Top 10 Zafira A Tuning – Nášlapy do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Opel

#ad

Originální Opel nástupní lišty, ozdobné lišty hliníkový vzhled, sada 2 ks

#ad
Opel #ad - Originální nástupní lišta Opel. Pokud si nejste jisti, zda je nabízený výrobek vhodný pro vaše vozidlo, kontaktujte nás prosím e-mailem.
ZnačkaOpel #ad
VýrobceOpel #ad
Číslo dílu13466724

2. Recambo

#ad

Ochrana hrany zavazadlového prostoru ušlechtilá ocel CHROM kompatibilní s OPEL ZAFIRA C TOURER 2011-2019 | + zkosení | prémiová kvalita RECAMBO

#ad
Recambo #ad - Moderní design s přesností specifické pro vozidlo. Materiál: vysoce kvalitní ušlechtilá ocel V2A, 304 100% nerez. Nejmodernější laserové měření a technologie řezání. Kompatibilní pro opel zafira c tourer 2011-2019 | + hrana. Snadná montáž – ochrana hrany zavazadlového prostoru pro auto se dá jednoduše a rychle připevnit na vaše vozidlo a stejně tak snadno odstranit.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Výška0.16
Délka35.43
Šířka5.12
Číslo díluCT-LKS-1880
ModelkaCT-LKS-1880
ZárukaBez záruky

3. KIRFIZ

#ad

Ochrana prahů dveří auta s logem, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel, uhlíkové vlákno auto ochrana vstupu dveří

#ad
KIRFIZ #ad - Nepostradatelný doplněk pro milovníky aut. Prémiové materiály: nálepka na prah dveří pro auta se skládá ze 4d zesíleného uhlíkového vlákna, je vodotěsná a odolná vůči vysokým teplotám, když prší nebo je slunečno.

Snadná instalace a odstranění: nejprve očistěte polohu povrchu a poté stáhněte ochrannou fólii hran dveří auta a nalepte ji na požadované místo. Nemusíte si dělat starosti, že při odstraňování zbytků zůstanou na lakovaném povrchu vašeho vozidla. Je volně deformovatelný a volně střižený. Flexibilní a elastické: při nošení lze snadno složit na polovinu, při čištění otočit a při zahřátí natáčet. Můžete nás kontaktovat na amazonu! nástupní lišty pro automobily: nástupní lišty chrání před poškrábáním, zakryjí stávající škrábance při nakládání nebo vykládání z předních a zadních dveří, mají dobrou odolnost proti skluzu a měkkost.

Díky modernímu designu z uhlíkových vláken může zlepšit vzhled vašeho auta. Iroká kompatibilita: je univerzálně vhodný pro většinu aut, nákladních vozů, pickupů nebo SUV dodávek a člunů.
ZnačkaKIRFIZ #ad
VýrobceKIRFIZ #ad
Výška0.02
Délka23.5
Šířka2.7
Číslo díluFS5-1241
ModelkaFS5-1241
Záruka1 rok

4. RIDGOEL

#ad

RIDGOEL 4 kusy Auto nástupní lišty ochranná fólie uhlíkové vlákno dveřní práh nálepka pro Opel Insignia Astra J H G Corsa D Zafira B Mokka Auto Dveře Krok Deska Kryt Ochranná fólie laku

#ad
RIDGOEL #ad - Materiál a ruční práce nálepka na zadní straně nástupní lišty je z kůže z uhlíkových vláken na vnější straně a je vyrobena z výkonného lepidla 3M. Profesionální a servis máme obrovskou továrnu a špičkový designový tým, vadné nebo nesprávné, podpoříme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz v plné výši a slibujeme, můžeme pro vás přizpůsobit vaše oblíbené logo.

Perfektně sedí toto příslušenství nástupní lišty vychází z originálních údajů o vozidle a je perfektní pro Opel Insignia Astra J H G Corsa D Zafira B Moka. Je vodotěsný a odolný proti poškrábání, čímž bude vaše auto perfektně chráněno. Přizpůsobte se perfektně radiánům stupňů a volně se ohýbejte. Ochrana a dekorace zakryjte stávající škrábance a efektivně zabraňte poškrábání a odření původní nástupní lišty při nastupování a vystupování, poškrábání a oděru.

Zůstává trvale zachováno a logo vyražené zlatou fólií velmi dobře svítí. Velmi vám posloužím! Odolné vůči vysokým teplotám, nespadá ani nepění a má dlouhou životnost. Pokud je zboží, které jste obdrželi, že Vás 100% uspokojíme. Kompatibilní se všemi čtyřdveřovými modely Opel.
ZnačkaRIDGOEL #ad
VýrobceGLOFY GOD & RIDGOEL #ad

5. ZJJY

#ad

4 kusy prahů dveří do auta, pro Opel Corsa D A B C E F OPC Accessories 2021 2020 2019 2018 2017 uhlíkové vlákno dveřní prahy nálepka ochrana proti poškrábání

#ad
ZJJY #ad - Vaši nástupní lištu nahradíme zdarma nebo vám vrátíme peníze. Snadná instalace a odstranění. Funkce: zakryjte stávající škrábance a efektivně zabraňte, aby se původní nástupní lišta při nastupování a vystupování poškrábala a opotřebovala, aby bylo vaše auto perfektně chráněno.

