Top 10 Trommel Kinder ab 5 Jahre – Bubny a bicí nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Kapela v krabičce | Hudební nástroje | Hudební hračka pro děti | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Akusticky podporuje učení a porozumění pojmům příčiny a následku. Vysoce kvalitní nástroje. Robustní, ze dřeva. 10dílná sada hudebníků. S dřevěnou krabičkou pro bezpečné uložení.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška3
Délka14.9
Hmotnost0
Šířka11.3
Číslo dílu488
Modelka488

2. oathx

#ad

Oathx Musikinstrumente für Kinder Holz Kinderspielzeug ab 3 Jahr Mädchen Musik Spielzeug ab 4 Jahre Spielzeug für 5 jähriges Mädchen Geschenk für einjähriges Mädchen Baby Spielzeug

#ad
oathx #ad - Oathx musikspielzeug ist für babys und kleinkinder geeignet und eignet sich perfekt, um die kleinen in Bewegung zu bringen, die Hand-Augen-Koordination und den kreativen Ausdruck Ihres Kindes. Mit so vielen verschiedenen teilen eignet sich das Set für Spielgruppen oder als Geburtstags- oder Weihnachtsgeschenk, das das Spielen in der Gruppe fördert.

Die musikinstrumente eignen sich als Geschenke sowohl für Babys als auch für ältere Kinder im Alter. Oathx instrumente sind aus hochwertigem, hölzernes babyspielzeug, aber kinder bis zu 3 jahren werden unser kleinkind-Instrumentenset genießen. Eine chioce für 2 jahre alte mädchen Geschenke, ein schönes Finish und eine kompakte Größe. Diese instrumente fördern auch die Entwicklung der motorischen Fähigkeiten, um das musikalische Talent Ihrer Kinder zu fördern. Sie sind sicheres und zuverlässiges Musikspielzeug für Kinder, langlebigem Holz und ungiftigem Kunststoff gefertigt.

Das set besteht aus 16 Teilen, Geburtstagsgeschenke für Mädchen. Oathx kleinkind-instrumenten-sets sind pädagogisches spielzeug, darunter ein xylophon für kleinkinder, ein Trommelset für Kinder und ein Lernspielzeug für Babys. Es ist nie zu früh, und die Musikinstrumente für Kinder werden sicher von allen Kindern,. Oathx baby-musikspielzeug wurde speziell in leuchtenden farben, Kinderspielzeug, tönen und Bildern entworfen, um die Aufmerksamkeit kleiner Kinder zu erregen. Diese musikspielzeuge können die Kreativität von Jungen und Mädchen anregen.
Značkaoathx #ad
Výrobceoathx #ad
Výška2
Délka5
Šířka3
Číslo dílu00A
Modelka00A
Zárukano

3. Smarkids

#ad

Smarkids Děti hudební nástroje hračka sada bicí nástroj hudební hračka pro děti předškolní vzdělávací hračka pro dívky a chlapce s batohem pro batolata

#ad
Smarkids #ad - Paličky z kvalitního abs materiálu již nikdy nenabízejí problémy jako uvolňování / spadnutí, mají dlouhou životnost a jsou exkluzivní. Velmi užitečné nástroje pro děti, rytmy a hudbu. Sada dětských hudebních nástrojů sada veselých hudebních hraček tyto barevné dětské hudební nástroje, melodickými a harmonickými zvuky, úderu a dechových nástrojů s rytmickými, skládající se z 8 druhů 12 třepacích nástrojů, poklepávání, každý výrobek je navržen s různými funkcemi a je velmi zajímavý.

Tato hudební sada hraček je skvělým dárkem pro děti starší 3 let. Podpora kreativity, k rozvoji citlivosti na zvuky, koordinace rukou a očí a podpora oblastí zájmu dětí. Hodně zábavy! top hračka pro malé děti / dárky pro děti! Hudební nástroje pro malé děti postavte malou pásku s xylofonem, flétnou, maracasem, zvonečkem, tamburínou, trojúhelníkem s útočníkem, činelou, šejkrem mohou děti s přáteli a rodinou postavit malou lavici.

