezadáte žádné stopy. Vysoce flexibilní silikonový rám a upínací popruhy zajišťují perfektní padnutí.
ZnačkaIPSXP #ad
VýrobceIPSXP #ad
Výška0.01
Délka0.53
Hmotnost0.19
Šířka0.2
Číslo dílu26-Blk-BZ-l

8. Winline

#ad

Ice Spikes Shoe Claws with 19 Stainless Steel Teeth Spikes Snow Chain Grödel and Spikes for Mountaineering Trekking High Altitude Winter Outdoor černá, XL, Winline Crampons Grödel Ice Spikes

#ad
Winline #ad - Vhodné pro muže a ženy každého věku, lov v zimě a hraní. Ani s ostrými nástroji nemohou upínací pásy třmenu pro horské boty poškodit. Tak si můžete být jisti, že u našich výrobků nevzniknou žádné problémy s kvalitou. Záruka nejlepší kvalityvždy klademe velký důraz na kvalitu.

Prosím kontaktujte nás přímo. Zuby z ušlechtilé oceli vysoké kvality vysoce výkonné stoupačky s 19 zuby z ušlechtilé oceli na každé noze jsou nejlepší ve své třídě. Každá část hrabla pro horské boty byla podrobena přísné kontrole kvality. Trakční lampy hrotů ledového sněhu jsou vyrobeny z tepelně zpracované ušlechtilé oceli a vykazují vynikající trvanlivost a odolnost proti korozi. Lehké hroty na boty lze uložit do malé úložné tašky.

Lze je používat vždy, bez ohledu na to, turistiku, dospělých a seniorů. Lze bez problémů použít i pro velké nohy. Udržuje pružnost i v extrémních teplotách až do -45 °C. Přebíráme plnou odpovědnost za všechny problémy související s kvalitou. Strategické umístění hrotů grödel zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti pro dlouhotrvající komfort a dlouhou životnost. Perfektní pro různé druhy sportu, například turistické boty a horské boty.
ZnačkaWinline #ad
VýrobceWinline #ad
Hmotnost1.06
Číslo díluBZ1116
ModelkaSchwarz
Záruka12 let

9. Tevlaphee

#ad

M, zimní hroty pro boty – řetězy na boty pro turistiku – vrbky na ledové hroty oranžové, Tevlaphee Kleštičky Grödel Eisspikes, drápy na boty s 19 zuby z ušlechtilé oceli

#ad
Tevlaphee #ad - Nejen ten, potřebuje grödel – naše grödel se optimálně hodí pro led, kdo se zaměřuje na velké tři a čtyři tisíce Alp, nordic walking a trail running. Vhodné pro muže a ženy každého věku, v blátě a mokré trávě, dospělých a starších.

Používá se v zalomeném terénu, turistiku a rybaření s ledem. Naše sněhové řetězy na boty nabízejí robustní řešení pro nejtěžší povětrnostní podmínky – ať už při turistice na zledovatělých cestách nebo horských túrách. Pro různé velikosti bot a hodí se na většinu bot, pomocí kterého lze snadno nastavit stoupačky, neformálních bot. ProbprobprobProbProbProbProb12 hodin. Nabízíme vám celoživotní záruku, spojte se s námi včas. Ideální pro běh, na ledových silnicích, neměli byste se vzdát stoupaček.

Pro lepší upevnění na botu slouží naše stoupačky extra suchý zip, tenisek, takže se lépe přizpůsobí vašim botám. Nízká hmotnost, bot, lze je použít v malém sáčku na uložení. Testovaný materiál zaručuje maximální komfort a trvanlivost. Balení obsahuje 1 pár stoupaček a jednu tašku. Kdo v zimě pro turistiku nebo lezení do hor, na ledové cestě, včetně teenagerů, na nebezpečných úsecích tras atd.
ZnačkaTevlaphee #ad
VýrobceTevlaphee #ad
Výška2
Délka17
Hmotnost480
Šířka11.6
Číslo díluTevlaphee
Záruka2

10. Rajvia

#ad

Zimní a venkovní použití, drápy na boty s 19 zuby z ušlechtilé oceli, hroty na lezení, Rajvia Třmeny pro horské boty

#ad
Rajvia #ad - Praktické a praktické pro různé velikosti bot a hodí se na většinu obuvi oblečení: sportovní boty, pomocí kterého lze snadno nastavit stoupačky, kozačky, lze jej uložit do malého úložného sáčku. Je skvělým zimním průvodcem pro trailový běh, na nebezpečných úsecích tras a dalších situacích.

Nízká hmotnost, takže se lépe přizpůsobí vašim botám. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím včas. Grödel für bergschuhes zvyšuje bezpečnost při chůzi a podporuje vaše outdoorové sporty v zimě a na jaře. Problém za vás vyřešíme do 12 hodin. Balení obsahuje 1 pár stoupaček a jednu tašku. Tyto ledové rukojeti jsou vhodné pro muže a ženy každého věku teenagerů, lov a rybaření na ledě. Hřebeny z ušlechtilé oceli 201 jsou svařené, je nejlepší volbou, aby se zabránilo roztržení.

Součástí dodávky jsou 2 stoupačky, 2 suché zipy, 1x návod + taška. Etízky na boty s 19 zoubkysněhové řetězy rajvia pro boty nabízejí robustní řešení pro nejtěžší povětrnostní podmínky – naše Grödel se optimálně hodí pro turistiku na zledovatělých cestách nebo horských túrách ve sněhu. Flexibilní vysoce výkonné materiályŠpiky do bot jsou velmi robustní a dobře zpracované. Tpe má silnější pružnost a flexibilitu než silikon.
ZnačkaRajvia #ad
VýrobceJYS-EU #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.9
Šířka8.66
Číslo díluLSR003-BL-J