100% vysoká kvalita: 24 hodin faq, pokud máte nějaké problémy, dejte nám vědět. Jednoduše vyčistěte nečistoty na dveřích, stáhněte ji a nalepte ji. Snadná instalace: instalace je jednoduchá. Materiál: výška nástupní lišta je vyrobena z vinylu z uhlíkových vláken se silným lepidlem. Kompatibilita: pro opel corsa d a b c e f opc accessories 2021 2020 2019 2018 2017.
ZnačkaZJJY #ad
VýrobceLCC #ad

6. Symilov

#ad

Nálepka proti poškrábání, 4 kusy nástupní lišty do auta z uhlíkových vláken ochrana pro Op-EL tuningové příslušenství s logem, Insignia, ochranné proužky, dveřní práh

#ad
Symilov #ad - 2. 3. Použitelné modely: ochrana nástupní lišty do auta pro Op-el Astra Adam Combo Corsa Crossland X Grandland Insignia Meriva Mokka OPC Tigra Vectra Vivaro Zafira. Po odstranění prahu nezůstávají žádné lepivé zbytky a lak se nepoškodí, čímž bude vaše auto perfektně chráněno.

Očistěte povrch prahu dveří auta a ujistěte se, žádné poškození laku vozidla, že je čistý bez prachu nebo oleje. Stav: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. S lepidlem 3m na zadní straně má silnou přilnavost, odolná vůči teplotám, je vodotěsná, je velmi stabilní a nespadá.

Balení: 4 kusy nálepek na prahy auta 2 přední dveře, 2 zadní dveře. Snadná instalace: není nutné vrtání a svařování, jednoduchá a pohodlná instalace. Vysoká kvalita: nástupní lišta je vyrobena z vysoce kvalitních uhlíkových vláken, šetrná k životnímu prostředí a nemačkavá. 4. 1. Odstraňte ochrannou fólii nálepky na prah dveří. 5.
ZnačkaSymilov #ad
VýrobceSymilov #ad
Číslo díluSymilov

7. Ambolio

#ad

Nálepka na ochranu hran, kryt proti poškrábání, 6 kusů, nálepky na nástupní lišty do auta, nástupní lišty, karbonové vlákno, uhlí, kryt na dveře, univerzální ochrana dveří auta

#ad
Ambolio #ad - Ochranná funkce prahu dveříchraňte práh dveří před poškrábáním, nákladních vozů, většinu aut, kopy a skvrnami a vyhněte se vysokým nákladům na údržbu vozidla. A s univerzálním designem lze použít na všechny druhy vozidel, stopami opotřebení, pickupů nebo terénních vozů atd.

Sada nástupní lišty autopříslušenství 2 ks vpředu nástupní lišty + 2 ks vzadu nástupní lišty + 1 ks ochrana nárazníku + 1 ks škrabky. Snadná instalace ochranné lišty do dveří do auta se silným lepidlem lze jednoduše upevnit na prah a vybavit malým škrabkou se perfektně hodí. Dobrá kvalitaochranná nálepka na auto z pvc, odolná proti nárazům a poškrábání a odolná vůči vysokým teplotám / vlhkosti. Nová high-tech vinylová série má super realistický karbonový vzhled. Vhodné pro dveře auta a zavazadlový prostor.

Nálepka na nástupní lišty do auta je efektivní způsob, jak chránit polepenou oblast před nežádoucími škrábanci. Specifikacevelikost nástupní lišty činí 5, 5 × 54, 5 × 34, 6 cm, pruhovaný design, 6, 6 cm. Byla navržena s nejnovějším designem, flexibilní a s dlouhou životností, je vodotěsná a odpuzuje nečistoty a hodí se pro venkovní i vnitřní použití. Klasická černá, 5 cm, 5, 6 × 90 cm, dlouhá: cca 12, skvělá dekorace, škrabka na pomeranč, ideální pro všechna auta. Tuto ochrannou fólii se postaráte o své auto.
ZnačkaAmbolio #ad
VýrobceAmbolio #ad
Číslo díluAmbolio19
ModelkaAmbolio19

8. Diyxisk

#ad

5 kusů Diyxisk Trunk Door Sill Strip, Auto nástupní lišty ochranná fólie, nárazníky z uhlíkových vláken Anti-Scratch

#ad
Diyxisk #ad - Iroké použití: kompatibilní s většinou modelů aut, verze je velmi přesná a lze ji také upravit podle vašich vlastních potřeb, takže si nemusíte dělat starosti při každodenním nastupování a vystupování na prah dveří a současně je vaše auto kvalitním, jedinečným a odlišným.