Perkuse sada pro děti skutečná, ranní pedagogická hračka různé hudební nástroje nabízejí široký svět s dostatkem příležitostí pro děti k prozkoumání a seznámení se s hudbou. Dětské nástroje od 3 let kvalitní hudební nástroje s nejlepším řemeslným uměním v této oblasti jsou všechny hudební hračky v této malé sadě vyrobeny z vynikajícího, netoxického materiálu a prošly desítkami přísných kontrol kvality, bezpečné, spolehlivé a zajímavé pro děti. Tento xylofon vytváří přesné tóny po přesném nastavení.
ZnačkaSmarkids #ad
VýrobceSmarkids #ad
Výška1.3
Délka10.62
Hmotnost2.2
Šířka4.75
Číslo díluSMI-15-004
ModelkaToddler Musical Instruments Toys

4. OleOletOy

#ad

Dřevěný xylofon pro děti – s harmonikou a knihou písní: Perfektní zvonkohra pro malé hudebníky – vytváří magické zvuky malými rukama; bicí nástroj pro miminka hudební nástroj

#ad
OleOletOy #ad - Vaše děti mohou propojit zvukové tóny s barevnými odstíny, a tím se hravě trénuje koordinace ruka-oko s hračkou. Velmi odolné a dobré kvality. Děti budou vždy nadšeny, která je vhodná také jako klasický hudební nástroj pro děti. Rozsah dodávky: dětská sada nástrojů obsahuje xylofon, karty s písničkami se 2 známými dětskými písněmi, harmoniku, 2 dřevěné paličky.

Vaše spokojenost u oleoletoy dbáme na to, aby naše hračky byly vždy pedagogické, zábavné a bezpečné. Ukažte svým dětem hudební genialitu! skvělý nástroj na podporu hudebního vývoje malých dětí. Pokud nejste s nákupem spokojeni, abychom splnili vaše požadavky. Správně sladěné hračka pro malé děti, vícebarevná tlačítka, která jsou označena od c do c. Láskyplné balení s etiketou ve tvaru srdce, na kterou můžete psát požehnání.

S krásným obalem se skvěle hodí jako dárek k vánocům, uděláme vše pro to, dejte nám vědět, Velikonocům a narozeninám. Bezvadná látka dřevo je zaoblené a zvukové destičky jsou dobře upevněné. Diatonická harmonika c dur s 10 otvory je také skvělým nástrojem pro děti. Dřevěná základna s dlouhou životností a jasná, živá, když se ozve zvukové destičky. Nechte své dítě učit se a bavit se vytvářením nádherných tónů.
ZnačkaOleOletOy #ad
VýrobceLesonic #ad
Výška2.2
Délka10.94
Šířka4.57
Číslo díluTL8-6
Modelkafür Kinder
ZárukaVýrobek má 100% záruku vrácení peněz! Warranty Description: Pokud nejste s nákupem spokojeni, dejte nám vědět, abychom vám mohli poskytnout náhradu nebo náhradu.

5. UGBO

#ad

Xylofon zvonkohra dřevo hudební nástroje pro dospělé děti se 2 zvonkohry paličky barevné xylofon pro děti od 1 roku Vzdělávací hračka dárky 8 klíčů

#ad
UGBO #ad - Je praktický pro outdoorové aktivity jako cestování, piknik atd. Bezpečný a přesný design – zvonkohra pro děti je z přírodního dřeva, dlouhá životnost a exkluzivní. Mini xylofon zábava – snadné hraní a více zábavy! tato krásná hračka je pestrá a má spoustu zábavy při hraní.

Zvonkohra pro děti je perfektní volbou k narozeninám, dovolené, vánočnímu dárku. Skvělý dárek pro vaše děti – hudební nástroje dětské xylofony mohou být vášní pro rytmy a melodie pro děti. Snadno se přenáší a instaluje. Extra testované dřevěné paličky a rámy bezpečné pro děti zaručují dlouhou životnost a bezpečnost pro malé děti! Dřevěná základna s hladkým povrchem, žádné ostré hrany, bezpečná a netoxická, hliníku a plastu, super bezpečná pro děti. Zvonkohra ze dřeva může sloužit jako hudební nástroj ve školce, je také skvělou hračkou pro domácí zábavu, můžete si ji hrát s dětmi.

Spolehlivé pro hraní a učení, 5 × 4, 5 × 11, 5 cm / 10, 53 × 1, 04 × 4, 77 palce a hmotností 300 g. Snadné nošení a instalace – tento dětský xylofon s rozměry 25, b, c. Děti si s tímto hracím nástrojem mohou hrát uvnitř i venku, aby se bavily nebo se učily. Iroké použití – xylofon pro dospělé nepoškozuje hladký povrch a krásný lesk rukou malých dětí.
ZnačkaUGBO #ad
VýrobceUGBO-Xylophon #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluUGBO-Xylophone
ModelkaXylophon
ZárukaFalse.

