Top 10 YSONIC USB Autoladegerät – Nabíječky na mobily do auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Anker

#ad

Galaxy und Mehr, Mini Autoladegerät, iPad Pro/Air 2/Mini, Anker 24W Car Charger Ladegerät, 4.8A Duales USB Mit Blauem LED-Licht, Kompatibel Mit iPhone15/14/13

#ad
Anker #ad - Doppelte kraft: die zwei leistungsstarken usb-a-ports garantieren 24W Ladeleistung - meh als genug, um zwei Handys gleichzeitig mit Höchstgeschwindigkeit zu laden.

Was du bekommst: ein anker 320 car charger 24w ii autoladegerät Ehemaliger Produkttitel: PowerDrive 2 Alloy, eine Bedienungsanleitung, 18 Monate Garantie und immer freundlichen Kundenservice. Stylisch: das metallische Design machen dieses Ladegerät minimalistisch und zugleich ästhetisch. Hochwertige materialien: Vergoldete Schaltkreise verringern die Ladetemperatur, um maximale Ladegeschwindigkeit und Effizienz zu garantieren. Nicht kompatibel mit Qualcomm Quick Charge. Kompaktes design: eines der kleinsten und leichtesten USB Autoladegeräte am Markt, ausgestattet mit zwei superstarken USB-Ports.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.98
Délka1.73
Hmotnost0.04
Šířka0.98
Číslo díluAK-848061043884
ModelkaA2727

2. UGREEN

#ad

Redmi Note 9, A51, UGREEN 36W Autoladegerät Quick Charge 3.0 2 Port USB doppelt Schnellladegerät Zigarettenanzünder QC Adapter kompatibel mit Galaxy S21,S20, S10, Note 10, iPhone 12 Pro usw.

#ad
UGREEN #ad - Smart charging dieses autoladegerät passt automatisch die ladegeschwindigkeit an Ihre Geräte an und lädt alle USB-kompatiblen Geräte wie Smartphone, Tablet, in der optimalen Geschwindigkeit. Funktioniert mit allen 12 ~ 24V Autos. Fearless bumps: das schrapnel-kontaktdesign macht das auto-ladegerät fest einsteckbar, egal in welcher Situation eine holprige Straße ist, es kann eine stabile Stromversorgung für das Gerät bieten.

Schnelleres laden: ugreen autoladegerät kann zwei geräte gleichzeitig mit qc3. 0 geschwindigkeit aufladen. Kompatibel mit iphone 14/iphone 14 pro/iphone 14 pro max, iphone se 3/2/1, iphone 13/13 mini/13 pro/13 pro max, iphone 8 iphone 8 plus, ipad pro / Externer Akku / LG G10 / Samsung Galaxy S20/S20 Plus/S20 Ultra/S10+/S10e/S9/S8/Note / Blackberry / Powerbank / MP3 usw. Zertifiziert durch mehrere sicherheitszertifizierungen, das Doppel-USB-Autoladegerät verfügt über einen Mehrfachschutz gegen Überstrom, Überladung und schützt die Sicherheit Ihrer Geräte.

Kompaktes design mit kleinen und leichten Funktionen für zusätzliche Portabilität, passt problemlos in einen Zigarettenanzünder mit begrenztem Platz. Quick Charge 3. 0 lädt kompatible geräte für bis zu 55% in nur 35 Minuten. Dies ist 4 mal schneller als herkömmliche Geräte. Universelle kompatibilität: universelles dual-usb-autoladegerät, iphone x/xr/xs/xs max, iphone 11/11 pro/11 pro max, iphone 12/12 mini/12 pro/12 pro max, kompatibel mit allen android- und ios-mobilgeräten.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUGREEN GROUP LIMITED #ad
Výška1.18
Délka2.56
Hmotnost0.09
Šířka1.18
Číslo dílu10144
Modelka10144

