Top 10 Termometeranzeige Innen Digital WLAN – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

Dětský pokoj,, INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, kancelář, ovládání aplikací, elektronické zobrazení inkoustu, pro domácnost, upozornění na alarm

#ad
Inkbird #ad - Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby. Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, 2 °C ± 0, 36°F pro přesnost teploty a ±1, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, ± 0, 8 %RH pro přesnost vlhkosti.

Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku. Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD. Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN. Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, vysokým kontrastem, příjemný pro oči a snadno čitelný.

Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců. Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, data, předpovědi, teploty, času, vlhkosti vzduchu, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

Vnitřní teploměr, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3, teploměr do místnosti, 3 kusy, měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem

#ad
ThermoPro #ad - V obývacím pokoji, ložnici, kanceláři a skladovacím prostoru. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětském pokoji, např.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

3. DOQAUS

#ad

Velký LCD displej s dotykovým podsvícením, pokojový teploměr pro dům, kancelář, vlhkost, zahradu bílý, DOQAUS Teploměr, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, vlhkoměr uvnitř, nabíjení typu C

#ad
DOQAUS #ad - Podsvícení se po dalších 10 sekundách automaticky vypne, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, čímž se ušetří více proudu. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° F, přesnost vlhkosti: ±2%. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, suchý smutný obličej, příjemný smajlík, termostatů.

Vylepšený teploměr a vlhkoměr vnitřní teploměr doqaus vlhkoměr s přesným a citlivým senzorem a 27 velkými větracími otvory, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. Velký 3, vlhký neutrální obličej, 05palcový lcd displej, snadno čitelný. Velmi vhodné do ložnice, 1 °c, teplota je přesná na ± 1, skleníku, vlhkost vzduchu měří od 1 % ~ 99 % RM, dětského pokoje, kanceláře a vinného sklípku. Například: kuchyně, lednice. Praktičtější je, že vnitřní teploměr s vlhkostí lze připevnit na kováře pomocí magnetu.

Vlhkoměr s 3úrovňovým air comfort displejem, 05palcový lcd displej a jasnější odečítání Vnitřní teploměr má jasný 3, abyste mohli předem reagovat. 200 mah lithiová baterie, lze při plném nabití používat 2–3 měsíce. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, je snadnější číst.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

4. X-Sense

#ad

Bezplatný export dat, kompatibilní s Alexa, 4 senzory a 1 základní stanice SBS50, monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř, dosah 500 m

#ad
X-Sense #ad - Aplikace má kromě toho funkci kalibrace dat jedním kliknutím a data jsou bezpečně uložena v Amazon Cloudu, aby byla zajištěna ochrana dat, aniž by hrozilo narušení soukromí. UpozornĚnÍ: ujistěte se, 4 ghz wi-fi, že připojení probíhá přes 2, protože zařízení nepodporuje sítě Wi-Fi 5 GHz. Vysoká přesnost měření: průmyslový, švýcarský vysoce přesný senzor zaručuje přesnost teploty ±0, 2 °C v rozsahu -20–60 °C a přesnost vlhkosti ±2 % relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 0–100% relativní vlhkosti vzduchu.

Rozměry: 3, 4 cm. Upozornění v reálném čase: získejte okamžitá push oznámení na svém chytrém telefonu, pokud teplota nebo vlhkost vzduchu překročí přednastavené rozsahy nebo když je stav baterie nízký. Kompaktní design: Štíhlý a kompaktní design umožňuje jednoduché umístění nebo zavěšení pomocí šňůry. Spolehlivé diagramy a statistiky: analyzujte údaje o teplotě a vlhkosti s naší aplikací x-sense home Security, měsíční, denní a hodinové zobrazení.

Vylepšená citlivost: s rychlejším a přesnějším intervalem snímání 2 sekundy přístroj nepřetržitě monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu nepřetržitě. Komplexní zakrytí pro váš doma: vychutnejte si dosah komunikace až 500 m mezi teploměrem vlhkoměrem a základní stanicí, která podporuje až 10 senzorů pro zajištění komplexního pokrytí a spolehlivé stability signálu. Rozsáhlé grafy ukazují minimální, která nabízí každoroční, maximální a průměrné hodnoty. Ukládání dat a export zdarma: vychutnejte si svobodu ukládat a exportovat data jako soubory csv pro podrobné analýzy životního prostředí.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-SENSE #ad
Výška3.7
Délka1.38
Hmotnost0.93
Šířka0.87
Číslo díluSTH55
ModelkaSTH55

5. FENSOL

#ad

Pro dětský pokoj, vnitřní, obývací pokoj, digitální mini LCD teploměr, vlhkoměr, vnitřní teploměr se smajlíkem, vnitřní 3 kusy, skleník, vlhkoměr, kancelář, Teploměr

#ad
FENSOL #ad - Ložnice, sklad, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, sklep, koupelna, skleník atd. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH.

3 metody upevnění: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětský pokoj, např. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti.

Přesnost měření vlhkosti: ± 5% RH. Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, ukazuje se usmívající se obličej. Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu DRY/COMFORT/WET tak, zobrazí se nespokojenost, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050

6. GoveeLife

#ad

Vinný sklep, Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, monitorování teploty s aplikací, skleník, ukládání dat pro domácnost

#ad
GoveeLife #ad - K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife. Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm.

Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí. Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory.

Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce. Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104

7. ThermoPro

#ad

Měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, pro skleník, bílý, vlhkoměr, obývací pokoj, teploměr

#ad
ThermoPro #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Obývací pokoj, dětský pokoj, kde se většinou zdržujete, ložnici, kancelář a skladovací prostor.

Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

8. Bresser

#ad

Bresser teploměr vlhkoměr Temeo Hygro indikátor sada 3 ks K postavení nebo pro nástěnnou montáž s indikací pokojového klimatu

#ad
Bresser #ad - Roveň pokojového klimatu je vedle hodnot vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu zobrazen smajlíkem. S praktickou 3dílnou sadou lze ovládat hned několik místností. 3dílná sada indikátorů je teploměrem a vlhkoměrem zároveň. Rozměry: 45 x 58 x 11 mm / hmotnost: 36 g; k provozu jsou zapotřebí 3 baterie CR2032 1/čidlo jsou součástí dodávky. Rozsah dodávky: 3 teploměry/vlhkoměry; 3 baterie CR2032; návod k obsluze. Slouží k ovládání pokojového klimatu a k prevenci proti tvorbě plísní.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška2.28
Délka1.77
Hmotnost0.08
Šířka0.63
Číslo dílu7000010GYE000
Modelka7000010GYE000

9. ThermoPro

#ad

0,5 °C, měřič vlhkosti vzduchu se smajlíkem, černý, garáž nebo skleník, ThermoPro TP157 Mini vlhkoměr, teploměr, přesný pokojový teploměr, vnitřní sada 3 ks, ideální pro obývací pokoj, kancelář

#ad
ThermoPro #ad - Teplotní rozsah: -50 °c až 70 °c s odchylkou 0, 5 °c přesná a 10 s aktualizace: kombinovaný přístroj s teploměrem a vlhkoměrem měří průběžně teplotu a vlhkost vzduchu, 5 °C. Lehký a univerzálně použitelný: vedle konkrétních hodnot vám indikátor také symbolicky ukáže, který je vhodný pro sledování v obývacím pokoji, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo zda je potřeba jednat.

0, aby se zobrazené naměřené hodnoty automaticky aktualizovaly každých 10 sekund. Jednoduchý a kompaktní design teploměru a vlhkoměru se hodí do každého interiéru, kanceláři, sklepě, garáži nebo skleníku. Flexibilní montáž: díky výklopnému stolnímu stojanu, možnosti zavěšení na stěnu a magnetickému držáku můžete vlhkoměr jednoduše a jednoduše umístit doma nebo v kanceláři. Přenosná velikost v elegantní černé barvě: pokojový teploměr má přehledný lcd displej bez zbytečnosti, tedy jen to podstatné.

Rozsah vlhkosti: 10 % až 99 % s odchylkou ±2 ~ 3 %RH. Výdrž baterie 18 měsíců: součástí dodávky je aaa baterie tento pokojový teploměr nepřetržité používání 18 až 24 měsíců, bez výměny baterie. Nebo může být teploměr z důvodu mini velikosti jednoduše vložen do inkubátoru, humidoru nebo jiných malých nádob. Měřič vlhkosti vzduchu je praktický a kompaktní, aby se vešel do každé tašky a snadno se přepravoval – také ideální společník na cesty.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška0.69
Délka2.09
Šířka2.09
Číslo díluTP-157-3
ModelkaTP-157-3

10. Govee

#ad

Vlhkoměr uvnitř, přesný teploměr a vlhkoměr s aplikací, vinný sklep, ukládání dat pro skleník, LCD digitální měřič teploty vlhkosti vzduchu s upozorněním, Govee Teploměr

#ad
Govee #ad - Teplota je přesná na ± 0, 5 °c, zatímco vlhkost vzduchu činí ± 3% rF. Aktualizujte data každé 2 sekundy. 3stupňové komfortní ukazatele: suché, komfortní, mokré. Pak budete informováni o teplotních anomáliích bytu.

Zobrazují se aktuální záznamy o teplotě a vlhkosti vzduchu. Vysoká přesnost: integrovaný senzor sht30 a digitální vlhkoměr nabízejí vysoce přesné monitorování. Lcd displej: govee měřič teploty a vlhkosti nabízí měření teploty/vlhkosti v reálném čase a maximální/minimální záznamy na LCD obrazovce. Inteligentní upozornění: oznámení bude odesláno na váš telefon, jakmile je teplota nebo vlhkost vzduchu mimo přednastavený rozsah.

Ukládání dat: teploměr a vlhkoměr nabízí 20denní ukládání dat na palubě. Data za poslední 2 roky lze exportovat do formátu CSV. Dosah dálkového ovládání až 60 metrů: s funkcí bluetooth můžete v aplikaci Govee Home dálkově sledovat teplotu/vlhkost vzduchu v aplikaci Govee Home žádné překážky.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška0.01
Délka3.1
Šířka0.01
Číslo díluH5075001DE