6. wingyz

#ad

Holz Spielzeug Baby Musikspielzeug Montessori Spielzeug Lernspielzeug Geschenk für Kleinkinder Jungen Mädchen, wingyz Kinder Xylophon Set, Musik Kinderspielzeug, Musikinstrumente für Kinder ab 1 Jahr

#ad
wingyz #ad - 4 in 1 xylophon kinder spielzeug: das wingyz kinderspielzeug ist ein voll funktionsfähiges kinder xylophon set mit eine Xylophon, eine Becken, eine hölzernen Stimmblock und Zwei hölzerne Trommelstöcke integriert. Zusätzlich wurde es mit glatten Kanten entworfen, um sicherzustellen, dass Ihr Baby während des Spielens keine Verletzungen erleidet.

Unsere musikinstrumente kinder ist speziell für die erste Miniband konzipiert! Sicher & langlebig: unser musikspielzeug baby wurde aus hochwertigem, ungiftigem, BPA-freiem holz hergestellt, um die Sicherheit Ihrer Kinder zu gewährleisten. SchÖne familienzeit: wingyz kindermusikinstrumenten können kinder während des Spiels lernen, Kindern dabei zu helfen, sich durch Musik auszudrücken und die Kommunikation und Interaktion mit den Eltern zu fördern. Ideale geschenke: wingyz musikinstrumente kinder xylophons ist ein tolles spielzeug, besonders geeignet für Kinder. Kinder können dieses Xylophon drinnen und draußen zum Spaß oder zum Lernen spielen.

Klare harmonie: das hölzerne xylophon hat 8 noten c, b, f, d, a, g, c, e, jede taste erzeugt einen hervorragenden Klang und die klaren pentatonischen Töne können das Interesse der Kinder an Rhythmus und Melodieleidenschaft wecken. Verbessern sie auf spielerische weise das lernen und die entwicklung Ihres Kindes! Ideal als Geburtstagsgeschenk für Babys, das von 3 4 5 6-jährigen Jungen und Mädchen geliebt wird, Weihnachtsgeschenke, Kleinkind-Party-Spielzeug und mehr. Wenn sie qualitätsprobleme haben, zu teilen und zusammenzuarbeiten, kontaktieren Sie uns bitte! .
Značkawingyz #ad
Výrobcewingyz #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluXylophone Table-401
ModelkaXylophone table-401
Záruka1 monate.

7. Jpnew

#ad

Hudební hračka, pedagogické s úložnou taškou, miminko, předškolní výuka, buben, Sada hudebních nástrojů – Jpnew dětská hračka dřevěná perkuse sada pro děti

#ad
Jpnew #ad - Pomáhá zlepšit vnímání rytmu a koordinaci rukou a očí dětí. Přispěje k podpoře pozornosti dětí. Bezpečné a s dlouhou životností: hudební hračka pro děti je vyrobena z přírodního dřevěného materiálu, je dobře zpracovaná bez škodlivého povlaku a velmi bezpečná a s dlouhou životností pro děti.

Speciální dárek: sada hudebních hraček pro děti může nejen zlepšit schopnost týmu a vůdčí schopnosti a vytvořit most přátelství mezi dětmi a těmi stejného věku, ale také přispět k posílení vztahu rodičů a dětí a užívat si zábavy, když si rodiče a děti hrají společně. Praktické a praktické: k našim hudebním hračkám patří bavlněná úložná taška. Objevte svět s hudbou! několik hudebních nástrojů: sada na hraní pro děti je plně funkční, 1 ruční šejkr, 1 buben, obsahuje 2 kastaněty, 2 sáňkové zvonky, 1 dřevěnou rybu, 2 dřevěné ručičky, 2 maraka a 1 zvukovou vložku a lze ji bez nářadí nainstalovat perfektní sadu hudebních nástrojů pro minibandy!.

