Top 10 Wakoli EDIB Damastmesser – Sady kuchyňských nožů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wakoli

#ad

Souprava 3 damaškových nožů v dřevěném pouzdru Wakoli, Edib., VG-10

#ad
Wakoli #ad - Damaškové nože: 1. Nůž, 3. Stupeň tvrdosti čepele: 60±2HRC; 67 poloh kalení. S dřevěným pouzdrem. Materiál rukojeti: ušlechtilé dřevo. Nůž, délka 23, 5 cm. Nůž, 5/8, 5/17 cm, délka 30, délka 19, 5/12 cm, 2.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu3DM-HOL-EDB
Modelka3DM-HOL-EDB

2. Wakoli

#ad

Malý nůž Santoku z damašku s čepelí 12 cm, vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z Pakka dřeva, Wakoli Damaškový nůž EDIB, prémiový damaškový kuchyňský nůž v dárkovém balení

#ad
Wakoli #ad - To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů. Ergonomická rukojeť ze dřeva Pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy.

Vlastnosti nože – profesionální nůž santoku s rukojetí z dřeva pakka má délku nože 23, 50 cm a čistou délku čepele nože 12, omítání a loupání, 50 cm. Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc. Ergonomický design – tento nůž santoku je optimálně vyvážený a je skutečným univerzálním nožem pro všechny malé a jemné řezy.

Zkušenosti a odborníky: my ve společnosti wakoli máme zkušenosti s výrobou nožů a máme tým odborníků, kteří se dobře orientují v výrobě kvalitních damaškových čepelí. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, že nože jsou přesné a funkční. Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli. Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.32
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-KLN-SAN-EDB

3. Wakoli

#ad

Univerzální nůž s čepelí 12,5 cm, vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z masivního dřeva Pakka I prémiový damaškový kuchyňský nůž a profesionální nůž v, Wakoli Damaškový nůž EDIB

#ad
Wakoli #ad - Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, ale také upoutají pozornost v kuchyni. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc. Ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy.

Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, ovoce, že nože jsou přesné a funkční. Díky geometrii čepele čepele lze nůž použít pro všechny jemné řezy, ale také na špikování a parování. Bereme zpětnou vazbu našich zákazníků vážně a používáme ji k neustálému zlepšování našeho sortimentu. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů.

Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli. Ergonomický design – nejlépe vyvážený univerzální nůž na maso, zeleninu a všechny jemné řezy.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka9.45
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Modelka1DM-ALL-EDB

4. Wakoli

#ad

Vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z pakka dřeva, Wakoli Damaškový nůž EDIB, kancelářský nůž s 8 cm čepelí, prvotřídní damaškový kuchyňský nůž a profesionální nůž v dárkovém balení

#ad
Wakoli #ad - Vlastnosti nože – profesionální kancelářský nůž a špikovací nůž s rukojetí z dřeva pakka má délku nože 19, 00 cm a čistou délku čepele nože 8, 50 cm. Atraktivní design zajišťuje nejen funkčnost, pokud jde o jemné řezy, čištění, ale také upoutá pozornost v kuchyni.

Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, že nože jsou přesné a funkční. Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Bereme zpětnou vazbu našich zákazníků vážně a používáme ji k neustálému zlepšování našeho sortimentu. Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek.

Ergonomická rukojeť z dřeva pakka a rovnováha zajišťují únavu v kuchyni. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceWakoli #ad
Výška0.01
Délka7.48
Hmotnost0.88
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-SAN-EDB

5. Wakoli

#ad

Prémiový damaškový kuchyňský nůž a kuchařský nůž v dárkovém balení, vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z pakka dřeva, Wakoli Damaškový nůž EDIB s čepelí 14,5 cm

#ad
Wakoli #ad - Ergonomický design – tento vykosťovací nůž je optimálně vyvážený a hodí se pro vykostění, ale také upoutají pozornost v kuchyni. Vlastnosti nože – profesionální vykosťovací nůž a filetovací nůž s rukojetí z dřeva pakka má délku nože 26, 00 cm a čistou délku čepele 14, 00 cm.

Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc. Díky speciálnímu tepelnému ošetření čepelí s vyšším než 800 °c a ošetření za studena dusíkem při -150 °C je dosaženo optimální hodnoty z vysoce kvalitní čepelové oceli. Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Díky geometrii čepele čepele lze nůž použít pro parování a vykostění.

Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, parování a filetování masa a ryb. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, že nože jsou přesné. Ergonomická rukojeť ze dřeva Pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka11.02
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-FIL-EDB
Modelka1DM-FIL-EDB

6. Wakoli

#ad

Wakoli Santoku Damaškový nůž – Edib

#ad
Wakoli #ad - Stupeň tvrdosti čepele: 60±2HRC; 67 vrstev oceli. Nůž santoku, délka nože 29 cm, délka čepele 17 cm. Japonská damašková ocel VG-10 Materiál rukojeti: Vzácné dřevo.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceWakoli #ad
Výška0.01
Délka11.81
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-SAN-EDB
Modelka1DM-SAN-EDB

7. Wakoli

#ad

Wakoli Damaškový nůž EDIB Kiritsuke šéfkuchařský nůž s 20cm čepelí vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z masivního dřeva Pakka I prémiový damaškový kuchyňský nůž a profesionální

#ad
Wakoli #ad - Zkušenosti a odborníky: my ve společnosti wakoli máme zkušenosti s výrobou nožů a máme tým odborníků, kteří se dobře orientují v výrobě kvalitních damaškových čepelí. Mimořádná ergonomie inovativní rukojeti a prvotřídní rozložení těžiště zajišťují práci bez únavy v kuchyni a při BBQ.

