Top 10 Wasserpumpe Honda Crv – Vodní čerpadla motoru aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SKF

#ad

SKF VKPC 88310 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Naskenujte qr kód na etiketě obalů produktu a získejte tak pokyny SKF a podrobné informace o produktu a technické údaje. Výrobek musí být instalován odborným mechanikem se správným vybavením a přísně podle pokynů SKF a návodu k montáži vozidla. Bezpečnost vozidla má u skf nejvyšší prioritu a naše kvalitní díly jsou určeny pro bezpečné a trvalé opravy. Obsahuje vodní čerpadlo SKF pro kvalitní opravy. Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška4.6
Délka16.76
Hmotnost2.67
Šířka8.32
Číslo díluVKPC 88310
ModelkaVKPC 88310

2. Aisin

#ad

Aisin Wph pro 054 motoru vodní čerpadlo

#ad
Aisin #ad - Zlepšuje síle leibes design a carbon-keramické kluzný kroužek těsnění pojištěné vozidlo zakryté. Hliníková druckguss technologie umožňuje snížení velikost a hmotnost. Originální japonský výrobcem vodní čerpadla ve světě. Silnější tělo design a korozi. Motor určité tisk bez nadměrné dosaženo zatížení motoru.
ZnačkaAisin #ad
VýrobceAisin #ad
Výška5.2
Délka7.6
Hmotnost2.38
Šířka5.5
Číslo díluWPH-054
ModelkaWPH-054

3. SKF

#ad

SKF VKPC 85310 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Výrobek musí instalovat odborný mechanik se správným vybavením a striktně podle pokynů SKF a návodu k montáži vozidla. Obsahuje vodní čerpadlo SKF pro kvalitní opravu. Chladicí výkon odpovídající OE pro optimální výkon. Bezpečnost vozidla je u skf nejvyšší prioritou, a naše kvalitní díly jsou dimenzovány pro bezpečnou a trvalou opravu. Naskenujte qr kód na etiketě balení produktu, abyste získali pokyny SKF a podrobnější informace o produktu a technické údaje.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GmbH-Automotive Division #ad
Výška6.77
Délka9.25
Hmotnost2.41
Šířka6.57
Číslo díluVKPC 85310
ModelkaVKPC 85310
Záruka24

4. SKF

#ad

SKF VKPA 84621 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Obsahuje vodní čerpadlo SKF pro vysoce kvalitní opravy. Výrobek musí být instalován odborným mechanikem se správným vybavením a striktně podle pokynů SKF a návodu k montáži vozidla. Bezpečnost vozidla má u skf nejvyšší prioritu a naše kvalitní díly jsou určeny pro bezpečnou a trvalou nápravu. Naskenujte qr kód na etiketě pro získání skf pokynů a podrobnějších informací o produktu a technických údajů. Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška6.77
Délka9.25
Hmotnost3.04
Šířka6.57
Číslo díluVKPA 84621
ModelkaVKPA 84621
Záruka24

5. SKF

#ad

SKF VKPC 85220 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Naskenujte kód qr na etiketě produktu, abyste získali pokyny SKF a podrobnější informace o výrobku a technické údaje. Výrobek musí být instalován příslušným mechanikem se správným vybavením a striktně podle pokynů SKF a montážního návodu vozidla. Bezpečnost vozidla má u skf nejvyšší prioritu a naše kvalitní díly jsou dimenzovány pro bezpečné a trvalé opravy. Obsahuje vodní čerpadlo SKF pro kvalitní opravy. Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška6.77
Délka9.25
Hmotnost2.4
Šířka6.57
Číslo díluVKPC 85220
ModelkaVKPC 85220
Záruka24

6. Aisin

#ad

AISIN WPH-066 Wasserpumpen-Kit

#ad
Aisin #ad - Hergestellt aus neuen, nicht wiederaufbereiteten Komponenten, die ein verbessertes Design und Materialverbesserungen aufweisen, um höchste Leistung zu gewährleisten.

