Top 9 Flexi Bar Swingstick Original – Zátěžové tyče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLEXI-BAR

#ad

Vibrační tyč, červená, vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, FLEXI-BAR® Standardní, setrvačná tyč

#ad
FLEXI-BAR #ad - Vodní dvd a tréninkové plány – flexi-bar standardní červená se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány. Tréninkové plány s celkem 32 cviky jsou přesně popsány, takže je lze snadno realizovat a zajistit optimální účinnost tréninku. Ve fyzioterapii se flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů.

Kouzelná kůra – originální vibrační tyč flexi-bar standardní červená je efektivní tréninkový přístroj, pohybujícím se nebo balancování, černá rukojeť z pěnového přírodního kaučuku. Ervená tyč flexi-bar je ze sklolaminátu, a je tak vhodný pro každý věk a stupeň kondice. Flexi-bar sport standard se hodí pro začátečníky. Výhody kyvné tyče – zvýšení metabolismu, bodystyling, zvýšení schopnosti koncentrace, trénink zpětného vzdělávání po těhotenství, definice zadního svalu, upevnění pojivové tkáně, spalování tuků, zlepšení držení těla, proprioceptivní terapie při bolestech zad a šíje.

S úvodním dvd budete informováni o výhodách a nevýhodách a vysvětluje, jak se vyhnout chybám. Fitness a psychoterapie – s flexi-bar se trénuje hluboké svalstvo. Flexi-bar standard lze používat při sezení, stojícím, který má mimořádně přesné vibrační vlastnosti a je vysoce zatížitelný. Zvláště dobře se dá trénovat zádové, pánevní a trupové svalstvo. Prostorově úsporný trénink – ať už doma nebo v kanceláři – ať už začátečník nebo pokročilý – již tři tréninky týdně po 10 minutách stačí k dosažení zcela nového pocitu těla a zajištění efektivního tréninku.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFlexi-Sports #ad
Výška5.43
Délka59.06
Hmotnost1.14
Šířka61.02
Číslo díluW14251
ModelkaStandard (rot)

2. swingfit

#ad

Pásku a tréninkového plánu – doporučeno terapeuty Swingstick – gymnastická setrvačná tyč pro hluboké svalstvo, swingfit® Houpací tyč vč. tašky

#ad
swingfit #ad - Díky tomu můžete bez problémů začít s kyvnou tyčí! 100% příslib kvality – bereme na sebe kompletní riziko: Pokud nebudete s hůlkou absolutně spokojeni, dostanete své peníze zpět – bez jakéhokoliv pochybností! Vibrace přitom cíleně vyžadují horní část těla a zad.

Doporučeno terapeuty – s kyvnou tyčí trénujete své hluboké svalstvo jednoduše doma bez obtěžujících návštěv fitness studia. Příjemná výkyvy – gymnastická tyč swingfit nechrastí jako jiné fitness hole a taktně se pohybuje jedním směrem. Včetně tréninkového plánu zad – s tréninkovým plánem pdf získáte přístup k nejdůležitějším cvikům na záda, ramena a krk.

Díky robustní sklolaminátové tyči navíc trénujete absolutně bez starostí. Protiskluzová rukojeť přitom vždy stabilizuje vaši pozici! vysoce kvalitní zpracování – závaží a rukojeti jsou vyrobeny z plastu bez zápachu a jsou pevně namontovány na kývací tyči.
Značkaswingfit #ad
Výrobceswingfit #ad
Číslo dílu1
Modelka1

3. BB Sport

#ad

BB Sport Houpací tyč Fitness Swingstick pro trénink hlubokých svalů

#ad
BB Sport #ad - Efektivní – vibrační tyč umožňuje náročné cvičení i z domova. Vysoce kvalitní – tyč je vyrobena ze sklolaminátu s pogumovanou rukojetí a gumovými závažími na koncích. Multifunkční – s jedním přístrojem můžete trénovat horní část těla, břicha, záda, nohy a zadek na různých úrovních. Bezpečné – díky rukojeti "non – slip" máte bezpečné držení, čímž se zabrání nehodám a obtížím při tréninku. Flexibilní – díky lehkým pohybům se tyč pohybuje v vibracích, které musí tělo vyvážit.
ZnačkaBB Sport #ad
VýrobceBB Sport #ad
Hmotnost1.81
Číslo dílu10977
Modelka10977

