Top 10 Thai Basilikum Samen – Semena bylin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. valeaf

#ad

Sada 14 semen rostlin, na balkon a zahradu, bio osivo odolné vůči semínkům, Sada bio semen bylinek – 14 druhů semen bylin z biologického zemědělství, sada kuchyňských bylin do kuchyně

#ad
valeaf #ad - Certifikované bio osivo – naše osivo rostlin odolné vůči semínkům má výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, skutečná chuť! vysoce kvalitní výběr v sadě rostlin – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs druhů bylin a koření: bazalka, yzop, šalvěj, petržel, libeček, meduňka, oregano, tymián, jedlé květy, majoránka, pažitka, pikantní a řeřicha.

Kalendáře výsevu + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v bylinkovém záhonu! Bylinková zahrada do kuchyně, parapetu, zahradě, balkonu a zahrady – zahradní bylinky pro pěstování v kuchyni, balkónu a vysokém záhonu.

Snadné pěstování bylinkových semínek – díky návodu, představám a tipům na použití ke každému druhu. 14 druhů bylinných semínek vzduchotěsně & bezpečně zabalených v sáčcích na ochranu proti zárodkům. Vč. 14 chutných kuchyňských bylin – různé druhy kuchyňských bylin pro domácnost.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka4.72

2. Magic Garden Seeds

#ad

Na zahradu, Semena bylin – 12 aromatických kuchyňských bylin odolných vůči semínkům, vysoký záhon nebo balkon – kořeněné a chutné – sada osiva ledových těst jako malý dárek nebo pro vlastní potřebu

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Krásný zahradní dárek. S 12 sáčky na semeno získají milovníci rostlin *uvnitř velký výběr zcela zvláštních druhů. Znalosti odborníků kromě vědomého výběru rostlin získáte veškerou podporu, kterou potřebujete pro výsev, péči a sklizeň.

Potter semena odolná proti semenům, obohacení každé kuchyně - zcela zvláštní, 12 kulinářských kořenek, cenná semena. Na individuální problémy a potřeby čekají naši odborníci na rostliny na vaše dotazy. Sada na pěstování kuchyňských bylin vybrané druhy bylin, které se snadno pěstují na zahradě, vyvýšeném záhonu nebo ve velkém květináči na balkóně a terase.

Sada se hodí pro vlastní potřebu nebo jako skvělý dárek v kapesním formátu. To zvládne každému, ať už začátečníkům nebo profesionálům. 12 druhů bylinek citrónový balzám, oregano, šalvěj, hladká petržel, pažitka, fazolová bylina, vodní dýmka, tymián, thajská bazalka, kopr, rozmarýn a Genovesská bazalka.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka4.92
Šířka3.15
Číslo díluCAC-04

3. OwnGrown

#ad

Anýz, bylinek: 8 druhů osiva na balkon a zahradu – máta peprná, sléz – semena bylin – čaj – čajový box – OwnGrown bylinky, Sada semínek čaje, kopřiva, heřmánek

#ad
OwnGrown #ad - Pečlivě sestavený box na čaj bez genetického inženýrství a pesticidů. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady a přátele čaje! Sada krásných divokých bylinek: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu.

Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: adventní kalendář s bio semeny, sada jedlých květů, semínek květin, sada bonsají, nápady na dárek, kalendář na květiny atd. Návod k výsevu na každém balení. Vybraný výběr v dárkové sadě na čaj: krabička na osivo obsahuje mátová semínka, kořeněnou fenykl, sléz Mauritánský, kopřivu, heřmánkový semínko, řebříček obecný, muškátovou šalvěj a anýz.

K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny. Ajové bylinky z vlastního pěstování: 8 druhů osiva pro pěstování aromatických a čerstvých bylin v květináči na parapetu, balkóně, ve vysokém záhonu nebo v bylinkovém záhonu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Hmotnost0.09

4. OwnGrown

#ad

Sada koktejlových bylinek: 8 druhů vybraných koktejlových bylinek pro čerstvé bylinky, estragon, balkon nebo zahradu – meduňka, mátová semena OwnGrown, bazalka, rostliny na okenní parapet

#ad
OwnGrown #ad - Delicious odrůdy v koktejlové sadě: anýzový yzop, semena citronové bazalky, semena citrónového balzámu, semena estragonu, semena zelené máty spearmint, semena jablečné máty, skořicové bazalky a červené bazalky.