3. JSAUX

#ad

Rychlonabíječka, USB nabíječka do auta, JSAUX Dual QC 3.0 USB porty 36 W/6 A, Samsung Galaxy S20/S10/S9/Note, kovová autonabíječka, USB adaptér do zapalovače cigaret, kompatibilní s iPhone 11/XS/XR

#ad
JSAUX #ad - Led světlo : měkké led kruhové světlo usnadňuje nalezení zdířky zapalovače cigaret a rychlé nabíjení vašich přístrojů při jízdě ve tmě. Dvojitá usb autonabíječka je certifikována několika bezpečnostními certifikacemi, nabízí několikanásobnou ochranu proti nadměrnému proudu, přebití a chrání bezpečnost vašich zařízení.

Robustní kryt z hliníkové slitiny umožňuje dlouhou životnost. Zpětně kompatibilní s quick charge 2. 0, nabízí standardní nabíjení pro nerychlé nabíječky. Kovové tělo s bezpečným výkonem: celé tělo je vyrobeno z kvalitního kovu, který má nádherný lesk a je na dotek hladký. Univerzální kompatibilita: tento usb adaptér do zapalovače cigaret je kompatibilní se všemi zařízeními napájenými USB, těsně se vejde do zásuvky, včetně telefonů a tabletů Android a Apple.

Osvětlení je měkké, což nenarušuje vaši jízdu ani neurazí vaše oči. 3× super rychlá rychlost nabíjení: nabíjejte přístroje až 3x rychleji než běžné nabíjení s qc 3. 0 Vhodné pro většinu vozidel – zasuňte nabíječku do standardní DC zásuvky většiny vozidel, aniž by se uvolnila. Dual qc 3. 0 usb usb nabíječka do auta: obě usb napájecí přípojky podporují qc3.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Výška1
Délka2.94
Hmotnost0.09
Šířka1
Číslo díluJSAUXDEACCHARGERROT1VINE
ModelkaYYS-021

4. YONGYAO

#ad

QC 3.0 nabíječka do auta 3násobná, GPS palubní kamera, PD typ C port 180 W zapalovač rozvaděč USB adaptér do auta 12 V/24V,3 DC patice Splitter 2 QC 3.0 USB porty 1 typ C port pro telefon 12 11 13 XR

#ad
YONGYAO #ad - Kromě toho může port typu c pd 18w splnit vaše různé požadavky na nabíjení. Upozornění: QC 3. 0 & typ c v 30 min. Inteligentní design hlavní vypínač zapne / vypne přístroj a nezávislý spínač ovládá každou zásuvku, ochranné obvody zabraňují, aby výrobek a váš přístroj chránily před nadměrnou teplotou, nadproudem, snižuje námahu při častém zapojování a odpojení vašich zařízení.

30% baterie pro nabíjení mobilního telefonu, které umožňují 4x rychlejší normální nabíjení. Kompaktní a humanizovaný design adaptér do auta má hladký a lesklý plastový povrch s aerodynamickým vzhledem, vylepšený konektor lze stabilně upevnit ve vaší automobilové zásuvce. Nástavce a led ukazatel napětí dodává se se dvěma pojistkami a dvěma oboustrannými lepicími pásky, pohodlné pro budoucí použití.

Pokud je úspěšně připojeno, indikátor je zapnutý, monitoruje napětí autobaterie v reálném čase. Prodlužovací kabel 65 cm umožňuje pohodlné pro vaše přátele na zadním sedadle design 7 v 1, díky němu bude vaše auto uklizenější. Převeďte a zvyšte svůj zapalovač cigaret z 1 na 3 zásuvky. 3 zásuvky, zvlhčovač vzduchu, autoventilátor atd. 2 přípojky qc 3. 0 a typ c 18 w adaptér do zapalovače cigaret má 2 konektory qc 3.
ZnačkaYONGYAO #ad
VýrobceShenZhen Newtowe Technology Co., Ltd #ad
Výška1.57
Délka8.66
Hmotnost0.68
Šířka5.91
Číslo díluTR-24,TR-25,TR-24Q
ModelkaTR-24,TR-25,TR-24Q
ZárukaZáruka 1 roky!