Po odtržení nezůstanou žádné stopy, žádné poškození lakovaného povrchu, které je pevně lepené, nemusíte si dělat starosti s poškozením svého auta. Vysoce kvalitní materiál: naše lišty pro nastupování do auta jsou vyrobeny z ekologicky šetrných kožených materiálů, vysoká teplotní odolnost, chrání hranu dveří před poškrábáním, lepší odolnost proti opotřebení, voděodolné, ochrana proti stárnutí, bez zápachu, silnější materiál, oděrem. Snadná montáž a demontáž: montáž ochrany nástupní lišty je velmi jednoduchá. Před použitím určete polohu a ujistěte se, že je povrch suchý a bez prachu.

Textura z uhlíkových vláken: trojrozměrná struktura z uhlíkových vláken, stylová a krásná, pokud jsou stopy nebo prach, může zakrýt vaše stávající škrábance, jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem, kromě toho se velmi snadno čistí, abyste obnovili nový vzhled. Odstraňte ochrannou fólii a nalepte ji. Efektivní ochrana proti poškrábání: zadní strana ochrany nástupní lišty je opatřena vteřinovým lepidlem, silně přilne a nespadne snadno. Stiskněte několikrát pevně, aby byla pevnější.
ZnačkaDiyxisk #ad
VýrobceDiyxisk #ad
Číslo díluQCFGGTBT-5
Zárukano

9. Genrics

#ad

Nástupní lišty, ochranný kryt, ohebné karbonové vlákno, opotřebení prahů dveří, pro univerzální auto SUV nákladní, pedál, nárazník auta, Ochrana dveřního prahu auta, nálepka, přepracování, spoiler

#ad
Genrics #ad - Silná lepicí látka: silně lepící zadní strana, poskytněte svým dveřím a oknům dlouhou ochranu před těsněním, pevně drží, zlepšuje vzduchotěsnost vozidla a izolaci proti prachu, ochranné pásky nárazníku z gumových dveří se mohou volně deformovat a odříznout. Snadná instalace : silná lepicí páska s oboustrannou lepicí páskou, poté odstraňte silnou ochrannou fólii lepicí pásky a nalepte ji v případě poškození nebo z jiných důvodů nás prosím kontaktujte e-mailem, která je právě připevněna na prahu.

Máme různé velikosti, 5 m šířka 5 cm x délka 2, abychom vyhověli vašim různým požadavkům. Světlé uhlíkové vlákno lze nalepit na polohu nástupní lišty, přední spoiler, přední a zadní nárazníky, zadní spoiler a zavazadlový prostor, na stranu dveří, ochrana spoileru, ochrana bočního prahu atd. Tato ochrana nárazníku zakrývá nejen stávající škrábance a zabraňuje opotřebení vašeho auta, ale také dekorativní ochranné škrábance.

Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitního kaučuku z uhlíkových vláken, svítící stříbrný dekorační okraj a antikolizní efekt, pružnost a dlouhá životnost, ochrana proti nárazu a poškrábání, struktura z uhlíkových vláken. Očistěte montážní pozici povrchu, pojivo se vtírá do lepicí polohy, odpovíme do 12 hodin. Kromě toho můžete přistřihnout na požadovanou délku, abyste ji přizpůsobili různým aplikacím. Děkuji. Místo instalace: univerzální tvar pro většinu nákladních vozidel, zadní dveře, kryt zavazadlového prostoru, pickupů nebo SUV.
ZnačkaGenrics #ad
VýrobceGenrics #ad
Číslo díluFZT
ModelkaFZT

10. SXLONG

#ad

Vodotěsné indukční LED světlo, lišty prahových lišt, SXLONG Indukční LED světlo, bez kabeláže, lišty pro nastupování, atmosférické světlo pro všechny modely automobilů, bezkabelové

#ad
SXLONG #ad - Použití akrylového materiálu je jak krásné, tak chrání nástupní lištu. Snadné rozložení a nabíjení. Jedná se o upgrade oproti jiným produktům na trhu. Světla jsou omezená, zkuste s námi komunikovat, obdélníkový text nebo logo funguje nejlépe jako sloupce.

Není nutná kabeláž, splňuje požadavky více modelů. Můžete použít jméno, pokud je obraz příliš komplikovaný. Produkt se nabíjí přes USB kabel. Po nákupu prosím dbejte na vaši poštovní schránku, budeme s vámi komunikovat o konkrétním designu. Odpadá to, není nutné vrtání a kabely. Upozornění: osvětlení dveří spotřebuje během přepravy proud, modré, bílé, žluté, červené, zelené, před použitím jej prosím nabijte!. Vodotěsné a s dlouhou životností – vodotěsné autosvětla ip67 chrání efektivně před deštěm a prachem.

Pokud jsou pedály z akrylu, snadná instalace – vnitřní LED světla s vestavěnou baterií, pokud je originální vozidlo vybaveno nástupní lištou. Změňte barvy podle libosti – s vícebarevným rgb pedálovým světlem můžete kdykoli a kdekoli přepínat mezi styly. Lze jej používat po dobu 1–2 měsíců po nabití. Světla na auto zajišťují 100% spokojenost – máme nejen sedm různých barevných režimů, ale také pestré streamovací a magické barevné režimy.
ZnačkaSXLONG #ad
VýrobceSXLONG #ad
Číslo díluXP-CMK