Pro lahodné nápoje – ať už gin basil smash, malinový mojito bez alkoholu, domácí limonáda, ginový tonikum nebo hugo. Krásná sada rostlinných semen: krásná krabička na semena je ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek do zahrady, jedlé květy dekorace na dorty jedlé jako květinová dekorace, semena květin, semena bonsají, rajčata, dárky pro přítelkyni, bio zelenina, dárky pro milovníky zahrady a další! Máme velký výběr u own grown: sada na pěstování rostlin pro děti, levandule atd.

Erstvé bylinky: osivo odolné proti semínkům pro 8 čerstvých, lahodných bylinek z vlastního pěstování. Vypěstujte si svůj vlastní koktejlový závod pro domácí nápoje a chutné, nealkoholické koktejly. Návod k výsevu a inspiraci k přípravě najdete na každém sáčku.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

5. primoza

#ad

Sada bio osiva s 10 druhy bylin od primoza I semena bylin | vhodné na balkon I osivo bio I Demeter certifikované a šetrné ke zdrojům

#ad
primoza #ad - A to 100% bio. Od tvůrců rostoucího kalendáře – jako udržitelný podnik chceme lidem přiblížit přírodu a téma udržitelnosti a nalákat je zcela mimořádným semenem na balkon nebo do zahrady.

Kvalita demeter – pod pečetí demeter se mohou vylévat a vysévat výhradně odrůdy odolné proti semínkům. Tak je můžete čerstvě sklízet a např. Osivo se tedy může vždy dále rozmnožovat a zůstává čisté pro odrůdy. Dále zpracovávat v salátu. Skleník na balkon – aby bylinky byly vždy po ruce, můžete semena bez problémů vysévat i na balkóně.

Při našem výběru jsme kladli velký důraz na vzácné druhy, abychom je získali. Kultovní kuchyňské bylinky – náš box na osivo obsahuje nejen oblíbené bylinky jako bazalka, šalvěj, oregano, ale také řezaný celer a spíše neznámé kuchyňské hvězdy jako lžička. Biodiverzita – udělej svůj vlastní malý příspěvek k rozmanitosti odrůd.
Značkaprimoza #ad
VýrobcePRIMOZA #ad

6. OwnGrown

#ad

Semena šruchy, Sada semen divokých bylinek: 12 druhů osiva divokých bylin na balkon a zahradu – semena divokého česneku, semena šťovíku, semena česneku, semena pampelišky – bylinky, bylinky OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Krásná krabička s divokými bylinami: k praktickému skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. Divoké bylinky z vlastního pěstování: 12 druhů osiva odolná proti semínkům pro pěstování aromatických a čerstvých bylin v květináči na parapetu, na balkóně, ve vysokém záhonu nebo v bylinkovém záhonu.

Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady a bylinkovou zahrádku. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: bio semena, zelenina, semena dýně, zimní zelenina semena mrazuvzdorná, semena semen, semena divokých květin, semena květin, semena květin atd.

K tomu tipy pro péči, sklizeň a přípravu každé rostliny. Jedlé divoké rostliny: divoká majoránka, česnek česnek koření, portulace, divoký česnek, šťovík, yzop sporýš, kmín, pampeliška, kerblík, brutnák lékařský, pimpinela, zahradní legrace letní špenát. Pečlivě sestavený box se semeny bylin, bez genetického inženýrství a pesticidů. Návod k výsevu na každém balení.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

7. Gentle North

#ad

Sada semen bylinek – 14 semen bylin v sáčcích pro vlastní bylinkovou zahrádku – kuchyňské bylinky bez chemie a genetického inženýrství

#ad
Gentle North #ad - Sada bylinkových semínek – s koriandrem, pažitkou, petrželkou, koprem, mátou peprnou, pikantem, šalvějí, libečkem, řeřichou, oreganem, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem a citrónovým balzámem.