Dichtung und Umlenkrolle im Lieferumfang enthalten. Wasserpumpen-baumaterialien wurden sorgfältig ausgewählt wegen ihrer Beständigkeit gegen übliche Wasserpumpenkiller, Rost, Korrosion und Kühlmittelskalierung. Das fortschrittliche design von aisin produziert Wasserpumpen mit reibungslosen Kühlmittelströmungskanälen, effizienten Rotoren, Kugellagern und mechanischer Karbon-Keramikdichtung für optimale Kühlleistung und Langlebigkeit. Aisin ist der weltweit führende Erstausrüster von Wasserpumpen.
ZnačkaAisin #ad
VýrobceAISIN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluWPH-066
ModelkaWPH-066

7. SKF

#ad

SKF VKPC 83259 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon. Naskenujte qr kód na etiketě pro získání skf pokynů a podrobnějších informací o produktu a technických údajů. Výrobek musí být instalován odborným mechanikem se správným vybavením a striktně podle pokynů SKF a návodu k montáži vozidla. Bezpečnost vozidla má u skf nejvyšší prioritu a naše kvalitní díly jsou určeny pro bezpečnou a trvalou nápravu. Obsahuje vodní čerpadlo SKF pro vysoce kvalitní opravy.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška4.92
Délka7.48
Hmotnost1.5
Šířka5.39
Číslo díluVKPC 83259
ModelkaVKPC 83259
Záruka24

8. SKF

#ad

SKF Vkpc 88854 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon. Vozidlo bezpečnost má u skf nejvyšší prioritou, a naše vysoce kvalitní díly jsou pro bezpečnou a trvalé opravy. Výrobek musí sachkundigem mechanik s správné vybavení a striktně podle pokynů od SKF a montážní návod vozidla nainstalovat. Skenování sie den qr code na produkt balení – štítek, aby SKF pokyny a podrobnější informace o produktu a technická data. Obsahuje skf vodní čerpadlo pro kvalitní opravy.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška4.6
Délka16.76
Hmotnost3.2
Šířka8.32
Číslo díluVKPC 88854
ModelkaVKPC 88854
Záruka24

9. Aisin

#ad

AISIN WPH-069 Wasserpumpen-Kit

#ad
Aisin #ad - Dichtung und Umlenkrolle im Lieferumfang enthalten. Das fortschrittliche design von aisin produziert Wasserpumpen mit reibungslosen Kühlmittelströmungskanälen, effizienten Rotoren, Kugellagern und mechanischer Karbon-Keramikdichtung für optimale Kühlleistung und Langlebigkeit.

Hergestellt aus neuen, nicht wiederaufbereiteten Komponenten, die ein verbessertes Design und Materialverbesserungen aufweisen, um höchste Leistung zu gewährleisten. Aisin ist der weltweit führende Erstausrüster von Wasserpumpen. Wasserpumpen-baumaterialien wurden sorgfältig ausgewählt wegen ihrer Beständigkeit gegen übliche Wasserpumpenkiller, Rost, Korrosion und Kühlmittelskalierung.
ZnačkaAisin #ad
VýrobceAISIN #ad
Výška5.7
Délka8
Šířka6
Číslo díluWPH-069
ModelkaWPH-069

10. SKF

#ad

SKF Vkpc 91817 vodní čerpadlo

#ad
SKF #ad - Skenování sie den qr code na produkt balení – štítek, aby SKF pokyny a podrobnější informace o produktu a technická data. Vozidlo bezpečnost má u skf nejvyšší prioritou, a naše vysoce kvalitní díly jsou pro bezpečnou a trvalé opravy. Obsahuje skf vodní čerpadlo pro kvalitní opravy. Výrobek musí sachkundigem mechanik s správné vybavení a striktně podle pokynů od SKF a montážní návod vozidla nainstalovat. Chladicí výkon podle OE pro optimální výkon.
ZnačkaSKF #ad
VýrobceSKF GMBH #ad
Výška4.6
Délka16.76
Hmotnost2.82
Šířka8.32
Číslo díluVKPC 91817
ModelkaVKPC 91817
Záruka24