Top 5 Ynot Geldbörse – Dámské peněženky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MATADOR

#ad

Květinová zelená, Klasické, MATADOR 3628 Peněženka

#ad
MATADOR #ad - Ideální jako dárek – pokud ještě hledáte perfektní dárek, hodí se dámská kožená peněženka MATADOR ideálně jako dárek pro ženy všech věkových skupin a ke všem příležitostem. Dámská peněženka – dámská peněženka matador je vyrobena z exkluzivní, kvalitní kůže a je potažena odolnou látkou zkušenými řemeslníky.

Odolná – pokud se dámská peněženka často používá, zaručují extra dvojitě prošité a zaoblené okraje nejvyšší odolnost. Praktická přihrádka s okénkem a dělená přihrádka na drobné se zipem jsou rovněž součástí dámské peněženky.

ZÁruka spokojenosti – jsme si jisti, dostanete vrácení peněz nebo bezplatnou náhradu – podle toho, že si naši dámskou peněženku zamilujete. Pokud byste však někdy nebyli 100% spokojeni, kterou variantu preferujete. Nabízí dostatek místa – s 29 jednotlivě sešitými přihrádkami na karty nabízí kožená peněženka pro dámy dostatek místa.
ZnačkaMATADOR #ad
Výrobcemanufacturer #ad
Výška7.48
Délka1.57
Hmotnost0.84
Šířka4.13
Číslo díluFP-GREEN-3628
ModelkaMADRID

2. MATADOR

#ad

MATADOR Pravá kůže dámská peněženka RFID ochrana peněženka XXL mnoho přihrádek na karty, Hnědá potištěná

#ad
MATADOR #ad - Perfektní pro všechny příležitosti a všední den – peněženka pro dámy zaujme nejen svým krásným vzhledem, ručně vyráběnou a kvalitní kůží, ale také mnoha možnostmi uložení a mnoha přihrádkami. Vykouzlete úsměv na tváři tím, narozeninové dárky, svatební dary, že tomuto absolutně elegantnímu výrobku darujete.

Integrovaná rfid fólie pro vaši bezpečnost – všechny portmonees od matador jsou vybaveny ověřenou RFID ochrannou fólií na ochranu vašich kreditních karet a platebních karet před jejich přečtením a krádeží dat třetími stranami. Perfektní rozměry pro každou kabelku – díky skládacímu designu a praktickým rozměrům 14 × 10 × 4, 5 cm se peněženka vejde do každé kabelky nebo kapsy bundy.

Peněženka má nastavitelné zapínání na patentky. Perfektní dárkové řešení pro muže a ženy všech věkových skupin ke všem příležitostem. Vhodné jako vánoční dárky, velikonoční dárky atd. 16 přihrádek na karty – 2 přihrádky s průhledným okénkem – 2 přihrádky – 4 dělené přihrádky na drobné – 2 přihrádky na zip – 1 přihrádka na čip do nákupního vozíku.
ZnačkaMATADOR #ad
Výška1.77
Délka5.51
Hmotnost0.53
Šířka3.94
Číslo díluPR-3697-BTAN
Modelka3697

3. CLUCI

#ad

10-Vintage Two Tone Braun, Elegantní, CLUCI Peněženka dámská kožená dlouhá peněženka velká kapacita peněženka dámská se zipem přihrádky na karty

#ad
CLUCI #ad - Do více přihrádek můžete peněženku obsahovat vaše karty, 1 držák na fotografie, 3 přihrádky na bankovky, 1 přihrádku na mince se zipem, průkazy a mobilní telefon. Geniální dárek pro ženy a dívky k narozeninám, dni matek, měkké atd.

Vnitřní struktura: tato peněženka obsahuje 15 přihrádek na karty, bankovky, 1 držák na tužku. Vysoká kvalita: z měkké kvalitní pu kůže s hladkým zipem s dlouhou životností. Rozměry: 8, valentýnu, 55 lb. Záruka: jsme rádi, že vám můžeme nabídnout kvalitní služby a produkty. K dispozici je také nastavitelný náramek.

Stylový design: tato peněženka má nastavitelný náramek, ke dni svatého Valentýna, takže si peněženku snadno vezmete s sebou. Fantastická volba dárku pro dámy k narozeninám, 98 v palců, 72 Š x 0, 39 D x 4, hmotnost: 0, měkkým nocím atd. Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky nebo máte dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem.
ZnačkaCLUCI #ad
Výška4.72
Délka8.39
Hmotnost0.1
Šířka0.98
Číslo dílu2711346031

4. PARVENZA

#ad

PARVENZA Dámská peněženka RFID blokování pravá kůže Bifold peněženka Volett

#ad
PARVENZA #ad - Velká kapacita: 21 přihrádek na karty včetně 1 okénka na průkazky, 3 přihrádky na bankovky po celé délce, kreditní karty a telefon, 1 přihrádka na tisk a 1 přihrádka na zip. Rozměry: 19 cm x 10 cm x 3 cm, hmotnost 160 g.

Po delším používání vypadá ještě lépe. Může bez problémů pojmout vaše peníze, stačí pro každodenní použití, velmi praktické a praktické. Luxusní vosková pravá kůže: pokroková a prvotřídní vyčiněná kůže s voskovým povrchem, luxusní a pohodlná na dotek. Má přesně velikost pro peněženku, kterou můžete jednoduše držet po ruce nebo zasunout do tašky. Díky tomu budete vynikající a jedineční. Jednoduché použití: zacvakávací uzávěr, vícepatrový skládací je koncipován pro dobré uspořádání vašich věcí, odolné proti poškrábání a s dlouhou životností s klasickým a vintage designem, který je pohodlný a vhodný pro každodenní použití.

Technologie blokování rfid: vybavená rfid bezpečným materiálem ve vojenské kvalitě chrání tato RFID blokující náprsní taška efektivně vaše průkazy a kreditní karty před elektronickou krádeží kapes, jako jsou čtečky RFID a skenery.
ZnačkaPARVENZA #ad
Výška7.48
Délka3.94
Hmotnost0.44
Šířka1.18
Číslo díluPVZ0702V
ModelkaPVZ0702V

5. Y-Not?

#ad

Y NOT? Yes Bag Geldbörse 19 cm

#ad
Y-Not? #ad - Material: Polyurethan. Verschlussart: Reißverschluss. Serie: Yes Bag. Anzahl der Kreditkartenfächer: 8. Außenmaße: 19cm x 11cm x 3cm.
ZnačkaY-Not? #ad
VýrobceY Not #ad
Výška7.48
Délka4.33
Šířka1.18
Číslo díluYES361F3-PA
Modelka52702-TU