Top 10 VARTA Industrial pro AAA – Jednorázové baterie pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Varta

#ad

Varta baterie Mignon balení AA LR6 40 kusů v ekologickém balení

#ad
Varta #ad - Vhodné pro teploměr, lampu, dálkové ovládání, elektronické roboty, herní myš, klávesnice, osvětlení elektronického nářadí. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení.

Trvanlivost 10 let, odolná proti vytečení, dlouhá životnost a certifikována podle mezinárodní normy: DIN EN ISO 9001:2008 a DIN EN ISO 1 4001: 2005. Ideální pro přístroje s vysokou spotřebou energie, jako např. Dálkově ovládané hračky, myš, lékařské přístroje, ovladače, kapesní svítilna, osobní váha, rádiové zařízení, elektronický měřič teploty. Vysoká kvalita "made in germany", značkový výrobek vyrobený v Německu.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Výška2.17
Délka0.57
Hmotnost0.04
Šířka0.57
Číslo dílu4006211391
Modelka4006211391

2. Varta

#ad

Ekologicky šetrné balení 40 KS, VARTA průmyslovou baterií AAA micro alkalické baterie LR03

#ad
Varta #ad - Vhodné pro teploměr, dálkové ovládání, elektronické roboty, herní myš, bezdrátovou klávesnici, lampu, osvětlení elektronického nářadí.

Trvanlivost 10 let, odolná proti vytečení, dlouhá životnost a certifikována podle mezinárodní normy: DIN EN ISO 9001:2008 a DIN EN ISO 1 4001: 2005. Vysoká kvalita "made in germany", značkový výrobek vyrobený v Německu. Dálkově ovládané hračky, osobní váha, myši, ovladače, rádiové zařízení, lékařské přístroje. Baterie zásobní balení micro aaa alkalických baterií za výhodnou cenu, 40 kusů v praktickém balení. Ideální pro přístroje s vysokou spotřebou energie, kapesní svítilna, jako např.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Výška0.43
Délka7.01
Hmotnost0.97
Šířka3.74
Číslo dílu4003
ModelkaAAA FFP
Záruka10

3. Varta

#ad

40 kusů, alkalické, Power on Demand, ideální pro počítačové příslušenství, 1,5 V, zásobní balení v ekologickém obalu, přístroje Smart Home, Made in Germany exkluzivně v obchodě, VARTA Baterie AA

#ad
Varta #ad - Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, termostat na radiátory, světelný budík, senzor pohybu, přístroje smart home, robot, dálkové ovládání, wifi ovladač, digitální fotoaparát, rádiová zařízení, nástěnné hodiny, elektronické nářadí, rádiový dotykový vypínač světla.

Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries #ad
Výška0.87
Délka9.84
Hmotnost2.09
Šířka5.91
Číslo dílu400-AA Mignon
Modelka400-AA Mignon
Záruka10 let

4. Varta

#ad

Varta LR14 Typ C Baby Alkalické baterie 20 Stück

#ad
Varta #ad - Vhodné pro kempinková svítidla, rádiový rekordér, pomocná resp. Trvanlivost 10 let, odolná proti vytečení, dlouhá životnost a certifikována podle mezinárodní normy: DIN EN ISO 9001:2008 a DIN EN ISO 1 4001: 2005. Ideální pro přístroje s vysokými nároky na energii, rádio, lékařské přístroje, megafon, elektronické nářadí, jako jsou dálkově ovládané hračky, CD přehrávač, roboty, fotoaparáty, kapesní svítilna, reproduktory, lampy.

Varta průmyslové baterie nabízejí nejvyšší alkalickou kvalitu pro každou oblast použití. Nouzová světla, poplašná zařízení a další použití při každodenním používání. Ideální pro použití v rádiu, laserovém ukazovátku, kapesní svítilně, rádiových myších, lékařských přístrojích, mikrofonu, osobních váhách, headsetu, dálkovém ovládání, dálkově ovládaných hračkách, ovladačích, rádiových přístrojích, budíku, CD přehrávači, MP3 přehrávači, dálkovém ovládání nebo vánočním osvětlení atd.

Vysoká kvalita "made in germany", značkový výrobek vyrobený v Německu. Baterie je odolná proti vytečení a certifikována podle mezinárodních norem din en iso 9001:2008 a din en iso 1 4001:2004. Baterie zásobní balení baby c alkalické baterie za výhodnou cenu, 20 kusů v praktickém balení.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Výška1.97
Délka1.03
Hmotnost0.14
Šířka1.03
Číslo dílu04014211392
Modelka04014211392
Záruka1

5. Varta

#ad

Alkalické, Power on Demand, 40 kusů, přístroje Smart Home, VARTA Baterie AAA, Made in Germany exkluzivně v obchodě, zásobní balení v ekologickém obalu, ideální pro počítačové příslušenství, 1,5 V

#ad
Varta #ad - Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Baterie zásobní balení micro aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení.

Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, wifi ovladač, nástěnné hodiny, robot, termostat na radiátory, dálkové ovládání, přístroje smart home, digitální fotoaparát, rádiová zařízení, senzor pohybu, elektronické nářadí, světelný budík, rádiový dotykový vypínač světla.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries #ad
Výška0.67
Délka9.84
Hmotnost0.05
Šířka5.91
Číslo dílu4003311391
Modelka4003311391
Záruka10 let

6. Varta

#ad

100 kusů, alkalická baterie, 1,5 V, Industrial Pro, Made in Germany exkluzivně v obchodě Amazon, skladové balení v ekologickém obalu, VARTA Baterie AA

#ad
Varta #ad - Perfektní energetické řešení, bezpečnostní přístroje, mikrofony, např. Kapesní svítilny, které se výborně hodí pro všechny profesionální přístroje, komunikační přístroje a lékařské přístroje.

Dálkově ovládané hračky, osobní váha, rádiové zařízení, elektronický měřič teploty. Vysoká kvalita "made in germany", značkový výrobek vyrobený v Německu. Vhodné pro teploměr, elektronické roboty, dálkové ovládání, lampu, herní myš, klávesnice, osvětlení elektronického nářadí. Trvanlivost 10 let, odolná proti vytečení, dlouhá životnost a certifikována podle mezinárodní normy: DIN EN ISO 9001:2008 a DIN EN ISO 1 4001: 2005.

Ideální pro přístroje s vysokou spotřebou energie, myš, ovladače, kapesní svítilna, lékařské přístroje, jako např. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 40 kusů v recyklovatelném balení. Varta industrial pro byl vyvinut speciálně pro profesionální použití.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška1.54
Délka5.91
Hmotnost0.06
Šířka12.05
Číslo dílu04006211991
Modelka04006211399
Záruka10

7. Varta

#ad

Ideální pro příslušenství k počítači, alkalické, Power on Demand, přístroje Smart Home, 1,5 V, 100, VARTA Baterie AA, Made in Germany exkluzivně v obchodě Amazon, skladové balení v ekologickém obalu

#ad
Varta #ad - Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, přístroje smart home, digitální fotoaparát, rádiová zařízení, termostat na radiátory, nástěnné hodiny, robot, světelný budík, wifi ovladač, elektronické nářadí, senzor pohybu, dálkové ovládání, rádiový dotykový vypínač světla.

Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Baterie zásobní balení mignon aa alkalické baterie za výhodnou cenu, 100 kusů v recyklovatelném balení. Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška1.54
Délka12.05
Hmotnost5.47
Šířka5.91
Číslo díluKIU
Modelka36488

8. Varta

#ad

Alkalické, zásobní balení, 20 kusů, VARTA Baterie AA, chytré domácí přístroje, flexibilní, ideální pro počítačové příslušenství, Power on Demand, Made in Germany Exkluzivně u Amazon, výkonné, chytré, 1,5 V

#ad
Varta #ad - Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro mobilní koncové uživatele. Jako jediný německý výrobce baterií, sázíme na místo německa a na kvalitu našich baterií, která se celosvětově oceňuje již více než 130 let.

Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Zásobní balení baterií mignon aa alkalické baterie za úspornou cenu, 20 kusů v recyklovatelném balení. Ideální pro přístroje, dálkové ovládání, elektronické nářadí, roboty, rádia, jako jsou dálkové ovládání, světelný budík, wifi ovladač, termostat na radiátory, senzor pohybu, přístroje Smart Home, digitální fotoaparáty, nástěnné hodiny, rádiový dotykový spínač. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také kvalitu a kompetenci.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Hmotnost1.04
Záruka10

9. Varta

#ad

Alkalické, Power on Demand, výkonné, ideální pro počítačové příslušenství, zásobní balení, 12 kusů, VARTA Baterie C Baby, flexibilní, chytré, přístroje Smart Home, Made in Germany exkluzivně v

#ad
Varta #ad - Baterie zásobní balení mignon c alkalické baterie za výhodnou cenu, 12 kusů v recyklovatelném balení. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie.

Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci. Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, senzor pohybu, přístroje smart home, elektronické nářadí, dálkové ovládání, robot, nástěnné hodiny, digitální fotoaparát, termostat na radiátory, světelný budík, rádiová zařízení, WiFi ovladač, rádiový dotykový vypínač světla. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele. Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Hmotnost2.05
Záruka18

10. Varta

#ad

Zásobní balení, požární a požární hlásiče exkluzivně v obchodě Amazon, alkalické, výkonné, Power on Demand, 10 kusů, VARTA Baterie 9V blokové baterie, flexibilní, ideální pro detektory kouře, chytré

#ad
Varta #ad - Jako jediný německý výrobce baterií, spoléháme na německo a na kvalitu našich baterií, která je celosvětově oceňována již více než 130 let. Zásobní balení baterií 9v blok alkalických baterií za výhodnou cenu, 10 kusů v praktickém balení.

Ideální pro přístroje jako jsou dálkové ovládání, termostat na radiátory, robot, elektronické nářadí, světelný budík, WiFi ovladač, přístroje Smart Home, rádiová zařízení, dálkové ovládání, senzor pohybu, nástěnné hodiny, digitální fotoaparát, rádiový dotykový vypínač světla. Power on demand nabízí výkonnou energii, která je potřebná pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Varta – jméno znamená made in Germany a proto také za kvalitu a kompetenci. Varta power on demand: smart, flexibilní a výkonný! speciálně vyvinuto pro koncové mobilní uživatele.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVARTA Consumer Batteries #ad
Výška0.91
Délka9.84
Hmotnost0.08
Šířka5.91
Číslo dílu402 - 9V
Modelka402 - 9V
Záruka5 let