4. FLEXI-BAR

#ad

Modrá, FLEXI-BAR Intenzivní, vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports se zaváděcím DVD a tréninkovým plánem, setrvačník, kyvná tyč

#ad
FLEXI-BAR #ad - Ve fyzioterapii se tyč flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů. S úvodním dvd budete informováni o výhodách a nevýhodách a ukáže, jak se vyhnout chybám. Díky tréninku se cíleně trénuje koordinační souhra několika svalů mezi sebou. Výhody houpání – zvýšení metabolismu, represivní trénink po těhotenství, spalování tuků, definice svalů, zvýšení schopnosti koncentrace, bodystyling, zlepšení držení těla, upevnění pojivové tkáně, proprioceptivní terapie při bolestech zad a krku.

Modrá tyčinka flexi bar je vyrobena ze sklolaminátu, černá rukojeť z pěnového přírodního kaučuku. Fitness a psychoterapie – flex-bar trénuje hluboké svalstvo. Kouzelná zátěž – originální vibrační tyč flexi bar intensiv je efektivní tréninkový přístroj, který má obzvlášť přesné chování při houpání a je vysoce zatížitelný.

Zvláště dobře lze trénovat svaly zad, pánevního dna a trupu. Vodní dvd a tréninkové plány – intenzivní modrá flexi-bar se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány. Tréninkový plán s celkem 32 cviky je přesně popsán, takže je lze snadno realizovat a zajistit optimální efektivitu tréninku. Flexi-bar intenzivní modrá se hodí pro pokročilé uživatele FLEXI-BAR. Flexibilní bar lze použít na sezení, pohyblivý nebo vyvážený, stojící, a je tak vhodný pro každý věk a fitness stupeň.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFLEXI-SPORTS® #ad

5. ELANI

#ad

Trénink zad nebo jako gymnastická tyč, ELANI Klimaticky neutrální kyvná tyč – růžová – nastavitelný odpor a příjemná rukojeť – vysoce zatížitelná houpačka pro bezpečný trénink kývající se tyče

#ad
ELANI #ad - Díky tomu je kývání těžší a vyžaduje větší úsilí. Vibrační tyče stimulují díky vibracím také svaly umístěné hlouběji, záda, paže, břicho, kterých nelze dosáhnout pomocí "normálních" tréninkových přístrojů. S vibrační tyčí si fitness studio přivedeš přímo k sobě.

Chytrý design kromě rehabilitačního sportu nebo u fyzioterapeuta najdete kyvnou tyč také ve fitness studiích. Rovněž pomáhá při budování svalů po zranění. Ukážeme vám v podrobném ilustrovaném návodu český jazyk nelze zaručit, jak používat trénink třesoucí se tyčinky, abyste mohli tuto fitness tyč co nejlépe rozhoupat. S 12 návody k cvičení ke své prostorově úsporné vibrační tyči získáte 12 nejdůležitějších cvičení pro svůj všední den. Doma ať už pro začátečníky nebo profesionální sportovce.

Cvičení mají různé stupně obtížnosti a namáhají různé skupiny svalů. Nejlepší vibrační vlastnosti flexistabu na trhu a kvalita výrobku, kterou můžete cítit! Fitness tyče a kvalita jsou u nás neustále kontrolovány. Efektivně tak posílíte mimo jiné krk, nohy a hýždě. Abyste měli co nejdéle radost z kyvné tyče z fyzioterapie, doporučujeme vám vítěz testu houpat pouze v zelené oblasti vibrační amplitudy. Houpací tyč můžete používat jak před tréninkem, tak i po něm.
ZnačkaELANI #ad
VýrobceELANI #ad

6. NAJATO

#ad

NAJATO Sportovní vibrační tyč Swingstick vč. e-knihy PDF soubor a tašky – kývací tyč s nastavitelnými závažími – pro fyzioterapii a fitness

#ad
NAJATO #ad - Swing stick tak vydrží i silné zatížení. Navíc má protiskluzovou strukturu! trénuje hloubkovou svalovou hmotu – kyvná tyč trénuje zcela cíleně hluboké svalstvo, čímž se posiluje záda, šíjové a ramenní svaly a uvolňuje se napětí.