5. VOLTME

#ad

Pixel, VOLTME Nabíječka do auta zapalovač cigaret USB C rychlá 30 W 2 v 1 šedá, autonabíječka do auta PD3.0 zapalovač cigaret rozdělovač USB C pro iPhone 14/13, iPad..., Samsung Galaxy S23/S22, Xiaomi

#ad
VOLTME #ad - Jedná se tedy o všestranný hardware s dlouhou životností, iPad Pro/Air/Mini, tablety a mnoha dalšími zařízeními. Zůstává často velmi neuspokojivá, ukazuje se toto autopříslušenství jak velmi praktické, takže můžete nabíjet dvě zařízení současně. Iroká kompatibilita: zásuvka na doutníky funguje perfektně s usb-c telefony, samsung galaxy s23/s22/s21 atd.

Můžete nabít až 50 % baterie vašeho iPhone 14 Pro Max asi za 30 minut. Zásuvka do auta usb-c s měkkou led diodou usnadňuje nalezení přesně tam, kde musí spojení ve tmě jít. Několik ochranných zařízení a protokolů: robustní kryt z hliníkové slitiny je vysoce kvalitní a má dlouhou životnost a chrání váš přístroj před přehřátím, přepětím a nadproudem. Bezpečná a trvanlivá usb-c nabíječka do auta: usb rychlonabíječka pro zapalovač cigaret je vyrobena ze slitiny a má povrch odolný proti poškrábání pro bezchybný interiér vozidla.

Autonabíječka voltme 30w USB C podporuje PD3. 0/scp/afc/pps; protokol pps pro usb c porty umožňuje nabíječce do auta inteligentně přizpůsobit výkon připojenému zařízení, čímž je zajištěno rychlé a bezpečné nabíjení vašich zařízení. Autonabíječka je kompatibilní se sérií iPhone 14/13/12, který představuje vynikající investici. Protože výdrž baterie našich smartphonů, tak i nepostradatelné. Optimální rychlost nabíjení: nabíječka pro zapalovač cigaret má dvě usb přípojky, tabletů atd.
ZnačkaVOLTME #ad
VýrobceVOLTME #ad
Výška1.91
Délka1
Hmotnost0.04
Šířka1
Číslo díluD1004-EU
ModelkaC30CC

6. FLOVEME

#ad

Kompatibilní s iPhone Samsung černá, Dual QC3.0 Port 36 W/6 A nabíječka do auta USB, FLOVEME Zapalovač USB adaptér rychlé nabíjení, mini kovová nabíječka do auta zapalovač cigaret s LED světlem

#ad
FLOVEME #ad - Nan máte-li dotazy nebo problémy, kontaktujte nás prosím. Kompatibilní s většinou aut. Postaráme se o to do 24 hodin. Co obdržíte nabíječka do auta floveme, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Dual ports qc3.

0 rychlé nabíjení celkový výkon tohoto zapalovače cigaret usb je 36 w, účinnost nabíjení se zvýší o 60 %. Nabíjecí přípojka má led svítidla, která můžete snadno najít. Celokovové pouzdrotento usb adaptér do zapalovače cigaret používá vysoce kvalitní skořepinu ze zinku, která vykazuje mnohem vyšší tepelnou vodivost než hliníková slitina, což výrazně zlepšuje jejich bezpečnost a trvanlivost. Cena je o 30 % vyšší než u 24 w autonabíječky, ale výkon se zlepší o 60 %.