Vysoce kvalitní osivo – osivo odolné proti semenům – bez genetického inženýrství a bez chemie. Snadné pěstování – návod k pěstování zahradních bylin je uveden na obalu. Jednoroční a víceleté rostliny pro zahradu, balkon nebo vysoký záhon. Udržitelný dárek – malá, trvalá pozornost pro každého, také jako obsah nebo náplň v adventním kalendáři nebo jako žertovný dárek. AromatickÉ kuchynĚ bylinky – zahradní bylinky jako skvělý chuťový doplněk do každé kuchyně.
ZnačkaGentle North #ad
VýrobceGentle North #ad
Číslo díluSAM-1000578

8. Samenliebe

#ad

Samenliebe BIO Řeřicha semena stará odrůda Pravá řeřicha Vodovodní řeřicha divoké byliny zelené 1500 semen odolné proti semínkům byliny osivo pro kuchyně vnitřní a balkónové zahrady, bio semena

#ad
Samenliebe #ad - Bio osivo řeřichy s názvem odrůdy – pravá řeřicha – je oblíbená kuchyňská bylina pro Tvůj bylinkový záhon nebo bylinkovou zahrádku.

Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky. Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Název: nasturtium officinale – a vystačí na cca 1410 rostlin k výsevu ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči. Zvláštní druhové vlastnosti: roční, mrazuvzdorné, staré druhy, jedlé, vhodné na balkon/květináč. Pytlík se semeny řeřichy – lat.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641531844

9. SeedPal

#ad

Sada semínek BIO od SeedPal | sada 12 druhů osiva nejoblíbenějších kuchyňských bylin | vlastní bylinková zahrádka do kuchyně nebo na balkon | udržitelné osivo bylinek | odolné zahradní bylinky

#ad
SeedPal #ad - Odolná proti semínkům a díky extra ochrannému sáčku proti klíčení velmi dlouho vydrží. 60denní výměna zdarma: abychom vám usnadnili rozhodnutí o nákupu, riskujeme a slibujeme: Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli s našimi semeny bylinek nespokojeni, dostanete bezplatnou výměnu Vaší bylinkové sady – až 60 dní po zakoupení! Osiva: sada obsahuje 12 sáčků na semena nejznámějších a nejoblíbenějších bylin.

Rozmanité použití: k čemu koupit drahé bylinky, když je můžete jednoduše sami pěstovat jako semena? perfektní DIY projekt se zárukou udržitelnosti! Snadné pěstování: každý balíček semen má vlastní návod na pěstování, abyste mohli zcela jednoduše a okamžitě začít pěstovat. Bazalka, oregano, pikantní, rozmarýn, petržel, koriandr, kopr, šalvěj, řeřicha, libeček, pažitka a tymián.

Bez genetického inženýrství a jiných škodlivých látek. Trvalý nápad na dárek – udělejte radost svým nejmilejším, amatérské zahradníky a profesionály, jakož i pro kuchaře a ty, protože naše sada bylin se výborně hodí jako dárek pro staré i mladé, kteří jimi ještě chtějí být!. Nejlépe se hodí pro pěstování v interiéru i exteriéru. Bio kvalita: naše semena splňují všechny standardy, udržitelná, jsou 100% ekologická, přírodní a v nejlepší bio kvalitě.
ZnačkaSeedPal #ad
VýrobceSeedPal #ad

10. Samenliebe

#ad

Zahradu, semena bylin do kuchyně a na balkon, Samenliebe Semena bazalky BIO, odolné semínko, bio semena bylinek, 500 semen, řecká kořeněná keřová bazalka, kompaktní kuchyňské bylinky zelené

#ad
Samenliebe #ad - Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Semeno bio bazalky s názvem odrůdy – řečtina – je oblíbená kuchyňská bylina pro Tvůj bylinkový záhon nebo bylinkovou zahrádku.

Zvláštní druhové vlastnosti: jednoleté, vhodné pro včely, velmi potřebuje teplo, letní zelené, jedlé, vhodné na balkon/květináč. Sáček se semeny bazalky – lat. Název: ocimum basilicum – a vystačí na cca 430 rostlin k výsevu ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči. Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky. Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641530298