Top 8 Kohleanzünder Shisha – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zanabaq

#ad

Rychlé zapálení uhlí a snadné přenášení, Zanabaq Vysoce kvalitní zapalovač uhlíků do vodní dýmky s košem na uhlí, elektrický gril na uhlí s kleštěmi

#ad
Zanabaq #ad - Již nikdy žádné otvory do ohně díky spadnutému uhlíku v koberci nebo stole. Efektivní: navzdory energeticky účinnému výkonu 450 w se hořák rychle zahřeje na více než 280 stupňů a reguluje teplotu díky integrovanému teploměru.

S košem na uhlí už nemusíte uhlíky obracet přímo nad zdrojem tepla. Košík: přeneste všechny zapálené uhlíky jednou bezpečně a pohodlně z podpalovače do svého udírny/krbu. Kapacita: s kompaktní velikostí a hustě položenými topnými tyčemi můžete v uhlíkovém sítu ohřát až 10 uhlíků pro vodní dýmku najednou. S pomocí komínového grilu na uhlí a přídavných přívodů vzduchu kokosové uhlíky okamžitě prožívají! Manipulace: díky držadlu můžete zapalovač vodní dýmky umístit i během provozu.

Forma krbu: zahřejte přírodní uhlí do 7 minut. Tabák nebo kameny ve tvé misce tak získají perfektní teplotu, ať už se jedná o phunnel nebo kamennou hlavu. Optimální příslušenství pro vaši vodní dýmku.
ZnačkaZanabaq #ad
VýrobceZanabaq #ad

2. RMAN

#ad

Topná deska, hořák s mřížkou na uhlí pro vodní dýmky, hořák na uhlí, zapalovač uhlíků, RMAN Elektrický vodní dýmka, kokosové uhlí, 1000 W

#ad
RMAN #ad - Zapalovač uhlíků do vodní dýmky: barva: černá; materiál: litina; rozměry: 21 x 21 x 4 cm; napětí: 220-240 V; výkon: 1000 W. Topná spirála z ušlechtilé oceli je odolná proti teplu a je vhodná pro prožívání uhlí vodní dýmky, kokosového uhlí v cca 5 minut prožhaveno – ostatní uhlíky za 3 minuty.

Perfektní pro pohodlné kouření vodní dýmky! Elektrický podpalovač grilu je ideálním společníkem na cesty. Lze použít nejen jako sporák na vodní dýmku, ale jako malou plotýnku/plotýnku, jako například vaření mléka, kávy. S extra dlouhým napájecím kabelem 150 cm lze zapalovač uhlí volně postavit na stůl, balkon, terasu. Jsme místní prodejce v německu, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy.
ZnačkaRMAN #ad
VýrobceRMAN #ad
Výška5.71
Délka5.51
Šířka7.09
Číslo dílu1
Modelka1

3. Z.M.C

#ad

14 x 8,5 x 16,5 cm/pro 6 uhlíkových briket, 4 pogumované nohy, samostatná komora na uhlí 855 g, Z.M.C Elektrický zapalovač uhlí, robustní rukojeť, topná deska ze žáruvzdorného železa / 800 W

#ad
Z.M.C #ad - Přístroj se nemůže překlopit nebo sklouznout. Ovládání probíhá jednoduše pomocí vypínače. 4 pogumované nožky zajišťují bezpečné stání. Dlouhá životnost + kvalitní: vyrobeno z kvalitního železa, tento elektrický grilovací startér má dlouhou životnost.

Bezpečnostní vlastnosti: elektrický zapalovač uhlíků z. M. C vybavený termostatem pro ochranu proti přehřátí, nabízí vysokou míru bezpečnosti. Tato podpalovací pomůcka se hodí pro uložení až 6 uhelných briket současně. Kompaktní + výkonný: se svými kompaktními rozměry 14 x 8, 5 x 16, 5 cm a hmotností 855 g lze podpalovač bez problémů přepravovat a uložit. Tento vysoký výkon zajišťuje efektivní a rychlou přípravu vašich uhelných briket.