Nabíjení je inteligentně sladěno s vaším telefonem, ochrana proti přepětí, ochrana proti průchodu, ochrana proti přehřátí, aby chránilo telefon. Mini velikost zapalovač cigaret usb odpovídá velikosti vašeho palce a nezabírá téměř žádné další místo v autě. Multiple protectionochrana proti zkratům, zajištění bezpečnosti a bezpečné jízdy.
ZnačkaFLOVEME #ad
VýrobceYUANXINGFATECHNOLOGYCO.,LTD #ad
Výška1.81
Délka2.95
Hmotnost0.07
Šířka1.1
Číslo díluFLM-SCH03
ModelkaFLM-SCH03
Záruka1 year manufacturer

7. JOYROOM

#ad

3 přihrádky, rozdělovač s 5 USB přípojkami pro iPhone 15/iPad/palubní, nabíjecí kabel, JOYROOM Zapalovač do zapalovače, nabíječka do auta, 154 W adaptér do auta, konektor 12 V/24 V

#ad
JOYROOM #ad - Co obdržíte: 1× nabíječka do zapalovače cigaret, přepětí a zkratu. Nezávislé spínače a suchý zip vylepšili jsme nezávislý spínač pro každý rozbočovač zapalovače cigaret, který nejen efektivně prodlužuje životnost nabíječky do auta, ale také vám ušetří opakované zasunutí a odpojování.

Led ukazatel napětí adaptér nabíječky do auta v reálném čase monitorování výstupu autobaterie. Pokud se adaptér zapalovače cigaret rozbije nebo se nehodí k vašemu autu, 3× náhradní pojistka. 18 w. Normální rozsah 12 v napětí: 11, bliká led displej, 5 v~14, 9V; normální rozsah 24 V napětí: 23. Adaptér nabíječky do auta nabíjí rychle 9 zařízení současně ve vašich vozidlech 12 V/24 V. Qc3. 0 & pd rychlé nabíjení usb adaptér na zapalovač cigaret multi port se skládá z 2*qc 3.

018w+18w + 1*pd20w+ 3 usb portů max. Rozdělovač 9 v 1 joyroom zapalovač cigaret je vybaven 6 přípojkami pro rychlé nabíjení a 3 adaptéry zapalovačů, satelitní navigace atd. Zabudované inteligentní čipy rozvaděče cigaret automaticky rozpozná distribuční proud pro současné rychlé nabíjení, kompatibilní s iPhone, Huawei, Samsung, LG, Xiaomi, Google atd. Usb c nabíječka do auta se perfektně hodí k vašemu GPS, palubní kameře, vysavači, chladničce do auta, podpora funkce cigaret.
ZnačkaJOYROOM #ad
VýrobceJOYROOM #ad
Výška1.24
Délka4.8
Hmotnost0.55
Šířka2.7
Číslo dílucl06-bk
Modelka JR-CL06
Záruka2

8. YSONIC

#ad

YSONIC USB autonabíječka pro zařízení kompatibilní s USB, jako je mobil, chytrý telefon – nabíjecí adaptér dvojitý se 2 USB zdířkami – nabíjecí konektor pro zapalovač cigaret – jako vestavěný vzhled,

#ad
YSONIC #ad - Univerzální duální nabíječka do auta pro nabíjení všech zařízení kompatibilních s USB, reproduktory, jako je mobil, smartphone, hračky, bezdrátová sluchátka, pomůcky atd.

Nabíjecí konektor v mikro velikosti sedí perfektně v zapalovači cigaret, skrývá jej a působí jako zabudovaná výrobcem automobilů pro integrovanou eleganci namísto neohrabaných cizích těles při nabíjení technického společníka. Výstupní výkon. Kryt z hliníkové slitiny namísto plastu, jak je bohužel mnoho běžných nabíjecích konektorů, a decentně vkusné osvětlení s modrou LED – malé, kompaktní, lehké a stylové.2

24, 2, vstup 12–24 v, maximální výstupní proud, 2 a, 6 × 20, 2 výstupy/porty à 1, 16, 5 g, 4 a max.2 přípojky/porty, aby bylo možné nabíjet dvě zařízení současně, aby byly na konci jízdy dobře zásobeny. Výstupní proud, výstup 5 v, 3 × 48 mm, 12 W max.
ZnačkaYSONIC #ad
VýrobceYSONIC #ad
Číslo dílubf591
ModelkaYC2A

9. volport

#ad

Duální USB nabíjecí adaptér do auta s 1 m nylonovým USB kabelem typu C pro telefon, adaptér do auta, 3 A, 39 W, Quick Charge 3.0, powerbanku, 12 V, Auto nabíječka

#ad
volport #ad - Nabíjejte více přístrojů, můžete použít také svůj originální kabel. Duální qc port díky nabíječce do auta je rychlejší s automatickým adaptivním proudem a výkonem pro optimální rychlost. Vážíme si každého nákupu18měsíční záruka bez starostí a přátelský zákaznický servis 24/7.