Ergonomická rukojeť – díky svému ergonomickému tvaru lze rukojeť příjemně uchopit jednou i oběma rukama. Rozsáhlé doplňky – kromě prvotřídní vibrační tyče obsahuje sada praktickou kapsu pro uložení a rozsáhlou e-knihu soubor PDF s podrobnými návody na cvičení! Tak lze stupeň obtížnosti přizpůsobit individuálnímu a měnícímu se stavu tréninku. Vysoce kvalitní zpracování – pro tyč se používá robustní sklolaminát, rukojeť a závaží jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy. Nastavitelné hmotnosti – inovativní kyvná tyč má nastavitelné závaží.
ZnačkaNAJATO #ad
VýrobceNAJATO #ad
Výška1.97
Délka61.42
Šířka1.97

7. FLEXI-BAR

#ad

Vibrační tyč, FLEXI-BAR® Standardní, vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, setrvačník

#ad
FLEXI-BAR #ad - Výhody kyvné tyče – zvýšení metabolismu, zlepšení držení těla, bodystyling, upevnění pojivové tkáně, trénink zpětného vzdělávání po těhotenství, spalování tuků, definice zadního svalu, zvýšení schopnosti koncentrace, proprioceptivní terapie při bolestech zad a šíje.

Flexi-bar sport standard se hodí pro začátečníky. S úvodním dvd budete informováni o výhodách a nevýhodách a vysvětluje, jak se vyhnout chybám. Kouzelná kůra – originální vibrační tyč flexi-bar standard je efektivní tréninkový přístroj, pohybujícím se nebo balancování, černá rukojeť z pěnového přírodního kaučuku. Fitness a psychoterapie – s flexi-bar se trénuje hluboké svalstvo. Vodní dvd a tréninkové plány – flexi-bar standard se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány. Ervená tyč flexi-bar je ze sklolaminátu, a je tak vhodný pro každý věk a stupeň kondice.

Ve fyzioterapii se flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů. Zvláště dobře se dá trénovat zádové, pánevní a trupové svalstvo. Prostorově úsporný trénink – ať už doma nebo v kanceláři – ať už začátečník nebo pokročilý – již tři tréninky týdně po 10 minutách stačí k dosažení zcela nového pocitu těla a zajištění efektivního tréninku. Tréninkem se cíleně trénuje koordinační souhra několika svalů mezi sebou.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFLEXI-SPORTS® #ad
Hmotnost1.52
Číslo dílu105

8. B Best Sporting

#ad

Best Sporting Swing Stick Fitness vibrační tyč pro trénink celého těla, barva: červená, s návodem na trénink

#ad
B Best Sporting #ad - Může navíc zlepšit držení těla. Kvalita z přesvědčení – pro vás jako rodinný podnik bremer již více než 40 let navrhujeme trendy ve sportovních a volnočasových produktech – Vaše spokojenost je naším úkolem.

Vysoce kvalitní fitness příslušenství – koncové kryty a rukojeť sportovní tyče jsou vyrobeny z protiskluzového materiálu TPR příjemného pro pokožku. Trénink celého těla – swing stick trénuje a stimuluje hloubkové svalstvo šetrně a efektivně s mnoha cvičeními pro celé tělo. Tyč se skládá ze stabilního sklolaminátu v jednom kuse.

S tréninkovým plánem – ujistili jsme, že se vám cvičení vydají. Od gymnastického míče až po sadu krátkých činek a hrazda – máme vše, po čem vaše srdce touží. Fitness houpací tyč můžete optimálně využít s tréninkovým plánem A4, který je součástí dodávky. Sport pro domácnost – u best sporting dostanete vše pro svůj domácí tréninkový program.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška1.38
Délka62.99
Šířka1.38
Číslo díluMO861380
ModelkaMO861380
Zárukazákonná záruka

9. FLEXI-BAR

#ad

Vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, FLEXI-BAR FLE-E00003 INTENSIV, modrá

#ad
FLEXI-BAR #ad - Také jako terapeutický přístroj při onemocnění zad a kloubů. Cca 520 g, testováno TÜV. Masxi-bar intenzivní modrá. Vytrvalostní trénink, koordinační trénink, stabilizace držení těla a senzibilizace pohybu.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFlexi-Bar #ad
Výška1.18
Délka60.24
Hmotnost1.15
Šířka1.18
Číslo díluFLE-E000003
ModelkaFlexi-Bar Intensiv