Při použití v interiéru by však mělo být pravidelně větráno, aby byla zajištěna optimální kvalita vzduchu. Mnohostranně použitelný: náš elektrický startér s uhlíky je koncipován jak pro venkovní použití, tak i pro vnitřní použití. Výkon 800 wattů: tento elektrický startér s uhlím vám nabízí výkon 800 w, který umožňuje rozžhavit uhlí za pouhých 5 minut. Samostatná uhlíková komora s vložkou a nástavcem usnadňuje čištění.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost1.88
Šířka5.51
Číslo díluSX-T07
ModelkaSX-T07

4. SMOKE 2U

#ad

Zapalovač uhlíků Turbo-POWER Smoke2u® bleskově rychlý 1000 wattů, horká deska s nerezovou topnou spirálou, elektrický podpalovač uhlí s mřížkou na uhlíky | 5stupňový s ochranou proti, nerezová ocel

#ad
SMOKE 2U #ad - Díky enormnímu výkonu se během 10 minut zahřeje 12 uhlíkových kostek. Na všechny otázky zodpovíme v návodu k použití od použití až po technické údaje. Díky tomu vám už nic nestojí v cestě, abyste mohli začít přímo.

Sada – pořiďte si zapalovač uhlíků smoke2u jako sadu k sobě domů. V podpalovači jsou vybrané materiály s nařízením vysoké kvality, které splňují enormní výkon. Power – s výkonem 1000 w přináší zapalovač uhlíky velké množství energie. Tím je zaručena dlouhá životnost! 10 minut – ano, čtete správně. Vyber si z 1, 4, 12 nebo dokonce 20 kg uhlíku One Nation Shisha uhlí. Tento výkon je realizován 5stupňovým regulačním topným systémem a lze tak současně ohřát až 12 uhlíkových kostek s délkou hrany 26 mm! Kvalita – zapomeňte na své dosavadní zapalovače uhlí.

Nevěříte tomu? - vyzkoušejte si to a přesvědčte se sami o šílené rychlosti! návod – návod k použití? zde je samozřejmě jeden! všechny pokyny týkající se hotplate a bezpečnostní předpisy a další informace jsou obsaženy.
ZnačkaSMOKE 2U #ad
Výrobce2U Groß- und Einzelhandel GmbH #ad

5. CEWROM

#ad

Zima, dárek ke dni svatého Valentýna, podpalovač uhlíků 450–600 W, zapalovač uhlí s držadlem a dlouhým kabelem, CEWROM Zapalovač uhlí, černá, prémiová varná deska, vyhřívaná káva, elektrický gril na uhlí

#ad
CEWROM #ad - P>nejlepší kvalita – speciální zapalovač uhlíků vyrobený z odolného, silného materiálu a žáruvzdorné trubky z nerezové oceli 304, lze během používání rovnoměrně a stabilně zahřívat. Promyšlený design je pro vás pohodlnější používání.

P>extra dlouhý síťový kabel – náš elektrický sporák je dodáván s extra dlouhým kabelem, zapalovač uhlí lze volně umístit na stůl na balkonové terase, velmi pohodlně se používá! . Může nejen doma grilovat, ale může být také brán s sebou, uvařit kávu nebo ohřívat mléko, což z něj dělá ideálního společníka na cestách nebo při kempování. P>. P>. P>. P>. P>rychlé nahřátí – vhodné pro práci pod napětím 110 v až 220 v, což je pro vás praktické při přípravě kávy, výkon 450 W až 600 W dokáže proces ohřevu rychle a stabilně, grilování nebo vaření vody.

P>bezpečné použití – naše kamna na dřevěné uhlí používají velmi stabilní topný drát, vnější materiál výrobku je lakovaný barvou odolnou vůči vysokým teplotám a dodávanou rukojeť lze použít k pohybu kamen. P>všestranné – naše zapalovače uhlíků jsou malé a lehké.
ZnačkaCEWROM #ad
VýrobceCEWROM #ad
Výška3.94
Délka3.15
Hmotnost1.52
Šířka1.57

6. AO Hookah

#ad

Plynový vařič vodní dýmky AO® – perfektní příslušenství pro vodní dýmku – plynový hořák s mřížkou – odolný vůči teplu a extra dlouhá životnost – prémiový

#ad
AO Hookah #ad - Prvotřídní materiál: díky použití nejlepších materiálů je náš plynový vařič AO Shisha nejen optickým poutačem pozornosti, ale také mimořádně trvanlivý a robustní. Perfektní ochrana před větrem: díky vysoké konstrukci nádoby na uhlí jsou uhlíky optimálně chráněny před větrem a jsou bezpečně uloženy v nádobě.