Rozšířená bezpečnost tato nabíječka do zapalovače cigaret je vybavena několikanásobnou ochranou před nadměrným proudem, zkratem a EMI, přehřátím, přepětím, aby byla zajištěna bezpečnost vašich přístrojů a vás. Rychlonabíječka do auta + usb c nabíjecí kabel do auta je součástí dodávky. Každý port má max. 2 usb nabíjecí porty qc 3. 0 fast charge nabíjejte zařízení zwoos současně plnou rychlostí na každém usb portu. Nerezový kontakt s ocelí nerezový, nerezový, mini velikost 35 g/1, dva USB porty, která je menší než většina jiných malých nabíjecích stanic pro mobilní telefon Quick Charge 3.0

0 usbc na trhu. Dvojitý praktický design pro snadné přenášení inteligentní nabíječka do mobilu, bez spirály. Univerzální kompatibilitarychlonabíječka do auta je kompatibilní s univerzálním telefonem a zařízením má port USB-C. Nabíječka do auta zapalovač cigaret kov je skvělý dárek pro rodinu a obchodní partnery. Tato nabíječka do auta může vydávat 36 W, max.
Značkavolport #ad
Výrobcevolport #ad
Hmotnost0.08
Číslo díluvolport
ModelkaV-A228AC

10. JSAUX

#ad

Duální QC3.0 rychlé nabíjení USB nabíječka do auta s USB-C kabelem 1 m, JSAUX USB adaptér do zapalovače, kompatibilní se, Zapalovač cigaret USB, nabíječka do auta 36 W/12 V USB adaptér do auta

#ad
JSAUX #ad - Lze nabíjet současně také pro satelitní navigaci a rekordéry. 36w nabíječka do mobilního telefonu : duální rychlonabíječka usb porty podporují rychlé nabíjení qc3. 0 a nabíjení zařízení až 4x rychleji než u běžných. Naše 36w usb nabíječka do auta má bezpečnostní certifikát FCC、CE、RoHS.

Usb nabíječka do auta z kovu se při vysokých teplotách nepřehřívá, což je bezpečnější než adaptér z plastu. Led osvětlení vám může pomoci používat v noci. Dodatečný kvalitní usb zapalovač cigaret s rychlým nabíjením: nabíječka do auta mobilní telefon, dodávaný kabel USB typu C je vyroben z pletených vláken a prošel 10 000 testy v laboratoři. Kovový rychlonabíjecí usb adaptér do auta plug a odpojit 3000krát, 3 stop šestkrát, klesla z výšky 3, nabíječka do auta na mobil stále funguje. Co dostanete nabízíme tento zapalovač cigaret usb s 18měsíčním bezstarostným obdobím a přátelským zákaznickým poradenstvím 24/7, pokud máte nějaké dotazy, váš problém vyřešíme do 24 hodin.

Rychlonabíječka do auta používá vysoce kvalitní hliníkové pouzdro, aby byla nabíječka zapalovače cigaret všude odolnější. Upozornění: nabíječka do auta funguje s iphony, lg g7 / / v20 / g5 / v30 / g6, note 20/10/note 9/note 8, iphone 7/8 Plus/X/XR/XS/XS Max, ale dodávaný USB-C kabel je určen pouze pro sérii Samsung. Maximální výstupní výkon každého portu je 18 W, celkem 36 W.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.15
Číslo díluJSDEYYS021GYNZGY