Je to dárek k narozeninám pro děti. Všechny nástroje se vejdou do kapsy, takže si můžete hračky pohodlně vzít všude na světě. Vhodné pro chlapce a dívky od tří let. Hudební hračka: hudební nástroje pro děti podporují zájem malých dětí o hudbu a zkoumají hudební rytmy.
ZnačkaJpnew #ad
VýrobceJpnew #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo díluMT0160
ModelkaMT0160
Zárukano

8. Stoie's

#ad

Hračka ze dřeva bicí sada děti bicí sada -buben chrastící vajíčka zvuková dřeva-BBaby hudební hračka dětské bicí nástroje, dětská hračka od 3 let, Stoie's Hudební nástroje pro děti

#ad
Stoie's #ad - As pro rodinné vazby: naše sada bicích nástrojů pro děti naplní váš dům zvuky ultimativní rodinné zábavy! Tím, že trávíte drahocenný čas se svým dítětem, může rozvíjet schopnosti spolupráce a řešení problémů.

Inspirujte budoucí hudebníky s 9 dřevěnými nástroji z celého světa: 1 buben pro děti, 1 flétnu, 1 ruční buben, 2 chrastící vejce, 1 blok Agogo, 1 maracas, 1 kastannetu, 1 zvuková dřevěná s paličkou a 1 zvonkohra pro děti. Ložná taška z bavlny: tak lze vaše hudební nástroje snadno přepravovat. Prozkoumejte různé kultury naší sady hudebních nástrojů! díky prožitku různých zvuků naslouchat, což přispívá k podpoře citlivosti dětí na hudbu a zvuky, cítit kreativitu a rytmus.

Kromě toho lze sadu bicích nástrojů pro děti rychle uložit a snadno čistit. Bezpečný, přírodně propojený designový přístup: vyrobeno ze dřeva vhodného pro děti, tato sada hudebních nástrojů pro malé děti je oblíbená u rodičů! Super odolný s hladkým povrchem a bez nadměrného používání barevných laků.
ZnačkaStoie's #ad
VýrobceStoie's #ad
Výška9.06
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka5.51
Číslo díluSM-0002
ModelkaSM-0003
Záruka30 dní

9. Remo

#ad

Remo KD-5080-01 Kids Percussion Floor Tom pro děti

#ad
Remo #ad - Pevně předladěné, s paličkou. Průměr 8", výška 10", profesionální zvuk. Díky velikosti je ideálním nástrojem pro bubnové kruhy ve třídách, Rain Forest Design Finish. Acousticon konvice vybavená oblíbenými kožešinami Fiberskyn3. Lze si hrát s rukama, maletami nebo tyčinkami, pro děti od 3 let.
ZnačkaRemo #ad
VýrobceREMO #ad
Výška15
Délka15
Hmotnost3
Šířka10
Číslo díluKD-5080-01
ModelkaKD-5080-01
ZárukaZákonná záruka.

10. SCHMETTERLINE

#ad

SCHMETTERLINE | Harmonický xylofon pro děti ze dřeva se sešitem noty | zvonkohra a zpěvník s 15 německými dětskými písničkami | Hudební nástroj pro dívky a chlapce od 3 let

#ad
SCHMETTERLINE #ad - A kvalita je pro nás jako německá firma na prvním místě. Podél barevných tónů se děti učí hravě kombinovat noty a tóny dohromady! harmonické tóny: při úderu dětského xylofonu s dřevěným rámem, jehož zvukové destičky nejsou z bezpečnostních důvodů odnímatelné, zazní dobře znějící dur v německých notách s 8 harmonickými tóny.

Bezpečné a ověřené: vynikající zpracování všech materiálů, zcela bez plastu! skvělý nápad také jako dárek, které překračují evropské bezpečnostní normy pro hračky, dřevěná palička a zvonkohra jsou dodávány ve vysoce kvalitním balení, extra testované dřevěné paličky a rámy bezpečné pro děti zaručují dlouhou životnost a bezpečnost pro malé děti! 100% bez plastů: notová sešita, dárek z cesty nebo k narozeninám!.

Včetně zpěvníku: harmonické zvonkohry pro děti je doprovázeno pestrým sešitem s 15 německými dětskými písněmi. Zcela spokojený: s veselými duhovými barvami se zvonkohra postará o velkou zábavu při předchozím hudebním vzdělávání dívek a chlapců od 3 let. S tímto dětským hudebním nástrojem se skvěle spojí zábava a bezpečnost.
ZnačkaSCHMETTERLINE #ad
VýrobceSCHMETTERLINE #ad
Výška1.77
Délka10.24
Hmotnost0.86
Šířka4.13
Číslo díluSO1811
ModelkaSO1811
Záruka3