Top 10 WC Sitz Bambus – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wirquin

#ad

Bílá a bambus, Wirquin 20721956 WC sedátko FSC100% Trendy Line diplomat jelen, béžová

#ad
Wirquin #ad - Wc sedátko diplomat lisované dřevo fsc směs, na obou stranách víka, barva jelena dekor, víko matné | luneta: bambus přírodní. Endurance: testováno 20 000 cyklů otvorů/uzávěrů. Roubovací panty z nerezavějícího: ochrana proti korozi, Soft Close automatické sklápění. Vhodné pro standardní WC.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška0
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka14.96
Číslo dílu20721956
Modelka20721956

2. LUVETT

#ad

Barva: Bahama béžová, záchodová drážka na hubnutí z antibakteriálního duroplastu, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění na výběr, LUVETT® Záchodové prkénko s automatickým sklápěním C770 oválné

#ad
LUVETT #ad - Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, už se nehýbe a sklouzává.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu539764

3. SANFINO

#ad

Vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

4. aquaSu

#ad

Námořnický motiv námořnické dopravní zácpy, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, WC sedátko, kovový závěs, záchodové prkénko s dřevěným jádrem, Fast-Fix

#ad
aquaSu #ad - Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm. Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Stačí jedno krátké poklepání. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg.

Robustní kovové panty zaručují bezpečné držení sedadla na keramice. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se.

Upevňovací materiál je součástí dodávky. Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

5. WOLTU

#ad

Antibakteriální, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, dřevěné jádro MDF, s dekorem, závěsy Softclose

#ad
WOLTU #ad - Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Snadné čištění a příjemný komfort sezení. Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.1
Šířka14.88
Číslo díluWS2651
ModelkaWS2651

6. Wachaberga

#ad

Bambusové WC sedátko s automatickým sklápěním – velmi pevné držení bambusového víka díky speciálním pantům – víko toalety dřevo bambus s antibakteriálním 3násobným zapečetěným lakováním

#ad
Wachaberga #ad - Tiché zavírání: zabudované dvojité bambusové wc sedátko zajišťuje tiché a pomalé zaklapnutí. Díky jednoduché instalaci zespodu drží bambusové sedátko naprosto pevně. Hygiena: díky našemu antibakteriálnímu & 3krát zapečetěnému speciálnímu laku nemají bakterie a bakterie na bambusovém WC sedátku žádnou šanci.

Pevné uchycení: naše bambusové toaletní prkénko má individuálně nastavitelné speciální závěsy 110 – 190 mm a díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší toaletě. Najdeme pro vás vhodné řešení! Pokud nebudete spokojeni se svým bambusovým víkem na záchod, dostanete peníze zpět – prosím kontaktujte nás.

Jako na mracích: bambusové wc sedátko má zaoblené hrany a měkké podložky pro příjemný pocit při sezení. Bambusové wc sedátko zajišťuje pocit tepla v zimě a chladný pocit v létě. Bambusové víko na toaletu zavírá víko i toaletní brýle zpomaleným pohybem. Wc sedátko dřevo s automatickým sklápěním lze snadno čistit běžnými čisticími prostředky. Slibujeme.
ZnačkaWachaberga #ad
VýrobceWachaberga #ad
Výška0.99
Délka17.13
Hmotnost6.46
Šířka14.84

7. TOPSEAT

#ad

TOPSEAT WC-Sitz aus Bambus mit Chrom-Scharnieren

#ad
TOPSEAT #ad - Aus umweltfreundlichen Materialien. Glatte, satinierte Oberfläche. Robuste korrosionsbeständige Messingscharniere. Schönes natürliches Bambus-Masermuster.
ZnačkaTOPSEAT #ad
VýrobceTOPSEAT #ad
Výška2.24
Délka17.91
Hmotnost5.22
Šířka14.69

8. Sanilo

#ad

Sedátko na WC s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. D/š: cca. 47, 0 / 37, 7 cm. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Kvalitní povrch, snadná údržba.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84
Číslo díluHU-XI-67

9. aquaSu

#ad

Kovové panty, rychlé upevnění Fast Fix, WC sedátko s dřevěným jádrem, univerzální tvar O, 'aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, oválné víko na toaletu,, dřevěná dekorace z uměleckého dřeva

#ad
aquaSu #ad - Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu keramik. Upevnění fast-fix: rychlá a jednoduchá montáž díky rychlému upevnění fast-Fix.

Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše. Wc sedátko s motivem dřeva: s dřevěným jádrem s kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: jemné zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix S dekorem odolné vůči UV záření stálobarevné odolné proti poškrábání.

DlouhÉ dŘevĚnÉ jádro: vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Materiál přesvědčí navíc příjemně teplou konstrukcí. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Kovový závěs zajišťuje pevné držení víka toalety na keramice.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.77
Délka17.72
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo dílu40683 3
Modelka40683 3
ZárukaŽádná záruka výrobce.

10. SANFINO

#ad

Vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm, aby se sedadlo ideálně umístilo. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C