Díky symetrické rukojeti a oboustrannému broušení je nůž vhodný pro leváky i praváky. Bereme zpětnou vazbu našich zákazníků vážně a používáme ji k neustálému zlepšování našeho sortimentu. Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Estetický design – elegantní vzhled, který zvýrazní každou kuchyni. Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek.

Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Díky individuální struktuře damaškové oceli je každý nůž unikátem, a proto jedinečný. To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Hmotnost0.66

8. Wakoli

#ad

Damaškové nože Wakoli, 29–19 cm, vysoce kvalitní profesionální kuchyňské nože, 4dílná sada

#ad
Wakoli #ad - Damaškové nože sestávají ze speciální damascenské oceli s obzvlášť tvrdou střední vrstvou. Nůž se skládá z celkem 67 vrstev a tím pádem je perfektně chráněn před zlomením a korozí. Tyto nože, mají nejen jedinečný vzhled, kované ze 67 vrstev oceli, ale jsou také ostré jako břitva. Ada damaškových nožů wakoli patří k nejostřejším sériím nožů na světě. Epel z vysoce legované uhlíkové oceli, tvrzené v ledové lázni, nabízí optimální ostrost.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceWAKOLI #ad
Výška0.01
Délka10
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu4DM-HOL-EDB
Modelka4DM-HOL-EDB

9. Wakoli

#ad

Wakoli EDIB Santoku 2dílná sada damaškových nožů se 17 a 12 cm čepelemi, vyrobeno z 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z masivního dřeva Pakka, prémiová sada kuchyňských nožů a profesionální

#ad
Wakoli #ad - To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Bereme zpětnou vazbu našich zákazníků vážně a používáme ji k neustálému zlepšování našeho sortimentu. Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů.

Sada profesionálních kuchařských nožů je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Ergonomický design – tato sada kuchařských nožů je optimálně vyvážená a hodí se skvěle na maso, ale také upoutají pozornost v kuchyni. Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, že nože jsou přesné a funkční. Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, ryby a zeleninu. Perfektní jako dárek – profesionální damascenská sada kuchyňských nožů je perfektním nápadem na dárek.

Ostrý nůž na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60 ± 2 hrc. Nože v této sadě kuchyňských nožů jsou ideálním základním vybavením pro malé i velké úkoly v kuchyni. Díky krásné dárkové krabičce lze damascenskou sadu nožů darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře. Vlastnosti nože – profesionální sada nožů z damaškové oceli obsahuje nůž santoku nůž: 30 cm/čepel: 17 cm a malý nůž Santoku nůž: 23 cm/ čepel: 12 cm.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Hmotnost1.46
Modelka2DM-SET-EDB

10. Wakoli

#ad

Wakoli Damaškový nůž EDIB nůž na chléb se zoubkovaným ostřím a čepelí 20 cm vyrobený ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z pakka dřeva I prémiový damaškový kuchyňský nůž v dárkovém balení

#ad
Wakoli #ad - Pečlivé zpracování a důraz na detaily přispívají k tomu, pečivo a ovoce. Díky geometrii čepele čepele a zoubkovanému broušení lze nůž použít pro všechny měkké a křupavé krusty. Díky krásné dárkové krabičce lze damaškový nůž darovat přímo a je velkou radostí pro každého ambiciózního kuchaře.

Díky atraktivnímu designu nožů jsou nejen funkční, bagety, že nože jsou přesné a funkční. Vlastnosti nože – profesionální nůž na chléb s rukojetí z dřeva pakka má délku nože 33 cm a čistou délku čepele nože 20 cm. Zkušenosti a odborníky: my ve společnosti wakoli máme zkušenosti s výrobou nožů a máme tým odborníků, kteří se dobře orientují v výrobě kvalitních damaškových čepelí. Perfektní jako dárek – profesionální damascenský kuchyňský nůž je perfektní nápad na dárek. Ostré nože na holení – díky řeznému jádru vg10 tohoto damaškového nože je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 hrc.

Epele těchto nožů jsou ručně broušeny a leštěny, aby bylo dosaženo optimálního řezného výkonu. To zajistí, že váš profesionální kuchyňský nůž bude ostrý a dlouho vydrží. Damaškový kuchařský nůž je mimořádným dárkem pro muže, ženy a milovníky nožů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva Pakka a rovnováha zajišťují práci v kuchyni bez únavy. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli znalosti a dovednosti pro výrobu kuchyňských nožů, které splňují požadavky profesionálních kuchařů a amatérských kuchařů.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceWAKOLI #ad
Výška0.01
Délka12.99
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu1DM-BRE-EDB
Modelka1DM-BRE-EDB