Ideální pro přírodní uhlí: náš výkonný gril na uhlí shisha ao blazer zahřeje vaše přírodní uhlí obzvláště rychle a efektivně ho rozžhaví na mřížce na uhlí. Požadované množství uhlíků jednoduše naplňte a našroubujte plynovou kartuše – hotovo.

Praktická velikost: díky kompaktnímu formátu je náš spolehlivý plynový vařič AO mimořádně skladný a lze jej použít odkudkoliv s běžnými plynovými kartušemi. Jednoduché použití: manipulace s naším plynovým sporákem ao shisha je jednoduchá a nekomplikovaná.
ZnačkaAO Hookah #ad
Výrobceemtrada GmbH #ad

7. Duvence

#ad

Gril na uhlí, vodní dýmka, grilovací desky, Duvence Zapalovač uhlíků: Elektrický podpalovač uhlí pro vodní dýmku, 1 000 W vodní dýmka, s mřížkou na uhlí

#ad
Duvence #ad - Umožňuje přirozené uhlí rozžhavit během několika minut místo pro až 12 uhlíkových briket Plynulé nastavení topného výkonu. Podpalovač uhlí včetně mřížky na uhlí, varné desky, toustovače, grily, grilovací desky, grilování, 4 gumových nožiček a německého návodu český jazyk nelze zaručit.

Grilování na uhlí shisha – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: grilovací desky, grily. Samostatný nástavec na mřížky na uhlí, Ø cca 17 cm termostat pro ochranu proti přehřátí Napájení: 230 voltů. 1 000 w. Vhodné až pro 12 uhlíkových briket současně 4 pogumované nohy pro bezpečné stání Rozměry s mřížkou na uhlíky: 21, 5 x 6, 2 x 24 cm, hmotnost: 678 g. Velká železná topná spirála s Ø 14 cm: pro rovnoměrné zapálení otočný regulátor pro plynulý topný výkon Příkon: max.
ZnačkaDuvence #ad
VýrobceDuvence #ad
Hmotnost1.48
Číslo díluNX9726-944

8. EKNA

#ad

EKNA Podpalovač uhlíků vodní dýmky – uhlí na uhlí – zapalovač uhlíků 1000 W – gril na vodní dýmku – gril na uhlí – podpalovač vodní dýmky verze 1 – černá

#ad
EKNA #ad - Během krátké doby s podpalovačem uhlíku umožňuje ten nejkrásnější zážitek ze vodní dýmky. Alrounder – ekna vodní dýmky elektrický podpalovač najde využití nejen doma jako zapalovač uhlíků. Nápad na dárek – darujte nyní náš zapalovač uhlíků elektricky a udělejte vám a svým přátelům velkou radost.

Ciferník a výkonný – zapalovač uhlíků ekna na vodní dýmky lze zahřát přes regulátor teploty v 5 různých fázích. Kromě toho je náš sporák také kuchyňským pomocníkem na kempování, na balkóně, terase nebo na zahradě. Kromě toho s termostatem do auta a ochranou proti přehřátí v uhlí vodní dýmka. Společně nalezneme řešení. Topná trubka našeho podpalovače uhlíků vodní dýmky je vyrobena z ušlechtilé oceli 304.

Pokud se vyskytnou neočekávané problémy s zapalovačem uhlíků pro vodní dýmku, kontaktujte nás přímo. Rozsah dodávky – součástí dodávky je sporák na vodní dýmky od ekna. Výkonné 1000 w umožňují grilovacímu podpalovači shisha zahřát své uhlí za méně než 5 minut červeně. Kvalita a bezpečnost – náš podpalovač uhlí je jednoduchý, ale přitom má dlouhou životnost.
ZnačkaEKNA #ad
VýrobceEKNA #ad
Číslo díluEA1356
ModelkaEA1356